Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 1

[es] :: ISP :: ADSL :: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 1

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 105554 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pdzodic

Član broj: 257616
Poruke: 42
*.rcub.bg.ac.rs.



+3 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 129.04.2010. u 16:25 - pre 170 meseci
Dobra brzina i ping. Radovacu se tome i ja, ali tek juna
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
*.dynamic.sbb.rs.



+26 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 129.04.2010. u 16:36 - pre 170 meseci
Mene jos nisu zvali, nemaju rutera, a odobreno je pre skoro mesec dana.
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
109.93.0.*

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 129.04.2010. u 16:55 - pre 170 meseci
Trajanje kampanje "Surfuj i pričaj" je produženo. Svi korisnici koji do 1. juna podnesu zahteve, ući će u kampanju i dobiti dodatne povoljnosti korišćenja usluge ADSL.
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
94.230.178.*



+105 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 130.04.2010. u 16:49 - pre 170 meseci
Kada se testira brzina i kada se DL sve je ok, ali surf mi nije bas, kod brata na SBB-u sve se otvara trenutno!
 
Odgovor na temu

rdragan79
Dragan R
Novi Sad

Član broj: 12785
Poruke: 592
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 130.04.2010. u 18:23 - pre 170 meseci
Citat:
ironman: Kada se testira brzina i kada se DL sve je ok, ali surf mi nije bas, kod brata na SBB-u sve se otvara trenutno!


Da li si probao da ubacis npr. google-ove dns rucno 8.8.8.8 i 8.8.4.4 ?

Kada imam usporen odziv prebacim na ove.
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1135
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+105 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 101.05.2010. u 09:28 - pre 170 meseci
gde da se ubaci, u konfiguratoru rutera ili u mreznoj kartici ili oba?
 
Odgovor na temu

rdragan79
Dragan R
Novi Sad

Član broj: 12785
Poruke: 592
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 101.05.2010. u 11:31 - pre 170 meseci
Citat:
ironman: gde da se ubaci, u konfiguratoru rutera ili u mreznoj kartici ili oba?


samo za mreznu karticu

1. Start - > Control Panel
2. Network Connection -> Izaberes mreznu karticu na koju ti ide kabl od rutera
3. Izaberes Properties
4. Pronadjes Internet Protocol (TCP/IP) (2x kliknes)
5. Kliknes na Use the following DNS Server address
6. Upises pod preferred DNS: 8.8.8.8 i Alternate 8.8.4.4
 
Odgovor na temu

pancha66

Član broj: 225949
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 103.05.2010. u 03:12 - pre 170 meseci
Imam ovaj paket click4.Kada ukljucim Telekomov ruter,koji sam dobio (Huawei EchoLife HG520c),prepoznaje lepo 4Mbps,medjutim kada ukljucim moj stari ruter (TP-Link 8920G) koji sam koristio dok sam imao click1 paket (i koji je lepo radio),prepoznaje samo 2Mbps...
Da li neko zna u cemu je problem?

Hvala
 
Odgovor na temu

allexx
Beograd

Član broj: 33011
Poruke: 314
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 103.05.2010. u 15:22 - pre 170 meseci
Pozdrav svima, imao bih pitanje za ORCA2 ili bilo kog ko zna,

Ovako, koristim adsl kod telekoma vec 2.5 ili 3 god, ne znam tacno, e sad posto je ugovor 100% isteko do sada, da li ja mogu da raskinem ugovor i opet za 10 min zakljucim novi i dobijem 3 meseca gratis i + ovo sto kazu 4 mb, studentski, posto imam index.

da li je to izvodljivo?

Hvala
Dreambox
 
Odgovor na temu

sarmasmeker
student, RAF
Beograd

Član broj: 236188
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.fm-serbia.net


Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 105.05.2010. u 18:33 - pre 170 meseci
Posle puno muke...

Ugasio kod Sezama,
Uzeo MIK
Podneo u Telekomu zahtev
Uzeo opremu.

Prema speedtest.net ide mi na 3,5, ali dobro. Ping duplo bolji nego na sezamu(~50), ~25. Up oko 20.

Otelio sam se dok sam sve zavrsio...ultra su nesposobni ovi radnici tamo, sreca jedan se nasao pametan, ali posle moje druge intervencije. Dal` sam se presao, vreme ce pokazati.
 
Odgovor na temu

malimilan
Maličević Milan
Novi Beograd

Član broj: 141227
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 112.05.2010. u 15:34 - pre 169 meseci
Mnogo hvala Technotize-u sto je pokrenuo temu, sasvim slucajno sam video ovde na forumu, i odusevio se naravno. Nisam nigde cuo za ovakvu ponudu...

Ja nisam imao mnogo problema oko prelaska..tj. nisam uopste imao problema :)

Bio sam u ponedeljak, otkazao adsl, i odmah su napravili zahtev za novi... ne znam da li je ovo ubrzana varijanta ili ne, posto sam vec koristio telekom adsl, ali danas (sreda) su me zvali u 12 da dodjem po opremu, dobio sam i modem sa WLAN.

Ja sam na Novom Beogradu, mislim da sam na nekoj njihovoj "magistrali" Tosin bunar i ne znam koliko se inace ceka kad novi korisnik podnese zahtev, ali ovo je bilo brzo


prvi put je jurnuo malo jace :)



Pozdrav
 
Odgovor na temu

rajo88
Bojan Atanaskovic
Vrnjacka Banja

Član broj: 87219
Poruke: 264
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: rajo88@hotmail.com
Sajt: www.vrnjackabanjacaffe.co..


+1 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.05.2010. u 12:36 - pre 169 meseci
Ja sam prosle nedelje uzeo ovaj studentski paket i u praksi je to sledece: Ako vam centrala nema slobodnih portova ( kao sto je meni bilo ), onda ne mozete da zakljucite novi ugovor jer raskidanjem starog, gubite port. Ja na srecu imam dobre ljude u telekomu pa sam zavrsio da se opet meni dodeli isti port :) i sve je zavrseno za manje od 2 sata ( uz njihov pad sistema :) ). Medjutim, ko ima slobodne portove, lako moze bez ikakvih peripetija da se prebaci uz index ( index mi nije ni proveravala, samo me pitala kako ti se zove fax, nije ni gledala da li mi je overen semestar ).

Medjutim, posle oga su pocele muke. 1Mb/s je radio perfektno, nikada pucao, medjutim kako sam uzeo ovaj paket, preko celog dana puca net, sto je najgore, stigao mi je i IPTV pre 4 dana, ni on ne radi kako treba, vise nemam nego sto imam. Medjutim, kada radi, brzina nije nimalo losa :D



Danas mi je dolazila ekipa, kazu da sada mnogima kao gubi link, kao oni u Beogradu nesto rade ( sto ja ne mogu bas da progutam jer svima u okolini net radi lepo, jedino mene zeza, tj, najbolje mi radi nocu i prepodne ), ali sacekacu jos neki dan da vidim da li ce biti nekih promena, ako ne, rekli su da ce da mi menjaju paricu, jer imam i veliko slabljenje linije ( Attenuation Down/Up(dB) - 41.8 / 28.9 )
#include <music.h>
#include <beer.h>
#include <girls.h>
main(){ run(partytime);}

www.vrnjackabanjacaffe.com
 
Odgovor na temu

easyyu
Pol isidor
MSc. Elektrotehnika-Telekomunikacije
Kanjiza

Član broj: 18220
Poruke: 1729
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 314201297


+170 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.05.2010. u 13:48 - pre 169 meseci
Citat:
rajo88: Ja sam prosle nedelje uzeo ovaj studentski paket i u praksi je to sledece: Ako vam centrala nema slobodnih portova ( kao sto je meni bilo ), onda ne mozete da zakljucite novi ugovor jer raskidanjem starog, gubite port. Ja na srecu imam dobre ljude u telekomu pa sam zavrsio da se opet meni dodeli isti port :) i sve je zavrseno za manje od 2 sata ( uz njihov pad sistema :) ). Medjutim, ko ima slobodne portove, lako moze bez ikakvih peripetija da se prebaci uz index ( index mi nije ni proveravala, samo me pitala kako ti se zove fax, nije ni gledala da li mi je overen semestar ).

Medjutim, posle oga su pocele muke. 1Mb/s je radio perfektno, nikada pucao, medjutim kako sam uzeo ovaj paket, preko celog dana puca net, sto je najgore, stigao mi je i IPTV pre 4 dana, ni on ne radi kako treba, vise nemam nego sto imam. Medjutim, kada radi, brzina nije nimalo losa :D



Danas mi je dolazila ekipa, kazu da sada mnogima kao gubi link, kao oni u Beogradu nesto rade ( sto ja ne mogu bas da progutam jer svima u okolini net radi lepo, jedino mene zeza, tj, najbolje mi radi nocu i prepodne ), ali sacekacu jos neki dan da vidim da li ce biti nekih promena, ako ne, rekli su da ce da mi menjaju paricu, jer imam i veliko slabljenje linije ( Attenuation Down/Up(dB) - 41.8 / 28.9 )

U jaka ti veza...meni za oko 40 min napravili sve a da vezu u Telekomu nemam + stabilan rad linka! :)
 
Odgovor na temu

MaxPower85

Član broj: 259577
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.05.2010. u 15:55 - pre 169 meseci
Korisnik sam telekom ADSL-a od 2007 i po tom ugovoru modem ostaje moj, e sad, ja bih da raskinem taj ugovor i uzmem ovaj promo paket pa me zanima jel posoji drugaciji ugovor kad koristim moj modem???
Nije mi jasno zasto mora index kad imam potvrdu od fakulteta koja se koristi za zdravstveno osiguranje, valjada je to verodostojnije, ali pravila su pravila, traze index.
 
Odgovor na temu

Nozzlezator

Član broj: 202103
Poruke: 113
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.05.2010. u 18:05 - pre 169 meseci
Verovatno zbog slike u indexu.Inace drugar moj otisao u utorak ujutru negde oko 11h,raskinuo stari ugovor,lik sto mu je odradjivao to u poslovnici mu je sredio da ne izgubi port u centrali i zavrsio je sve za 1 dan (potpisao novi ugovor oko 16h kada su ga zvali i dobio novu opremu).Brzina mu je oko 3.5Mb/s dl.
 
Odgovor na temu

allexx
Beograd

Član broj: 33011
Poruke: 314
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.05.2010. u 18:45 - pre 169 meseci
Citat:
rajo88: Ja sam prosle nedelje uzeo ovaj studentski paket i u praksi je to sledece: Ako vam centrala nema slobodnih portova ( kao sto je meni bilo ), onda ne mozete da zakljucite novi ugovor jer raskidanjem starog, gubite port. Ja na srecu imam dobre ljude u telekomu pa sam zavrsio da se opet meni dodeli isti port :) i sve je zavrseno za manje od 2 sata ( uz njihov pad sistema :) ). Medjutim, ko ima slobodne portove, lako moze bez ikakvih peripetija da se prebaci uz index ( index mi nije ni proveravala, samo me pitala kako ti se zove fax, nije ni gledala da li mi je overen semestar ).

Medjutim, posle oga su pocele muke. 1Mb/s je radio perfektno, nikada pucao, medjutim kako sam uzeo ovaj paket, preko celog dana puca net, sto je najgore, stigao mi je i IPTV pre 4 dana, ni on ne radi kako treba, vise nemam nego sto imam. Medjutim, kada radi, brzina nije nimalo losa :D



Danas mi je dolazila ekipa, kazu da sada mnogima kao gubi link, kao oni u Beogradu nesto rade ( sto ja ne mogu bas da progutam jer svima u okolini net radi lepo, jedino mene zeza, tj, najbolje mi radi nocu i prepodne ), ali sacekacu jos neki dan da vidim da li ce biti nekih promena, ako ne, rekli su da ce da mi menjaju paricu, jer imam i veliko slabljenje linije ( Attenuation Down/Up(dB) - 41.8 / 28.9 )


Upravo tako i ja sam potpisao novi ugovor i uzeo taj studentski paket, ali vratio modem moj dobri HG 520S a dali mi HG 520C, i sad puca veza na svakih 3-4 sata, a da bi to dokazao sam sebi i proverio ja sam uzeo HG520S od komsije, njemu dao ovaj za probu, i kad i kod njega sa HG520C puca veza, meni kuci sa HG520S radi savrseno uptime je bio 24h posto sam toliko i testirao, vratim ovaj "novi" opet pucanje.

Tako da sam doso do zakljucka da niko nita ne radi vec su problem novi modemi jer su JAKO osetljivi i nestabilni, ko ne veruje neka testira i videce.

A da, slazem se za to da kad radi radi super, ali meni treba da NE puca :) tako da ko ima ovaj C a ne S ako se snadje i zameni sa nekim super, ko ne, ostaje mu da ceka dok Telekom ne dobije neke druge modeme.

Toliko, pozdrav
Dreambox
 
Odgovor na temu

pdzodic

Član broj: 257616
Poruke: 42
*.adsl.verat.net.



+3 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.05.2010. u 19:22 - pre 169 meseci
Vidim da novi modemi koje daje Telekom ne garantuju pozdanu konekciju.
Zato planiram da kupim ADSL ruter TP-Link TD-W8901G i tek onda da
potpisem ugovor sa Telekom za 4 Mb po ceni od 1 Mb.
Onda necu morati da zaduzujem njihove budjave modeme

Evo dole linka sa informacijama gde se može kupiti:
http://www.itsvet.com/proizvod...-adsl/comp_comp_router/317/157
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.05.2010. u 19:37 - pre 169 meseci
Ja moram da pohvalim 520c u odnosu na 520s. Sto se veze tice nisam imao nikakvih problema, a domet wifi-ja, iako nema spoljnu antenicu, je veci nego na mom tp-linku. 520s je sto se tice wifi konekcije uzas, domet mu je bas los. Ja sam se prijatno iznenadio sa HG520c, planirao sam da koristim moj ruter, ali kad sam izmerio signale, predomislio sam se.
 
Odgovor na temu

allexx
Beograd

Član broj: 33011
Poruke: 314
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.05.2010. u 21:22 - pre 169 meseci
Citat:
ninjaz: Ja moram da pohvalim 520c u odnosu na 520s. Sto se veze tice nisam imao nikakvih problema, a domet wifi-ja, iako nema spoljnu antenicu, je veci nego na mom tp-linku. 520s je sto se tice wifi konekcije uzas, domet mu je bas los. Ja sam se prijatno iznenadio sa HG520c, planirao sam da koristim moj ruter, ali kad sam izmerio signale, predomislio sam se.


Ne znam odakle ti to da je signal ok, mozda je kod tebe najbolji modem, meni i WiFi radi onako, ko i 520S cak i slabije u drugoj sobi signala jedva da ima.
U sv. slucaju ja sam reko kako je kod mene i provereno je do modema, kome je SVE ok bas mi je drago.

Pozdrav
Dreambox
 
Odgovor na temu

ninjaz
Vlada Ninic
Valjevo

Član broj: 32036
Poruke: 508
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+26 Profil

icon Re: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 113.05.2010. u 21:53 - pre 169 meseci
Ja i govorim moje iskustvo. I poredim ga sa 520s. Ljudi imaju dosta problema sa signalom na njemu. 520c ima za dlaku jaci signal od mog TP-Linka, sto me je iznenadilo. Inace, oba rutera su u prizemlju kuce, jedan pored drugog, dok signal hvatam na spratu.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Neka Telekom ADSL akcija - Click 4 po ceni Click 1

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

[ Pregleda: 105554 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.