Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako otvoriti fajl koji je zasticen sifrom?

[es] :: Office :: Excel :: Kako otvoriti fajl koji je zasticen sifrom?

[ Pregleda: 8970 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BiljaJA

Član broj: 237760
Poruke: 1
93.87.45.*



Profil

icon Kako otvoriti fajl koji je zasticen sifrom?15.01.2010. u 13:40 - pre 173 meseci
Pozdrav,

da li je moguce otvoriti fajl koji je zasticen lozinkom? Ali bez programa jer je sistem zakljucan lozinkom i ne mogu se ubacivati novi fajlovi.

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

Jpeca
Predrag Jovanović
poslovni analitičar
Gowi
Pančevo

Moderator
Član broj: 25683
Poruke: 2268
*.31.24.217.adsl2.beograd.com.

Sajt: www.gowi.rs


+109 Profil

icon Re: Kako otvoriti fajl koji je zasticen sifrom?15.01.2010. u 16:09 - pre 173 meseci
Postoje programi koje možeš skinuti sa interneta koji otključavaju excel fajlove u slučaju zaboravljene šifre. Neki su besplatini a neki ne. Kolko je meni poznato uglavnom se baziraju na gruboj sili tako da zavisno od toga koliko je lozinka snažna zavisi i uspeh. Vidi diskusiju na tu temu: http://www.elitesecurity.org/t...cel-zastita-excel-fajla-sifrom

Pošto ne možeš da instaliraš program na taj računar, onda jedino da zaštićeni fajl kopiraš na neki računar gde možeš instalirati neki od ovako nađenih programa i utvrditi koja je lozinka
Kad znaš lozinku možeš da otvoriš originalni fajl ili fajl sa koga je uklonjena lozinka kopirati na isto mesto.

Postoje i online programi koji skidaju lozinku (u tom slučaju nije potrebna instalacija) nisam ih probao i ne znam da li ima besplatnih.
Nije to loše Rembrante, samo što ne bi dodao još malo boje?
 
Odgovor na temu

saka
Subotica

Član broj: 10013
Poruke: 136
*.suonline.net.

ICQ: 65162165
Sajt: www.varalicar.com


+1 Profil

icon Re: Kako otvoriti fajl koji je zasticen sifrom?17.01.2010. u 21:26 - pre 173 meseci
Mislim da bi ovo moglo pomoci www.straxx.com
saka
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: Kako otvoriti fajl koji je zasticen sifrom?

[ Pregleda: 8970 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.