Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 133260 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

urkogood

Član broj: 190303
Poruke: 9
*.kalik.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg11.01.2009. u 21:25 - pre 186 meseci
Citat:
demi035: mogli bi da nas tuze ako bi znali koje kartice smo spalili, ali kako ce znati koji prepaid broj smo spalili? :D
koju karticu da traze od mene ako spalim neku karticu??

da, jos ispada da treba da sutimo.
 
Odgovor na temu

welimon
student
Beograd

Član broj: 183609
Poruke: 11
212.200.65.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg11.01.2009. u 21:25 - pre 186 meseci
Da, ali koja je svrha spaljivanja, ako ne znaju koje kartice spaljujete!
Ako je tako, onda imam da vam dam jedno 10 nemackih kartica, pa lozite vatru... :)

P.S. Ja sam vlasnik tih kartica :)
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
85.222.178.*



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg11.01.2009. u 21:35 - pre 186 meseci
Bolje da uzmete Hilti ili onaj cekic sa kompresora. Pravi mnogo buke, privlaci paznju, pokazuje koliki je bjes, dok je paljenje prevazidjeno, danas se svi hvataju za paljenje zastava.
Mogu vas pomjesati sa kakvim antiglobalistima..

Nije mi to jasno oko vlasnistva nad prepaid karticama. Kako mozes biti vlasnik necega za sta ne znas ko ga koristi i gde se nalazi?
Ako je to stvarno tako, onda je taj ko je to pisao - cist bilmez.
Potrosis kredit sa promocije i zafrljacis sim karticu u kontejner. Sta ti ko moze. Kako ce da dokaze bilo sta?
Ja ih imam nekoliko (od svih provajdera po dvije-tri, plus 3 inostrane).
 
Odgovor na temu

maxxxic
tech , CHM
Kruševac / Beograd

Član broj: 133312
Poruke: 158
79.101.177.*



+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg11.01.2009. u 22:11 - pre 186 meseci
ja ću da počnem da protestvujem tako što ću u Sredu 14.01. poslepodne da izvadim mts karticu iz telefona i da je vratim tek u Petak 16.01. prepodne da proverim da li su se drznuli da mi drpe poruke !!!

nadam se da neću biti jedini u ovom pokušaju skretanja pažnje na problem sa pružaocem usluga mobilne telefonije Srbije !!

bilo kako bilo , od februara prelazim sa mts pri-paid -a na VIP pri-paid , pošto već imam 063 post-paid karticu zadnjih 10-ak godina . mts -ovu karticu nameravam da zadržim ( ne da koristim ) za slučaj da bude neka prijava / tužba , kako bi mogao da se i aktivno pridružim , što toplo preporučujem svim osobama koje se osećaju prevareno ili uvređeno , Telekomovim odnosom prema korisnicima !!!!
X-WirelessUser

Reci NE - RTS Pretplati - Siri dalje u potpisu !
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg11.01.2009. u 22:16 - pre 186 meseci
Evo, dobih i ja poruku danas...

Ja necu da spaljujem, jednostavno cu preostalih 800 poruka da posaljem sam sebi i posle ih obrisem

Greota da propadnu
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
85.222.178.*



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg11.01.2009. u 22:19 - pre 186 meseci
Joj sto ce da ti bude krivo kada 15.01 saznas da se poruke ne ukidaju
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg11.01.2009. u 22:39 - pre 186 meseci
Citat:
Laki_Gen: Joj sto ce da ti bude krivo kada 15.01 saznas da se poruke ne ukidaju :)

Steta je vec napravljena. Mnogi salju poruke, onako, bezveze.. a ne bi toliko, da nije pomenuto ukidanje.
 
Odgovor na temu

trtbija

Član broj: 191444
Poruke: 2
*.smin.itsisp.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 04:33 - pre 186 meseci
Citat:
waikiki: Steta je vec napravljena. Mnogi salju poruke, onako, bezveze.. a ne bi toliko, da nije pomenuto ukidanje.

mozda je i to bio cilj ove........neko bum debelo odgovarao 16.01. bez obzira na ishod ove problematike.
plus steta trosenja vremena, svog, satnog,impulsa,kredita fix i mobilne tehnoligije, nocnih mora, (malo je delikatno..zamislite, sanjao sam da su mi nabili u b+lju gprs uredjaj zato sto sam unistio kartice,...uzas)
 
Odgovor na temu

gargamel011
gargamel
beograd

Član broj: 24788
Poruke: 126



+13 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 08:02 - pre 186 meseci
Pošaljite mail udruženju potrošača Srbije, pa neka oni reaguju
pošto imaju veći uticaj na medije. Inače najveće pare svi mediji
dobijaju od marketinga MTS-a tako da će biti veoma teško ovu
priču izboksovati na medije.

Evo linka ka jednom od udruženja u Srbiji ako ko ima još neki
neka ostavi. A na sajtu postoje propisi pa ako neko ima vremena neka
pretraži. Doduše ima i propisa iz državne zajednice pa ne znam koliko
je ažuriarn sajt, ali vredi probati.

http://www.consumer.org.rs/
Good luck is often with the man who doesn't include it in his plans!!!
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 10:28 - pre 186 meseci
Citat:
Inače najveće pare svi mediji dobijaju od marketinga MTS-a tako da će biti veoma teško ovu priču izboksovati na medije.

Naravno da je tako. Zato i jeste neophodno gužvu zbog ovoga podići na takav stepen kad ni mediji to više neće moći da prećutkuju. Ako u tome uspemo, MTS-u će izaći skuplja dara nego maslo, samo zbog umanjenog efekta marketinga, o drugom da ne pričam.

Ne treba zaboraviti ni to da medijima trebaju MTS-ove pare, ali i MTS-u trebaju mediji. Da li će se MTS lišiti reklame u nekom tiražnom mediju samo zato što je objavio negativan tekst o njemu? Čisto sumnjam. Tako da ni mediji nisu u toj situaciji baš toliko nemoćni kao što se prave, više je to njihova potpuna učmalost nego objektivno stanje stvari.
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 11:08 - pre 186 meseci
Šta kažeš, da oni tuže nas, znaju li oni ko smo mi?
ha ha ha?
Mi smo rulja razjarenih, razočaranih i bolesno-razbesnelih korisnika, koji
će, ako to bude u našem interesu, spaljivati, lomiti, gaziti i kartice i
poslovnice!
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 11:18 - pre 186 meseci
Ha..ha .. Jako smo opasni.. ko' leptiri..
 
Odgovor na temu

IgorHW
Beograd

Član broj: 152362
Poruke: 32
*.static.ikomline.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 12:04 - pre 186 meseci
Citat:
waikiki: Ha..ha .. Jako smo opasni.. ko' leptiri..

Kako ide ona teorija sa leptirima? Leptir ma'ne krilima na jednom kraju grada a na drugom kraju grada udari grom u zgradu telekoma? :D
 
Odgovor na temu

VIDAKOVICV

Član broj: 31396
Poruke: 421
93.86.109.*



+6 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 12:28 - pre 186 meseci
Postavili su i na sajtu zvanično obaveštenje.
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 12:54 - pre 186 meseci
Zanimljivo je kako glasi to obaveštenje na sajtu:

Citat:
09.01.2009.
Bonus poruke

Podsećamo sve naše prepaid i postpaid korisnike da do 14. januara 2009. god. iskoriste sve bonus poruke koje su dobili u okviru različitih promocija koje smo imali u toku protekle godine. Tada prestaju da važe sve bonus poruke.

Takođe, svi korisnici koji ne iskoriste sve poruke, od 15. januara dobiće besplatnih 1MB podataka koji se mogu iskoristiti do 28. februara 2009. godine.

Pazite, oni opet "podsećaju", kao da je to nešto što je ranije negde bilo zvanično objavljeno, a u stvari se po prvi put pojavilo na sajtu manje od tri dana pre ukidanja.

Obratite pažnju i na datum u zaglavlju obaveštenja: 9. januar. Juče, 11. januara, toga nije bilo na sajtu (proverio sam).
 
Odgovor na temu

trtbija

Član broj: 191444
Poruke: 2
*.kalik.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 14:39 - pre 186 meseci
ja nemam nameru da na silu potrosim poruke, taj film nece da gledaju, lazovi i lopovi. jos uvek ne mogu da verujem.
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 14:48 - pre 186 meseci
Citat:
wiz011Pazite, oni opet "podsećaju", kao da je to nešto što je ranije negde bilo zvanično objavljeno, a u stvari se po prvi put pojavilo na sajtu manje od tri dana pre ukidanja.

to treba sacuvati kao sudski dokaz..

Citat:
trtbija: ja nemam nameru da na silu potrosim poruke, taj film nece da gledaju, lazovi i lopovi. jos uvek ne mogu da verujem.

Najvise su oteli deci i omladini.. UAA MTS
 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
77.46.205.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 15:32 - pre 186 meseci
Sad sam pričao sa korisničkim servisom, pokušao sam da saznam da li može da se vidi na sistemu iz koje akcije su besplatne (bonus- kako ih od danas zovu) poruke na mom broju. Odgovor je da ne mogu to da vide.

Da podsetim, koliko ja znam besplatne poruke su se davale u sledećim akcijama:
- 980+
- 480+
- Velika SMS promocija 200 za 1200 i
- SREĆAN JE TVOJ MTS BROJ.

Ako neko zna još neku akciju, neka javi.


Inače, i dalje im na sajtu u Arhivi vesti stoji za akciju Velika SMS promocija od 10.6.2008. da "Za korišćenje bonus SMS poruka nemate vremensko ograničenje."


Na moje pitanje po kom osnovu se one brišu, rečeno mi je da su "jutros svi dobili takav dopis, da se apsolutno sve besplatne poruke brišu".
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 15:36 - pre 186 meseci
Sad bilo na vestima B92.. Neki "prijatelj" iz Telekoma kaze da je to za nase dobro, da bi mogli da zapocnu sa novim akcijama.. jedna od njih je svaki drugi SMS besplatan u februaru i martu..
i jos kaze da samo 2% korisnika ima neiskoristene poruke iz ranijih akcija
 
Odgovor na temu

Laki024

Član broj: 161293
Poruke: 585
77.46.154.*



+64 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg12.01.2009. u 15:39 - pre 186 meseci
Ewo bilo na vestima b92 da ukidaju poruke i da su neki negodovali zbog toga.

Na to je pricao direktor telekoma u vestima , i rekao kako spremaju mnogo bolje kampanje u buducnosti , i da ce tokom februara i marta svaka 2. poruka biti za dz, i da je preko 98% ljudi iskoristilo besplatne poruke.

Jbt svaku 2. poruku za dz kada mi uzimaju preko 2000 poruka sa 6 kartica.

Doduse istina da porukew nekoristim jer sam na paketu 325 min/sms postpeid, i da retko kada mi zatreba neka dodatna poruka , ali ipak sto je puno puno je.

Ove poruke sto imam su iz kampanja srecan je tvoj mt:s broj i 980+ zato imam ovoliko kartica, i sva sreca sto nisam na leto dokupio ni na jednoj kartici dodatnih 1200 sms-ova, jer sanm procenio tada da i ovako imam toliko da necu moci ni da iskoristim, a i tada sam pretpostavljao da ce kad-tad ograniciti vremenski te poruke, ali nisam mislio zato da ce ih ograniciti na nedelju dana, tj da cve nedelju dana pre ukidanja dati zvanicno saopstenje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 133260 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.