Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

prebacivanje vhs-a na dvx/dvd

[es] :: Video produkcija :: prebacivanje vhs-a na dvx/dvd

[ Pregleda: 4200 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

petarns
Novi Sad

Član broj: 40520
Poruke: 49
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon prebacivanje vhs-a na dvx/dvd13.08.2005. u 15:22 - pre 227 meseci
verovatno sa ovom temom zamaram experte...ali me zanima kako i pomocu cega(hardwer i softwer) mogu da prebacim neke stare vhs snimke na dvx/dvd.(vise preferiram dvx).zanima me sta mi je potrebno od hardwera i softwera za pocetak.da li mi je potrebna tv kartica ili se to moze odraditi sa grafickom karticom(imam radeon 9200-sa tv izlazom i jos jednim ulazom-izlazom za cinc,koji ne znam cemu sluzi).inace,ako je bitno,imam winxp,celeron 2400,512 ram...
bio bi zahvalan za malo detaljniji odgovor prilagodjen "laicima" u ovoj temi.HVALA!!!!
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: prebacivanje vhs-a na dvx/dvd14.08.2005. u 12:22 - pre 227 meseci
Ovo nije mjesto za takvu temu... bilo ih je milon do sada... koristi pretragu!!!
 
Odgovor na temu

holodoc1701

Član broj: 45446
Poruke: 48
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: prebacivanje vhs-a na dvx/dvd14.08.2005. u 14:24 - pre 227 meseci
Bilo bi dobro da procesljas forum jer je bilo ovakvih tema koliko hoces ali za pocetak da ti dam neke smernice jer smo tu da olaksamo jedni drugima :).

TV kartica je neophodno parce hardvera koji ces morati da nabavis ako budes hteo da uradis to sto nameravas. Prikljucci koje pominjes na tvojoj kartici su samo video izlazi tako da ne mogu da ti pomognu.

Posto nisi upoznat sa ovom tematikom preporucio bih ti za pocetak da nabavis neki od programa koji ce kompletan posao uraditi umesto tebe.

Moja preporuka pada na Ulead DVD Movie Factory 3 jer sa njime mozes da odradis sve korake prilikom pravljenja DVD-a (grebovanje, meniji, narezivanje,....)

Sto se tice DivX-a upotrebi WinAvo convertor a najbolja podesavanja za kompresiju pojuri negde na forumu jer je to veoma duga prica sa mnogo caka i probanja.

Nadam se da sam ti pomogao :)

Pozdrav.

 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: prebacivanje vhs-a na dvx/dvd14.08.2005. u 16:28 - pre 227 meseci
Sta da se radi... Zamolio bih moderatore da postave neku od srodnih tema kao TOP
 
Odgovor na temu

skora
Bijeljina

Član broj: 32397
Poruke: 112
62.108.114.*



Profil

icon Re: prebacivanje vhs-a na dvx/dvd16.08.2005. u 12:16 - pre 227 meseci
http://www.elitesecurity.org/tema/98952
http://www.elitesecurity.org/tema/113437
http://www.elitesecurity.org/tema/91848

i jos mnogo slicnih tema, malo koristi pretragu. A tebi treba ili vivo graficka ili tv karta.
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: prebacivanje vhs-a na dvx/dvd

[ Pregleda: 4200 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.