Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dvanaestospratnica u Kini je malo prilegla da odmori

elitemadzone.org :: MadZone :: Dvanaestospratnica u Kini je malo prilegla da odmori

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 32601 | Odgovora: 163 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stonex

Član broj: 25873
Poruke: 642
*.adsl-4.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: Dvanaestospratnica u Kini je malo prilegla da odmori13.12.2009. u 09:37 - pre 174 meseci
Milanche,
pošto se bavim gipsarskim poslom poslednjih nekoliko godina moram da ti kažem da mi je drago da razumeš problematiku a ne baviš se ovim poslom . Kod nas ljudi nisu skloni tome da nauče neke stvari oko gipsa a žive u kući/stanu u kome ga ima dosta .

Što se tiče tiplova, meni LCD tv od 40˝ stoji na gipsanom zidu okačen na dva vijak tipla . Bez problema .
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Dvanaestospratnica u Kini je malo prilegla da odmori13.12.2009. u 09:46 - pre 174 meseci

@milanche brate...

Pa zar ti stvarno mislis da srbi ne znaju za gips karton ploce?




Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Yoba
Projektant

Član broj: 240687
Poruke: 121
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: Dvanaestospratnica u Kini je malo prilegla da odmori13.12.2009. u 12:23 - pre 174 meseci
dakle, u mom diplomskom radu na faxu izmedju ostalog je bilo reci o sljaci.

sljaka iz TE ima _povecano_ zracenje od normlanog (ali ne i preko dozvoljene granice!).

ta sljaka se koristi kao ispuna u tim plocama od gipsa i sl


i fakat, da je to vrlo dobar posao. do juce nisi znao sta da radis sa tim, a sada zaradjujes. da li misliste da ce neko u modernom kapitalistickom drustvu da spomene onu gore cinjenicu ili ce da govori o svemogucem gipsu, prosudite sami.



dakle, nije preko dozvoljene granice ali je iznad normalne vrednosti.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Dvanaestospratnica u Kini je malo prilegla da odmori14.12.2009. u 00:22 - pre 174 meseci
Citat:
@milanche brate...

Pa zar ti stvarno mislis da srbi ne znaju za gips karton ploce?


Iskreno receno - pojma ne znam sta ko zna i sta ne zna, kao ni gde je granica obavestenosti.

Posao sam od sebe - nista od tih stvari nisam znao ranije, kod caleta i keve u Bgd-u sam uglavnom
bio zaduzen za ucenje i izvoljevanje (mahom, trazenje muzicke opreme po principu 'svakome prema potrebama').

Tako da, eto...

Citat:
Što se tiče tiplova, meni LCD tv od 40˝ stoji na gipsanom zidu okačen na dva vijak tipla . Bez problema.


Sto kaze Yoba, mora da taj gips i ovaj gips nisu iste zivotinjke. Ovde bi ti taj TV stajao bez problema ceo bogovetni dan - do sutra ujutru.

Bitno pitanje - da li si tipl stavljao u vlazan gips koji se susi sa tiplom u njemu, ili busio rupu u suvom gipsu i u nju utiskivao tipl ?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Dvanaestospratnica u Kini je malo prilegla da odmori

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 32601 | Odgovora: 163 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.