Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 271033 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 20:00 - pre 160 meseci
Ok pošto me nisi demantovao shvatiću da nemaš preko 12 godina i odma da ti kažem da se vrlo lepo izražavaš i komuniciraš za svoje godine što je danas retkost. Druga stvar koju ćeš s godinama ukapirati je da NIKO ko je "lud" nije toga svestan i misli da je on u pravu i da je pametan. Što se tiče istaknutih vojnika i političara... To bi trebalo takođe s godinama da ukapiraš ali 99.99% političara su idioti i ljigavci od ljudi koji bi propagirali i sidu ako bi od toga imali neku korist. Takođe ista je priča i za istaknuta vojna lica u mirnodopskim vojskama.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 22:24 - pre 160 meseci
Citat:
Ankalagon the Black:Kako to da o vanzemaljcima pricaju vojna lica i drugi sa bitnim funkcijama? Zasto bi oni izmisljali i tako javno u grupi pricali o tome ?


Ti nikako da shvatis da funkcija ne znaci razum.
To samo znaci da i astronauti nisu supermeni i da mogu da odlepe.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 23:34 - pre 160 meseci
Citat:
jnk: Ok pošto me nisi demantovao shvatiću da nemaš preko 12 godina i odma da ti kažem da se vrlo lepo izražavaš i komuniciraš za svoje godine što je danas retkost. Druga stvar koju ćeš s godinama ukapirati je da NIKO ko je "lud" nije toga svestan i misli da je on u pravu i da je pametan. Što se tiče istaknutih vojnika i političara... To bi trebalo takođe s godinama da ukapiraš ali 99.99% političara su idioti i ljigavci od ljudi koji bi propagirali i sidu ako bi od toga imali neku korist. Takođe ista je priča i za istaknuta vojna lica u mirnodopskim vojskama.


Nisam bio siguran da me zaista ozbiljno pitas da li imam 12 godina. Ne. Imam vise nego duplo + jos malo :) Mislio sam da je ocigledno da imam vise, al ajde. Takodje znam kakvi su ljudi generalno a ne samo u vojsci jer sam imao poslovno kontakata sa domacim idiotima iz jednog ministarstva i raznim djubradima od ljudi u domacim i stranim korporacijama. Znam kako sistem funkcionise. Nisam naivan po tom pitanju.

Citat:

Ti nikako da shvatis da funkcija ne znaci razum.
To samo znaci da i astronauti nisu supermeni i da mogu da odlepe.


Sve to stoji naravno. Medjutim, nisam ja dosao do ovoga sto mislim tek tako jer sam im poverovao jer su oni ti koji jesu. Naprotiv, ulozio sam prilicnu kolicinu truda da zaista zadjem dublje u materiju vodeci se logikom da resenje enigme i velikog pitanja: da li smo sami ili smo zaista poseceni, mora da postoji.

Pokazalo se mnogo teze nego sto sam ocekivao da ce biti. Mogu da garantujem da je manje od 1% onih koji "veruju u vanzemaljce" ulozilo onoliko truda, razmisljanja, analiziranja i uporedjivanja da bi se razdvojilo zito od kukolja. Nekim ljudima (vecini, rekao bih) je dovoljno veoma malo istrazivanja (ako uopste) da poveruju u nesto. Ja nisam imao takav pristup. Zeleo sam da znam zasigurno. Onoliko koliko je moguce bez da direktno vidim alijena ili dobijem propusnicu za neki od USAP programa. Mogu da kazem da sam od tog rada imao prilicno koristi. Postao sam pametniji od njega i naucio dosta prakticne psihologije.

Jedna stvar koju sam licno osetio i video mnogo puta na drugim ljudima jeste reakcija coveka kada se susretne sa paradigmom koja mu je totalno strana. Nevezano za vanzemaljce. Umem recimo tacno da prepoznam trenutak kada se osoba "iskljuci" iz normalnog toka razgovora i nesvesno pocne da izmislja najneverovatnije logicke zavrzlame da opravda i brani svoj stav koji je inache neodrziv pod teretom novih cinjenica i informacija. Pokusavam da se ne smejem kad vidim nekog u toj situaciji, kada je dosao do limita svojih mentalnih mogucnosti. I u oko 100% slucajeva ako krenem da logicki navodim osobu da sama dodje do pravilnog zakljucka, osoba se jednostavno "ugasi" veoma brzo. Prestane da prica. I posle minut dva konverzacija ode u nekom drugom smeru kao da se nista nije desilo. Nije moguce na silu i za kratko vreme promeniti necije misljenje. Jedini nacin da se neko suoci sa "novom realnoscu" jeste svojom voljom. Cak i osoba koja je inteligentna, prakticna i prizemna ce reagovati emotivno i iracionalno ako je dovedete na rub misaonih kapaciteta.


Znaci, ako je vas najbolji argument =
Citat:
Ti nikako da shvatis da funkcija ne znaci razum.
. Mogu da kazem: Znam, prevazisao sam taj nivo problema jako davno. Uzevsi cak i najpesimisticnije varijante i pretpostaviti i traziti gde neka osoba laze i koji su joj motivi, ipak, postoji veliki broj svedoka koji nista ne prodaju i nista ne traze osim sto imaju zelju da ispricaju svoje licno iskustvo. Nema izmisljanja velikih teorija i spekulisanja. Samo svoje licno i neposredno iskustvo. Bez ikakvih kontradiktornosti u prici. I od strane osoba sa istaknutom karijerom koje imaju mnogo toga da izgube zbog toga sto istupaju ovako a skoro nista da dobiju time. I postoji na stotine takvih ljudi. Sirom planete. I to su samo oni su imali istaknutu karijeru u nekoj oblasti. I to je samo deo celog fenomena.

Kada se sve stavi zajedno zaljucak se namece nedvosmisleno.

Ja postujem svaciji stav ovde. I nemam nameru da ikoga ubedjujem, ako nista drugo, onda sto znam pouzdano iz licnog iskustva da je tako nesto nemoguce. U idealnom slucaju i ja bih dobio reciprocno postovanje. Svaka inteligentna diskusija je dobrodosla i zbog toga sam ovde toliko dugo i toliko uporan. Ja sam platio cenu da bih dosao do svog zakljucka i mogao bih bilo koga da provedem kroz ceo materijal i razmisljanja i siguran sam da bi zakljucak bio identican. Ali, niti ja imam volje i vremena za tako nesto. niti mislim da bi se iko pametan u to upustao. Za one koje tema interesuje cu uvek biti voljan sagovornik koji se nece podsmevati drugima niti misliti da sam bolji od bilo koga i da mi to daje za pravo da se drugoj osobi obracam bez postovanja.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.03.2011. u 00:59 - pre 160 meseci
Ja sam uvek bio u fazonu kada se priča o sektama da ako neki sektaš mene uspe da ubedi da je to njegovo prava stvar ja mu skidam kapu i učlanjujem se u klub. Tebe su očigledno ubedili pa ajde probaj i ti mene, ali odma da ti kažem da video klipove duže od 3 min ne želim da gledaam...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima12.03.2011. u 00:14 - pre 160 meseci
Nazalost ovde nema "besplatnog rucka". Da bi zaista razumeo problem treba da pogledas i procitas gomilu materijala iz oblasti: sajtinga, visokoprofilnih svedoka, out of place artefekata, o kontaktiranim ljudima, otmicama... I ne samo da pogledas nego i da razmislis o onome sto si video, cuo, procitao. Pa tek kada ti se nesto od toga "slegne" u glavi, u smislu, sta je ovde uopste pisac hteo da kaze, onda tek treba da krenes da proveravas navode i veze izmedju pojedinih podataka, dok ne budes zadovoljan korelacijom.

Za to sve je potrebno vreme. Prilicna kolicina vremena. Ako hoces samo da verujes ili ne u nesto za to ti nije potrebno mnogo truda. Ali ako zelis da budes siguran i svoj sud sa velikom verovatnocom, onda moras iterativno da prolazis gore navedeni postupak dok ti skoro sve ne klikne na svoje mesto. I pri tome ces menjati misljenje i celu paradigmu gledanja na realnost nekoliko puta. Mogu ti reci iz sopstvenog iskustva da bilo kakav drugaciji pristup nece dati nikakvih rezultata. Toliko je tesko. Intezitet mentalnog napora je recimo u rangu spremanja ispita iz Matmatike 2 i 3 odjedanput na nekom od tehnickh fakulteta (ne po bolonji naravno vec po starom programu).

Ako hoces da pogledas nesto, uzmi i pogledaj The Disclosure Project konferenciju. Ako/kada budes imao vremena i volje.

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.03.2011. u 02:21 - pre 160 meseci
Citat:
Ankalagon the Black:I postoji na stotine takvih ljudi. Sirom planete.


Mislim da je vreme da prestanes da smaras o "Masi"....

Citat:
Ankalagon the Black:
Jedini nacin da se neko suoci sa "novom realnoscu" jeste svojom voljom.


Ne, jedini nacin da se neko suoci sa novom realnoscu jeste novim dokazima.
Milion puta je naglaseno da svedoci NISU dokazi i da NISU merodavni. Kao sto dokazi nisu gomile dokumenata koje objavljuju (ili ne objavljuju) razne vlade i razne institucije. Ako neko objavi dokument o vidjenju UFO, to znaci NISTA.

Ako naucni svet funkcionisao na nivou dokaza koje nude pobornici 'posetili su nas' teorije, sada bi verovatno istrazivali kako je najbolje udariti kamen o kamen i napraviti jednu dobru varnicu.
Znaci to ne funkcionise, za pojave treba obezbediti dokaze, a kilometarske govorancije raznih likova nisu nikakav dokaz. Kao sto kilometarske govorancije raznih likova nisu nikakav dokaz u naucnom svetu.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.03.2011. u 10:24 - pre 160 meseci
Nisu konkluzivan dokaz ali svakako jesu dokazni materijal. Ako se uzme svaki pojedinacni dokazni materijal i svedok i svako se diskredituje i odbaci ZASEBNO. To bi potrajalo malo duze zbog ogromne kolicine isto i na kraju bi zavrsili sa jedno sto hiljada odbacenog dokaznog materijala koji nikada ne bi bio tretiran kao celina vec kao skup nezavisnih delova.

(Ovde pricam samo o dokaznom materijalu koji mogu da obezbede kredibilni svedoci i istrazivaci koji su do sada prikupili isti. Takodje, procenjeni broj dokaznog materijala je konzervativan. )

Sto je logicka greska u pristupu jer ne mogu da postoje dve istine ili vise. I sve mora da se savrseno uklopi ili bar dovoljno blizu imajuci u vidu realna ogranicenja kao sto su vreme, novac i kolicina potrebnog rada. (standardni faktori u svakom projektu)


Citat:
Ako naucni svet funkcionisao na nivou dokaza koje nude pobornici 'posetili su nas' teorije, sada bi verovatno istrazivali kako je najbolje udariti kamen o kamen i napraviti jednu dobru varnicu.
Znaci to ne funkcionise, za pojave treba obezbediti dokaze, a kilometarske govorancije raznih likova nisu nikakav dokaz. Kao sto kilometarske govorancije raznih likova nisu nikakav dokaz u naucnom svetu.


Nista vise ne bih voleo da vidim (osim mira u svetu :) ) nego da se pokrene OZBILJNA istraga. Tu ce OZBILJNI NAUCNICI veoma brzo razdvojiti sta je potkrepljeno dokazima a sta nije. Najbolja varijanta bi bila da istraga bude totalno u okviru postojeceg sistema. Znaci nikakava "nezavisna istrazivanja", privatno finansirani i vodjeni projekat, grupa istrazivaca i slicne grupacije koje mogu imati sopstveni interes ili druge ogranicavajuce faktore, kao sto su nedostatak mehanizma da se pozovu na odgovornost oni koji tokom procedure prekrse zakon. (laganje pod zakletvom na primer) Zbog toga je okvir sudskog procesa IDEALAN za pristup problemu, jer postoje uslovi da se istina istera na cistinu. Svi oni koji lazu, izmisljaju dokaze i slicno bi bili raskrinkanu u veoma kratkom vremenskom roku.

Svaki argument tipa: zasto bi to radili, to su gluposti, je takodje logicka greska jer: kako znas da je nesto glupost o cemu POJIMA NEMAS ? Ili, sudovi se nece baviti time jer je glupost. Opet ista stvar.


Znaci, u sustini, ako hoces/te da SAMI dodjete do dobrih zakljucaka, JEDINI put je onaj koji sam naveo gore. Alternativno, treba da se pojavi NEKO ko ce recimo Dan Burischa pozvati na sud da da svoj iskaz i tako zapocne pravnu proceduru po tom pitanju. Osim ako neko ne poznaje licno nekoga IZNUTRA ko bi mogao da mu pokaze kako stvari stoje.

Sadasnje stanje konfuzije u vezi ufo/vanzemaljaca ce se nastaviti i u narednoj deceniji osim ako ljudi ne postanu pametniji i pocnu da povezuju stvari ili neko pokrene pravnu proceduru.
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
178.222.138.*



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.03.2011. u 19:55 - pre 160 meseci
Pravo pitanje je da li je covek bio na Mesecu ili je i to namestaljka? Da li vanzemaljaca ima na Mesecu? Ali samo sa one druge strane sto se ne vidi. Mozda su u podzemnim pecinama? Toliko pitanja...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima17.03.2011. u 00:33 - pre 160 meseci
Moje misljenje je da je covek definitivno bio na Mesecu. Nisam naisao na neke jake argumente za suprotno. Postoje razna spekulisanja u vezi toga da li ima ili nema vanzemaljaca na Mesecu. Od ljudi za koje mislim da govore istinu nijedan nije rekao nesto definitivno po tom pitanju. Ali se prema svedocenju Dan Burischa na Mesecu nalazi tzv. Ark (kao u Nojeva Barka, Noah's Ark) gradjevina koja ima funkciju da sacuva genetski materijal i druge proizvode u slucaju da se desi nekakva globalna katastrofa na Zemlji. Nesto kao ovo.

http://projectcamelot.org/lang...interview_transcript_2_en.html

Citat:
K: OK, so now you're telling me why we're not, theoretically ...or we haven't gone back to the Moon. At least we're ...

D: Right, we're busy throwing sticks and stones at each other. And another reason why we cannot go back there, is part of the treaty system allows us to have a certain repository set somewhere on the Moon and that repository is presently there.

K: OK.

D: And that is in case the T2 timeline should eventuate or there should be a geological or a global catastrophe of like size.

K: OK. Was this what you called the Ark?

D: Yes. Yeah.

K: OK. Which, from what I understand, used to exist here on the plant.

D: Well, in several pieces.

K: Right. OK. So they took it up to the Moon somehow.

D: Yeah. It was assembled and it ...

K: Did they use a Stargate?

D: No. No. That was going ... In fact they were building equipment up north from here and they ended up getting it about three-quarters of the way built. I actually told Bill Hamilton about this when we were walking on the Jeep Road out on Frenchman Mountain one night. “Well, where's it gonna go?” I looked like that [makes face] and kind of pointed up and there the orb was setting. And he says, “Ah.”

K: OK. But you call it an Ark. Is this something ...

D: Well, it's a nickname for it.

K: But it sounds like it's going to save creatures.

D: It's got genetic and tissue and other products.

K: From us?

D: Yes.

K: OK. Other creatures on the planet as ...?

D: Oh yes, yes. A very good biodiversity, yes.

K: I see. And it's sitting on the Moon in case there's something very bad that happens down here. Is that the idea?

D: Yes.

K: OK. From the Moon where does it go?

D: It doesn't.

K: Oh really? But the Moon's not like, you know, the most inhabitable planet ...

D: No, but it's the place that we're allowed to be ... Right now. Do I sound like I'm weighing my words?

K: [laughs] Yes. Yes. OK, well ... I mean ...

D: It's your job to ask the questions. It's my job to answer them as honestly and as truthfully as I am able while being honorable and beneficial.

K: OK. And we do thank you for that, you know, regardless of what other people think.

D: Well I mean, you know, I ... [big sigh]

K: There's a huge amount ....

D: I know the exact spot that the thing is setting there. All right? I know what it looks like, I know how many pieces there are. I was involved in looking at and assisting with the biospherics on it. I know exactly where it sets and what happens if I say exactly where it sets and something happens to it?

K: Sure.

D: I can't take that on my back.

K: I understand.


Dan Burisch je dao ovaj intervju u Junu 2007 godine a ovaj clanak Plans for 'doomsday ark' on the moon se pojavio 10 Mar 2008 godine i govori o istoj stvari.

Citat:
Plans are being made for the first experiments to pave the way for a "doomsday ark" on the moon.


Citat:
Construction of the ark was discussed last month by William Burrough and Jim Burke at a symposium on "Space Solutions to Earth's Global Challenges" at the International Space University (ISU) in Strasbourg, France.


Da ne bude zabune, ovo nije Dokaz za bilo sta (veliko D upotrebljeno da bi se naglasila jacina termina, tj. sta ovde nije u pitanju) vec samo mali pokazatelj da ono sto je Dan rekao nije science fiction vec realna potreba na kojoj radi Evropska Svemirska Agencija.

Najraniji clanak koji sam pronasao je ovaj iz National Geographic-a. Clanak je od August 14, 2007, sto je i dalje par meseci kasnije od intervjua. Ime objekta "Ark" je u svakom slucaju veoma jasno naznaceno.

Citat:
The founders of the group Alliance to Rescue Civilization (ARC) agreed that extending the Internet from the Earth to the moon could help avert a technological dark age following "nuclear war, acts of terrorism, plague, or asteroid collisions."


Citat:
"In the event of a global catastrophe, the ARC facilities will be prepared to reintroduce lost technology, art, history, crops, livestock, and, if necessary, even human beings to the Earth," Shapiro said.








 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.03.2011. u 18:30 - pre 160 meseci
Kako su mogli pre 50 godina da odu na mesec kad je tehnologija bila dosta nazadna za danasnje standarde?
Jos vaznije pitanje - kako su se vratili??
Kako raketa zavergla na mesecu kad tamo nema atmosfere? Nesto se tu ne slaze..

Takodje namece se pitanje, ako su bili tad pre 50ak godina zasto nisu otisli opet sedamdesetih, osamdesetih ili u zadnjih 5 godina?

Ja sam ubedjen da covek nikad nije krocio na mesec. I trazim dokaze za to ali ne mogu da nadjem nista 100% dokazivo.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima18.03.2011. u 19:24 - pre 160 meseci
"Zavergla" jer nosi kiseonik uz pogonsko gorivo, pa joj ne treba kiseonik iz atmosfere...

Evo ovde ima dosta toga na tu temu:

http://en.wikipedia.org/wiki/Moon_landing_conspiracy_theories

Pogotovo je detaljno obrađeno pitanje fotografija, i za svaku conspiracy tvrdnju je dato razjašnjenje.
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima21.03.2011. u 17:16 - pre 160 meseci
Missing data


Blueprints and design and development drawings of the machines involved are missing.[87][88] Apollo 11 data tapes containing telemetry and the high quality video (before scan conversion) of the first Moonwalk are also missing. See the documentary film Did We Go? (2005).

Znaci nesto mute cim su nestali nacrti i slicno.

Ako su bili tad zasto nisu nikad vise a tehnologija je napredovala mnooogo od tad?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima21.03.2011. u 18:21 - pre 160 meseci
Jedna varijanta bi mogla biti ta da su recimo Ameri imali pomoc "spolja" da odu na Mesec i da kada bi dali na uvid sve planove i snimljene podatke bilo bi moguce videti kako su zapravo to sve izveli.

U svakom slucaju ne verujem da su snimci i planovi tek tako nestali i zagubili se. Da nesto muljaju i ne zele da pokazu to je sigurno.
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
77.243.20.*



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima24.03.2011. u 18:12 - pre 159 meseci
Tacno, nesto muljaju. Ali dobro kriju vec pola veka nista da procuri u javnost.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima24.03.2011. u 19:08 - pre 159 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Jedna varijanta bi mogla biti ta da su recimo Ameri imali pomoc "spolja" da odu na Mesec

Povlačim reč, ipak zvučiš kao ludak.

astralpro: budžet je tad bio proporcialno neuporedivo veći nego danas. Sleteli su 6 puta u roku od 3 godine što im je bilo sasvim dovoljno a posle jednostavno nije bilo isplativo jer su videli šta ih je zanimalo a svako to sletanje košta mnogo. Ovaj odgovor važi u slučaju da nisi trol pa se malo zezaš.
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
178.222.133.*



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.03.2011. u 19:42 - pre 159 meseci
@jnk
nije istina, sve teorije zavere su tacne sto se tice meseca.
Budzet kao stavka je ubedljivo najmanje bitan pored tehnickih problema.

ubedjen sam 100% da je pre 50 godina tehnologija bila toliko nazadna da nema sanse da bi se jos i vratili sa meseca. Racunari tad skoro da nisu ni postojali.
Transfer videa i zvuka u realnom vremenu, kako? Digitalne kamere su se pojavile jedno 20 godina kasnije.

Drugo, Rusi kao veciti br2 u svemirskoj trci, imali su budzet u to vreme i sve do kraja 80ih.
Poslali su psa koji se nikad nije vratio. Da su imali tehnologiju slali bi ljude to je sigurno s obzirom na politiku hladnog rata i tadasnji marketing.
Slali bi ljude sada na mesec da mogu, ali ne mogu. Njigov krajnji domet je svemirska stanica MIR koja lebdi opusteno kao obican vestacki satelit.

Sta je sa Kinom i Indijom koje imaju velike razvojne svemirske kapacitete? Kina ima para kao Amerika, a ima i tehnologiju koja vise nije nista losija.
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
178.222.133.*



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.03.2011. u 19:47 - pre 159 meseci
@jnk
nije istina, sve teorije zavere su tacne sto se tice meseca.
Budzet kao stavka je ubedljivo najmanje bitan pored tehnickih problema.

ubedjen sam 100% da je pre 50 godina tehnologija bila toliko nazadna da nema sanse da bi se jos i vratili sa meseca. Racunari tad skoro da nisu ni postojali.
Transfer videa i zvuka u realnom vremenu, kako? Digitalne kamere su se pojavile jedno 20 godina kasnije.

Drugo, Rusi kao veciti br2 u svemirskoj trci, imali su budzet u to vreme i sve do kraja 80ih.
Poslali su psa koji se nikad nije vratio. Da su imali tehnologiju slali bi ljude to je sigurno s obzirom na politiku hladnog rata i tadasnji marketing.
Slali bi ljude sada na mesec da mogu, ali ne mogu. Njigov krajnji domet je svemirska stanica MIR koja lebdi opusteno kao obican vestacki satelit.

Sta je sa Kinom i Indijom koje imaju velike razvojne svemirske kapacitete? Kina ima para kao Amerika, a ima i tehnologiju koja vise nije nista losija.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
178.222.55.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.03.2011. u 20:43 - pre 159 meseci
Odlazak Amerikanaca na Mesec je bio veoma veliki projekat u to vreme koji je zahtevao rad velikog broja ljudi ukljucujuci tu naravno i astronaute. Kako to da nema nijednog clana tog projekta da iz svog licnog iskustva da svoje svedocenje o tome da Amerikanci nikada zapravo nisu ni otisli na mesec? Ja bar nisam cuo ni za jednog. Mozda je to tada bila veoma opasna stvar za reci ali sa danasnje distance to i ne bi bilo nesto opasno za zivot onoga ko bi tako nesto rekao.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.03.2011. u 21:00 - pre 159 meseci
Citat:
AstralPro:
ubedjen sam 100% da je pre 50 godina tehnologija bila toliko nazadna da nema sanse da bi se jos i vratili sa meseca.


Kao sto vidis, uspeli su i da odu i da se vrate uz pomoc te nazadne tehnologije.

Citat:
AstralPro:
Poslali su psa koji se nikad nije vratio.


Nijedan pas nije isao na Mesec, a taj sto je leteo u Svemir nije bio 1, nego ih je bilo nekoliko...


Citat:
AstralPro:
Slali bi ljude sada na mesec da mogu, ali ne mogu.

A zasto mislis da bi sada slali ljude?

Citat:
AstralPro:
Njigov krajnji domet je svemirska stanica MIR koja lebdi opusteno kao obican vestacki satelit.


MIR ne lebdi vec 11 godina....

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
178.222.55.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.03.2011. u 21:28 - pre 159 meseci
Kad sam vec sam pomenuo wistleblovere iz NASA, reko ajde da potrazim malo da vidim dal' imaju nesto interesantno da kazu. I nadjoh tako ovog lika koji je bio glavni zaduzeni za fotografije Meseca. Izmedju ostalog ispricao je kako su odredjeni "objekti" sa fotografija bili uklanjani. "Objekti" koji na prvom mestu zvanicno ne postoje na Mesecu.





Citat:
Ken Johnston at The Smithsonian. Former NASA employee and Apollo Mission team member Dr. Ken Johnston tells us his story of NASA fakery and image manipulation during the famed Apollo missions to the Moon. He then takes us on a whirl wind tour of the Apollo exhibit at the Smithsonian Museum is Washington DC. This is a once is a one in a lifetime interview with a top whistleblower from inside NASA! Don't miss it!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 271033 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.