Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hyundai DVX 600B

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Hyundai DVX 600B

[ Pregleda: 3170 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djole10
Požarevac

Član broj: 172174
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Hyundai DVX 600B07.02.2008. u 20:23 - pre 197 meseci
Pozdrav,
Prošlog Uskrsa sam kupio DVD plejer, gore naveden, iz ciste gluposti. Dobio od firme potvrdu da pazarim u ::::: pa šta da kupim ajd. DVD. Od tada pa do sad sam ga upalio 5 puta. Razlog kao i kod dosta plejera na ovim forumima SITAN PREVOD. Tj. isuviše sitan i jos uz to fali 10% u donjem delu slova. Da ne bih sad mnogo filozofirao zanima me GDEEEEEEEEE mogu da nadjem neki pametan FM za gore navedeni uredjaj. Ne mogu da kažem da fabrički FM nije OK. Iznenadjen sam funkcijama koje ima ovaj uredjaj cak mu ni cena nije mnogo pala, ali gledanje dvx-a nije moguće. Tražio sam po celom NET-u ali bezupešno, nailazio sam samo kod nas i na slovenačkim forumima da se pominje naziv HYUNDAI DVX 600B i to kao ono poredjenja radi, kao da su samo nama uspeli da uvale ovo :::: od celog sveta.
Da li bi neko bio ljubazan da me posavetuje kako da rešim ovaj problem, jer mi se ne razbija još (imam garanciju još 15 meseci).
Lepljenje prevoda ne dolazi u obzir.

Čip ili procesor je SUNSET SPHE 8281D (nadam se da nece da provale da je otvaran zbog garancije)


Unapred zahvalan.
 
Odgovor na temu

milika
Milika Delic
RD
NS

Član broj: 13221
Poruke: 120
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: Hyundai DVX 600B29.03.2008. u 03:22 - pre 195 meseci
Bi li sta za ovi FW?
Kupio sam kevi da gledi filmove, i isti problem :D

poz!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Hyundai DVX 600B

[ Pregleda: 3170 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.