Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Joomla - nestala anketa sa sitea nakon promjene templatea

[es] :: Web aplikacije :: Joomla - nestala anketa sa sitea nakon promjene templatea

[ Pregleda: 1945 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

IvanZD
Ivan Toman
Zadar

Član broj: 32041
Poruke: 134
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Joomla - nestala anketa sa sitea nakon promjene templatea18.09.2007. u 18:57 - pre 202 meseci
Hi!

Nabavio sam User Choice template od shape5 (kupio!), instalirao na site i tada mi je odmah nestala anketa koja se nalazila u "left" poziciji. Zapravo, nije nestala cijela nego samo njezino tijelo, dok je ime modula (Anketa) ostalo uredno vidljivo.

Mislio sam da je to jer je left uzak, pa sam ju prebacio dolje u user7 gdje ima i previše mjesta. Pojavila se, radila je, ja sav sretan da je sve ok. Da bi nakon nekoliko sati ponovo nestala (?!?) sada iz te pozicije!! Ako tko poželi pomoći, neka pogleda:
http://www.meteoadriatic.net - dolje pri dnu na naslovnici zjapi prazan modul, vidi mu se samo ime (Anketa), ali pitanja i odgovora nema im ni traga!

Prebacivanjem na bilo koji drugi template, anketa se odmah pojavi čitava, vraćanjem na User Choice nestane... zato pretpostavljam da je u pitanju konflikt između templatea i modula. Ima tko kakva saznanja, savjet, bilo što?

Hvala na eventualnom odgovoru....


P.S. pitao sam na službenom forumu Shape5 (autori templatea) i nema odgovora već dulje.......
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Joomla - nestala anketa sa sitea nakon promjene templatea

[ Pregleda: 1945 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.