Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prepisivanje iz drugogih Sheetova u jedan

[es] :: Office :: Excel :: Prepisivanje iz drugogih Sheetova u jedan

[ Pregleda: 2086 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aikidomaster

Član broj: 162160
Poruke: 148
*.cust.panline.net.



+1 Profil

icon Prepisivanje iz drugogih Sheetova u jedan01.11.2008. u 08:40 - pre 188 meseci
Imam jedan mali problem :
Nabavio sam jedan programčić koji mi izlistava sve delove racunara (Maticna ploca, graficka, modem...) i ser.brojeve od programa ...
posto ima gomila racunara koju bi hteo da popisem i stavim u jednu excel tabelu zanima me sledece :
da li je moguce kada recimo iskopiram taj izvestaj koji je *.htm u excel da iz njega izvucem recimo samo neke delove koji mi trebaju (posto ima gomila koja mi ne treba)
Problem je u tome sto on te delove nastavlja uvek na isto mesto nego recimo "Memory Modules c,d" je na C5 podaci su u C6 "448 Megabytes Installed Memory" On stalno stavlja jedno ispod drugoga ali sledeci put ce "Memory Modules c,d" da bude na F4 a podaci na F5
Znaci treba mi neka formula koja ce da u jednom Sheet-u nadje gde pise "Memory Modules c,d" i podatke koji se nalaze ispod nje da prebaci u Sheet3... RECIMO

Pa bih u Sheet1 Stavio Racunar 1, u Sheet2 Racunar 2 ...a sve podatke bi skupljao u Sheet 10
Ono sto ne moze niko Mogu i ja
 
Odgovor na temu

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: Prepisivanje iz drugogih Sheetova u jedan01.11.2008. u 18:10 - pre 188 meseci
Citat:
aikidomaster: Nabavio sam jedan programčić koji mi izlistava sve delove racunara (Maticna ploca, graficka, modem...) i ser.brojeve od programa ...
Ne znam koji program koristiš kada ti exportira u *.htm ?
Nekada sam to isto radio ali pomoću programa autora G. Topala ( SIW ) koji je besplatan, koji ima mogućnost exporta u *.txt, i samo text kopiram u Excel, obrišem što me ne zanima i imam 20 sheetova ( svaki sheet jedan komp ). U Sheetu 21 povučem određene ćelije ( row ).
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: Prepisivanje iz drugogih Sheetova u jedan

[ Pregleda: 2086 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.