Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269763 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 00:16 - pre 159 meseci
Pa gde je problem?
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 06:22 - pre 159 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Jel mozes da pronadjes bar 50 pukovnika i drugih cinova da to isto kazu. Ne mozes naravno. Prvo, zato sto si izmislio takvog pukovnika a drugo zato sto Sunce nikada nije kockasto ni zeleno. Razlog, zasto bih ja mogao da pronadjem 150 pukovnika koji ce ti iz svog istog iskustva reci da vanzemaljci postoje jeste taj zato sto govore istinu.
Citat:
Ankalagon the Black: Jel mozes da pronadjes bar 50 pukovnika i drugih cinova da to isto kazu. Ne mozes naravno. Prvo, zato sto si izmislio takvog pukovnika a drugo zato sto Sunce nikada nije kockasto ni zeleno. Razlog, zasto bih ja mogao da pronadjem 150 pukovnika koji ce ti iz svog istog iskustva reci da vanzemaljci postoje jeste taj zato sto govore istinu.


Ne mogu 50, ali pronasao sam ih 28. Jos 2-3 se plase da ispricaju to sta znaju , ali verujem da je pitanje vremena kada ce i oni reci sta znaju.
Ljudi pricaju iz licnog i bogatog iskustva profesionalnih vojnika, jer su to videli svojim ocima.
I ne samo to, nego i dokumente koji govore u umesanosti americke vlade u celu pricu.
Ne bi oni to pricali da nije istina.

Takodje , uspeo sam da pronadjem par stotina hiljada onih koji tvrde da su videli Isusa, par desetina hiljada onih koji redovno vidjaju Elvisa, a nije mali broj ni onih koji razgovaraju sa mrtvima.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 08:55 - pre 159 meseci
Citat:
Pa gde je problem?


Koji problem?
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 09:55 - pre 159 meseci
Pa to što nisi mali a i dalje se ložiš na dosije x? I meni je dosije x kad sam bio mali bio zanimljiv i navijao sam za moldera ali to je to. Šta te uopšte motiviše za tako nešto? Ako i dođu na zemlju neće sigurno tebe staviti u povlašćeni položaj zato što si verovao da su bili tu.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 12:15 - pre 159 meseci
Gledao sam Dosije X ali nisam bio nesto preterano odusevljen serijom. Nije losa, ali nije ni nesto spektakularno.

Citat:
Šta te uopšte motiviše za tako nešto?


Zato sto je istina. Jedini razlog. Cak i da mi plate ne bi trosio vreme raspravljajuci se sa ljudima kao sto su Onan D. i 3ser/zaraza. Zaista, imam pametnije stvari da radim u zivotu.

Citat:
Ako i dođu na zemlju neće sigurno tebe staviti u povlašćeni položaj zato što si verovao da su bili tu.


Ne treba mi nikakva satisfakcija od ovoga sto radim. Cak ni to da mi bilo ko poveruje ili da bilo koga ubedim. Nemam nikakav sebican motiv i usled toga ne mogu nikada da se razocaram jer nisam uspeo ovo ili ono da izvedem.

Ono sto sam video do sada jeste mnogo puta vise nego potrebna kolicina informacija da bi izveo zakljucak da je fenomen UFO-a stvaran i da je najjaci svedok koji je ikada izasao iz sveta tajnih projekata Dan Burisch. To nije zakljucak do koga moze da se dodje za neko kratko vreme ali je ono do cega sam ja dosao. I mogu inteligentno da branim svoj stav jer iza toga stoji obimno istrazivanje koje je samo potvrdilo to sve do sada. Da postoji bilo kakva varijanta da je sve to samo plod ljudskih mastarija, laganja, hoaxovanja do sada bih vec nasao obrazac ne samo ja vec i gomila drugih ljudi koji su zainteresovani za tu temu.

Cinjenica je da je fenomen zastupljen globalno i da ljudi koji nemaju nikakve zajednicke komunikacije na raznim delovima planete opisuju iste stvari. Cinjenica je da postoji na stotine visokokredibilnih svedoka iz mnogo zemalja na svetu koji govore svoja licna iskutva o tome. Pricamo o generalima, astonautima, admiralima, bivsim agentima tajnih sluzbi kao sto su NRO, NSA, CIA, naucnicima itd. Ja nisam izmislio te ljude niti to sto oni imaju da kazu. Smatram da je iracionalno ignorisati ih samo zato sto govore nesto sto je veoma strano generalnoj populaciji. Da govore o bilo cemu drugom, sto bi vecini bilo lakse da poveruje niko nebi sumnjao u njihov kredibilitet.

Kao moguci problem dovodis u pitanje moje godine ili nivo zrelosti. Jedino sto mogu da ti kazem jeste da niko od onih koji me znaju me ne smatra ni nezrelim ni ne inteligentnim. Kada imaju dilemu oko necega ljudi se obracaju meni jer su navikli da im dajem potpunu analizu situacije iz moje perspektive a ne samo pausalne komentare ili floskule koje dobijaju od vecine ljudi koji uglavnom nisu zainteresovani za tudje probleme.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 12:26 - pre 159 meseci
Mani se ti filozofiranja nego pojasni zasto verujes onom astronautu, kada covek izlazi u javnost i otvoreno laze?

Citat:
Da postoji bilo kakva varijanta da je sve to samo plod ljudskih mastarija, laganja, hoaxovanja do sada bih vec nasao obrazac ne samo ja vec i gomila drugih ljudi koji su zainteresovani za tu temu.
\

Drago mi je da si opet uspeo da dokazes nesto preko masovnosti i kolicine ljudi :)
Dakle, priznajes postojanje duhova, djavola i raznih bozanstava?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 12:53 - pre 159 meseci
Citat:
Mani se ti filozofiranja nego pojasni zasto verujes onom astronautu, kada covek izlazi u javnost i otvoreno laze?


Tuzi ga i trazi odstetu za recimo dusevni bol pretrpljen usled njegovog laganja. Easy money?!
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 12:56 - pre 159 meseci
I, zasto mu verujes ako otvoreno laze?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 12:58 - pre 159 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Zato sto je istina. Jedini razlog.

A cemu tebi, osim palamudjenja na ovom forumu, sluzi ta istina?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 13:08 - pre 159 meseci
Pa, ako vec moram da postojim u ovom svetu onda bih radije znao i ziveo sa istinom o njemu nego u zabludi. Kakva god ta istina bila. Toliko je jednostavno.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 13:10 - pre 159 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Pa, ako vec moram da postojim u ovom svetu onda bih radije znao i ziveo sa istinom o njemu nego u zabludi.


To je lepo, ali zasto onda verujes nekome ko laze i otvoreno vara narod?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 13:10 - pre 159 meseci
Citat:
Pa, ako vec moram da postojim u ovom svetu onda bih radije znao i ziveo sa istinom o njemu nego u zabludi.

Dobro to, nego sta te tjera na to da tu svoju "istinu" obznanjujes tamo gdje te ismijavaju?

I da, sto se mene tice, uopste ne moras da postojis u ovom svetu.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 13:51 - pre 159 meseci
Citat:
I da, sto se mene tice, uopste ne moras da postojis u ovom svetu.


Niskobudzetni ljudi kao ti imaju tendenciju da tako razmisljaju o drugim ljudima. To je ta kvalitativna razlika izmedju onih iskompleksiranih i onih normalnih osoba.


Citat:
Dobro to, nego sta te tjera na to da tu svoju "istinu" obznanjujes tamo gdje te ismijavaju?


Samo gore navedena grupa se tako ponasa. Obicno i najglasnija nazalost. A to je vas 2 pojedinca. Verujete mi, vas dvojca ste suvise mali kalibar da me ugrozite na bilo koji nacin.

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 13:56 - pre 159 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Verujete mi, vas dvojca ste suvise mali kalibar da me ugrozite na bilo koji nacin.


:):)
Sa ovim se totalno slazem.
Nekoga ko pokazuje znake neuroze i manije tesko da mozes da ugrozis po bilo kom pitanju :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 14:17 - pre 159 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Samo gore navedena grupa se tako ponasa. Obicno i najglasnija nazalost. A to je vas 2 pojedinca. Verujete mi, vas dvojca ste suvise mali kalibar da me ugrozite na bilo koji nacin.


Nisi odgovorio na pitanje. Kakav je tvoj interes da te nas dvojica pravimo budalom?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 14:25 - pre 159 meseci
Znaci vas dvojca ste tip osobe koji bi ismevao mentalno obolele osobe?? Zaista, vase prave boje se non stop pokazuju. :)
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 14:37 - pre 159 meseci
Ne, mi ne bismo ismjevali - mi ismjevamo.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 14:55 - pre 159 meseci
Sto samo potkrepljuje moje ranije iznesene konstantacije. Dve osobe sa sitnom dusom i puno zlobe u sebi + nepoznati broj kompleksa i ne dovoljno inteligencije da smisle neke bolje uvrede makar. Da li makar pocinjes da uvidjas gde ti je mesto medju odraslim ljudima?
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 16:06 - pre 159 meseci
Vidiš mene upravo to i kopka, ti ne deluješ kao klasičan "ludak" već ti retorika zvuči relativno zdravorazumski i zvučiš kao da imaš minimum inteligencije koji je dovoljan da bi shvatio da su sve to gluposti. Zato sam pomislio da nemaš preko 12 godina. Demantuj me ako nisam u pravu.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima10.03.2011. u 18:53 - pre 159 meseci
Pa, do sada me jos niko nije zamenio za "ludaka" :) Volim da verujem da imam dovoljno inteligencije i obrazovanja da mogu da razmisljam razumno o stvarima. Jedino sto mogu da ti kazem je da niko od onih koji me znaju bar malo bolje ne sumnja u moje intelektualne sposobnosti i psihicku stabilnost.

Prvi put sam video nesto od ufo materijala kada sam skinuo sa neta The Disclosure Project misleci da je u pitanju neki film i tada sam bio hard core skeptik po pitanju svega paranormalnog. Odgledao sam konferenciju i nisam verovao ama bas nista od toga sto su rekli. Snimio sam je na neki DVD sa jos nekim drugim filmovima i zaboravio. Posle nekog vremena kopkalo me je to: Kako to da o vanzemaljcima pricaju vojna lica i drugi sa bitnim funkcijama? Zasto bi oni izmisljali i tako javno u grupi pricali o tome ?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269763 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.