Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder

[es] :: Anonimnost i privatnost :: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 29560 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
199.217.245.*



+6455 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder15.03.2001. u 14:12 - pre 280 meseci
e bre sabani... uzmite pa procitajte PTT-ovo upoitstvo/cenovnik.. u njemu ima mnogo vise nego *72* fora.. ima konferenciski pozivi, voicemail, callwaiting.. itd...

AKTIVIRANJE *72* se naplacuje, mislim da je cena bila 50 ili 100 impulsa (nesto oko 3 din...).. dalje koriscenje nema nikakve veze..

 
Odgovor na temu

Destructi0n

Član broj: 50
Poruke: 72
*.ptt.yu

ICQ: 36325693


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder15.03.2001. u 15:47 - pre 280 meseci
Pa dali ima nesto za Simensovu Centralu????

Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder15.03.2001. u 16:02 - pre 280 meseci
Citat:
ventura wrote:
e bre sabani... uzmite pa procitajte PTT-ovo upoitstvo/cenovnik.. u njemu ima mnogo vise nego *72* fora.. ima konferenciski pozivi, voicemail, callwaiting.. itd...

AKTIVIRANJE *72* se naplacuje, mislim da je cena bila 50 ili 100 impulsa (nesto oko 3 din...).. dalje koriscenje nema nikakve veze..



Heh neko se odlucio da kaze pravu stvar...Ako ste stvarno zaloseni za Phrack,uzmite lepo LAPTOP pa lepo pravac na HALO govornice...Nebojte se stuje imate dve nozice u jednoj je struja a u drugoj je telefonska zica...pa eto vam anonimnost + nema racuna...
ccccc paranoicni ste keve mi...
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder15.03.2001. u 17:07 - pre 280 meseci
e ventura baronu....

imam na fonu brojac impulsa... imam 3 linije... okrenem drugu na kojoj imam caller id i stavim *72# i otkuca mi jedan impuls kad ovaj drugi digne slusalicu...

a call waiting, conferenciski pozivi, preusmeravanje... to je nesto drugo
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.041net.co.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder15.03.2001. u 22:46 - pre 280 meseci
cuj lika
'uzmi laptop pa na govornicu'
haahah pa jeftinije me izadje da osnujem firmu i bavim se provajdingom
onda mi ni ne treba skrivanje broja
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

PsYhO

Član broj: 19
Poruke: 416



Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder15.03.2001. u 22:52 - pre 280 meseci
Citat:
UnderGround wrote:
cuj lika
'uzmi laptop pa na govornicu'
haahah pa jeftinije me izadje da osnujem firmu i bavim se provajdingom
onda mi ni ne treba skrivanje broja

Upravu je,
ako te provale da si se kacio nezakonito na telefonsku mrezu mora da plati kaznu od 19 hiljada DIN!!!!
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.041net.co.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder16.03.2001. u 13:22 - pre 280 meseci
izgleda da je stvarno u pravu
nisam znao za to
19 000
ccccccc puno
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder16.03.2001. u 13:59 - pre 280 meseci
ay i ya da se umesam ...

ovo za laptop .....pa da te uvate...... -- SMEH !!
a ovo za konferecijski nacin telefoniranja... i call waiting... to treba da se enable-uje u centrali......znaci treba da ides u lokalnu postu ...
btw ... ima uputstvo na www.telekomunikacije.co.yu

toliko od mene.......
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder16.03.2001. u 18:56 - pre 280 meseci
Sta fali Laptop-u...samo ako imas kintu ideja nije losa...a neverujem da je neko neki haker do jaja odavde da mu to treba...prema tome paranoicne bu****...Ako ste stvarno toliko paranoicni zapitajte se gde se cuva vasa posta i setite se da i to mesto ima svog Admina aka root koji moze lepo da cita te poruke...
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.ptt.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder16.03.2001. u 19:34 - pre 280 meseci
http://discussion.beograd.com/cgi-bin/show.cgi?296/296.html

izgleda da na ovoj diskusiji ima dobrih informacija
ipak se naplacuje aktiviranje skrivanja poziva
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.57.EUnet.yu

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder16.03.2001. u 22:03 - pre 280 meseci
bice da to naplacivanje zavisi od koje centrale je
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

m r v a

Član broj: 8
Poruke: 1843
*.yubc.net



Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder16.03.2001. u 22:12 - pre 280 meseci
predo ... a ko je reko da neko cita postu tipa " top secret" ... ili tako nes'o.....poverljivog tipa....
a ako bas moras da citas nesto preko email-a ..... PGPGPGPGPGP
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.ptt.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder17.03.2001. u 01:52 - pre 280 meseci
a ko kaze da smo paranoicni
uopste se ne radi o tome
cisto da ti dam primer ako koristis tudju sifru i ne zelis da ti se vidi broj ili tako nesto
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.brick.net



+6455 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder17.03.2001. u 06:23 - pre 280 meseci
UroSe.. bre... pa taj tvoj brojac impulsa ne komunicira sa centralom... vec taj tvoj brojac impulsa racuna koliko si vremena proveo razgovarajuci na telefon i shodno tome kuca impulse...

Uostalom, uzmi onu knjizicu od PTT-a, imas to da uzmes u onoj glavnoj posti... pa pogledaj tamo kolika je cena AKTIVACIJE.
 
Odgovor na temu

Vojislav Milunovic

Član broj: 25
Poruke: 2117
*.verat.net



+1 Profil

icon Re: Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder17.03.2001. u 09:08 - pre 280 meseci
Citat:
UnderGround wrote:
cisto da ti dam primer ako koristis tudju sifru i ne zelis da ti se vidi broj ili tako nesto


Pazi sad sta cu da ti kazem...SELJAK SI...krades tudje vreme...sad si neka jaka faca krades od sirotninje...nemoralni stvore...ja nikad nisam krao vreme...Sad si neki haker do jaja sto si maznuo nekom jadnom coveku 10 sati...mnogoo si pametan...Ispricacu ti jednu anegdotu kad sam ja iso da uplatim vreme : ->

Dolazi covek sa 160 din da uplati 10 sati na netu i ovaj mu kaze da je poskupelo na 180 din...Decko ne vadi jos 20 din...nego odlazi potistene glave i kaze vraticu se sutra...meni je doslo da mu dam tih 20din da uplati vreme...

I sad se ti zapitaj gde je tu moral da ti nekom takvom ukrades vreme...Nemoj da mi samo solis pamet sa onim ja uzimam samo bogatima...ta vremena su prosla i vise se ja ne palim na takve glupe price...
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.71.EUnet.yu

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder17.03.2001. u 10:20 - pre 280 meseci
ne ne ne
po tebi onda bi mi uvek kucao isto i kad zovem mobilni i bilo sta drugo
naravno da komunicira sa centralom
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.brick.net



+6455 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder17.03.2001. u 18:18 - pre 280 meseci
Nemoze da komunicira sa centralom... jer ti brojaci rade na svakim centralama.. mozda moze da komunicira sa Siemens i Alcatelima.. ali na starijim nekmzoe.. taj brojac radi tako sto glweda koji si broj okrenuo.. odnosno koji pozivni i ostale stavrui... i u principu mnog je lakse napraviti brojac koji ce da gleda koji si broj uneo (takav bi kostao cca 20dem) nego napraviti brojac koji mora da ima modem u sebi i jos gomilu elektronike (cca 120dem)...


inace, slazem se sa predatorom u vezi toga.. ja nikada nisam krao vreme, i koliko se pricalo o tom kuangu ja nikaad nisam ni znao kako se to koristi niti sam ikada pokusavao da ga korristim.. a imam source od kuanga, i znao sam jos kada ga je weeird pravio, i jos dok nije postao toliko 'populran'...

Ja & Kompanija smo imali sve naloge sa verata, i kad nam je trebalo vremena jednostavno bi smo kreirali novi nalog (macrohard) preko veratovog control panela i stavili 500 sati na njega... i to ej radilo mislim vise od godinu dana... ma radilo je, mislim da i sada radi.. Jer znam da ja od '99 nisam placao vreme na netu (osim SCNet-u za mail)...
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder17.03.2001. u 18:53 - pre 280 meseci
Cekajte bre o kakvim vi brojacima pricate ? ? ? (uros, ventura)

Ja za takav brojac nisam cuo nikada (koji gleda pozivni i vreme zvanja). Od poste mozes da nabavis samo onaj brojac koji broji signale impulsa (to je nesto necujno sto salje svaka nasa centrala zato sto smo valjda jedini u svetu jos na prastarom impulsnom sistemu..). Sto je skuplji razgovor, ici ce ti brze ti signali i brojac ce izbrojati vise impulsa i pisace veca cena.

Tako sam ja cuo jos pre godinu dve. Sad dal se nesto promenilo ne znam (mada sumljam). A to da komunicira sa centralom nema sanse.. moze samo ovako da salje podatke i to je to.

Pa na svakoj benzinskoj pumpi imas takav prost brojac impulsa, i svi broje te signale. Znao sma cak i koja je frekvencija ali se to zaboravi kad se ne koristi cesto, znate kako je
 
Odgovor na temu

Borko Savic
Thessaloniki

Član broj: 86
Poruke: 359
*.bitsyu.net

ICQ: 16333000


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 10:20 - pre 280 meseci
MA ne naplacuje se *72*... lepo uzmesh na kraju meseca detaljni rachun i vidish da nema toga ni od korova
Reincarnation:
Life sux and then you die. And then life sux again...
 
Odgovor na temu

UnderGround
Serbia

Član broj: 113
Poruke: 194
*.ptt.yu

ICQ: 121332990
Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder18.03.2001. u 17:19 - pre 280 meseci
kao prvo predatore pripazi na recnik i nemoj da glumis rokija i ramba a ni predatora
kao drugo ja uopste nisam haker niti sam ikad bio,a vreme je od mog druga koji mi je dao sifru,cisto sam naveo kao primer
sto se tice tvoje anegdote ti idi pa glumi robina hooda,zabole me q.....
vidi se da si iskompleksiran ,verovattno je tebi neko nekad ukrao vreme pa ti sad glumis nekog zastitnika sirotinje
nisam hteo da se svadjam ,ali ti prilaz nije biio dobar,uopste se nije radilo o kradji vremena i hakerisanju
press play on a tape

udri po pivu
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: da li neko zna i hoce da kaze kako moze da se sakrije broj telefona sa kog se zove provajder

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 29560 | Odgovora: 108 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.