Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zbunjujući letak Telekoma... ako je Telekom u pitanju...

[es] :: ISP :: ADSL :: Zbunjujući letak Telekoma... ako je Telekom u pitanju...

[ Pregleda: 2184 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

El_Nino
Bečej/Novi Sad

Član broj: 46592
Poruke: 160
79.101.168.*

ICQ: 192742585
Sajt: www.valleyofwishes.net


+3 Profil

icon Zbunjujući letak Telekoma... ako je Telekom u pitanju...06.12.2009. u 20:18 - pre 175 meseci


Ovo sam malopre zatekao u sandučiću. Ja već imam Telekom ADSL ali moje komšije nemaju, pa ne bih da ih neko navuče na tanak led. U pitanju je Bečej...

Čudno mi je što se traži podnošenje zahteva na taj broj (koji je u Banoštoru, btw) ili na mobilni a nigde ne piše ime tog ovlašćenog distributera.Takođe, na official Telekom letku koji ide zajedno sa papirčetom flomasterom je precrtan broj korisničkog centra 9813, na obe strane...

Šta mislite?
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: Zbunjujući letak Telekoma... ako je Telekom u pitanju...06.12.2009. u 20:39 - pre 175 meseci
ovo dovoljno govori: za "besplatne informacije"
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
93.86.2.*

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: Zbunjujući letak Telekoma... ako je Telekom u pitanju...06.12.2009. u 21:07 - pre 175 meseci
S obzirom da se ne navodi koji provajder usluga je u pitanju, ne može se pouzdano reći da li se radi o pravoj ponudi ADSL usluge Telekoma Srbije.

Telekom Srbija ima zaključen ugovor sa distributerima vezano za uslugu ADSL i IPTV, preko kojih se vrši evidentiranje, tj. prijavljivanje zainteresovanih korisnika (na primer, internet servis provajder "Krstarica" je naš distributer usluga, Novel shop, Pakom, ComTrade, itd. ali i mnogi manji internet servis provajderi).


U svakom slučaju, možete pozvati navedene brojeve i raspitati se, a ja ću već sutra proslediti mojim kolegama da se proveri da li se radi o pravom distributeru usluga, ili pokušaju prevare korisnika, koje su, nažalost, česte. Takođe, dobro je što ste ovo postovali na forum, jer nadležne službe Telekoma Srbije mogu adekvatno reagovati, u slučaju da se radi o pokušaju prevare.
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
93.86.2.*

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: Zbunjujući letak Telekoma... ako je Telekom u pitanju...09.12.2009. u 18:23 - pre 175 meseci
@El_Nino
Nakon detaljnih provera odgovarajućih službi Telekoma Srbije, utvrđeno je da letak, sa kontakt telefonima, pripada našem ovlašćenom distributeru u Bečeju, koji se bavi distribucijom usluga ADSL i IPTV, u smislu prikupljanja zahteva za iste.

Nakon kontakta distributera i na osnovu našeg iskustva i dugogodišnje saradnje sa istim, zaključeno je da naš flajer na kome je precrtan broj Korisničkog servisa 9813 nije iniciran od strane njegovih terenskih radnika


U svakom slučaju, od velike je koristi to što ste se pokrenuli ovu temu, i objavili dobijeni letak, imajući u vidu da je broj prevara veliki. Za sve dodatne informacije, stojimo na raspolaganju.
 
Odgovor na temu

StfnMM
Stefan Mitrovic
Student
Beograd

Član broj: 201950
Poruke: 105
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Zbunjujući letak Telekoma... ako je Telekom u pitanju...09.12.2009. u 19:42 - pre 175 meseci
Svuda ima prevaranata takva je drzava strasno.
@ORCA2 Procitaj Privatne poruke molim te.

Pozdrav !
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Zbunjujući letak Telekoma... ako je Telekom u pitanju...

[ Pregleda: 2184 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.