Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zna li ko programcic za Ubacivanje date/time iz EXIF-a u samu sliku

[es] :: Grafički dizajn :: Zna li ko programcic za Ubacivanje date/time iz EXIF-a u samu sliku

[ Pregleda: 2996 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

duki_pa
pancevo

Član broj: 49306
Poruke: 45
*.ev.co.yu.



Profil

icon Zna li ko programcic za Ubacivanje date/time iz EXIF-a u samu sliku08.09.2007. u 19:31 - pre 202 meseci
Voleo bih da mi na digitalnim slikama npr: u donjem uglu stoji datum slikanja, koji bih iscitao iz exif tagova i insertovao u samu sliku.

Dakle, moje pitanje je, koji programi to mogu.
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
91.150.118.*



+3 Profil

icon Re: Zna li ko programcic za Ubacivanje date/time iz EXIF-a u samu sliku08.09.2007. u 23:25 - pre 202 meseci
Ovo je vec treci cetvrti put da nalazim dupliranu temu i malo je to pocelo da me iritira. Voleo bih da mi neko od moderatora objasni zasto se to desava jel to neka greska do foruma ili ljudi u zadnje vreme poceli da malo cesce to rade zbog meni nepoznatih razloga
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

duki_pa
pancevo

Član broj: 49306
Poruke: 45
*.ev.co.yu.



Profil

icon Re: Zna li ko programcic za Ubacivanje date/time iz EXIF-a u samu sliku10.09.2007. u 06:19 - pre 202 meseci
HAJDUK7, pa ja bar pogodio forum!
Pogledaj sebe: http://www.elitesecurity.org/t283410-0#1695798

Inace na celom forumu ima samo jedna tema o ovome u kojoj se spominje 1 program, a pitanje je bilo: ...koji programi to mogu (znaci mnozina je).
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
91.150.101.*



+3 Profil

icon Re: Zna li ko programcic za Ubacivanje date/time iz EXIF-a u samu sliku17.09.2007. u 13:28 - pre 201 meseci
Nije strasno kad neko pogresi mesto postavljanja teme, to se desava mnogima ali da sam ja pogresio mesto postavljanja moderatori bi odreagovali i premestili temu. Ja kad sam resio da postavim temu najpre sam pretrazio ceo forum da vidim dal ima slicna tema o tome. Posto su tamo gde sam ja postavljao temu bila slicna pitanja u vezi onoga koje sam ja postavio onda nisam hteo dalje da lutam pa sam je tu postavio iako mi je lik preporucio da postavim u Video prodekcija od toga sam odustao jer kao sto sam naveo da sam problem resio. Idi na http://www.elitesecurity.org/f42-Graficki-dizajn i videces da si duplirao temu. Nemoj odma da se izvlacis tako sto ces krenuti u napad jer kako kazu "napad je najbolja odbrana" ja nisam reko nista lose samo sam dao apel na to da se obrati paznja prilikom postavljanja teme. Iako nisam moderator to je pocelo malo da me nervira a mogu da zamislim kako je tek njima
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

palchica pg

Član broj: 156477
Poruke: 5
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Zna li ko programcic za Ubacivanje date/time iz EXIF-a u samu sliku17.09.2007. u 15:12 - pre 201 meseci
>

----------------------------------------------------------------------------
WebMax! - Internet Crna Gora Service
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Zna li ko programcic za Ubacivanje date/time iz EXIF-a u samu sliku

[ Pregleda: 2996 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.