Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder

[es] :: Anonimnost i privatnost :: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 29716 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 17:49 - pre 281 meseci
Citat:
UnderGround wrote:
kao prvo predatore pripazi na recnik i nemoj da glumis rokija i ramba a ni predatora


no comment
Citat:

kao drugo ja uopste nisam haker niti sam ikad bio,a vreme je od mog druga koji mi je dao sifru,cisto sam naveo kao primer
sto se tice tvoje anegdote ti idi pa glumi robina hooda,zabole me q.....
vidi se da si iskompleksiran ,verovattno je tebi neko nekad ukrao vreme pa ti sad glumis nekog zastitnika sirotinje


Ma da dao mi drug vreme a ja ocu da sakrijem telefon.Vec sam ti rekao na te price niko vise ne naseda...
Meni vreme niko nikad nije ukrao a i da jeste sta me briga imam full rezim tako da ne bi ja nista izgubio...A sto se tice toga da stitim sirotinju to nije nikakv robin lud vec moral koji ti nemas...

Ako sam ja iskompleksiran tip ti si debil,moron,kreten i sve sto uz to ide...i da ne zaboravim lamer

Citat:

nisam hteo da se svadjam ,ali ti prilaz nije biio dobar,uopste se nije radilo o kradji vremena i hakerisanju


da da kako da ne,joj moram da sakrijem ja svoj broj da ISP ne bi video odakle zovem...jel moze da prijavi policiji da gledam XXX lokacije,a ovi ce mojim roditeljima to da kazu pa ce da mi ukinu kompjuter...

seljak...
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.156.EUnet.yu

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 18:06 - pre 281 meseci
ventura...

ovo nije klasichni brojach tipa neka sprava i tako to... ovo je neki k**** koji je ugradjen u ISDN telefon za koji sam morao posebno u centrali da trazim da mi enabluju to... pa ja zakljucujem da mozda komunicira sa centralom
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.ptt.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 18:21 - pre 281 meseci
izgleda da je na ovom forumu najveca uvreda lamer
hahahahah smesan je ovaj predator(mora da ima 30 kla sa krevetom i da zeli da bude rambo)
kako nisi iskompleksiran kad te svaka moja rec pogodi hahahahah
sta god da kazem predator s nervira
udarice te srcka
robine
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 20:25 - pre 281 meseci
Zanimljiv si mi ti neki tip...Gojko reci ovom "hakeru" da li imam 30 kila sa krevetom :o))))
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.ptt.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 21:07 - pre 281 meseci
ej predatore pa reci mi sam
sta gojko te brani uvek?
ccccccccc
robine
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 21:19 - pre 281 meseci
Pa neces mi verovati ako ti kazem...
Gojko je stariji od mene i mene niko u skoli ne sme da dira jer me Gojko brani.
 
Odgovor na temu

uLtracode
Nemanja Marjanovic
Centar za Moderno Drustvo Sabac
Srbija/Sabac

Član broj: 40
Poruke: 490
*.ptt.yu



Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 21:21 - pre 281 meseci
HAHAHAHHAHAHAHAHHA predatore "upravu je" cim si ukro nick
I don't need a reason!!!


 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 21:26 - pre 281 meseci
Pa ja sam u sustini plasljiv ko zec...samo nemojte da me UnderGround cuje...pssssss
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.ptt.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 22:10 - pre 281 meseci
cuo sma te
ne boj se
ne bijem slabije od sebe
kapiras
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.brick.net



+6455 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 22:59 - pre 281 meseci
Underground...

A zasto ti lepo ne uzmes tatin pistolj i ne upucas se u glavu?

Samo dzabe trosis kiseonik...
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.brick.net



+6455 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 23:00 - pre 281 meseci
BTW.. urose... ja sam u cenovniku citao da se placa aktivacija... uzmi novij cenovnik pa pogledaj dali i koliko se placa...

inace... realno gledajuci tesko je poverovatno da oni u PTT-u ne bi to naplacivali... sa obzirom da kradu i naplacuju sta god mogu...
 
Odgovor na temu

Destructi0n

Član broj: 50
Poruke: 72
*.ptt.yu

ICQ: 36325693


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 05:40 - pre 281 meseci
Ako ovako nastavite ima da se pretvori u Flame temu..............//////..........)))))))
Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 08:54 - pre 281 meseci
Citat:
UnderGround wrote:
cuo sma te


Pa nisi trebao da me cujes...

Citat:

ne boj se


bojim se
Citat:

ne bijem slabije od sebe
kapiras


Ne kapiram,zato ja bijem jace od sebe !
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 09:44 - pre 281 meseci
Ako nastavite ovako da se svadjate, svaka korisnija diskusija ce zavrsiti u flame-zone i pored prvih konstruktivnih poruka.

Od sada nek moderator slobodno brise pojedinacne poruke koje mnogo skrecu sa teme. Znaci od ove moje pa na dole, nema svadje. Txe end
 
Odgovor na temu

uLtracode
Nemanja Marjanovic
Centar za Moderno Drustvo Sabac
Srbija/Sabac

Član broj: 40
Poruke: 490
*.ptt.yu



Profil

icon da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 10:12 - pre 281 meseci
Gojko sve smo te razumeli
I don't need a reason!!!


 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.168.EUnet.yu

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 10:46 - pre 281 meseci
Slusaj ul7***
ako imas alcatel centralu i zoves provajdera takodje na alcatel centralu ( broj pocinje na 3 ), ispred broja provajdera kucas *72# i broj ce ti biti sakriven
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.ptt.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 12:28 - pre 281 meseci
ma nije to bila svadja
nego sam dao predatoru konstruktivne predloge
a ventura se malo zagubio
njega niko nista nije pitao
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

uLtracode
Nemanja Marjanovic
Centar za Moderno Drustvo Sabac
Srbija/Sabac

Član broj: 40
Poruke: 490
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 13:13 - pre 281 meseci
Citat:
TheGhost wrote:
Slusaj ul7***
ako imas alcatel centralu i zoves provajdera takodje na alcatel centralu ( broj pocinje na 3 ), ispred broja provajdera kucas *72# i broj ce ti biti sakriven



ma mene to nije interesovalo nego ovog UNDERA

I don't need a reason!!!


 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 14:33 - pre 281 meseci
Citat:
UnderGround wrote:
ma nije to bila svadja
nego sam dao predatoru konstruktivne predloge


Da da konstruktivan (ctors) predlog :
sakrij tel ako krades sifre...posto sam ja mali i nema me 30 kila sa krevetom onda moram da poslusam ovog bildera


Citat:

a ventura se malo zagubio
njega niko nista nije pitao


Ma ti si izgubljen slucaj,to je barem ocigledno.
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.ptt.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder19.03.2001. u 22:07 - pre 281 meseci
predatoru da crtas mesec dana ne bi mu objasnio neke stvari
iq nizak
al ajde
nikakav haker ja nisam i ne kradem tudje sifre
a ako nisi imao pametan predlog u vezi mog pitanja onda si trebao da cutis
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 29716 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.