Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna izrada web sajta

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potrebna izrada web sajta
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1761 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mima_cool

Član broj: 100948
Poruke: 309



+27 Profil

icon Potrebna izrada web sajta17.01.2009. u 01:35 - pre 185 meseci
Treba mi profesionalac koji bi mi uradio ozbiljan sajt u vezi sa turizmom. Idejno resenje bih dala ja pomocu Website Templates i to resenje bi se u samom startu izmenilo po potrebi, a u cenu treba da udje sledece:
- izmedju 15 i 20 strana
- brojac posetilaca
· baneri
· galerija slika
· forum
· chat (moze, a i ne mora)
· optimizacija pretrage i prijavljivanje sajta na domace i strane pretrazivace
· odrzavanje sajta prvih mesec dana.
Nadam se da nisam nesto zaboravila :-)

Da napomenem da vec imam 2 sajta i zakupljen domen jednog na co.yu i drugog na .com,
tako da bih ukoliko je to moguce jedan od postojecih sajtova zamenila ovim novim.

Trebala bi da postoji mogucnost azuriranja sajta sa moje strane, a uzmite u obzir da nemam iskustva sa time mada sam dobila vec neke nagovestaje da to i nije toliko tesko i da bi moglo biti moguce. Interesuje me vase misljenje o tome.

Treba mi osoba koja ce raditi u skladu sa mojim zeljama i postovati ih, jer prilikom izrade prva dva sajta nisam bila zadovoljna krajnjim resenjem, a na kraju sam morala da ga prihvatim iako to nije bilo ono sto sam narucila i za sta sam dala novac. Prostim recima, ne zelim osobu koja ce me UBEDJIVATI da je nesto lepse ovako ako ja ne smatram da je to lepo i da tako treba. Nisam teska osoba, ali ovo je jako vazan projekat za mene i zelim da se uradi kako treba.

Molim vas da mi ponudu sa cenom (takodje i mesecnu cenu ukoliko bi mi vi radili azuriranje sajta) kao i linkove ka vasim dosadasnjim radovima posaljete na [email protected] .
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potrebna izrada web sajta
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1761 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.