Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?

[es] :: Fiksna telefonija :: Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?

[ Pregleda: 5784 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stdlib.h

Član broj: 13434
Poruke: 240
*.ppp-bg.sezampro.yu



+1 Profil

icon Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?20.04.2004. u 01:43 - pre 242 meseci
Imam dvojnika i nalazim se na analognoj centrali - ako cekam Telekom da me razdvoji... well... ostaricu :) ima li smisla da trazim uvodjenje nove liniju za koliko, 6000 dinara, uz to da zahtevam liniju na digi centrali (ne znam, verovatno i dalje uvode analogne, ne?)? + koliko se odokativno ceka dok se linija ne uvede?
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?20.04.2004. u 16:04 - pre 242 meseci
Trazi ISDN... www.telekom.yu
 
Odgovor na temu

stdlib.h

Član broj: 13434
Poruke: 240
*.ppp-bg.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?20.04.2004. u 16:46 - pre 242 meseci
nemam toliko para, a digi centrala bi mi odradila posao... enivej je preduslov za ISDN, pa ako skupim kes uvescu njega... verovatno se on ceka mnogo duze, a vreme mi je vazno.

pitanja i dalje stoje.
 
Odgovor na temu

stdlib.h

Član broj: 13434
Poruke: 240
*.ppp-bg.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?22.04.2004. u 01:16 - pre 242 meseci
mislim, okej, kapiram da 99% ljudi ovde dolazi sa dial-up-a, sto znaci da vec imaju tel. liniju vec ko zna koliko dugo i otkad, ali malo mi je sumnjivo da ama bas niko nema barem pribliznu informaciju...
 
Odgovor na temu

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
195.178.35.*



Profil

icon Re: Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?22.04.2004. u 12:02 - pre 242 meseci
E ovako, NEmoj da podnosis nikakav zahtrev, jer od toga nema nikakve koristi!
Meni su jos proslog juna, uveli instalaciju, tj prebacuju komplet celo naselje na podzemni vod! I rekli da podnesemo zahteve odma, jer ce u septembru da ukljucuju! I svi su se nalozili, ja sam trazio jos 2 linije, kao i pola ulice! Ali proslo je skoro godinu dana od tada! I nista, sem sto se ovi guze svaki mesec po jedan dan, kao nesto povezuju dodatno, po ulici, PRE BI UVELI TELEFONE NA MESEC! I pre par dana je stiglo obavestenje da nemaju tehnickih mogucnosti da nam uvedu telefone, a u kablove su vec razvukli! Mislim da malo nisu normalni, i da nemaju pojma sta rade!!

A juce mi je stiglo obavestenje da ce za 8 dana da mi ovaj broj menjaju, i da me razdvoje od dvojnika!

Tako da dok se sami nesete da te razdvoje, nista ti nevredi!

Mada mislim da do kraja godine sve dvojnike u bg ce da razdvoje!
 
Odgovor na temu

mca
Bgd

Član broj: 3986
Poruke: 131
*.ceetel.co.yu



Profil

icon Re: Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?22.04.2004. u 16:22 - pre 242 meseci
Iz tvojih usta u njihove usi za te dvojnike.
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?22.04.2004. u 17:40 - pre 242 meseci
Ne kapiram kako to pricate napamet, a licno znam covjeka (drug) koji je bio na 66x centrali na Banjici (nema ni tonsko biranje)... predao je zahtjev za ISDN, i za ~7000 din dobio ISDN... cekao je mozda ~2 nedjelje...

I zasto da uvodis jos linija, kada mozes postojecu da nadogradis na ISDN i tako dobijes 2 broja, 2 'linije'... i to potpuno digitalne...
 
Odgovor na temu

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?22.04.2004. u 18:19 - pre 242 meseci
Veruj mi, nepisem nista napamet!!

Da li hoces da ti posaljem i zahtev, i resenje!

A nije od ortaka, nego licno moje!!!

I necu ISDN, hocu obicnu liniju, kad je vec digitelna, jer mi tako treba!

 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Koliko se sada ceka za uvodjenje linije?

[ Pregleda: 5784 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.