Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko HTML templatea

[es] :: Web dizajn softver :: Pomoc oko HTML templatea

[ Pregleda: 1703 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kemmik
Dusko Kidisevic
Vlasnik, Kemmik CAD Centar
Kragujevac

Član broj: 215544
Poruke: 21
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.kemmik.com


+1 Profil

icon Pomoc oko HTML templatea09.08.2009. u 21:25 - pre 178 meseci
Trebam veliku pomoc. Naime pocetkom godine javila mi se ideja za jedan sajt. NIshta epohalno, nishta prekomplikovano ali ipak ni do sada nije uradjeno. Imam svoju firmu i radnike u njoj i bavim se 3D modelovanjem i Autocad crtanjem i josh nekim sitnicama. Elem jedan od radnika recimo ""zna"" flash i ubedio me da on to odradi. Naseo sam na pricu, dao mu neke pare za to obecao procenat ako to zazivi i na kraju nishta. On nije napravio skoro nishta, ja sam pokushao neshto da izvucem iz njega , sam ne znam da programiram, i na kraju je to dobilo neku formu koja je otprilike za korpu za otpatke. Shta god da sam hteo on je uradio obrnuto. Elem da ne duzim, resio sam da sve to bacim i pocnem iz pocetka. Imam profesionalni ekipu koja bi sve to isprogramirala ali nemam templateove za HTML. Da bih narucio templateove (za CSS varijantu) trebam napisati projektni zadatak. Malo mi teze ide zato shto ne poznajem tematiku bash iz programerskog ugla. Do sada je to bilo ovo dugme ovde stavi ovde da radi ovo. Molio bih nekoga ko radi templateove da mi posalje neki projektni zadatak da bih mogao napisati svoj adekvatan. Ako ima nekoga ko to radi ( pravi templateove) neka mi posalje linkove radova i cene da bi eventualno napravili dil oko izrade.

Unapred se zahvaljujem svima.

Sve navedeno posaljite na PP ili preko mog profila posaljite e-mail. Nisam siguran da smem ostavljati svoj e-mail na postu.......
 
Odgovor na temu

stef55
Stevan Vampola
web developer,Telit Power doo
Telit Power doo
Niš

Član broj: 225297
Poruke: 51
*.adsl-a-2.sezampro.yu.

Sajt: telitpower.com


Profil

icon Re: Pomoc oko HTML templatea15.08.2009. u 12:39 - pre 177 meseci
Citat:
Imam profesionalni ekipu koja bi sve to isprogramirala ali nemam templateove za HTML.


1. Ako ta profesionalna ekipa, koja će sve isprogramirati, ne zna da nadje template. kojih btw ima na stotine ( da ne preterujem ), ili sama napravi, priča sa radnikom će se ponoviti.

Naravoučenije: Nisam toliko bogat da kupujem jeftino.

2. Da bi se preporučio ili odradio template, treba da se zna šta kupac želi. Gornja priča nije dovoljna.


Ljudski je grešiti, ali, ako vam se gumica potroši pre olovke, malo ste preterali.
 
Odgovor na temu

kemmik
Dusko Kidisevic
Vlasnik, Kemmik CAD Centar
Kragujevac

Član broj: 215544
Poruke: 21
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.kemmik.com


+1 Profil

icon Re: Pomoc oko HTML templatea15.08.2009. u 20:03 - pre 177 meseci
Problem je shto se sadrzaj sajta ne moze spakovati u tipski template da moze bilo bi idealno. Zato moram praviti tempalate samo za mene. Takodje dodatni problem je shto nemam projektni zadatak na koji bih se ugledao da bih mogao napisati isti za izradu templateova. Stoga kako nisam uspeo dobiti projektni, uzeo sam da crtam po corelu shta gde ocu i shta i kakvu funkciju treba da ima, posle toga cu valjda neshto i napisati a zatim sam otvoren za ponude..............
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn softver :: Pomoc oko HTML templatea

[ Pregleda: 1703 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.