Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Italija kako do boravka imam majku koja zivi u it

[es] :: Vodič za emigraciju :: Italija kako do boravka imam majku koja zivi u it

[ Pregleda: 1630 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tosic60
nezaposlen

Član broj: 212538
Poruke: 3
*.kbcnet.co.yu.



Profil

icon Italija kako do boravka imam majku koja zivi u it21.02.2009. u 09:43 - pre 184 meseci
Dobar dan dobri ljudi.Imam jedno pitanje vezano za italijanske papire.Evo o cemu se radi.
Ja sam dete razvedenih roditelja i majka mi zivi i rad u italiji vec 7-8 god.Skoro je dobila neku :KARTU: koja joj vazi do
2012. Takodje je i kupila stan u italiji,pa me interesuje sledece.Naime cuo sam da u italiji postoji neki zakon o spajanju porodice i da tako mogu da dobijem papire (nesta kao radi se DNK-a i slicno) pa me interesuje ako neko zna sigurno koja je procedura i kome da se obratim. Zavrsio sam srednju i odsluzio vojsku tako da to nije prepreka.UNAPRED H V A L A.

POZDRAV
 
Odgovor na temu

barons

Član broj: 199771
Poruke: 85
87.14.236.*



Profil

icon Re: Italija kako do boravka imam majku koja zivi u it28.02.2009. u 19:26 - pre 184 meseci
tvoja mama dobila je carta di soggiorno sto joj omogucava boravak do 5 godina.

Italija koliko znam dozvoljava spajanje porodice samo za supruznike i maloletnu decu sto ti nisi. Medjutim to je proslo dosta kritike i cujem da ce se menjati tako da probaj da vidis sa mamom u nadleznoj Questuri.
"Our enemies are innovative and resourceful, and so are we. They never stop thinking about
new ways to harm our country and our people, and neither do we." - George W. Bush
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Italija kako do boravka imam majku koja zivi u it

[ Pregleda: 1630 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.