Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem kod pristupa folderima na bilo kojoj particiji na computeru

[es] :: Zaštita :: Problem kod pristupa folderima na bilo kojoj particiji na computeru

[ Pregleda: 1731 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pocetnik60
POCETNIKOVIC POCETNIK
NEZAPOSLENA
sRBIJA

Član broj: 179185
Poruke: 2
*.eunet.rs.



Profil

icon Problem kod pristupa folderima na bilo kojoj particiji na computeru11.10.2008. u 13:53 - pre 189 meseci
Postovani, da li mi moze neko pomoc da pristupim sadrzaju foldera i failova na bilo kojoj particiji na kompjuteru. Vec drugi put instaliram windows ali isti problem. Naime, o cemu se radi: Kupio sam fles memoriju i kod prijatelja sam snimio 2 filma. Kada sam prikljucio fles na mome racunaru i presnimio sadrzaj na hard disk odmah posle toga anti virusni program( Avast) registruje mi neki virus koji se navodno "mota" po mojoj radnoj memoriji i preporucena akcija je da odmah izbrisem to i da ponovo pokrenem sistem. Posle ponovnog pokretanja sistema opet sve isto i tako u nedogled. posle prvog instaliranja windowsa opet sam stavio onaj fles, ali tada nije bilo nikakve sadrzine na njemu, i opet isti problem, Kada pokusam da otvorim particiju C,D itd otvara mi se prozor i daje mi listu programa pomocu kojih bi odabirom ja to trebao navodno da otvorim. Nesto cudno se desava. Isti problem mi se javio kada sam te filmove pokusao sa flesa da prebacim na kompjuter moje sestre.
P P
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.magnetplus.net.



+69 Profil

icon Re: Problem kod pristupa folderima na bilo kojoj particiji na computeru11.10.2008. u 16:34 - pre 189 meseci
Ako se ti oslanjas na ono sto ti oko kaze, sto se tiche tog flesha, onda gresis, taj program ce ili biti sakriven kao fajl, ili ce biti pod nekim bezazlenim imenom. Dalje, ako ne znas da resis problem, kada ti avast prijavi koji je virus, nadji na internetu "removal tool" iliti alatku koja je specijalizovana za ciscenje samo tog virusa, ima ih za skoro sve vece viruse. Trece, ako nista od toga ne uspes, ili nadji nekog da ti to sredi, ili formatiraj sve particije na hard disku. I na kraju cetvrto i najvaznije, ako koristis windows, za resenje pitaj u windows forumu, a ne u linux.
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Problem kod pristupa folderima na bilo kojoj particiji na computeru

[ Pregleda: 1731 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.