Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MIDI drajver prestao da radi (uzrok poznat)

[es] :: Audio softver :: MIDI drajver prestao da radi (uzrok poznat)

[ Pregleda: 1872 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DakSrbija
Banja Luka, RS

Član broj: 169701
Poruke: 62
62.68.99.*



+1 Profil

icon MIDI drajver prestao da radi (uzrok poznat)19.05.2009. u 19:49 - pre 181 meseci
Dugo vremena koristim WinGroove drajver za puštanje Midi i karaoke datoteka na računaru, ali je prestao da radi nakon intaliranja programa AV Voice Changer (služi za izmenu glasa > npr. dok telefoniraš preko Interneta ili ćaskaš u nekoj igri).

Misleći da će da se popravi, deinstalirao sam AV Voice Changer, ali se zvuk i dalje ne čuje (mada u VanBasco playeru izgleda kao da je sve u redu).
Pošto AV Voice Changer prilikom instalacije instalira i svoj virtuelni drajver, mislim da je on prouzrokovao problem. Ipak, kada u VanBasco playeru izaberem Microsoft GS Wavetable Synth, zvuk se čuje (ali je neuporedivo lošiji od WinGrooveovog).

Nakon deinstalacije AV Voice Changera, počistio sam Registry, direktorijum instalacije i dr. ali problem ostaje = nema Midi zvuka.

Zna li neko rešenje?
Aristotel: „Drag mi je Platon, ali mi je Draža Mihailović!”
 
Odgovor na temu

DakSrbija
Banja Luka, RS

Član broj: 169701
Poruke: 62
62.68.99.*



+1 Profil

icon Problem je rešen11.07.2009. u 21:44 - pre 179 meseci
Evo, nakon duuuugo vremena, sam sam popravio zvuk.

Procedura: obrisao sam sve upravljačke programe i aplikacije koje imaju veze sa zvukom, pokrenuo CCleaner i još nekoliko programa za čišćenje registra, pokretao računar ispočetka nekoliko puta i... gle čuda: čuje se MIDI zvuk!

Naravno, izgubio sam dva sata dok sam sve sredio... Zaista je neverovatno koliko čovek mora da se napati oko sitnica.
Aristotel: „Drag mi je Platon, ali mi je Draža Mihailović!”
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: MIDI drajver prestao da radi (uzrok poznat)

[ Pregleda: 1872 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.