Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA

[es] :: Mreže i novosti :: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 50542 | Odgovora: 149 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alazovic
Aleksandar Lazovic
Kraljevo

Član broj: 29363
Poruke: 76
89.216.241.*

Sajt: www.kraljevo.com


Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 08:17 - pre 204 meseci
A šta će im mušterija koja možda neće da plaća račun, živo me interesuje?
..............................
Life will find the way...
..............................
Dobrodosli u Kraljevo http://www.kraljevo.com , Garmin mapa Grčke http://adventure.kraljevo.com/greece
 
Odgovor na temu

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 10:02 - pre 204 meseci
>
@alazovic:
Ne nego ce da uzimaju DNK, ako im neko slucajno ne plati da mogu da ganjaju
srodnike
MT:S imate pare
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 10:33 - pre 204 meseci
@meda011

Alazovic ti je lepo rekao. Sta ce im "musterija" koja nece placati racune?
 
Odgovor na temu

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 10:48 - pre 204 meseci
>
@Dejan Krstic

Pa nisu svi u ovoj zemlji prevaranti i lopovi.
MT:S imate pare
 
Odgovor na temu

vladant
Beograd

Član broj: 50495
Poruke: 81
*.internet.krstarica.net.



+26 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 10:58 - pre 204 meseci
...ipak treba postaviti temu, "kako raskinuti postpaid ugovor", koji traje dve godine i ne platiti preostala mesečna zaduženja...
pravnici...???
Dođe meni tako pred jesen, da ustanem ispod zemlje, dosadi mi da sam dole
budan sanjam...
...čuvaj, sklanjaj staklo, biće srče, vaskrsavam!
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
91.150.103.*



+294 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 11:01 - pre 204 meseci
Nisam pravnik, ali to što ti želiš je nemoguće.

edit: typo

[Ovu poruku je menjao Emil Ranc dana 26.06.2007. u 20:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7173 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 11:06 - pre 204 meseci
Citat:

Ne nego ce da uzimaju DNK, ako im neko slucajno ne plati da mogu da ganjaju


Praksa je da mobilni operater trazi potvrdu kreditnog biroa da si u stanju da placas pretplatu sledece 2 godine. Mnogi cak traze i pasos/vizu, ako si stranac - kako bi znali da ces biti u zemlji u sledece 2 godine. Ovo naravno vazi za ugovore koji obavezuju korisnika na koriscenje usluge na neki vremenski rok.

To je sve normalno - zato sto tebi mobilni operater prodaje, na beskamatni "kredit" robu odredjene vrednosti (telefon) - tj. nudi tu uslugu za koju se ocekuje da ce korisnik biti pretplatnik N meseci - to jeste jedna vrsta kredita, zato sto je otplata tog telefona zasnovana na tvojim razgovorima koje ces napraviti u operaterovoj mrezi. Samim tim i te kako ima smisla proveravati kreditnu istoriju.

I, da - 99.9% sam siguran da negde u ugovoru pise da operater moze da pristupi podatcima kreditnog biroa, i da ste vi to potpisali. Osim ako pravna sluzba operatera nije sastavljena od diletanata, mada sasvim sigurno bi to operatera kostalo dosta do sad :)

Citat:

Pa nisu svi u ovoj zemlji prevaranti i lopovi.


Neki jesu - i to u svim zemljama, i zato se proveravaju kreditne istorije kod ovakvih stvari. Nema nista loseg u tome, pomaze operateru da nudi takve usluge sa smanjenim rizikom od gubitaka, a samim tim je dobro i za ogromnu vecinu postenih korisnika, jer ce operater takve usluge - nuditi :)

Citat:

...ipak treba postaviti temu, "kako raskinuti postpaid ugovor", koji traje dve godine i ne platiti preostala mesečna zaduženja...
pravnici...???


Ne znam za Srbiju, ali znam kako je reseno u EU - moguce je raskinuti takav ugovor i ne platiti zaduzenja; ali iskljucivo u vrlo izuzetnim zakonski definisanim uslovima - recimo, seobi iz zemlje, ili objavi licnog bankrota.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vladant
Beograd

Član broj: 50495
Poruke: 81
*.internet.krstarica.net.



+26 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 11:13 - pre 204 meseci
...hm... bankrot... to se desilo odavno. vredi pokušati
Dođe meni tako pred jesen, da ustanem ispod zemlje, dosadi mi da sam dole
budan sanjam...
...čuvaj, sklanjaj staklo, biće srče, vaskrsavam!
 
Odgovor na temu

vladant
Beograd

Član broj: 50495
Poruke: 81
*.internet.krstarica.net.



+26 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 11:19 - pre 204 meseci
sve što je po zakonu, nije prevara...
Dođe meni tako pred jesen, da ustanem ispod zemlje, dosadi mi da sam dole
budan sanjam...
...čuvaj, sklanjaj staklo, biće srče, vaskrsavam!
 
Odgovor na temu

mokelet
Beograd, Vozdovac

Član broj: 89322
Poruke: 299
213.244.197.*



+20 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 12:25 - pre 204 meseci
Citat:
bunker:Ljudi, pa skoro sam otisao sa drugarom da uzme telefon za 1 din, kad tamo 1K Roma. Skacu, kunu, psuju, "Kad cce kumo?" pitaju i opsta ludara.
O cemu se radi? (Pre nego sto pocnem, daleko da imam sta protiv Roma, cak su mi simpaticni i ponasam se zastitnicki u nekim situacijama, ali njihova priroda je drugacija od nase. Ili bar od moje)

Romi pokupe telefone za 1din, izvaljaju ih odmah iza coska na buvljaku za 3,4,6 K dinara i sreccni i zadovoljni. SIM karticu verovatno koriste dok im prvi put ne iskljuce telefon, a zatim bace. Ko cce i sta da oduzme coveku koji zivi u kartonskoj baraci? Gde cce da ga nadje u tim naseljima kad adrese nisu najbolje definisane (ja sam imao priliku vise puta da udjem u jedno od takvih). Operater ne moze da ih izbaci iz svoje ponude, jer telefon moze da uzme svako ko ima licnu kartu, pa bi eliminisanje Roma iz te kombinacije bila diskriminacija. Svaka musterija je u pravu. Osim Roma ima tu i nas, belcuga, koji se tako ponasaju, ali verovatno sa odredjenijom dozom odgovornosti. Ja ne zelim da mi neko oduzme auto zato sto ne placcam racun za telefon.
Na kraju dolazimo do toga, da neki ljudi moraju biti odrani, da bi se pokrili troskovi onih koji nisu ispostovali svoje obaveze. To cce u Srbiji trajati sve dok se ne regulise zakonima.

Tako stoje stvari i sa bankama. Jedan moj pouzdani izvor kaze da banka modeluje tako da svaki trecci kredit ne bude placcen. Ne znam u stvarnosti kako je, ali model je model. Znaci ona dvojica koji su uzeli kredite i redovno ih placcaju moracce da plate i troskove trecceg coveka koji o svojim obavezama ne vodi racuna. (Ako za kredite nisam u pravu demantujte me, ali izvoru dovoljno verujem da smem ovo da kazem pred gomilom ljudi).

Sve je ovo iz razloga sto je "Srbija zemlja visokog rizika". TYo znaci visoki rizik. Nema zakona koji cce ti 100% garantovati povraccaj ulozenog novca.

Ako moram da kazem nesto za temu, godinama koristim BEL pakete, koje cesto retarifiram, ali sam izuzetno zadovoljan. Odnos cena - istrosene usluge je kod mene maksimalan, jer fiksni telefon prakticno i ne koristim. Imam bolesnog telefonskog dvojnika, pa se pitam da nisam zrtva neke teorije zavere izmedju komsinice i Telekoma. Jedina mane je sto radim u velikoj fabrici gde pokrivenost nije najbolja, ali ajde...


Potpuno se slazem. U ovoj zemlji trenutno je najbolje biti Rom izbeglica koji je po seksualnoj orijentaciji homoseksualac, i bices pokriven od strane tri drustva za zastitu.
Problem je stvarno sto obicni gradjani koji redovno placaju porez i izmiruju sve obaveze imaju najmanje prava u ovoj drzavi. Primer sa Romima je sasvim tacan: igrom slucaja u blizini moje vikendice imam komsije Rome koji su se na divlje prikacili na struju (razvukli kabl preko poljane) i niko ne sme da ih iskljuci jer je opstina dobila sredstva od EU na ime zastite Roma i neke akcije u fazonu "Godina Roma", onda bi bilo netolerantno iskljucivati im struju. Naravno, tu struju cak i ne placaju, da ne spominjem da i zemljiste na kome se nalaze nije njihovo. Ali zato ja i komsije koji nismo Romi vec GODINAMA BEZUSPESNO pokusavamo sa peticijama da izdejstvujemo prikljucak i podelu sredstava sa opstinom za nabavku dve bandere i kablova. Isto tako, da smo se mi na divljaka prikljucili, iste nedelje bi nas isekli i sledece nedelje bi popili tuzbu od EPS-a.

To je bio manji offtopic, a sada u vezi sa temom:
Verujem da su i Telenor i MTS dosta proucili trziste i izasli sa "novim cenama" razgovora i tako stvorili privid pojeftinjenja. Realno, razgovori bi stvarno bili jeftiniji kada bi korisnikov prosecan razgovor trajao TACNO okrugao broj minuta (ukoliko se tarifiranje vrsi na minut) i ukoliko bi trajao ne manje od 3 minuta. Ovako imamo prosecne razgovore od par minuta, tako da recimo razgovor od 2 minuta i 5 sekundi platite kao razgovor od 3 minuta + uspostava veze koja je poskupela 100%. Obrni-okreni, mislim da se statisticki stvar okrene na isto, jedino ce neko malo pojeftinjenje osetiti disciplinovaniji korisnici koji ce imati istancani osecaj za trajanje razgovora. A takvih je malo.
Statistika je mocna stvar...

Sto se tice raskidanja ugovora, mislim da je to moguce.
Pritom verovatno mislite na prekid ugovorne obaveze prilikom kupovine nekog telefona, odnosno aneksa pretplatnickog ugovora koji ste tada potpisali.
Treba samo da imate tu "srecu" da vam se telefon kvari a da ovlasceni servis nece da zameni telefon, ili ga ne popravi sasvim pa se telefon opet pokvari. Onda se pozivate na Zakon o zastiti potrosaca i na Zakon o obligacionim odnosima (tada se operater i serviser/uvoznik jednako tretiraju kao ugovorne strane, tj. mozete da cimate operatera ukoliko vaz zezaju u servisu), malo maltretiranja i konsultovanja advokata, tako da sve to mnogo vise kosta od jednostranog prekida ugovorne obaveze i isplacivanja zaostalih racuna. Kuca uvek dobija! :-)

[Ovu poruku je menjao mokelet dana 26.06.2007. u 13:38 GMT+1]
"Ima jedna vračarija za taj strav od vampiri. Kad se nekoj mlogo plaši, ja mu malko prebajem. Uznem jedno perce od crnu kokošku, jednu rženu slamku i malko bosiljak. Toj držim u ruku, a taj čovek što ga strav, on se krsti a ja bajem: "Otud ide crna kvačka, vodi crni piliki, dovede gi na crno bunjište, tuj čeprljaše i raščeprljaše, s kljunice iskljucaše, i raznesoše i odletoše."
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7173 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 12:55 - pre 204 meseci
Citat:

bunker:Ljudi, pa skoro sam otisao sa drugarom da uzme telefon za 1 din, kad tamo 1K Roma. Skacu, kunu, psuju, "Kad cce kumo?" pitaju i opsta ludara.
O cemu se radi? (Pre nego sto pocnem, daleko da imam sta protiv Roma, cak su mi simpaticni i ponasam se zastitnicki u nekim situacijama, ali njihova priroda je drugacija od nase. Ili bar od moje)

Romi pokupe telefone za 1din, izvaljaju ih odmah iza coska na buvljaku za 3,4,6 K dinara i sreccni i zadovoljni. SIM karticu verovatno koriste dok im prvi put ne iskljuce telefon, a zatim bace


Yup - zato postoji kreditna istorija... Sad ce to moci da urade samo jednom, i vise nikad u zivotu - zato sto ce im u kreditnoj istoriji pisati da nisu placali racune za koje su se obavezali da ce placati, pa ce tesko moci opet da se pojave ispred nekog operatera i traze "besplatan telefon".

To ce dovesti do pada rizika za takve poslove, a samim tim i pada cene :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 20:08 - pre 204 meseci
Moracu se po 1000 put sloziti sa Mmatke-om. Sama cinjenica da te vezuje ugovorom Telenor 2 godine a kod Mobtela samo godinu dana je neverovatna, i cena koju prostom racunicom dobijes iz njegovog primera oko 28 hiljada a u radnji je oko 5 hiljada je malo za staviti prst na celo narano ako imas mozga . Svojevremeno sam odgovarao ljude ali Mmatke je imao vise strpljenja od mene verovatno je pozivao njihove sajtove zvao telefonom i belezio podatke i cene. Ovih dana treba da se pridruzi i treci operater. Za njega se odmah videlo da je povoljan koliko to cemo jos detaljnije kad puste mrezu u rad. Broj i 1000 dinara kredita platis 100 dinara (10 puta dobijes), i da postavi skuplju tarifu potrosis 1000 dinara i vratis se na stari broj. Isplati se a nadam se da ce biti konkurentniji od Telenora i Telekoma. Vredi sacekati 1.juli a to je za nekoliko dana.

Odmah u strartu su prodavali prepaid brojeve, ostali muljaju Colicev koncert i besplatan prelazak na post paid. Treba biti lud i jos cekati u red da bi platio i na njihoovm salteru ili slucajno u posti i jos ti zaracunaju proviziju
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA26.06.2007. u 20:40 - pre 204 meseci
Svako ko ne vidi razliku izmedju pretplate i cene telefona nego to sve sabira na istu gomilu treba da stavi ne jedan nego dva prsta na celo da se zapita gde mu je uopste mozak.

Ne kapiram zasto ljudi masovno pretplatu poistovecuju sa ratom? Te dve stvari nisu iste i nisu mi uopste jasni takvi kao vi koji nemaju dovoljno inteligencije da to skapiraju. Izvini ali to je suvise jednostavno za ukapirati da bih ja sada pazio sta govorim i pazio da nekog ne uvredim.

Ako ne koristis telefon toliko koliko imas uracunate minutaze u pretplatu onda to nije za tebe i ti onda lepo odes u prodavnicu da kupis telefon. To je verovatno tvoj slucaj pa su ti onda svi krivi sto te izadje to mnogo skuplje.

Svako ko trosi onoliko kolika je ta pretplata nije blesav da tu pretplatu racuna u ratu telefona kad on to placa i sa telefonom i bez.
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA27.06.2007. u 01:30 - pre 204 meseci
Da, da extra! Kupis Nokia E61, sa paketom vise price 2000, a u to nemas ni sms ni gprs... niti bilo sta uracunato.. Sem tih 2000dinara... Taj telefon platis xxx, a onda te 2 godine poprckuju jer imas telefon koji NIKAKO ne sluzi samo za razgovore, al' jbg.. takav paket... Mislim, koliko ti njima platis, trebas da stavis najmanje 3 prsta na celo!
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA27.06.2007. u 10:05 - pre 204 meseci
Ja se slazem sa tobom da usluge koje ukljucuju tarifni paketi za koje se potpisuje uguvorna obaveza nisu bas u skladu sa uslugama za koje su pojedini telefoni namenjeni ali to ne znaci da ja te 2000 dinara bacam u vodu. Ako ja i bez tog telefona trosim 2000 dinara mesecno onda ne mogu nikako da kazem da telefon kosta = cena + pretplata. Jer ja tu pretplatu ionako placam.
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
*.exe-net.net.



+159 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA27.06.2007. u 12:39 - pre 204 meseci
Samo da kazem, da se slazem ja sa tobom. Ali ipak nije sve tako jednostavno... Stvarno treba covek da se dobro razmisli pre nego sto potpise bilo sta.
 
Odgovor na temu

Kym
Kymashin Kym
Belgrade

Član broj: 150263
Poruke: 4
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA29.06.2007. u 12:24 - pre 204 meseci
Savrseno je tacno da se nikako nesme poistovecivati mesecna pretplata sa ratom za telefon. Ja vec 7 godina koristim razne MTS pakete bez ugovora i obaveze. Svo to vreme se nadam boljem i menjam tarifne profile u zavisnosti od potreba i novoponudjenog. Tek ovih dana osecam da se nesto desava i da nas izgleda cekaju bolja vremena sto se mobilne telefonije tice. Ovo sto rade Telenor i MTS je bruka i sramota. Prosto vredjaju. Razumem da u reklami tj. ponudi krupnim slovima istaknu povoljnosti. Razumem da koriste termine poput "NEVEROVATNO NISKA CENA". Ali oni lazu tipa : 0.00 din min itd. Ispod povoljnosti krupnim slovima ispisanih ipak bi trebalo, bar sitnim slovima, da pise i ostalo sto te ceka ako se za to opredelis. To je prevara i zakonom bi trebalo da bude sankcionisano. Takodje im je praksa da sluzbeno lice nece da te upozori tj. obavesti o "cakama" ako sam nepostavis pitanja i podpitanja. Znaju lopovi da , nazalost, tehnicki polupismen svet nece pitati nego se pecati i kukati kad bude kasno za nazad. Ljubaznost MTSovih sluzbenika mi je izasla na nos za sve ovo vreme od kada sam njihov korisnik.
Inace po mojoj proceni 98% korisnika nece uzeti digitron i racunati koliko u stvari kosta min. razgovora u nekom od novih profila koji se toliko pompezno nude. Kad se sve izracuna nista nije jeftije vec se samo obracunava na drugi nacin i tarifa se zove drugim imenom.
Prostom logikom se moze zakljuciti da VIP svojim otezanjem ceka poteze konkurencije, kojima je predhodno ubacio "rovca" . VIP je svestan da mora biti najpovoljni , ali nece raditi za dzabaka. Ostaje da se vidi da li ce "treci" uvesti malo reda i bar ISTINE u svojoj ponudi.
Kym
 
Odgovor na temu

Obby
referent spedicije
Pro Team
Valjevo

Član broj: 26786
Poruke: 189
*.static.sbb.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA29.06.2007. u 12:33 - pre 204 meseci

Mozda ovo i ne bi trebalo da ide pod ovu temu, ali mislim da je prilicno slicno pa evo jedne racunice:
Naime, videli ste svi reklamu Coca-cole i njihovu nagradnu igru "Mobilni na sat". Fora je da kupis flasu Coca-cole, pronadjes kod ispod nalepnice i posaljes ga na tamo neki broj. Svakog sata izvlace po jednog dobitnika koji dobije telefon. Oni koji ne dobiju nista, skupljaju bodove koje kasnije mogu da zamene za neku robnu nagradu (izmedju ostalog i za mobilni telefon).
Racunica izgleda ovako:

Sony Ericsso W200i kosta 5.700 bodova
Jedna plasticna flasa od 0,5 litara kosta 50 dinara i nosi 3 boda.

5.700 : 3 = 1.900 flasica
1.900 flasica x 50 dinara = 95.000 dinara potrosenih na kupovinu flasica

Ako kodove saljem samo putem SMS-a, svaki kosta 5 dinara + PDV (5,90 dinara / SMS) sto znaci da moram da posaljem 1.900 poruka

1.900 poruka x 5,90 dinara = 11.210 dinara

Na kraju: 11.210 dinara za poruke + 95.000 dinara za flasice = 106.210 dinara!!

TOLIKO mene kosta da dobijem nagradu u vidu telefona!

Ko je, bre, u ovoj zemlji lud???
The Force is getting stronger every day! Feel it!
 
Odgovor na temu

deycha

Član broj: 126722
Poruke: 34
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA29.06.2007. u 13:29 - pre 204 meseci
@Obby
Pa niko nije lud, naravno ko ce da da 1300e za tel koji košta 130e.
Ja sumnjam da postoji neka budala koja bi dala tolike pare za to. Verovatno je cilj bio da učesnici u nagradnoj igri koji ne dobiju telefon u ovoj nagradnoj igri na sat, kada dodju na website coca cole i vide da telefoni mogu da se dobiju i na drugi način, tj. skupljanjem poena, budu "ohrabreni" oni koji i ne pogledaju koliko je potrebno poena i ne urade jednostavnu stvar koju si ti uradio - izračunaju, nego nastave još više da šalju te kodove. A mnogo je takvih.

P.S. moja drugarica prvi i jedini put poslala taj kod i dobila telefon :)

P.P.S. možeš da dobiješ 300 poena za dž :)
 
Odgovor na temu

renne
Đekić Renato
Novi Beograd

Član broj: 9675
Poruke: 1187
80.93.254.*



+3 Profil

icon Re: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA29.06.2007. u 18:53 - pre 204 meseci
kodovi za tu nagradnu igu mogu da se salju za Dz preko neta
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Skriveni troškovi operatera - DA SE ZNA KO FOLIRA

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 50542 | Odgovora: 149 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.