Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako Vam se sviđa? - VW Polo

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kako Vam se sviđa? - VW Polo

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 29811 | Odgovora: 123 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 17:50 - pre 183 meseci
@Slobodan Miskovic

Ima razlicitih cena, npr. iz Halooglasa -

LANCIA Y 1.2 (2001), siva metalik, klima, ABS, servo, CB, CD, 76.000km, urađen veliki servis, BG table, vlasnica, 3.800 EUR.


LANCIA Y 1.2 (2001), uvezena, metalik plava, garažirana, urađen servis, airbag, servo, podizači, registrovana do 10.2009, 3.400 EUR, može zamena.


VW Polo 1.0 (1997), 3v, crn, alufelne, muzika, ABS, 3.500 EUR.



VW Polo 1.0 (1998), 5v, metalik, servo, alarm, registrovan do maja, 3.800 EUR.


Obrati paznju na motore.


Ali sve to nista ne bi trebalo da znaci. Svako kupuje-prodaje auto po svojoj zelji-mogucnosti. Tako da i te istaknute cene ne znace da ce se auto prodati bas za te novce.
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 17:58 - pre 183 meseci
Pozdrav,

he, he, ja sam se malo jezio na Lanciu Y (najmanja koju sam imao/imam), ali sam se vremenom navikao. Interesantan mi je sada taj centralno postavljeni blok sa cajgerima a zanimljiv mi je i "valov" kako sam nazvao deo za sitnice jer mi je tako izgledao kada sam je uzeo. Unutra ima sve sto pozeleti mozes uz neke redovne stvari (podizaci, centralna, servo itd. ali ja sam jedan od nepazljivih bisera koji je ima Logana bez serva volana, eto, desava se kad ne pazis....), a klimu i kozu kao redovnu opremu u Lanciama tretiram kao vlastiti standard vec dosta godina, pa je vise i ne pominjem kao nesto posebno. Naprosto, to su neki elementi zbog kojih i uzimam stalno bar po jednu Lanciu. Drugo je sve premaleno sem za vozaca/suvozaca ali takav je autic. Stane gde god valjda pozelim da je parkiram i lakse mi je voziti je nego, recimo, Punta (i to sa jos onim nesrecnim Multijetom, kao kod ove na slici) jer mogu da podesavam sediste po visini sto mi sada sa povredjenim kolenom itekako znaci. Ostala kola su veca pa nema smisla ni da ih poredim, ali cisto neka napomena ako neko smeka Lanciu Y, na osnovu vlastitog iskustva.
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 18:05 - pre 183 meseci
Evo jos malo slika





 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 19:09 - pre 183 meseci
Ne sviđa mi se. Dosadno, skupo, golo. Tj. duplo golo. Za te pare svi konkurenti su bolji.
 
Odgovor na temu

rinenad

Član broj: 212560
Poruke: 305
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 19:20 - pre 183 meseci
Dobro si to primetio, sumnjam da postoji i jedan drugi proizvođač kod koga možeš tako da individualiziraš auto kao VW. Kada sam spomenuo da se Golf u Nemačkoj prodaje u 38 boja niko od VW skeptika to nije prokomentarisao...kod ovih drugih dobiješ konfekcijski paket i uzmi ili ostavi. Dobio sam neki letak pa VW nude sigurno desetak modela alu felni za Golfa. Koliko imaš da biraš za Kiu, hyundai, čak i kod Fiata nemaš neki izbor. Kod Audia dobiješ knjigu dodatne opreme, treba ti sat vremena da je pročitaš.



170 ks, a neki i dalje misle o Koreji?

[Ovu poruku je menjao mm koncept dana
27.03.2009. u 20:39 GMT+1[
/b]]


[Ovu poruku je menjao mm koncept dana 27.03.2009. u 20:52 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

icobh
Igor Pejašinović
Network Admin
Navigo SC d.o.o.
Banja Luka

Član broj: 18738
Poruke: 1319
*.inecco.net.

Sajt: www.nsc.ba


+4 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 19:44 - pre 183 meseci
Svako će da brani ono što je njemu drago, a pogotovo ono što vozi... Ja sam se, iako mlad, navozao raznih auta i vozila uopše, i mogu da kažem da ono što radi VW ga je dovelo dovde. Mislim, pogledajte malo ko je postao VW a bio je jedan mali ogranak Porsche-a. VW je većinski vlasnik Audi-a, Škode, Bugatija i Bentlija, dok je opet Audi većinski vlasnik Seat-a i Lamborginija. Nije to malo, pogotovo ne ako se pogleda konkurencija koje uopšte ne manjka... Moj Passat ima sigurno 500.000km prevaljenih (Na satu ima manje ali kupljen je polovan i jeftino je plaćen) i sem redovnog servisa, nemam nekih većih ulaganja. I što je najzanimljivije, ne moram kupovati dijelove za njega, nego mogu za jeftiniju Škodu, kad odgovara...

Jednostavno, sigurna kupovina...

P.S. Mislim, ne znam, ali meni se više sviđa interijer ove šestice nego ovo http://www.automagazin.rs/slik...a%20Beograd_20090327022155.jpg

[Ovu poruku je menjao icobh dana 27.03.2009. u 21:04 GMT+1]
I ♥ ♀

Ovaj post je zlata vrijedan!
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 21:07 - pre 183 meseci
Citat:
mm koncept: Dobro si to primetio, sumnjam da postoji i jedan drugi proizvođač kod koga možeš tako da individualiziraš auto kao VW. Kada sam spomenuo da se Golf u Nemačkoj prodaje u 38 boja niko od VW skeptika to nije prokomentarisao...kod ovih drugih dobiješ konfekcijski paket i uzmi ili ostavi. Dobio sam neki letak pa VW nude sigurno desetak modela alu felni za Golfa. Koliko imaš da biraš za Kiu, hyundai, čak i kod Fiata nemaš neki izbor. Kod Audia dobiješ knjigu dodatne opreme, treba ti sat vremena da je pročitaš.


Izvini, ali ovo me nekako podseca na kupovinu brand kompjutera, imamo ogroman izbor ali u okviru brenda. Kao da ne mogu da napravim beskonacno mnogo kombinacija komponenti u svom racunaru po sistemu "sklopi sam"?
Nudi 38 boja? A koliko postoji boja u spektru? Milion? Ako mi treba custom boja ( a to ce samo znaciti da sam teski "pimp my ride" seljak), uradicu je u nekoj specijalizovanoj lakirnici, i verujem da ce da me kosta veoma slicno kao i ta boja da sam je uzeo iz fabrike.
Kao da ne mogu da kupim custom alu felne? Opet ce kostati manje ili slicno kao i te "originalne" VW? I sta je tu u stvari originalno? Ono sto mi oni kazu da jeste?

U vreme krize nije mi bas na prvom mestu ( a nije mi bilo ni ranije) da li cu biti toliko "individualan" da sklopim unikatnu kombinaciju VW delova od onih koje mi ONI nude.


Sto ne pomenes koliko VW daje godina garanciju?
Ja se vozim u automobilu, ne u boji ili felnama.

VW 2 godine
KIA 7 godina
Hyundai 5 godina
Ford 4 godine

Jednom recju:

SRAMOTA!!!!!
 
Odgovor na temu

rinenad

Član broj: 212560
Poruke: 305
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 21:22 - pre 183 meseci
Trebalo je da pročitaš moj stav u vezi sa jamstvom od dvije godine, originalnost je po meni stvar fikcije, dogovora i normi. Htio sam samo reći kako i ta mogućnost ima neku cijenu. Btw. kod nas nema te opcije ali su auti u startu nešto jeftiniji.

Nije ti dobra komparacija to sa kompjuterima, nemožeš da kupiš odvojeno motor i karoseriju različitih proizvođača. Cocpit od trećeg. O brand kompjuterima imam svoj stav. U pravilu su bolji i stabilniji.

[Ovu poruku je menjao mm koncept dana 27.03.2009. u 22:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 21:31 - pre 183 meseci
Vec smo sazvakali tu garanciju, ljudima je bolje da plate opravku i da imaju auto sredjen za 24h, nego da imaju popravku za dzabe a da stoji tamo danima. Ili jos gore, da kazu "sredili smo" ti odes kuci i sutradan opet isti problem.

Pogledaj onu temu hyndai santa fe, tu ces videti ovo o cemu pricam.


Edit: a pogledaj i ovu temu:


http://www.elitemadzone.org/t3...ic-twinport-luft-poluosovinama

Citat:

Jos jedno zapazanje, auto je pod garancijom i, takodje, sam poceo da sumnjam da zbog toga govore u servisu da to nije nista i da je to normalno.



E sad zamisli da te neko 7 godina ovako dribla.



[Ovu poruku je menjao DrJekyll dana 27.03.2009. u 22:48 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao DrJekyll dana 27.03.2009. u 22:53 GMT+1]
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:07 - pre 183 meseci
Ako je tako odes u drugi ovlasceni servis ili im zapretis tuzbom. Pozalis se evropskom centru te marke sa svojim problemom. Ima da se puse.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:08 - pre 183 meseci
Citat:
DrJekyll: Vec smo sazvakali tu garanciju, ljudima je bolje da plate opravku i da imaju auto sredjen za 24h, nego da imaju popravku za dzabe a da stoji tamo danima. Ili jos gore, da kazu "sredili smo" ti odes kuci i sutradan opet isti problem.

Pogledaj onu temu hyndai santa fe, tu ces videti ovo o cemu pricam.


Ne vidim kakve veze ima tema o santa fe?

Niti je bio u servisu niti ima naznaka da ce ostati bez auta danima, i u opste mi nije jasno odakle ti takvi zakljucci?

Znas li u opste koliko VW ima ovlascenih servisa?




Pripazite malo sta i kako pisete, svi beskorisni postovi ce biti obrisani!


Hvala!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:11 - pre 183 meseci
Bio je u servisu, rekli su mu da su mu sredili ulje koje kaplje, sutradan pogleda ispod automobila-opet kaplje.

Tu temu sam uzeo kao primer za ono sto sam pre toga napisao-da ti kazu sredjen automobil, a sutradan opet isti kvar.


A to da si bez auta danima sam mislio na onu pricu kad je NikolaBGD (valjda ne gresim) ostetio vrata na ceed-u pa su mu rekli da saceka na njih 45 dana.


Citat:

Ako je tako odes u drugi ovlasceni servis ili im zapretis tuzbom. Pozalis se evropskom centru te marke sa svojim problemom. Ima da se puse.



Bakara je u pravu, da ne idemo previse u off-na tuzakanje i pretnje i sta ti ja znam ces izgubiti jos vise vremena a automobil i dalje stoji nepopravljen.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:21 - pre 183 meseci
Citat:
DrJekyll: Bio je u servisu, rekli su mu da su mu sredili ulje koje kaplje, sutradan pogleda ispod automobila-opet kaplje.

Ja sam objasnio sta je u pitanju, a sa tim "kvarom" moze da predje bar jos sto hiljada kilometara

Ista stvar se moze dogoditi i u VW servisu, ili mozda...ne moze?

Citat:
DrJekyll:

A to da si bez auta danima sam mislio na onu pricu kad je NikolaBGD (valjda ne gresim) ostetio vrata na ceed-u pa su mu rekli da saceka na njih 45 dana.

Ako sam dobro razumeo cekace na vrata, nece mu auto ostati u servisu 45 dana.

Mozda je dobro pitanje i da li porshe ima na stanju leva i desna vrata za golf 6?

Cozmo, pitaj burazera
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:24 - pre 183 meseci
Sto se mene tice, ne idemo u off, VW garancija od 2 godine spada u temu. Ovde se pokusava izokrenuti normalna logika pojedinacnim problemima drugih firmi u toku garancije kao nesto sto me treba naterati da se odlucim za auto sa sto manje garancije?!? Losa logika.

Vratimo se opet na racunare. HP ( i jos neke marke) zna da nudi nesto sto se zove produzena garancija. Znaci, moze da se bira, 1,2,3 godine. Ne znam koliko automobilskih brendova koje nude smesnu crkavicu od 1-2 godine garancije nude nesto ovako kao opciju.
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:28 - pre 183 meseci
Auto ce mu biti neupotrebljiv 45 dana, nema veze da li stoji u servisu ili dvoristu.

Ajde cosmo zaista, pitaj burazera da li imaju vrata na lageru i ako slucajno nemaju koliko dana se ceka na to, evo pretvorio sam se u uvo? :)


PS: Mozda je malo nefer zahtevati vrata na lageru za 6-icu kada je tek izasao, ali za 5-icu mogu da potpisem da je imaju.
 
Odgovor na temu

rinenad

Član broj: 212560
Poruke: 305
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:33 - pre 183 meseci
Evo imam očiti primjer za garanciju, večeras sam napisao e-mail. Kupio sam u 10. mjesecu 2008. Dell laptop po mojim mjerilima ja sam zadovoljan ali sam danas primjetio da mi se ogulilo jedno slovo...očekujem nepovoljan nastavak. To je zato što ljudi koji rade u našim servisima imaju privatne probleme(najčešće nemogu da sastave kraj s krajem)zbog niskih primanja i naprosto ih baš briga za klijenta. Danas sam prigovorio i za one gumene patosnice u Golfu koje ne valjaju jer imaju debeo rub i kvačilo udara u njih i sl. Rekli su mi otprilike "daš ciganu kobasicu, a on kaže kriva" ako u ponedjeljak ne dobijem orig. gume pišem e-mail u Nemačku pa možemo da pratimo šta se dešava.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:39 - pre 183 meseci
Citat:
DrJekyll

Ajde cosmo zaista, pitaj burazera da li imaju vrata na lageru i ako slucajno nemaju koliko dana se ceka na to, evo pretvorio sam se u uvo?


PS: Mozda je malo nefer zahtevati vrata na lageru za 6-icu kada je tek izasao, ali za 5-icu mogu da potpisem da je imaju.

Kako nefer?

Ajde nemoj reci da sumnjas...

VW uvozi veliki porshe, a ko uvozi kiju...razlika je ipak velika moras priznati?

A sto se tice samih vrata evo ja cu sacekati da nam Cozmo javi...

Nego ne rece mi da li znas koliko VW ima ovlascenih servisa u srbiji?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:42 - pre 183 meseci
Kad vec pricamo o garancijama, ja sam ovde na forumu vec otvarao temu u problemima (grejanje sedista) sa mojom fabijom i ovlascenim servisima i to sa jako dobrom servisnom mrezom....

LM, za neupucene predlozena mi je zamena celog sedista (zbog neispravnog grejaca) a ne popravka i to bih morao da cekam i da platim celo sediste samo zbog grejaca.
A i da ne pricam o glupim komentarima (ovlascenih) servisera da mi to u stvari i ne treba....(a platio sam da ga imam)

Toliko o sposobnim ovlascenim servisima.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

rinenad

Član broj: 212560
Poruke: 305
*.adsl.net.t-com.hr.



+1 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:45 - pre 183 meseci
Pitam i ja u Zagrebu sutra ili u ponedjeljak, a pitamo i vrata za pro ceed a?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Kako Vam se sviđa? - VW Polo27.03.2009. u 22:48 - pre 183 meseci
Pitaj naravno, nema sta da se krije...

Pitaj i za ostalo sto obicno strada:
-prednji branik, far, hauba, vrata...a pitaj i cenu

Sve to nemate nigde drugde da kupite osim kod "ovlascenih" posto su u pitanju novi modeli.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Kako Vam se sviđa? - VW Polo

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 29811 | Odgovora: 123 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.