Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brisanja fajla iz registry baze

[es] :: Zaštita :: Brisanja fajla iz registry baze

[ Pregleda: 3036 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos88_vkbgd
Beograd

Član broj: 75464
Poruke: 282
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: milos88_vkbgd.webs.com/ap..


+1 Profil

icon Brisanja fajla iz registry baze15.05.2009. u 15:40 - pre 182 meseci
Koju komandu da ukucam u Registry bazi kako bi ovaj C:\WINDOWS\system32\sg32update.exe program obrisao?
Na ovom linku mozete i pogledati sta kupujete http://milos88_vkbgd.webs.com/apps/photos/album?albumid=7748164
Informacije o hardveru koji zelite da kupite nalaze se ispod slika, potrebno je samo kliknuti na sliku.
 
Odgovor na temu

Dashkes

Član broj: 90973
Poruke: 845



+27 Profil

icon Re: Brisanja fajla iz registry baze15.05.2009. u 17:11 - pre 182 meseci
Citat:
Milos88_vkbgd: Koju komandu da ukucam u Registry bazi kako bi ovaj C:\WINDOWS\system32\sg32update.exe program obrisao?

Iz autorun-a? :/
Mislim da je HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run, mozda gresim.
Ako imate problema sa virusima skinite program HijackThis.
Kada ga preuzmete, preimenujte fajl u bilo sta, npr. “blabla.exe”. Pokrenite ga i kliknite “Do a system scan and save a logfile”. Taj log iskopirajte ovde.
 
Odgovor na temu

Milos88_vkbgd
Beograd

Član broj: 75464
Poruke: 282
*.adsl-a-2.sezampro.yu.

Sajt: milos88_vkbgd.webs.com/ap..


+1 Profil

icon Re: Brisanja fajla iz registry baze15.05.2009. u 17:32 - pre 182 meseci
Nije problem sa virusom,nego sa antivirusom:),taj fajl treba da obrisem.mogu ja njega rucno da obrisem,nego me zanima kako iz Registry baze,da li postoji neka komanda u Registry bazi kojom bi zadao da se taj fajl izbrise.
Na ovom linku mozete i pogledati sta kupujete http://milos88_vkbgd.webs.com/apps/photos/album?albumid=7748164
Informacije o hardveru koji zelite da kupite nalaze se ispod slika, potrebno je samo kliknuti na sliku.
 
Odgovor na temu

Dashkes

Član broj: 90973
Poruke: 845



+27 Profil

icon Re: Brisanja fajla iz registry baze15.05.2009. u 17:44 - pre 182 meseci
Aha, sada sam razumeo. :)
Ja mislim da ne moze, ali nisam siguran. Mozete zadati brisanje uz pomoc Unlocker-a.
 
Odgovor na temu

Milos88_vkbgd
Beograd

Član broj: 75464
Poruke: 282
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: milos88_vkbgd.webs.com/ap..


+1 Profil

icon Re: Brisanja fajla iz registry baze15.05.2009. u 19:48 - pre 182 meseci
Joj bilo bi dobro kada bi moglo iz Registry baze,zato sto odrzavam vise kompjutera i na vise njih sam instalirao antivirus i neke dodatne aplikacije.E sada ta aplikacija je dosla u sukob sa antivirusom i stalno se pali na startup-u,a ne pojavljuje se preko msconfiga,da mogu tako da je iskljucim,nego sam morao u Registry bazi da prepravim malo kod (Modify Binary Data) kako se ta aplikacija ne bi vise startovala,i ne startuje se.:),ali sada je ostao taj fajl u bazi i nervira me,necu da ostaje djubre.:)
Na ovom linku mozete i pogledati sta kupujete http://milos88_vkbgd.webs.com/apps/photos/album?albumid=7748164
Informacije o hardveru koji zelite da kupite nalaze se ispod slika, potrebno je samo kliknuti na sliku.
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+3779 Profil

icon Re: Brisanja fajla iz registry baze17.05.2009. u 00:46 - pre 182 meseci
sg32update.exe je trojanac. Trebas da izbrises i fajl a djubre iz registra mozes da izbrises tako sto ces da nadjes sve instance sg32update.exe u Windows registru preko "Find i "Find next" u Windows Registry Editoru... Posto, koliko sam razumeo, imas vise racunara sa tom sg32update.exe "aplikacijom" znaci da su ti svi ti racunari inficirani. Srecno sa ciscenjem. Ja bih poslusao Dashkesa oko HiJackThis-a i svih ostalih eventualnih saveta posto vidim da moze da ti pomogne.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Brisanja fajla iz registry baze

[ Pregleda: 3036 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.