Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 133146 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.dynamic.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 11:45 - pre 186 meseci
Citat:
Pitikovski: Na B92 pod komentri ne mozes ostavljati linkove

ipak moze.. jedna "Marina" je postavila link prema NOPS-u http://www.nops.org.yu/cms/index.php?id=159
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=338934#hrono
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 13:10 - pre 186 meseci
Sa ciljem pritiska na medije, uputio sam B92ojci mail sledeće sadržine:
Citat:
Poštovani,

Želim da, kao vaš čitalac, uputim protest zbog načina na koji ste na vašoj web-stranici, na adresi http://www.b92.net/info/vesti/...v_category=9&nav_id=338934 izvestili o događaju o kojem se digla velika prašina ovih dana, a čiji ste značaj pokušali da minimizujete. Radi se o odluci MTS-a da od 15.1.2009. ukine sve besplatne sms poruke koje su korisnici dobili u promotivnim akcijama, uključujući i poruke iz letošnje promotivne kampanje, za koje je jasno bilo rečeno da ZA NJIHOVO KORIŠĆENJE NE POSTOJI VREMENSKO OGRANIČENJE, a što takođe i u ovom trenutku piše na zvaničnom sajtu MTS-a, na adresi http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=2021&Type=1 (vest od 10.06.2008.)

Ovime je MTS doveo u zabludu svoje korisnike, što se može tretirati kao prevara, a što je kažnjivo zakonom.

Umesto toga, vi ste objavili izjavu samo jedne strane (odnosno zvaničnika MTS-a) koji je to iskoristio da reklamira njihove nove kampanje, a niste našli za shodno da objavite mišljenje i druge strane, tj. u ovom slučaju, bar jednog od hiljada prevarenih korisnika.

Nacionalna organizacija potrošača Srbije je reagovala i uputila MTS-u zahtev za ukidanje ove nezakonite odluke, a sadržaj tog zahteva je objavljen na zvaničnom sajtu NOPS-a, na adresi http://www.nops.org.yu/cms/index.php?id=159

Smatram da je ovo vest koju ne biste smeli da prećutite i koja bi morala biti objavljena, kako na vašem sajtu, tako i u svim vašim informativnim emisijama, u skladu sa obavezama medija da pravovremeno i nepristrasno informišu javnost o aktuelnim dešavanjima.

(Glavna B92 stranica → link "Kontakt" pri dnu stranice → "direktan kontakt sa zaposlenima" → "urednik WEB vesti")
Isto kao i wiz-ov obrazac, možete i ovo koristiti da šaljete B92ojci (u istom ovom obliku ili dopisano/korigovano), a i ostalim medijima (naravno, u tom slučaju uz neophodne izmene).

Citat:
Slobodan Milivojevic: Odakle potice ovaj info? Nista zvanicno o ovome nema.

Čim vidim da neko svaku svoju rečenicu završava sa desetak znakova uzvika ili isto toliko znakova pitanja, odmah znam koliko su njegove informacije "pouzdane"...
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
*.isp.krstarica.net.



+4 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 13:57 - pre 186 meseci
hahahaha da li mozete da verujete da sam dobio ovaj mail od nasih prijatelja?

Poštovani,

Na osnovu Vaše reklamacije koju ste uputili 09.01.2009. proverom smo utvrdili da ste prilikom pozivanja korisničkog servisa 064/789 pogrešno informisani od strane operatera. Preduzete su dalje mere kako se više ne bi ponavljala slična situacija a Vama se ovim putem izvinjavamo.

S poštovanjem

Telekom Srbija
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 14:11 - pre 186 meseci
Nešto zanimljivo se dešava... Prvo, B92 je sinoć iza ponoći počeo da objavljuje i kritičke komentare, uključujući i link ka sajtu NOPS. Drugo, na Mondo forumu nije obrisano, od sinoć pa sve do sad, ni pozivanje na ES, ni link do vesti na sajtu NOPS.

@demi035

Možeš li da nas podsetiš na šta si se tačno žalio? Na to da će biti ukinute poruke iz letnje promocije? Pa šta sad, ispade da ti je operater info serfisa pogrešno rekao da će biti ukinute? Zaboga, pa jedan od čelnih ljudi MTS-a je to juče izričito potvrdio na B92, a i njihov zvaničan info na sajtu kaže da će poruke iz svih promocija biti ukinute!
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
*.isp.krstarica.net.



+4 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 14:16 - pre 186 meseci
ono u vezi onih operatrera koji 9.1.2009. nisu znali sta ce biti sa sms porukama iz letnje promocije i sto su me iznervirali, znaci imamo i dokaz da su davali pogresne informacije i to ne samo u decembru, nego jos i 9.1.

prolazio pored poslovnice mts-a, svratio, ali njima ne pada na pamet da mi se izvine I kazu da sam upravu isl, nego mi kazu kako ce I njema da propadnu poruke I sta je tu je? Bezobrazluk.

Nakon toga svratim u Telenor, kupim 069 identican broj, I najbolja for a, ja mislio to se placa 2-3.000din, ali valjda mi je glup broj, pa sam ga dobio za 200din, sa 200din kredita? Cisto da znate da je besplatno dobijanje prepaid broja po zelji 069.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 13.01.2009. u 17:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 14:19 - pre 186 meseci
Sada si konacno demi035 srecan, sto je neko dobio manju platu, a mozda on za
to nije kriv... Sto ne pozoves branka radujka, mirka
cvetkovica, i ostale glavesine koje su krive za tvoju ne srecu sa porukama,
i ne zalis se njima...Shvati covece da operateri cesto dobiju i sami
pogresnu informaciju, i da nisu oni bas uvek krivi za pogresan info, a da se
kola slome na njima koji su naj manje krivi...

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 13.01.2009. u 18:00 GMT+1]
zzviktor
 
Odgovor na temu

demi035

Član broj: 183303
Poruke: 268
*.isp.krstarica.net.



+4 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 14:41 - pre 186 meseci
a sta da ovaj baja radi kao lekar, pa nekome da pogresnu dijagnozu? pa taj covek umre?

a sta to mene briga sto oni ne rade svoj posao kako treba? kako moze da dobije manju platu, ako mu niko nije dao potrebnu informaciju?

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 13.01.2009. u 18:02 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 14:58 - pre 186 meseci
Ti si veliki primitivac, prvo nije u redu da necije ime stavljas javno na
forumu,a drugo ako zoves nekoga poslovno nije uredu govoriti mu TI trece
zasto i kako je ona postupila kada si ti prvi prekrsio pravila lepog i
kulturnog ponasanja!

Trebal li bi i odavde da te banuju kako nebi trolovao forum sto radis vec
mesecima...

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 13.01.2009. u 18:03 GMT+1]
zzviktor
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
77.46.178.*



+12 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 15:17 - pre 186 meseci
Srecom pa je demi035 presao zajedno sa svojih destak istomisljenika kod Telenora, pa cemo najzad moci malo da odahnemo od ove njih.
Cela ova tema, eksplicitnim prostaklukom, demonstriranim u brojnim porukama od strane manjeg broja uvek istih clanova, a uz neskrivenu podrsku moderatora, odudara od kompletnog imidza [es] foruma.

Sramota!

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 13.01.2009. u 18:06 GMT+1]
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

wiz011
Beograd

Član broj: 54709
Poruke: 270
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 15:23 - pre 186 meseci
@Take 5

Znači, po tebi, samo desetak "njegovih istomišljenika" je ("uz neskrivenu podršku moderatora") ogorčeno krađom i prevarom korisnika od strane MTS-a, dočim su svi ostali naprosto oduševljeni ponašanjem MTS-a i čvrsto ostaju kod svog "najboljeg prijatelja". Jesi li to hteo da kažeš?
 
Odgovor na temu

Daniel011
Beograd

Član broj: 76088
Poruke: 1101
93.86.12.*

ICQ: 2336441


+3 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 15:37 - pre 186 meseci
Lakše malo, ljudi. Svađa na ovoj temi može ići u prilog samo našim "prijateljima" iz mt:s-a. Dajmo da se držimo teme. A na ponašanje pojedinih članova je moguće žaliti se na za to predviđenom delu [es]-foruma.
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 15:40 - pre 186 meseci
Ne i ja sam ogorcen, kao i svako sto bi trebao biti ogorcen, ali treba
pisati
1.Ratelu
2.Trzisnoj inspekciji
3. Udruzenju potrosaca

Naravno da se takve stvari trebaju izneti na videlo, ali ne trebamo biti
primitivci koji ce samo izazvati podsmeh i nista ozbiljno nece uciniti!!!

Trebamo citaj Trebamo pomoci mts da shvati da je pogresio, i da tu gresku
ispravi!!!

Sve sto cinimo treba da ostavi utisak ozbiljne zajednice koja zna sta zeli
i hoce...

Sve sto ce mo uciniti ostavlja utisak o kakvom se profilu ljudi radi,a
neko ako zeli da iz sebe izbaci negativnu energiju nakupljenu tokom ne
radnih dana moze to uciniti na nekom drugom mestu.

Otisao sam u off topic, ali mislim da moderatori moraju da reaguju na
ponasanje pojedinih clanova koji ruse ugled foruma...

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 13.01.2009. u 18:08 GMT+1]
zzviktor
 
Odgovor na temu

TestSubject
Novi Sad

Član broj: 208269
Poruke: 22
93.86.34.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 15:43 - pre 186 meseci
E, registrovao sam se na forum samo da bih pokazao da nas ima više koji budno pratimo šta se dešava po ovom pitanju.

Ja sam jedan od gomile oštećenih i nimalo mi nije pravo što se neki prave da je to sve sitno i nebitno. E, pa nije! Vrlo je bitno!

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 13.01.2009. u 18:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 15:51 - pre 186 meseci
Nisam moderator ali vas molim da ne pravite šale na ovom forumu. Ovo je ozbiljan forum !

Ne brinite biće utehe za ne potrošen sms, jer kako se priča u mts-u u martu i februaru nas očekuje velika promocija u okviru koje će svaki drugi sms biti besplatan.
 
Odgovor na temu

IgorHW
Beograd

Član broj: 152362
Poruke: 32
*.static.ikomline.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 15:57 - pre 186 meseci
Citat:
MP3MP3
Ne brinite biće utehe za ne potrošen sms, jer kako se priča u mts-u u martu i februaru nas očekuje velika promocija u okviru koje će svaki drugi sms biti besplatan.

Kakva mi je uteha da svaki drugi bude besplatan u februaru i martu?
 
Odgovor na temu

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 16:01 - pre 186 meseci
Ma svi su ovde dobrodosli, nemojte pogresno shvatiti, ali dizanje halabuke
na ne primeren i ne kulturan nacin nije pravi nacin za resavanje problema,
pokazivanje da je sve to sitno i ne bitno.... Niti je sitno i ne bitno!!!
Niti cemo mi nekulturnim maltretiranjem operatera c.c. dobiti korist...

Moramo im pokazati da smo svesni sta nam rade i da smo spremni na korake
kako bi smo sprecili takvo i eventualna slicna ponasanja svih koji to
nameravaju da urade!!!

Ovi me pokazujemo da je novac svakog korisnika za postovanje, i da se u
finansiskoj krizi ovakvo ponasanje ne moze smatrati dopustivim, da mi kao
grupa korisnika smatramo za ne fer da se menjaju uslovi vec sprovedenih
promocija, i da smo spremni svim legitimnim sredstvima i nacinima braniti
svoju korisnicku poziciju!!!
zzviktor
 
Odgovor na temu

TestSubject
Novi Sad

Član broj: 208269
Poruke: 22
93.86.34.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 16:03 - pre 186 meseci
MP3MP3, ne znam da li se šališ ili ni ti ne vidiš gde je problem.

I to nije nikakva uteha - mi (oštećeni) ćemo plaćati poruke koje inače ne bismo plaćali (odnosno, već smo ih letos platili, jer nas je mt:s nedvosmislenim zvaničnim obaveštenjima doveo u zabludu da neće imati rok trajanja).
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 16:15 - pre 186 meseci
Citat:
TestSubject: MP3MP3, ne znam da li se šališ ili ni ti ne vidiš gde je problem.

I to nije nikakva uteha - mi (oštećeni) ćemo plaćati poruke koje inače ne bismo plaćali (odnosno, već smo ih letos platili, jer nas je mt:s nedvosmislenim zvaničnim obaveštenjima doveo u zabludu da neće imati rok trajanja).


Vidim gde je problem samo prestanite sa prepucavanjima.


Za utehu je sarkazam. Naravno da nije isto 200din=1200sms-a i 636din=1200sms-a, a plus što ste već platili onih iz prve promocije a oduzeti su. Nego mi je bila zanimljiva ova buduća promo o kojoj se priča po forumima. Ona dođe kao neka uteha da bi ostali na mts-u...
 
Odgovor na temu

telefonto

Član broj: 207738
Poruke: 9
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 16:37 - pre 186 meseci
Zaključak je na kraju da marketinški tim mt:s - a ne ume da osmisli promociju kako treba, već su u fazonu da ako konkurencija ima promociju tipa 1000 poruka za 200 dinara, oni samo to povećaju na 1200 poruka i ne smisle šta će dalje! Potpuna neorganizovanost i samovolja!!! Da su većinski privatna firma, to ne bi moglo tako. Kod privatnika nema zajebancije (primer su Telenor i VIP gde je organizovanost na vrlo visokom nivou i dobija se otkaz i zbog najmanje greške!) Operatere u korisničkom servisu nemojte da krivite ni za šta, oni stvarno sve poslednji saznaju (u dosta slučajeva i ne saznaju, ipak je to mt:s), nemate nikakve potrebe da se na njih istresate, već su pod dovoljno velikim pritiskom (samo jedan operater može da primi i do 200 poziva u toku radnog vremena). Nadam se da se mt:s - u ovako nešto više neće ponoviti! Ja sam učestvovala u decembarskoj akciji i odmah sam obaveštena o tome dokle mi važe poruke i nemam prava da se nešto mnogo bunim, ali sam svim srcem uz one kojima je rečeno da nemaju vremensko ograničenje da potroše poruke, a sada će odjednom da ostanu bez njih. Mt:s je monopolista i misle da mogu da rade šta hoće, dokažite im da ne mogu!!! Isterajte stvar do kraja!Po meni, najbolji od svih operatera je VIP (Telenor mi se ne sviđa, jer van Beograda skoro da i nema domet, a čak nema ni u nekim delovima Beograda), mada su se i oni sada ,,podivili'' kad su uveli ovu novu promociju 1000 dinara, MMS, SMS samo zu okviru VIP mreže (ne vidim svrhu te promocije jer nemaju ni milion korisnika). P.S. Čini mi se da je onaj ,,lik'' na b92 bio lično gospodin Radujko, mada nisam sigurna.
 
Odgovor na temu

TestSubject
Novi Sad

Član broj: 208269
Poruke: 22
93.86.34.*



Profil

icon Re: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg13.01.2009. u 16:45 - pre 186 meseci
Ja sam jedan od onih koji se ne bi "istresali" na nedužnim operaterima, službenicima, šalterskim radnicima itd.

Ali Korisnica/Korisnik je običan čovek, bilo kulturan ili nekulturan, poenta nije u tome.

Poenta je u ponašanju Firme:

1) ZVANIČNO obaveštenje na ZVANIČNOM sajtu mt:s-a u vreme dotične kampanje: "Za korišćenje bonus SMS poruka nemate vremensko ograničenje." - još uvek im to piše u njihovoj arhivi vesti. Isto obaveštenje je bilo i u reklamama. Isto obaveštenje se tada dobijalo i kao odgovor korisničkog centra.
2) Korisnici su obmanuti i dovedeni u zabludu.
3) Korisnici plaćaju 200 din i dobijaju SMS obaveštenje: "Uspesno ste se pretplatili na 1200 SMS poruka u nacionalnom saobracaju. Ova usluga vam je naplacena 200 din sa PDV-om". Dakle, ta usluga je naplaćena!
4) U decembru kreće priča hoće biti/neće biti ukinute poruke. U poslovnicama zaposleni ili tvrde da to važi samo za decembarsku akciju ili ne znaju da li se odnosi i na prethodne, u korisničkom centru potpuno ista situacija, na sajtu mt:s-a nema nikakvih informacija, na Mondo forumu tema se briše.
5) Početak januara - od onih koji bi trebalo da znaju i da nas o tome obaveste i dalje ista priča: "Ne znamo", "Neće", "Hoće", "Pozovite za par dana".
6) Par dana pre ukidanja poruka, oni nas PODSEĆAJU da nam se poruke uskoro ukidaju i izdaju zvanično obaveštenje da smo o tome na vreme informisani putem njihovog zvaničnog sajta i sredstava javnog informisanja. I to je sve za naše dobro, spremaju nam još lepih iznenađenja u narednim mesecima. Imate prijatelje.

Obmanjuju, lažu, kradu. Tačka.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 13.01.2009. u 18:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: mt:s zvanicno: Odluka o ukidanju svih besplatnih SMS poruka na prepaidu - poruke vaze do daljnjeg

Strane: << < .. 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 133146 | Odgovora: 683 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.