Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

2wire adsl ruter i kućna mreža sa corega ruterom. Kako?

[es] :: SOHO Networking :: 2wire adsl ruter i kućna mreža sa corega ruterom. Kako?

[ Pregleda: 3462 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivan tarle
yellow submarine
Beograd

Član broj: 157470
Poruke: 3
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.ivantarle.com


Profil

icon 2wire adsl ruter i kućna mreža sa corega ruterom. Kako?20.09.2007. u 23:24 - pre 201 meseci
Imam ADSL modem 2wire i kućnu mrežu sa Corega ruterom. Iz meni poznatog razloga povezao bih da mi 2wire radi samo kao modem a da stara mreža sa corega ruterom ostane manje više netaknuta. Otprilike. Međutim, kako? 2wire ima 1 eth s ostalo je wireless. Corega ima 1 wan i 4 eth i ostalo wireless. Gde šta uključiti da se noćna mora sa Beocity adsl završi? Na mreži su 2 lan i 2 wifi računara. Hvala ko zna.
Tako je lepo biti ja :-)
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: 2wire adsl ruter i kućna mreža sa corega ruterom. Kako?22.09.2007. u 14:35 - pre 201 meseci
Dakle tebi LAN radi odlicno sa tim ruterom. Uzeo si novi ruter/modem, i zelis da ti on bude samo za adsl, a onaj stari ruter za LAN?

Povezi stari ruter putem eth porta sa novim 2wire. Mada ce ispasti da onda stari ruter koristis samo kao switch...
 
Odgovor na temu

ivan tarle
yellow submarine
Beograd

Član broj: 157470
Poruke: 3
*.adsl.beocity.net.

Sajt: www.ivantarle.com


Profil

icon Re: 2wire adsl ruter i kućna mreža sa corega ruterom. Kako?24.09.2007. u 22:54 - pre 201 meseci
Mislim da me sve to smorilo neviđeno. Beocity katastrofa kao i svo to adsl smaranje. Ima opcija sa kablovskim SBB. Iste pare manje cimanje.
Tako je lepo biti ja :-)
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: 2wire adsl ruter i kućna mreža sa corega ruterom. Kako?26.09.2007. u 00:42 - pre 201 meseci
Pa isto ces i taj kablovski morati nekako da podelis na vise racunara (routerom)... isto ti todje, a ako nisi zadovoljan provajderom uvek mozes da ga promenis..

 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: 2wire adsl ruter i kućna mreža sa corega ruterom. Kako?

[ Pregleda: 3462 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.