Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!

[es] :: Fiksna telefonija :: Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!

[ Pregleda: 3677 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BranislavV
Bor

Član broj: 116520
Poruke: 123
79.101.181.*



Profil

icon Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!22.10.2008. u 15:13 - pre 188 meseci
Nije poskupela ISDN pretplata, ali zasto nigde nema ISDN telefona ili dodatnih slusalica za ISDN, 9813 kad zoves nemaju pojma nista a u jednom drugom gradu u kom sam bio u njihovom korisnickom centru kazu da su svi ISDN telefoni povuceni iz prodaje??!! Zasto, kako!!?? Pominju se "nove tehnologije" kao sto je isdn a povlace se iz prodaje uredjaji sa kojima se moze u pravom smislu koristiti isdn, aj nek mi neko to objasni!
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.du.xdsl.is.

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!22.10.2008. u 17:31 - pre 188 meseci
Pa vrlo prosto... ISDN je toliko daleko od nove tehnologije u ostatku sveta, da me cudi da se ISDN telefoni jos uvek prave :-).
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!23.10.2008. u 18:13 - pre 188 meseci
Vidis, nisam uopste o tome razmisljao. Na stranu VoIP, cable phone i slicno, sta se sada desava sa POTSom? Umire? Uklanjaju se parice?


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
93.86.3.*



+130 Profil

icon Re: Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!23.10.2008. u 19:21 - pre 188 meseci
ISDN mozda jeste stara tehnologija ali i to sto moze da pruzi kod nas se ne koristi. Kad sam uvodio ISDN pre par godina bilo je reci o usluzi SMS i MMS.. i evo prosle su nekoliko godina i nista od toga. ISDN omogucava i video komunikaciju.. tek to necu videti...
 
Odgovor na temu

BranislavV
Bor

Član broj: 116520
Poruke: 123
79.101.181.*



Profil

icon Re: Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!24.10.2008. u 13:12 - pre 188 meseci
za sms i mms, nisu kupili softver, a centrale podrzavaju. Ali nigde to ne pominju!
 
Odgovor na temu

fastbyte
Srdjan Vemic
CTO, Telmekom
Merano, Italia

Član broj: 43320
Poruke: 59
*.51.89.93.in-addr.arpa.

Sajt: www.telmekom.com


+1 Profil

icon Re: Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!03.11.2008. u 20:06 - pre 188 meseci
Gledajuci od kada je ISDN na trzistu u Evropi moze se reci da je stara tehnologija. Mada sto se tice novih tehnologije vecina firmi se jos uvek drzi ISDN i tek poneko ide u pravcu IP Telefonije.....
----------------------------------------------------------
Blog - Unified Communications: http://sergiovemic.blogspot.com/
Forum - Sve u vezi Siemens Enterprise Networks i Unified Communications: http://openpath.telmekom.com/
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
91.150.106.*

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!03.11.2008. u 20:17 - pre 188 meseci
Citat:
BranislavV: Nije poskupela ISDN pretplata, ali zasto nigde nema ISDN telefona ili dodatnih slusalica za ISDN, 9813 kad zoves nemaju pojma nista a u jednom drugom gradu u kom sam bio u njihovom korisnickom centru kazu da su svi ISDN telefoni povuceni iz prodaje??!! Zasto, kako!!?? Pominju se "nove tehnologije" kao sto je isdn a povlace se iz prodaje uredjaji sa kojima se moze u pravom smislu koristiti isdn, aj nek mi neko to objasni!


--
ISDN aparati trenutno nisu u ponudi, jer ih nema na zalihama "Telekoma Srbija" a.d.

Trenutno je aktuelna promocija prodaje ISDN aparata + priključak, za korisnike koji podnesu zahtev za novi ISDN priključak ili žele da ustupe analogni priključak za bazni ISDN. Više o tome: http://www.telekom.nadlanu.com...sti.aspx?ac=snews&ui=31764

U korisničkom servisu "Telekoma Srbije" a.d. je moguće podnošenje zahteva za kupovinu ISDN telefonskog aparata, a nadležna Služba obaveštava korisnika o realizaciji zahteva u najkraćem mogućem roku. Ukoliko trenutno ne postoji aparat na zalihama, postoji mogućnost trebovanja u magacinu, u slučaju da postoji zainteresovanost većeg broja korisnika za taj aparat, tako da se onda čeka nabavka istih.
 
Odgovor na temu

zzz
Beograd

Član broj: 10371
Poruke: 189
*.eunet.yu.



+3 Profil

icon Re: Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!04.11.2008. u 10:50 - pre 188 meseci
Moram da se nadovezem, pre par dana sam trazio da kupim ISDN aparat, i posto na informacijama nisu mogli da mi kazu ni da li ih ima, ni gde ih ima, ni brojeve telefona poslovnica, preporuculi su mi da odem do par poslovnica i vidim sam...

Nazalost, u poslovnicama sam dobio odgovor da vec neko vreme ne prodaju ISDN aparate, niti znaju kad ce ih opet biti.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Uvodjenje novih tehnologija ,telekom, ha!

[ Pregleda: 3677 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.