Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 133268 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milan86
Beograd

Član broj: 67398
Poruke: 599
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 10:29 - pre 186 meseci
Obrisaće ih. Zvaničan odgovor moderatora sa Mondo foruma:



Link:http://forum.mtsmondo.com/inde...ic=2779&st=60&start=60

 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 11:11 - pre 186 meseci
I ja sam poslao mejl, u kome je zahvalnost na saradnji, i da ukoliko vidim da mi nema poruka na prepaidu, raskinuću i dva postapaid ugovora, i da ću rado biti učesnik u kolektivnoj tužbi protiv telekoma, koja se sprema , ukoliko urade to što urade .... Sada je sve na nama, da se vidi koliko smo složni ... (mada me to pomalo i plaši ... ipak je ovo Srbija ... )
 
Odgovor na temu

nemedi
nemedi zolt
subotica

Član broj: 49102
Poruke: 16
77.46.154.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 11:31 - pre 186 meseci
ma ljudi treba menjati operatera (MTS (LOPOV))
 
Odgovor na temu

the_tosic

Član broj: 37314
Poruke: 381
195.252.105.*



+128 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 11:35 - pre 186 meseci
Ako bude tuzbe, neka to bude objavljeno na naslovnoj ESa, jer bi ucestvovao i ja. A vala tuzio bih i ovu kaubojsku drzavu sto im to omogucava, jer ne uvode number portability
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 12:19 - pre 186 meseci
Ja već zvao druga koji radi u Telenoru, broj koji koristim u postpaidu i koji mi je osnovni broj, i sve me zovu na njega, slobodan im je u 069 numeraciji ... tako da ću samo sa 065 preći 069, a isti broj ... toliko mogu da namučim ljude da promene u imenicima ....
 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
93.86.126.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 13:11 - pre 186 meseci
Evo i ja sam danas kupio nula-šest-devetke celoj porodici sa istom numeracijom koju su imali na 064, samo čekamo 15. januar...
Nešto sam računao, četiri pre-paid broja u mojoj porodici na 064, prosečno 300 din. mesečno uplate po broju, puta 4 broja izađe 1200 din, samo neka nas hiljadu pređe sa njih na druge operatere i povuče "svoje bližnje", to je oko milion mesečno, 10.000 €... I to samo na par hiljada korisnika...

Šta mislite, da li će im se krađa u najavi isplatiti, obzirom na ove (teorijske) brojke?


Šta mislite, otprilike, o kojoj količini neiskorištenih SMSova spremnih za krađu se radi???
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 13:17 - pre 186 meseci
Verovatno o velikoj količini čim su se usudili na ovakav potez. Teško da će biti u gubitku, sigurno su se dobro preračunali pre ovakve odluke.

Jedino što ovo ruši ugled mts-u, a u gubitku neće biti sigurno. Nadam se da će budući korisnici znati da "cene" ovakav potez operatera.
 
Odgovor na temu

MilanMilan
Côte d'Azur

Član broj: 44664
Poruke: 362
77.46.171.*



+17 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 13:54 - pre 186 meseci
Citat sa mts(imate neprijatelje) foruma:
"Za korisnike koji ostaju i dalje kod mts-a najbolje da ujutro kada krenu na posao uplate u trafici kredit koliko im za taj dan treba, jer nikada se ne zna kada će "promocija" da možeš da imaš kredita na kartici biti ukinuta."

Hahaha, dobra fora..

Dakle, sada je i zvanicno, ukrasce mi preko 2100 poruka, koje sam ja UREDNO platio. Epa, mog dinara mts vise nece videti. Ako krene tuzba, OBAVEZNO da se stavi na prvu stranu.
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
*.isp.krstarica.net.



+4 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 14:05 - pre 186 meseci
Letos su izbacili numeraciju 065/6xxx i ona je skoro pri kraju, to je skoro 1.000.000 brojeva, pa kada dodate stare brojeve, 064... pa minimum ima 2.000.000 pre paid kartica, pa neka na tim karticama ima 300sms poruka po 2din... to je mnogo para... i ja prelazim na 069 sa celom porodicom, ali imam na svim karticama po malo kredita, pa dok to potrošimo, ali najkasnije ćemo svi biti na 069 za mesec dana.
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
77.46.220.*



+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 14:09 - pre 186 meseci
Imajte uvek na umu da treba nahraniti hiljade gladnih usta koja rade u toj drzavnoj firmi!
Kakva drzava takve joj i firme u nedrima.
 
Odgovor na temu

vadamp
Beograd/Valjevo

Član broj: 24402
Poruke: 148
93.86.139.*

Sajt: www.gatti.co.rs


Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 14:28 - pre 186 meseci
tuzba...
 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
93.86.126.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 14:34 - pre 186 meseci
...nego šta!
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
77.46.202.*

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 15:12 - pre 186 meseci
Ok, nas toliko ovde, ali kad pricam s ljudima oni jednostavno nisu zainteresovani za takve stvari, niti oni znaju kolko ih sta kosta, niti ih zanima. Imam utisak da kad nekom (na primer sinoc u gradu drugarici rekao za te poruke, mada ima jos mnogo mnogo onih koje jednostavno ne zanima prica o uslugama i tarifama) pricam o takvim stvarima, imam utisak da ljude to smara neverovatno i da niko nece da se cima oko toga... Kazu aha... stiglo i meni da ce da ukinu... pa OK?! Sta je bre tu ok?!

Ja se cimam sa operaterima koje koristim cim mi se nesto ucini cudno... Recimo za biz:net broj mi je stiglo da platim nekih 230 dinara proslog meseca, sto je za 100 dinara iznad proseka racuna za taj broj, a njima specifikacija poziva nije radila do 19. u mesecu. Zvao sam ih 3-4 puta sigurno i interesovao se kad ce to da proradi.

Poenta price je da ljude smara kad pokusas da im objasnis kako da ustede ili kako ce neko da ih pokrade, i gledaju da sto pre predju na neku drugu temu, jednostavno ih to ne zanima. Zato i mt:s moze da radi to sto radi.

Naravno ima i onih koji se bas zainteresuju za tu temu, i kad im objasnim sta mogu da koriste, kolko je to povoljnije od ovoga do sad (neko da predje sa TOKI !@@@#$! tarife na KUL ili TIPI), oduseve se i pocnu da se interesuju sta, kako i gde mogu da placaju minimalno za usluge koje koriste, a ne da ih deru. Ali takvih je nazalost vrlo vrlo malo.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 15:29 - pre 186 meseci
MTS će biti u ogromnom gubitku, jer u promocijama ne učestvuju ti koje ne zanima na kojoj su tarifi itd. (o kojima Slobodan govori), nego isključivo upućeni ljudi, koji prate forume, tarife, promocije... i kojih očigledno nije malo. Pitam vas, koliko će ljudi posle ove prevare sa SMS porukama ikad dati ma i jedan jedini dinar na nekoj MTS promociji?

Ja sam nameravao da do 25. decembra uplatim bar još 3.000 din kredita, ali posle vesti o ukidanju SMS poruka sam od toga odustao. Samo čekam da potrošim postojeći kredit na kartici i posle toga ja više neću biti korisnik MTS-a. Ovde ništa neće promeniti čak ni to ako se predomisle i ne ukinu poruke. Valjda ne treba da objašnjavam da razlog za moju odluku nije 200 din, nego ovakav sraman i možda u svetu i nezabeležen odnos jednog mobilnog operatera prema svojim korisnicima.

Ako se zbog ovoga sprema kolektivna tužba protiv MTS-a, molim vas da me o tome obavestite, pridružujem se.
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 15:47 - pre 186 meseci
Ma ja mislim da će sada da se predomisle , i još da daju saopštenje: Ma ne,odakle vam to, to nigde nije bilo na sajtu MTSa, to konkurencija laže i širi neistine ..... a sada bih baš i voleo da ih poskidaju ... ali baš bih voleo .... i moji svi u porodici imaju 065 brojeve .... a to je 6 brojeva ..
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 16:03 - pre 186 meseci
Nemojte zaboraviti ni to da će finansijski efekat ovog ukidanja, zapravo, biti mali. Jer ljudi koji intenzivno koriste SMS komunikaciju su odavno potrošili SMS poruke iz te letnje promocije. Oštećeni su samo oni koji SMS koriste veoma retko, oni će i dalje (pod pretpostavkom da uopšte ostanu na MTS-u) SMS koristiti retko, tako da će povećan priliv po osnovu ukidanja SMS poruka iz letnje promocije biti sasvim marginalan. Pošto su ljudi koji malo troše SMS oni koji, po pravilu, telefon primarno koriste za telefoniranje i relativno mali odliv ljudi sa MTS-a učiniće da gubitak bude veći nego dobitak.

Ja pretpostavljam zašto oni misle da im niko ništa ne može, ali konsultovao sam sve relevantne zakone i šanse da MTS izgubi na sudu su ogromne. Mediji, koji svi do jednog dobijaju novac od MTS marketinga, za sada ćute o ovome, ali kad dođe do tužbe ni oni više neće moći to da prećutkuju. To će MTS brzo dovesti na loš glas i smanjiti učinak njihovog skupo plaćenog marketinga.

Onaj ko je MTS-u savetovao da ovo uradi, ili je teška budala, ili ga plaća neka konkurentska firma, ili potencijalni kupac MTS-a koji bi hteo da mu maksimalno smanji cenu pre kupovine.
 
Odgovor na temu

urkogood

Član broj: 190303
Poruke: 9
*.kalik.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 16:55 - pre 186 meseci
Citat:
wiz011:Onaj ko je MTS-u savetovao da ovo uradi,ili je teška budala, ili ga plaća neka konkurentska firma, ili potencijalni kupac MTS-a koji bi hteo da mu maksimalno smanji cenu pre kupovine.

ma nema to, veze. radi se o lopurdama koji su ovog puta preterali, ustvari, samo je jedan deo tacan, a to je da su budele zeznule vise sebe.

-----------------------------------------------------------------------------

a istina je da mnoge to ne dotice, koji imaju preko 1000. sms-a, znam dva coveka, kazu da toliko potrose u pekari na burek i jogurt....ne vide poentu problematike.
 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
93.86.126.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 17:04 - pre 186 meseci
Citat:
wiz011

Onaj ko je MTS-u savetovao da ovo uradi, ili je teška budala, ili ga plaća neka konkurentska firma, ili potencijalni kupac MTS-a koji bi hteo da mu maksimalno smanji cenu pre kupovine.



Slažem se u potpunosti. Apsolutno tačno.

 
Odgovor na temu

JackIsBack
unempoyed

Član broj: 206726
Poruke: 17
93.86.126.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 17:07 - pre 186 meseci
Citat:
urkogood
a istina je da mnoge to ne dotice, koji imaju preko 1000. sms-a, znam dva coveka, kazu da toliko potrose u pekari na burek i jogurt....ne vide poentu problematike.



Tako je, svi znamo po par takvih. Na sreću, ima nas drugačijih mnogo više...
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg10.01.2009. u 17:13 - pre 186 meseci
Imam komšiku advokata, i jednog prijatelja svršenog praunika, a verujem da ima takvih i na forumu, pa bi mogli da vidimo šta oni kažu, ima li ikakvog smisla učestvovati u tome ....
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 133268 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.