Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VIP-Topnet (Mobilkom)

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 414903 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Swearengen
Bg

Član broj: 144373
Poruke: 24
212.200.24.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 17:12 - pre 204 meseci
A kad pocinju sa podelom famoznih mobilnih telefona, tj od kada ce morati da budu ukljucene VIP kartice da bi se potencijalno dobio tel? Ako se dobro secam, pre par desetina stranica ove teme neko je pominjao da l 15. jul, da l neki drugi datum, ne mogu da se setim, pa ako neko zna, bilo bi dobro da podseti ostale.
 
0

njuskava
Beograd

Član broj: 149768
Poruke: 30
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.myspace.com/njuskava


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 17:13 - pre 204 meseci
@Swearengen
15. jul-30. avgust, ako nesto ne izmene
 
0

wesna
bgd-karaburma

Član broj: 70890
Poruke: 20
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 17:34 - pre 204 meseci
http://www.vipmobile.co.yu/cm/brief/media/pressarchive/index.php



July 06, 2007
Novi mobilni operater pušta u rad svoju mrežu i počinje sa prodajom
Vip nudi najbolju pripejd jedinstvenu tarifu za sve mreže u Srbiji

Vip je pripremio veoma jednostavnu, jedinstvenu tarifu od svega 4.9 dinara za minut, u pozivima prema bilo kojoj nacionalnoj mreži, 24 sata dnevno. Cena SMS poruke je samo 1.9 dinara. Prodaja počinje u utorak, 10. jula.

Beograd, 6. juli, 2007 – Vip nudi novu, jednostavnu, veoma privlačnu, jedinstvenu pripejd tarifu od svega 4.9 dinara po minutu i 1.9 dinara za SMS poruku, počevši od 10 jula. Ova tarifa važi prema fiksnoj i svim mobilnim mrežama u Srbiji, 24 sata, 7 dana u nedelji. Na današnjoj konferenciji za novinare, Vip je najavio puni izlazak na tržište i predstavio sledeću promociju: svaka dopuna do kraja godine će biti udvostručena.

- Prema našim istraživanjima, 2 od 3 potencijalna korisnika žele jednu, pristupačnu cenu za pozive od Vipa prema bilo kojoj mreži. Ova jedinstvena pripejd tarifa je naš odgovor na njihove zahteve. Svako ko nam se sada pridruži, može da uživa u blagodetima najbolje, jedinstvene tarife na tržištu, i da prestane da brine o ceni razgovora ka bilo kojoj destinaciji – istakao je Aleksandar Šperl, predsednik Upravnog odbora Vip mobile d.o.o.
Cena novog pripejd SIM paketa/broja je 200 dinara (sa PDV-om), a uz nju se dobija i 200 dinara redovnog kredita.



Specijalna promocija: Vip će svakom korisniku udvostručiti iznos uplaćene dopune

Uz to, svaki Vipov korisnik će na računu dobiti dvostruki iznos svake uplaćene dopune. To znači da će Vip automatski udvostručiti svaku sumu kojom korisnik dopuni svoj pripejd mobilni broj, do ukupnog iznosa ovog ekstra kredita od 2000 dinara (sa PDV-om). Ova ponuda važi do 31. decembra 2007. godine. Svaka dopuna, uključujući i bonus, važiće 6 meseci, bez obzira na to da li je uplaćena kao elektronska dopuna na više od 10.000 prodajnih mesta, ili preko vaučera.
Da bi uživao sve ove pogodnosti, korisnik treba da se pridruži Vipu i nabavi novi pripejd paket pre kraja avgusta 2007.
Promocija će važiti i za učesnike u promociji „Ko rano rani 1000 dinara grabi“, koji će takođe moći da dupliraju svoj kredit automatski sa uplatom dopune.


U ponudi i raznovrsni servisi

Pored nove tarife i promocije, korisnici mogu besplatno da pozivaju Vipov Korisnički servis 24 sata dnevno, 7 dana u nedelji. Nema dodatnog plaćanja za obaveštavanje o propuštenom pozivu, kao ni za uslugu govorne pošte. Preslušavanje govorne pošte je, takođe, besplatno do kraja godine.

Vipovi korisnici sa telefonima koji podržavaju WAP će imati pristup raznovrsnim uslugama na mobilnom portalu, kao što su: zvuci zvona, slike, melodije na čekanju i “Moj Vip uslužni centar”. Vip nudi više od 1000 hitova, sa ekskluzivnim pravom na pesme Orkestra Bobana Markovića, kao i na druge muzičare iz Grand Production, City Records, PGP RTS, BMG Music i Warnera. Da bi obezbedili pristup sadržajima na portalu, Vipovi korisnici treba samo da pozovu Korisnički servis na 0601234 i da zatraže odgovarajuće podešavanje za svoj telefon. Ovi pozivi su, takođe, besplatni, a uputstvo o podešavanju će im u kratkom roku stići SMS-om.

Vip na tržištu punim kapacitetom

Vipova mreža će biti puštena u rad sutra, 7. jula, a signal će pokrivati celu zemlju. Vlasnicima prvih promotivnih pripejd SIM kartica će kartice biti aktivirane preko vikenda, i oni će najkasnije u ponedeljak, 9. jula početi da troše svoj bonus kredit od 1000 dinara i da koriste Vipove usluge.

Vipovi prvi SIM pripejd paketi/brojevi, sa novom, jedinstvenom tarifom i promotivnom ponudom koja udvostručava iznos dopune će od 10 jula biti dostupni u 16 Vipovih radnji u najvećim gradovima u Srbiji: u Beogradu, na pet lokacija, Novom Sadu, Subotici, Požarevcu, Čačku, Kragujevcu, Jagodini, Aranđelovcu, Užicu, Boru, Valjevu i Gornjem Milanovcu. Vipove radnje nude i veliki izbor popularnih telefona marke Nokia i Samsung, uključujući i ekskluzivne modele. Korisnici će, dodatno, moći da kupe Vipove SIM kartice na više od 2500 prodajnih mesta širom Srbije.


Vip

Od 1. decembra 2006. Vip, član mobilkom austria grupe, je obezbedio licencu za trećeg mobilnog operatera u Srbiji, plativši za nju 320 miliona i 1 evro. Licenca za GSM 900/1800 i UMTS je izdata na 10 godina sa mogućnošću automatskog produžetka na još 10 godina. Obaveza iz licence je pokrivanje 80% stanovništva u naredne četiri godine. Vip je jedna od najvećih greenfield investicija u Srbiji u 2007, zapošljava više od 350 stručnjaka.
Za više informacija: www.vipmobile.co.yu


mobilkom austria grupa (mag)

Članice mobilkom austria grupe, koja je deo Telekoma Austria i pruža usluge mobilne komunikacije, su: mobilkom austria (Austrija), Vipnet (Hrvatska), Si.mobil (Slovenija), mobilkom liechtenstein (Lihtenštajn), Mobiltel (Bugarska), Vip mobile d.o.o. (Srbija) i Nov operator (Makedonija). Oko 6000 zaposlenih u grupi brine o preko 10 miliona korisnika. U 2006. godini mag je zabeležila prihode u iznosu od 2.902,6 miliona evra, dobit pre kamata i poreza (EBIT) od 677,1 miliona evra, kao i operativnu dobit (EBITDA) u iznosu od 1.175,4 miliona evra. mag se zalaže za tehnološki napredak, a o njenoj inovativnosti svedoči: uvođenje prve GPRS mreže u svetskim okvirima u Austriji 2000. godine, uvođenje EDGE tehnologije, u čemu je bila prva kompanija u Sloveniji 2003. godine, prvo pokretanje UMTS mreže u Evropi i u Austriji 2002. godine, odnosno uvođenje prve evropske HSDPA 7.2 tehnologije u Austriji i Hrvatskoj početkom 2007. godine. Prenošenje znanja i iskustva između kompanija članica i tržišta na kojima rade omogućava brzi razvoj i uvođenje novih proizvoda i usluga unutar cele grupe. Od 2003. godine mag ima Ugovor o partnerstvu s Vodafonom.
Više informacija na: www.mobilkomaustriagroup.net


Kontakt:
Dragana Roter
Rukovodilac korporativnih komunikacija
Vip mobile d.o.o.
Phone: +381 (0) 11 220 3270
Fax: +381 (0) 11 2203 296
E-mail: [email protected]
 
0

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 18:24 - pre 204 meseci
uporedni prikaz cena (slika):

http://www.elitesecurity.org/p1630903

 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 18:26 - pre 204 meseci
A ko se sa kim ovde poredi? Daj nam legendu!
 
0

alexandarilic
Beograd

Član broj: 55396
Poruke: 14
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 18:35 - pre 204 meseci
bCracker

Da li mozes da nam das informaciju o prodaji mobilnih telefona Nokia i Samsung u poslovnicama Vip, kada ce poceti prodaja i koji modeli ce biti u ponudi?
 
0

Andjelko Gadzic

Član broj: 19678
Poruke: 67
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 18:52 - pre 204 meseci
GPRS se tarifira sa o,o5 dinara po KB a MMS sa 10 dinara.
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 18:55 - pre 204 meseci
Citat:
Andjelko Gadzic: GPRS se tarifira sa o,o5 dinara po KB a MMS sa 10 dinara.


Ako nije problem da navedeš izvor, bili bi smo ti zahvalni.
Da li si ovu informaciju dobio od korisničkog servisa ili si našao na nekom sajtu ili si bio na koneferenciji?
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

mokelet
Beograd, Vozdovac

Član broj: 89322
Poruke: 299
*.vdial.verat.net.



+20 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 18:57 - pre 204 meseci
Citat:
goga036:... Cak su mi navelili mogucnost da mi je neko uhakovao broj i da ga koristi preko interneta o cemu su mi cak i mail obavestenje poslali kao i izvinjenje da oni protiv toga zaista ne mogu nista...

Ti to ozbiljno?! Mislim, "uhakovati broj"... ne znam kako se to radi osim ako nije u pitanju kloniranje kartice...
"Ima jedna vračarija za taj strav od vampiri. Kad se nekoj mlogo plaši, ja mu malko prebajem. Uznem jedno perce od crnu kokošku, jednu rženu slamku i malko bosiljak. Toj držim u ruku, a taj čovek što ga strav, on se krsti a ja bajem: "Otud ide crna kvačka, vodi crni piliki, dovede gi na crno bunjište, tuj čeprljaše i raščeprljaše, s kljunice iskljucaše, i raznesoše i odletoše."
 
0

Andjelko Gadzic

Član broj: 19678
Poruke: 67
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:04 - pre 204 meseci
Citat:
ptiki: Ako nije problem da navedeš izvor, bili bi smo ti zahvalni.
Da li si ovu informaciju dobio od korisničkog servisa ili si našao na nekom sajtu ili si bio na koneferenciji?


Informacija iz korisnickog centra i navedene cene su bez PDV-a.
E da, jos nesto bonus kredit od 1000 dinara moze da se koristi za GPRS!
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:11 - pre 204 meseci
mokelet tako mi rekla seka koja me pozvala na mob iz telenora da kao resi moj problem i ljubazno mi rekla da su upoznati da postoje takvi sajtovi gde se to moze odraditi ali da ne mogu nista protv njih.
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:18 - pre 204 meseci
Evo pa se uverite!


Postovana,

Proverom Vaseg saobracaja i posle razgovora sa Vama ustanovljeno je da se poruke verovatno salju sa Interneta sa nepoznatog sait- a, pri cemu se kao identifikacija koristi Vas broj. Ovo je zloupotreba koja se vrsi preko Interneta i iz tog razloga mi nismo u mogucnosti da Vam pomognemo.

S postovanjem,

Prepaid podrska
Korisnicki servis
Telenor d.o.o.
tel: +381 63 9863
fax: +381 63 9898
e-mail: [email protected]
 
0

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
77.46.253.*

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:19 - pre 204 meseci
Ne htedoh da komentarisem ovu blamazu, ali evo: dok ne vidim sve u praksi "crno na belo" (tarife, ponudu, promocije, uslove, ugovore , iskustva drugih i sve ostalo, i to ne ad hoc ) - NE RAZMISLJAM o "novom operateru". Ne znam sta se "primate" toliko iz dana u dan vec nekoliko meseci...

S druge strane, videcu sta ce do tada da ponudi konkurencija, pre svega operater ciji sam ja dugogodisnji postpaid korisnik. Jednostavno, mene prepaid ne zanima (a ViP jedva da ima i prepaid, toliko o tome koliko su spremni usli u trzisnu utakmicu).

I na kraju jos jedna stvar za koju ne znam da li je ko pomenuo pre mene, a to je da ja npr. ne znam ni jednog jedinog korisnika ViP-a (a i kako da ga znam kad takvih nema), pa kada ViP jednog lepog dana i pocne da funkcionise, korisnici ViP-a sa kojima cu komunicirati ce biti u daleko manjem broju nego korisnici moje mreze i drugog operatera, sto znaci da bih kao eventualni ViP-ov korisnik u dugom vremenskom periodu (ako ViP-u sve krene kako se oni nadaju, a ako se po jutru dan poznaje...) imao 95% poziva van svoje (u tom slucaju ViP) mreze a sto bi mi opet pumpalo racun. Naravno, osim za slucaj da neko u ViP-u ko odlucuje o necemu ovo cita pa se ne doseti da ponudi daleeeeko nizu cenu za pozive van ViP mreze - pa mozda cak i po ceni u mrezi. Sve ostalo - ne navodi me na razmisljanje o prelasku na treceg operatera (ma koliko postojeca dva bila losa).

Isuvise bi bilo da kazem da je ViP rasprsio sva moja ocekivanja i snove o NOVOM operateru...





[Ovu poruku je menjao crews_adder dana 07.07.2007. u 10:42 GMT+1]
(ispravljena greska u kucanju)

[Ovu poruku je menjao crews_adder dana 07.07.2007. u 10:42 GMT+1]
 
0

Andjelko Gadzic

Član broj: 19678
Poruke: 67
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:24 - pre 204 meseci
Citat:
goga036: Evo pa se uverite!


Postovana,

Proverom Vaseg saobracaja i posle razgovora sa Vama ustanovljeno je da se poruke verovatno salju sa Interneta sa nepoznatog sait- a, pri cemu se kao identifikacija koristi Vas broj. Ovo je zloupotreba koja se vrsi preko Interneta i iz tog razloga mi nismo u mogucnosti da Vam pomognemo.

S postovanjem,

Prepaid podrska
Korisnicki servis
Telenor d.o.o.
tel: +381 63 9863
fax: +381 63 9898
e-mail: [email protected]


Mozda neko zloupotrebljava tvoju lozinku za pristup Telenor portalu sa koga je moguce slati SMS poruke sa identifikacijom tvog broja i takve poruke se tarifiraju, mislim 1.77 din.
 
0

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:26 - pre 204 meseci
Citat:
Preslušavanje govorne pošte također je besplatno do kraja godine.

http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8748542&idnews=509402


nadam se da je greška.
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:27 - pre 204 meseci
Mislim da nisi razumeo/la

Vip nudi novu, jednostavnu, veoma privlačnu, jedinstvenu pripejd tarifu od svega 4.9 dinara po minutu i 1.9 dinara za SMS poruku, počevši od 10 jula.Ova tarifa važi prema fiksnoj i svim mobilnim mrežama u Srbiji, 24 sata, 7 dana u nedelji. Na današnjoj konferenciji za novinare, Vip je najavio puni izlazak na tržište i predstavio sledeću promociju: svaka dopuna do kraja godine će biti udvostručena.

dakle jedinstvenu cenu ka svojoj i ka drugim mrezama kao i ka fiksnoj telefoniji

aj opet ti na http://www.vipmobile.co.yu/cm/brief/media/pressarchive/index.php

 
0

klaus985
Vlada Danilovic
Kragujevac

Član broj: 149422
Poruke: 27
91.150.118.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:28 - pre 204 meseci
flat tarifa je skroz ok.......... znaci imas jednu cenu (koja nije onolika koliko smo se nadali ali je opet niza), imas cenu poruke koja je niza nego standardna cena kog drugih operatera... cena mms-a i kb je ista...

bitno je da su krenuli a to da li ce i kako ce voditi svoju kompaniju prepustam njima sa tim da svoj konacan sud dajemo mi potrosaci...

i procitah negde da se oni prema nama ponasaju kao prema kurvama (zbog toga sto nam daju dodatni kredit). ja ne mislim tako. mislim da je to njihov nacin da nadju nove korisnike a kome se ne svidja neka okrene glavu........ meni je skroz ok

 
0

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:28 - pre 204 meseci
Citat:
Andjelko Gadzic: Mozda neko zloupotrebljava tvoju lozinku za pristup Telenor portalu sa koga je moguce slati SMS poruke sa identifikacijom tvog broja i takve poruke se tarifiraju, mislim 1.77 din.


pre ce biti da je to. odnosno da je taj sajt Telenorov sajt.

slanje poruka sa drugih sajtova, uz prepravku broja sa kojeg se salje poruka, nikako ne moze da utice na stanje racuna tog broja.
 
0

Andjelko Gadzic

Član broj: 19678
Poruke: 67
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:32 - pre 204 meseci
Iz korisnickog centra kazu da je wap portal poceo sa radom na adresi: http://mobile.novioperater.com medjutim ta adresa jos uvek nije aktivna...
Usluga skrivene identifikacije je aktivirana!
Poziv ka svojoj govornoj posti je besplatan a ostavljanje poruke na tudjoj govornoj posti se tarifira kao poziv... Zamislite!?
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 19:34 - pre 204 meseci
Ima jos jedna stvar sve te poruke su slali u roaming, tacno sam dobila info ka kom broju +38765........ odakle god da su slali, a o blamazi kakvu mi je doneo sadrzaj poruka dok nisam ljudima objasnila da ja nemam veze sa tim da ne govorim. Ma jedva cekam da ih otkacim!
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 414903 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.