Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?

[es] :: Wireless :: wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?

[ Pregleda: 2972 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

šećo
nemanja mimic
ssc
milici

Član broj: 250675
Poruke: 16
*.teol.net.



Profil

icon wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?14.02.2010. u 11:25 - pre 172 meseci
dal je moguce preko wirales opreme hvatati tudji signal i koristiti tudji internet....ako je moguce kako se to moze izvesti? hvala unapred
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?14.02.2010. u 11:47 - pre 172 meseci
Ne. Po zakonu mozes samo da kupis interenet od provajdera i koristis isti. Sve ostalo potpada pod kriminalne radnje koje na ovom forumu nisu dozvoljene.

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

šećo
nemanja mimic
ssc
milici

Član broj: 250675
Poruke: 16
*.teol.net.



Profil

icon Re: wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?14.02.2010. u 12:38 - pre 172 meseci
to me interesuje zbog toga sto je wireles ogranicen po download-u ti velicina downloada zavisi koji paket koristis....e kod mene je problem u tome sto mislim da mi se neko nakacio na moju konekciju posto imam problema oko njega....zvao sam operatere oni mi govore kao presao sam limit downloada...a bas taj mjesec nisam htio nis da skidam da proverim....zato mi treba ta informacija.. hvala unapred
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?14.02.2010. u 15:17 - pre 172 meseci
Ti se kacis na wireless kako? Imas li jos koji wireless po kuci/stanu? Ako jedino kabl ide od tebe do antene, niko ti se nije mogao nakaciti - osim da ti je provalio username/password ili kako ti vec provajder daje konekciju, pa se kacio kad i ti ili kad ti spavas.

Opisi sta imas pa cemo ti moci vise reci oko toga.

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

šećo
nemanja mimic
ssc
milici

Član broj: 250675
Poruke: 16
*.teol.net.



Profil

icon Re: wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?14.02.2010. u 17:44 - pre 172 meseci
znaci zivim u kuci....ide preko kartice iz racunara preko kabla koji je dug 15 metara :) i na cosak kuce na visinu od oko 12m... znaci da jedino moze preko user name i pasvorda da mi upadne ili preko ip adrese....jel...........mene sad interesuje dal je to moguce napraviti sa drugog racunara da koristi moje korisnicko ime odnosno moju konekciju ili kako vec... i jel moguce zastiti ti se od takvih upada
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?14.02.2010. u 17:53 - pre 172 meseci
Ne. Ako neko koristi svoju opremu sa tvojim username/password, onda to samo provajder moze da vidi. Kontaktiraj ih ako mislis da te neko potkrada, pa neka se oni time bave.
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

veselin007
veselin pajić
slobodan strelac
mali zvornik

Član broj: 225878
Poruke: 14
91.191.11.*



Profil

icon Re: wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?18.02.2010. u 21:03 - pre 172 meseci
šećo,vidim da si u Milićima to znači Zona.ba...Lepo uđeš na sajt i promeniš lozinku i sto posto si siguran.
Pajo
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: wiralles oprema kako koristiti neki drugi signal ?

[ Pregleda: 2972 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.