Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Treba mi misljenje u vezi dizajna i same izrade sajta

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Treba mi misljenje u vezi dizajna i same izrade sajta

[ Pregleda: 2238 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

IQooLogic
Milos Stojkovic
Software Developer
Srbija

Član broj: 110897
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 324236803


+1 Profil

icon Treba mi misljenje u vezi dizajna i same izrade sajta17.02.2010. u 21:43 - pre 172 meseci
sajt sam radi za jednog decka koji je mlad i dizajner u povoju. Voleo bih da mi neko iskusan i strucan u ovoj oblasti kaze i ukaze na greske i kako da ih ne ponavljam. Sta je bolje koristiti umesto necega sto je korisceno i da li da uopste nastavljam da se bavim web dizajn-om i development-om

Hvala svima unapred na komentarima i kritikama

sajtovi >
SAJT 1
SAJT 2
SAJT 3
if(torrent == "free" && windows == true)
{
InstallOnComputer(Expensive_Software);
}
else goto Linux;
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Treba mi misljenje u vezi dizajna i same izrade sajta17.02.2010. u 22:45 - pre 172 meseci
Početak tvog posta mora da se razjasni (kad stigneš), a što se tiče ostalog, koliko sam mogao da razumem..
ako je početnik, mlad čovek u pitanju, extra. :)
 
Odgovor na temu

IQooLogic
Milos Stojkovic
Software Developer
Srbija

Član broj: 110897
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 324236803


+1 Profil

icon Re: Treba mi misljenje u vezi dizajna i same izrade sajta17.02.2010. u 23:21 - pre 172 meseci
sajtove sam ja radio i jesam da kazem pocetnik i 86. sam godiste sto ce reci 24 godine. Sta nije jasno u postu da razjasnimo :)
if(torrent == "free" && windows == true)
{
InstallOnComputer(Expensive_Software);
}
else goto Linux;
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: Treba mi misljenje u vezi dizajna i same izrade sajta21.02.2010. u 02:26 - pre 172 meseci
Citat:
IQooLogic: sajtove sam ja radio i jesam da kazem pocetnik i 86. sam godiste sto ce reci 24 godine. Sta nije jasno u postu da razjasnimo :)


Ovo ↓
Citat:
IQooLogic: sajt sam radi za jednog decka koji je mlad i dizajner u povoju.


Bez obzira na sve, sajtovi su ok.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.as43234.net.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Treba mi misljenje u vezi dizajna i same izrade sajta22.02.2010. u 02:12 - pre 172 meseci
Nije lose.

Sajtove treba malo pretresti od gresaka i i spraviti sve sto nadjes. Na primer mesanje cirlilice i latinice na ovom drugom linku.

Na trecem linku.... Treba li ti "about... opis na engleskom? Mislim, ne znam gde zivis. Ako si iz srbije drzi se srpskog i trazi musterije kod nas.

Dosta dobro biras boje. preporucujem da kao sledecu stvar usavrsis proporcije. Posmatraj jedan po jedan elemenat na sajtu i postavljaj sebi pitanje "da li bi mozda bilo lepse da je krupniji/manji/sire/uze...?" takodje, poredi velicine nekih elemenata na stranici i razmisljaj o tome sta treba biti vece od cega, sta manje i tako to... Na primer na trecem linku naslovi su ti veci od logoa. ...Logo mozda treba malo povecati (a mozda i ne) a naslove definitivno treba napisati manjim fontom.
 
Odgovor na temu

IQooLogic
Milos Stojkovic
Software Developer
Srbija

Član broj: 110897
Poruke: 79
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 324236803


+1 Profil

icon Re: Treba mi misljenje u vezi dizajna i same izrade sajta22.02.2010. u 09:32 - pre 172 meseci
hvala na komentarima, znace dosta
Citat:
Stranger2: Nije lose.

Sajtove treba malo pretresti od gresaka i i spraviti sve sto nadjes. Na primer mesanje cirlilice i latinice na ovom drugom linku.

Na trecem linku.... Treba li ti "about... opis na engleskom? Mislim, ne znam gde zivis. Ako si iz srbije drzi se srpskog i trazi musterije kod nas.

Dosta dobro biras boje. preporucujem da kao sledecu stvar usavrsis proporcije. Posmatraj jedan po jedan elemenat na sajtu i postavljaj sebi pitanje "da li bi mozda bilo lepse da je krupniji/manji/sire/uze...?" takodje, poredi velicine nekih elemenata na stranici i razmisljaj o tome sta treba biti vece od cega, sta manje i tako to... Na primer na trecem linku naslovi su ti veci od logoa. ...Logo mozda treba malo povecati (a mozda i ne) a naslove definitivno treba napisati manjim fontom.


U pravu si nisam na to obracao paznju
if(torrent == "free" && windows == true)
{
InstallOnComputer(Expensive_Software);
}
else goto Linux;
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Treba mi misljenje u vezi dizajna i same izrade sajta

[ Pregleda: 2238 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.