Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

FireBoard forum - kako postaviti New topic

[es] :: Web aplikacije :: FireBoard forum - kako postaviti New topic

[ Pregleda: 10119 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stankoz

Član broj: 61789
Poruke: 56
*.telrad.net.



Profil

icon FireBoard forum - kako postaviti New topic01.07.2008. u 22:52 - pre 191 meseci
Instalirao sam forum FireBoard 1.0.4 i integrisao ga sa Joomla 1.5.3 sajtom. Uspio sam da instaliram i prevod za ovaj forum, napravio sam organizaciju foruma (podforume).
Medjutim, ne mogu nikako da dobijem ikonicu za otvaranje nove teme. Gledao sam na drugim forumima, trebalo bi da se javi u gornjem desnom uglu padajući meni sa gde se može izabrati novi topic. Kod mene to nikako da se pojavi. Registrovao sam se, pokušavao sam sa raznim podešavanjima ali bez uspeha. Ima li neko iskustva sa ovim forumom?
Pomagajte molim vas
 
Odgovor na temu

m.stojanov
Test Test

Član broj: 126777
Poruke: 231
*.adsl.verat.net.



+3 Profil

icon Re: FireBoard forum - kako postaviti New topic03.07.2008. u 20:49 - pre 191 meseci
To se i meni jednom desilo, ali je slucaj bio sa phpBB-om - iako je sve bilo dobro namesteno, jednostavno ikonice za novi topic nigde nema. Jedino sto u tom slucaju pomaze je da zamenis forum - preporucujem SMF. ;)

Srecno!
 
Odgovor na temu

darkos.vfx

Član broj: 155877
Poruke: 5
*.80-202-78.nextgentel.com.



Profil

icon Re: FireBoard forum - kako postaviti New topic05.10.2008. u 15:38 - pre 188 meseci
ja sam takodje taj problem imao, ali kada sam reinstalirao komponentu i dodao novu temu, problem je bio resen

Moj problem sa fireboardom je sledeci:


Znaci dugmad submit, cancel su mi crni, sve zivo prevrnuh al ne znam gde da to promenim.
Mozda jeste pocetnicki problem al ako neko zna ...koristice mi:)



[Ovu poruku je menjao darkos.vfx dana 05.10.2008. u 19:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

darkos.vfx

Član broj: 155877
Poruke: 5
*.80-202-78.nextgentel.com.



Profil

icon Re: FireBoard forum - kako postaviti New topic05.10.2008. u 21:15 - pre 188 meseci
resen problem zahvaljujuci googl chrome koji tacno nalazi izvorno mesto onoga sta selektujes :) ZIVEO GOOGL :)
Kod boje se nalazi u ".../components/com_fireboard/template/default/forum.css"
u tabeli: table#fb_postmessage .button

 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: FireBoard forum - kako postaviti New topic

[ Pregleda: 10119 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.