Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vreme je da Freakujemo policiju

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 562902 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju23.01.2006. u 03:11 - pre 222 meseci
Evo i od mene jos jedno pitanje, tj jos jedan slucaj:
Vracah se malopre od drugara, i vidim pao mali sneg, pa jos poledilo, i reko odo malo do "zastavinog" parkinga da se igram malo na ledu, i okrenem ja nekoliko puta auto kad eto ti vidim policijska kola, i ide dalje razgovor u smislu sta radis ovde, jel si drogiran, jel si pio, jel imas dozvolu, itd...
Ja tu sve lepo odgovorim da nisam pio, da imam dozvolu, da nisam dorogiran...
I ja pitam u cemu je problem, kad on meni kaze blokirali ste ulicu kod "6 topola", a to je mesto gde se racva glavna ulica i ulica za zastavin parking, i to je na oko kilometar od parkinga, i kaze cika policajac, moramo da ti zaplenimo kola i da ti zovemo tatu da vidi sta mu radi sin??
I na kraju tamo vamo, on meni kaze da se gubim odatle i da mi se nikad vise to ne ponovi, ja reko dobro, i dosao kuci!!
E a jos sam nesto propustio, tu je pored mene bio i neki pezo, pa se prijava da je blokirana ulica odnosila na njega, a ne na mene pa su me mozda zbog toga pustili?
E sad interesuje me koji sam ja prekrsaj tu napravio, ako sam prekrsaju uopste i napravio, i po kom osnovu bi on meni zaplenio kola i priveo me u sup?
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju23.01.2006. u 03:36 - pre 222 meseci
Citat:
hakinen: Nema prevelike veze sa temom ali ima veze sa policijom, pa da ne otvaram novu temu!
Ovaj ukrali su mi auto radio iz kola ( fice ) nije bio neki skup ( 20 e ) i pokidali antenu i crevo za topli vazduh...
Znaci sve ukupno steta 30-40 e
Pa me interesuje da li vredi prijavljivati takvu stetu, kakva je procedura ( jel necu da izgubim 5 sati tamo ? )?
Hvala

Pazi, ne vredi ti nista da radis sem da si kupis garazu ili ugradis alarm.

Slusaj, meni su pravili puno stete na kolima, pre godinu dana obili {sje8ali brave srafcicerom, stojadin je to} i iscupali kass. Aj nije bio nesto, preboleo sam ga.
Sest meseci nakon toga dignu mi cd rom i ekvilajzer. Tu su se malo pomucili jer je sve to bilo u limenom oklopu i zastafljeno sa sest debelih srafova "da ne bi skinuli".
E, sad. Skinuli su ce i eq ali tako sto su pokidali pola table. Od volana do kraja kasete sa sve njenim vratima. Iskidali ono sajle {ne bas sajle, ali ono za grejanje}, polomili, pokidali zice, sat...... Urnisali ga, poludeo sam. Zvali muriju kazu ako je steta manja ispod 150 evra {od kad se u ovoj drzavi evro koristi kao zvanicna valuta???!!!?!?1}, ja kazem da je vise od 150 evra, i oni kao napisu prijavu protiv NN lica... I Bog zaboravio...

Posle toga, a pre mozda mesec dana, dodjem u 23h kuci sa devojkom, oko 1h aj' da je odbacim kuci... Kad ja tamo, a ono medjutim... SVE cetiri gume isecene nozem... Lepo se vide rezovi... Ja muriju, dodite, oni dosli... Pa, mi tu ne mozemo nista da uradimo.... Opet, pisali prijavu protiv NN lica i sta - QURAC!

Pa im jos kazem i ko je {to je bila sigurica} ali se nista nije desilo, cak ga nisu ni priveli.

E sad, da povucem paralelu.

Ortak kupi auto, novi Polo, ja reko daj da probam, sednem upalim vozim 500m, murija, kazna za ne nosenje vozacke.... 1000 dinara...

Najbolje mi ono kao, "Policija u sluzbi gradjana..."

Ma naje8em im se keve... Nikad im ne ostanem duzan, uvek ih provociram i svadjam se, ne mogu da izdrzim i da im dozvolim da me je8u.
Jedan lik je cak naucio: Zaustavlja auto, ja stanem, otvaram vrata, on kaze :"Dobro vece, u redu je, prijatno..." Mlad neki lik, zaustavio me a ja bio nervozan, pa mi je naleteo kao 1 na 11, i ja ga iznapusavam najstrasnije, i valjda lik konta, evo ova budala, bolje da ga pustim...
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju23.01.2006. u 03:44 - pre 222 meseci
Citat:
hakinen: Evo i od mene jos jedno pitanje, tj jos jedan slucaj:
Vracah se malopre od drugara, i vidim pao mali sneg, pa jos poledilo, i reko odo malo do "zastavinog" parkinga da se igram malo na ledu, i okrenem ja nekoliko puta auto kad eto ti vidim policijska kola, i ide dalje razgovor u smislu sta radis ovde, jel si drogiran, jel si pio, jel imas dozvolu, itd...

Ja radim isto to na lokalnom livnickom parkingu zato sto je velik i mozes dobro da se zaletis i da imas dosta mesta da se okreces... "Livnica Kikinda"...
Ne znam, ja to volim, volim da ga okrecem pod rucnom, svidja mi se osecaj... Jednostavno volim. A redovno kada zaledi, tamo nas bude obavezno 4-5 i vrtimo se. Naravno svako pazi na onog drugog i manje vise se znamo - sa klizanja :) .
Preko parkinga je benzinska pumpa i uvek ima murije tamo, i vide nas, ali naravno ne mogu nista da urade, sta oni mogu, da me oteraju? Zasto? To nije put. Ne bih otisao i da me teraju jer nemaju prava.

Druga prica je u gradu kad znaju da me motaju sa upaljenom rotacijom kao kriminalca zato sto ga okrecem pod rucnom na raskrsnici... Naravno kada nema nigde kola, nisam ni ja lud da dovodim sebe i druge u opasnost, to je obicno oko 1-2 ujutru kada je grad mrtav... Posebno zimi.
Ali nikada mi nisu pisali prijavu, ja kazem auto skliznuo, sta ja da radim, ali nisu ni oni prosti pa da ne znaju sta radi rucna...

Anyway, da li postoji nesto u zakonu vezano za rucnu i okretanje?
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
*.gromnet.net.



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju26.01.2006. u 17:47 - pre 222 meseci
Pozdrav.....
Evo, danas sam se okretao pod ruchnom dva sata i neshto pocheo motor da se dimi pa reko ajd da malo odmorim (do sutra)
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.dialup.xtra.co.nz.



+3 Profil

icon Letter of the year - NZ Police Dept traffic infringement29.01.2006. u 13:20 - pre 222 meseci
Ni pajkani sa Novog Zelanda nisu bas tako bistri :)
Pogledajte ovu zalbu. Najbolji complain letter koji sam video :)

[Ovu poruku je menjao srki dana 29.01.2006. u 14:21 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

MOSLER
Nis

Član broj: 58494
Poruke: 110
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.



+12 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju30.01.2006. u 16:19 - pre 222 meseci

Evo da i ja postavim pitanje u vezi kazne za prekrsaj koju je danas pandur napisao mom bratu:
On se kretao po gradu dozvoljenom brzinom i kad se priblizio raskrsnici pocelo je da se pali zuto svetlo bas u trenutku kada se nalazio ispred pesackog prelaza,posto normalno nije mogao da se zaustavi u trenutku prosao je kroz raskrsnicu a za njim jos dva vozila,medjutim tridesetak metara nize izlazi na put saobracajac i zaustavlja samo njega dok ovu dvojicu iza njega pusta da prodju.Kaze mu da je prosao na crveno i napisao mu kaznu.Iako je moj brat negirao navode i trazio da napise primedbu policajac mu nije dozvolio,i tek posle kraceg raspravljanja je sam umesto mog brata napisao u primedbi kako je on rekao da je bilo zuto i nista drugo.
Uze mu burazer broj znacke i ode u saobracajnu policiju,nadje komandira i ispricamu sve kako je bilo i za ona dva auta iza njega i za zapisnik ali mu komandir rece da on tu ne moze nista jer zakon moze da se tumaci na dva nacina(jer ako se on kada se upalilo zuto nalazio ispod semafora to znaci da je bilo crveno kada je bio u raskrsnici !!!),da on moze da pise zalbu i da je preda u SUP-u ali da od toga nema nista,tako da sada ne zna sta da radi?

Ako neko ima odgovor na ovu zavrzlamu neka pise.
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju30.01.2006. u 21:23 - pre 222 meseci
Nema resenja, jedino da pises zalbu na presudu i to je to. Ako ti je odbiju, ti podnesi jos jednu za suocavanje, kao sto sam ja. Ako ti i tu odbiju, ti podnesi jos jednu. Na svaku presudu imas PRAVO da se zalis, ja ih koristim maksimalno.
Ja imam vremena....
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

MOSLER
Nis

Član broj: 58494
Poruke: 110
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.



+12 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju02.02.2006. u 23:06 - pre 221 meseci

@dr.NPN thanks.
Zar je moguce da niko vise nema nista da kaze?
ZockyBoy voleo bih da cujem tvoje misljenje na ovu temu!

 
Odgovor na temu

Astral Projection

Član broj: 36254
Poruke: 714



+4 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju03.02.2006. u 00:28 - pre 221 meseci
I jeste li freakovali shta? :)
:(){ :|:& };:
Peace, Love, Unity, Respect!
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359
Via: [es] mailing liste



+2922 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju03.02.2006. u 09:08 - pre 221 meseci
Evo sta se meni skoro dogodilo...
Jedno vece se vracam kuci, mrkli mrak, ravan je put, ali puna linija, vozim polako iza nekog taxija. Odjednom taxi ukoci, i ja krenuh da ga obidjem sa leve stra
ne, kad iskoci pandur i zatustavi me, tek onda videh da je i taxi stao zbog pandura...(ali ceo beli kombi njih 5-6, fazon je sto nisu saobracajci) I onda klasik
a, dokumenta, gde ides, gde radis...,i na kraju opali znate li da ste napravili prekrsaj?! Koji, rekoh? Preticali preko pune linije. Kako preticao kad je taxi s
tao, rekoh. Dogovorite se sa sefom, rece on...Naravno sef rece kako je kazna za to 15000 i oduz. Vozacke... A ja pomislih kako oni i nisu saobracajci, pa rekoh
neka mi pise kaznu. I sef ti tu izvadi neku obicnu svesku i tu upisa, kao to bi bilo to...
komentari?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.jetstream.xtra.co.nz.



+3 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju03.02.2006. u 09:43 - pre 221 meseci
Mislim da ne bi trebalo nista da se brines jer to verovatno nije bila saobracajna policija cim nisu imali zapisnike. Desava se to cesto, moj brat to uveliko koristi pa kada vidi pajkane koji patroliraju gradom on ne postuje brzinska ogranicenja i sl. jer zna da ni nemaju zapisnike...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359
Via: [es] mailing liste



+2922 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju03.02.2006. u 12:08 - pre 221 meseci
ma provalio sam ja odmah, nego su me skroz zbunili kad su hteli da naplate. Bas me zanima kakvu bi mi priznanicu dali :)
Inace cesto me zaustave, i oni plavci pesaci (ne znam kako se zovu), i oni su paraziti pa vole da naplate kaznu, a nisu saobracajci...
Ko sve moze, a ko ne moze da naplacuje kazne?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

ZockyBoy

Član broj: 27847
Poruke: 205
*.neobee.net.



+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju03.02.2006. u 21:43 - pre 221 meseci
Citat:
MOSLER: Evo da i ja postavim pitanje u vezi kazne za prekrsaj koju je danas pandur napisao mom bratu:


Ovo je prekršaj za koji se ne ide kod "ovlašćenog" u MUPu već kod pravog sudije za prekršaje (za prolazak na crveno se oduzima dozvola a to je posao za "pravog" sudiju).

Obavezno negiraj sve navode i traži suočenje. Kada dodje pajkan, galami kod sudije kako nije hteo da upiše sve tvoje primedbe u zapisnik čime gađaš povredu postupka. Takodje napomeni da sa mesta odakle je policajac vršio kontrolu nije mogao da vidi da li se crveno svetlo upalilo kada si već ušao u raskrsnicu. Naravno, navedi da su ta vozila išla iza tebe tako da selektivna primena zakona nije način rada...

Žalbu na postupak policajca obavezno da napišeš... pa čak i da navedeš da ti je komandir taj i taj na usmenu prijavu rekao da od toga "nema ništa". Sada je po novom zakonu obezbedjena dvostepenost u rešavanju prijava na rad MUPa, pa neka taj komandir objašnjava nekom drugom kako od toga "nema ništa" dok se ne utvrde sve okolnosti.

@bakara

mirno spavaj, a neka onaj bata u sveskicu crta cvetiće ili karikature onih koje je navodno "uplašio"
Da se zna ko kosi a ko vodu nosi...
 
Odgovor na temu

MOSLER
Nis

Član broj: 58494
Poruke: 110
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.



+12 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju04.02.2006. u 14:36 - pre 221 meseci



ZockyBoy hvala!!!
Prenecu burazeru tvoj savet.

 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
*.gromnet.net.



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju12.02.2006. u 03:38 - pre 221 meseci
Uh, ljudi, ova tema izgleda malo zamrla
Pa hajd' da je malo ozhivim
Moj sluchaj od vecheras:

zapisnik:
Prijavljeni se kretao sa vozilom iz pravca Majura ka c. grada (nije navedeno kog grada), a ul. Macvanskom, vozac sa vozilom prilikom dolaska na rask. sa ul. Macvanska-Cicvarica, nije se zaustavio izpred obel. pesackog prelaza i semafora i ako je na semaforu bilo upaljeno "crveno svetlo" vec je prosao kroz raskrsnicu zadrzavajuci pravac kretanja prilikom prolaska navedenog vozila i vozaca raskrsnicu, ja i kolega Majic Rasko sa sl. vozilom M 41-084 nalazili smo se u rask. ul. Cicvarica i Macvanskoj na semaforu i imali smo "zeleno svetlo" vrsili skretanje desno u ul. Macvansku.
pri cemu je ucinjen prekrsaj / privredno prestup iz cl. 226 st. 61 tac. 19 ZOBS-a....

Ocevici / dokazi: pa neka rec od 4 necitka slova-lici na "olob" policije Rajko Majic

Pod primedbu sam napisao: Kada sam se nasao na semaforu, svetlo je bilo na prelasku iz zelenog u zuto. Posto su policajci stajali u bocnoj ulici, nisu imali pogled na moj semafor. Kao svedoke navodim X i Y (dva drugara)

Malo sam dodavao zareze pri kucanju kako bi se koliko - toliko razumeo zapisnik.


Greshke koje sam ja primetio u zapisniku su sledece:
1) Dana 11.2 206 godine....
2) Moji licni podaci....pa godina rodjenja 985 (ok, ovde u podacima je navedeno da sam bio u raskrsnici Macvanske-Cicvarica u mestu Sabac dok u onom "gornjem" zapisniku nije pomenuto mesto (nego samo ono ka c. grada).
3) Nigde u zapisniku nije navedeno vozilo kojim sam se kretao.
4) Tumachio sam 30 minuta shvrakopis.
5) Pandur mi je pri pisanju primedbe non-stop vikao da pozhurim, da mu ne troshim vreme i da ce se na sudu videti shta je i kako bilo i uze mi olovku...i josh kazhe on: zbog takvih budala kao shto si ti, ja i na zeleno ne prolazim semafor.
6) Sada, najbolji deo; panduri su me "zaustavili" na raskrsnici posle te pomenute (posle 300-400m) i na sledeci nacin: ja sam se prestrojio za pravo, a oni za levo i mashe mi jedan pandur, ja otvaram prozor i on kazhe da stanem posle raskrsnice desno - to i radim. Znachi, zaustavio me mahanjem i pogreshnim prestrojavanjem.
7) Da li pisanje skracenica u zapisniku mozhe da se uzme kao greshka u istom?

I odmah posle toga (vecheras je to bilo) odem u stanicu da podnesem primedbe na pandura....oni mi kazhu da nemaju nikog prisutnog kompetentnog i da dodjem u ponedeljak....
Ok, tada cu i doci. Da li da tada kazhem ove primedbe od gore i da li je uopshte bitno to shto cu ja u ponedeljak izneti svoju zhalbu na ceo proces ili da cutim i chekam poziv za sud? Ja mislim da je najbolje da odem u ponedeljak i da se tamo lepo izgalamim i da trazhim (chak) i suspenziju pomenutog pandura. Shta mi vi predlazhete da kazhem u ponedeljak? Zocky ?

P.S. Naravno, ja sam ushao u raskrsnicu chim se upalilo zhuto svetlo. Ok, verovatno sam izlazeci iz raskrsnice i zakachio crveno svetlo, ali je ulazak bio 100% regularan.

Da li da slikam pomenutu raskrsnicu pa da pokazhem da panduri nisu mogli videti moj semafor (svetlo)?

A, igrom sluchaja mi juche razbiju zadnju shoferku na kolima, pa sam zbog postavljene nove morao da vozim polako (tu raskrsnicu preshao sa 20-30km/h); pa sam mislio da navedem i ovo kao dokaz (zapisali panduri juche, u zapisnik da su mi polupali shoferku) ako oni budu neshto kenjali u stilu da sam ishao brzo pa nisu mogli da me stignu sve do tog drugog semafora. Koliko ovo "pije vodu" ?

Nadam se da vas nisam mnogo udavio, ali bi mi bilo drago da chujem vasha mishljenja i komentare.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.jetstream.xtra.co.nz.



+3 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju12.02.2006. u 04:53 - pre 221 meseci
Citat:
6) Sada, najbolji deo; panduri su me "zaustavili" na raskrsnici posle te pomenute (posle 300-400m) i na sledeci nacin: ja sam se prestrojio za pravo, a oni za levo i mashe mi jedan pandur, ja otvaram prozor i on kazhe da stanem posle raskrsnice desno - to i radim. Znachi, zaustavio me mahanjem i pogreshnim prestrojavanjem.


Nemoj ovo da pominjes jer ako su oni nacinili prekrsaj to tebe ne oslobadja prekrsaja. Ako ti je to glavni adut pa sudija ce misliti da pokusavas da se izvuces bilo kako.

Citat:
7) Da li pisanje skracenica u zapisniku mozhe da se uzme kao greshka u istom?

Pa pogledaj zakon. Ne verujem da to spada u povredu postupka. Ako sudija zna da rastumaci te skracenice onda ti mozes da se slikas. Bolje da kazes da pandur nije hteo tebi da rastumaci te skracenice i zato nisi znao za sta sve da stavis primedbu ili da ti nije dao da napises do kraja primedbu (ako drugari tako posvedoce).

A sto se tice raskrsnice, to verovatno zavisi od sudije kako tumaci zakon, jer mozda uopste ne smes da se nadjes u raskrisnici kada je crveno.

Citat:
ja i kolega Majic Rasko

To nije po pravopisu nepravilno ali se obicno "ja" pise posle iz postovanja prema drugoj osobi koju stavljas na prvo mesto. Isto kao sto se starijima iz postovanja obracas sa "Vi" iako je i "ti" po pravopisu pravilno.

[Ovu poruku je menjao srki dana 12.02.2006. u 06:09 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.yu
Via: [es] mailing liste



+85 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju12.02.2006. u 11:25 - pre 221 meseci
Onaj poznati .avi koji je kruzio internetom pod nazivom 'Pandur i
deca' je snimljen u Jagodini (kod Republickog SUP-a) od strane mojih
bivsih kolega sa televizije, a povodom neke akcije u kojoj su plavci
objasnjavali deci neka pravila saobracaja.
U policijske cinove se ne razumem, u gramatiku donekle ;-) ali da se
on nalupao bisera - jeste.
I znam da je jedno vreme bio zamenik nacelnika saobracajne policije
(ili kako mu vec ide titula, ali znam da je bio covek br.2 za
saobracaj u Jagodini).


@EviLxxx
Kad bi njemu dao ove primedbe na zapisnik, on siroma' ne bi uocio
nikakvu gresku ;-)
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
*.gromnet.net.



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju12.02.2006. u 16:52 - pre 221 meseci
Ja bash mislim da je bitno da pomenem da se pandur pogreshno prestrojio, i da me nepravilno zaustavio, i to nakon 300-400m, kako bih pokazao da pandur nema pojma svoj posao da obavlja i da ga na neki nachin diskreditujem; josh kada pokazhem ove greshke iz zapisnika....
Zocky, oglasi se!
Shtash, kada svi cene tvoje mishljenje
 
Odgovor na temu

zmanojlovic
Beograd

Član broj: 50427
Poruke: 45
*.236.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju12.02.2006. u 18:04 - pre 221 meseci
Mislim da ti je najjaca stavka 5. i da tu mozes da se izvuces jer je vikao na tebe povezivao te sa budalama, uzeo ti olovku i nije ti dao da upises primedbe, mislim da je to vec dovoljno za obustavljanje postupka.
Invest in Your future
 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.navman.com.



+3 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo policiju12.02.2006. u 23:12 - pre 221 meseci
Zato ja, kada sam u Srbiji, obavezno ukljucim voice recording na mobilnom kad god me zastavlja neki pandur.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: << < .. 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 562902 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.