Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VIP-Topnet (Mobilkom)

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 414498 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iveco1

Član broj: 135848
Poruke: 49
*.msp-terra.net.

ICQ: 121158847


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 13:41 - pre 204 meseci
morace oni da snize cene ;) bitno je da krenu ...
 
0

Besna Glista
Srbija

Član broj: 115804
Poruke: 107
217.26.69.*



+1 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 13:43 - pre 204 meseci
Citat:
trader6: Sto se tice ono 1/2, to je lepo ali vazi samo do 2000 dinara, sto svako od nas moze da potrosi za 1-2 meseca, a sta dalje? Cena prvog minuta razgovora je 6,4 dinara plus PDV, ako se koristi Laki tarifa u MTS i razgovaras priblizno isto MTS i ostale mreze to je otprilike to...nece oni vratiti onih 320 miliona skoro....


Mislim da nisi dobro skontao,ovo za dupliranje kredita ti vredi za uplate do 2000 din i tako do kraja godine a ne samo da imas kao neki bonus od 2000 do kraja godine.
Ljudi ajde izracunajte ovde je jedna tarifa i u svemu su nizi sa cenama i jos na sve to dupliraju kredit i prepolove ti znaci cenu a kod drugih ako hocete jevtinije poruke onda vas deru na pozivima a ako hocete jevtinije pozive unutar mreze onda vas deru na porukama i pozivima van mreze...razmislite malo da sad ne nabrajam dalje.
Besna Glista
 
0

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 13:45 - pre 204 meseci
Citat:
Besna Glista: Ne mozes ti svima udovoljiti! Ja mislim da pojedincima nebi bilo ok ni to 1-2 din., oni bi najradije da je sve dzabe pa cak i da dobiju i telefon u cenu od 200 din. i sta znam jos. Po meni su cene sasvim korektne.


Cene nisu lose, ja ih ne bih menjao radikalno nego za nijansu u odredjenim oblastima koje sam vec naveo.
 
0

Besna Glista
Srbija

Član broj: 115804
Poruke: 107
217.26.69.*



+1 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 13:48 - pre 204 meseci
Citat:
enthusy: Cene nisu lose, ja ih ne bih menjao radikalno nego za nijansu u odredjenim oblastima koje sam vec naveo.


Polako ovo je samo jedna tarifa i uzmi u obzir poduplani kredit i to ti je to. Sta su imali ova ostala 2 operatera u pocetku,prisetite se?!

Moramo biti realni!
Besna Glista
 
0

trader6
beograd

Član broj: 148364
Poruke: 712
*.dynamic.sbb.co.yu.



+22 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 13:49 - pre 204 meseci
morace da snize - ali ce ih sniziti i konkurencija! Ali to je trebalo da urade odmah da odvuku korinsike - ovako i MTS i Telenor sada imaju snizene cene, pa jos besplatan roming crna gora i sl, pa ko ce da predje....trebali su da ciljaju na korisnike koji trose vise od 1000-2000 mesecno, pa da njima daju bonus a ne ovako...nezadovoljstvo korisnika uslugama dva postojeca operatera nije iskorisceno....
Ko hoće nađe način, ko neće nađe razlog!
 
0

trader6
beograd

Član broj: 148364
Poruke: 712
*.dynamic.sbb.co.yu.



+22 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 13:51 - pre 204 meseci
Citat:
Besna Glista: Mislim da nisi dobro skontao,ovo za dupliranje kredita ti vredi za uplate do 2000 din i tako do kraja godine a ne samo da imas kao neki bonus od 2000 do kraja godine.
Ljudi ajde izracunajte ovde je jedna tarifa i u svemu su nizi sa cenama i jos na sve to dupliraju kredit i prepolove ti znaci cenu a kod drugih ako hocete jevtinije poruke onda vas deru na pozivima a ako hocete jevtinije pozive unutar mreze onda vas deru na porukama i pozivima van mreze...razmislite malo da sad ne nabrajam dalje.


Ja sam skontao odlicno ukupan iznos bonus kredita je 2000 dinara do kraja godine.
Ko hoće nađe način, ko neće nađe razlog!
 
0

Besna Glista
Srbija

Član broj: 115804
Poruke: 107
217.26.69.*



+1 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 13:52 - pre 204 meseci
Ja ne mogu da verujem...jel vi racunate poduplani kredit?
Besna Glista
 
0

bCracker
Aleksandar Milošević
Beograd

Član broj: 30451
Poruke: 55
*.abc.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 13:53 - pre 204 meseci
Citat:
Mislim da nisi dobro skontao,ovo za dupliranje kredita ti vredi za uplate do 2000 din i tako do kraja godine a ne samo da imas kao neki bonus od 2000 do kraja godine.


Ne, maksimalni besplatni kredit je 2000 dinara. Precizno:"Vip ce automatski udvostruciti svaku sumu kojom korisnik dopuni svoj pripejd mobilni broj, do ukupnog iznosa ovog ekstra kredita od 2000 dinara sa PDV-om. Ova ponuda vazi do 31. decembra 2007. godine. Svaka dopuna, ukljucujuci i bonus, vazice 6 meseci."

Citat:
za roaming sam cula da pocinje od 29 za odlazne pozive u Evropi a da je 69 za tipa najdalje zemlje na svetu. jel moze to neko da potvrdi?


Roming je u ponudi trenutno samo za zemlje u kojima Mobilkom ima svoju mrezu, dakle Austrija, Slovenija, hrvatska, Bugarska... Ocekuje se skoro ukljucivanje Crne Gore itd. Cene su kao u gornjem postu.
 
0

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 13:55 - pre 204 meseci
Citat:
Besna Glista: Mislim da nisi dobro skontao,ovo za dupliranje kredita ti vredi za uplate do 2000 din i tako do kraja godine a ne samo da imas kao neki bonus od 2000 do kraja godine


Ne nego ti nisi dobro razumeo. Da bi ti bilo jasnije citiracu i bCracker-a: "Dakle, da, za prvo vreme slobodno mozete racunati da su cene upola manje, odnosno dok ne premacite maksimalni iznos. Posle toga mozete da kupite novi pripejd broj, pa sve nanovo..." Mislim da je sada svakome jasno. Kada dopunite ukupno 2000 dinara na vas broj, dopuna vam se vise ne duplira pri kasnijem dopunjavanju.
 
0

NorthGate

Član broj: 83792
Poruke: 502
*.ikomline.net.



+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:01 - pre 204 meseci
Citat:
enthusy: Posle toga mozete da kupite novi pripejd broj, pa sve nanovo...

Da li ove brojeve što smo uzeli možemo da koristimo i posle,jer me zbunjuje ovo što sam citirao
Milorad Djurković prenosi plivanje: "Sada Popov vodi za gotovo celu dužinu bazena i
Amerikanac će uspeti da osvoji zlato samo ako Popov počne da se davi...":-))))
 
0

Besna Glista
Srbija

Član broj: 115804
Poruke: 107
217.26.69.*



+1 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:02 - pre 204 meseci
Ok,ja se izvinjavam! Ali ljudi mislim sta mi ocekujemo i ovo su cene sasvim ok?! To znaci da ce i ova ostala 2 operatera morati nesto da urade a ovi da bi opstali morace opet da snize cene ili nesto drugo da ponude. Moramo biti svesni da i ovo mnogo znaci. Ova je ponuda sada kakva takva,morali su nekako da krenu i krenuli su sa nizim cenam ali ja licno mislim da se nece tu zavrsiti.
Ma naravno da ces moci @magic21 samo sto je to covek naveo iz razloga ako hoces da duplas kredit onda moras posle 2 shunke da menjas broj jer je ogranicen bonus kredit na 2 shunke.
Besna Glista
 
0

bCracker
Aleksandar Milošević
Beograd

Član broj: 30451
Poruke: 55
*.abc.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:05 - pre 204 meseci
Citat:
magic21: Da li ove brojeve što smo uzeli možemo da koristimo i posle,jer me zbunjuje ovo što sam citirao


Naravno da mozes da koristis broj i dalje. Poenta originalnog posta je bila da ako kupis novi broj, mozda mozes da na tom novom broju opet dobijas besplatne kredite.

EDIT: pretece me covek
 
0

luka_ns
Novi Sad

Član broj: 31346
Poruke: 24
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:06 - pre 204 meseci
Citat:
bCracker: Roming je u ponudi trenutno samo za zemlje u kojima Mobilkom ima svoju mrezu, dakle Austrija, Slovenija, hrvatska, Bugarska... Ocekuje se skoro ukljucivanje Crne Gore itd. Cene su kao u gornjem postu.

A jel se znaju cene sms-a u roamingu?
 
0

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:08 - pre 204 meseci
Igore?
Minut 1.11 din. poruka 1 para, gprs 1 para kilobajt, mms 1 dinar. Jel sad
dobro?????
Kako očekuješ da povrate svoj novac?
 
0

zika_padobranac

Član broj: 72360
Poruke: 10
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:09 - pre 204 meseci
Ljubazna teta iz call centra mi je rekla da pocinju sa radom sutra :D
Imace josh jednu konferenciju za shtampu u kojoj ce zvanicno objaviti cene i tarife(tako je bar meni receno)
Selektivno ce ukljucivati brojeve redosledom kojim su kupljeni (kako god oni to znali) da bi se sprecilo "opterecenje mreze"
 
0

bCracker
Aleksandar Milošević
Beograd

Član broj: 30451
Poruke: 55
*.abc.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:09 - pre 204 meseci
Citat:
luka_ns: A jel se znaju cene sms-a u roamingu?


Sigurno se znaju, ali ja ne znam.
 
0

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:22 - pre 204 meseci
Ja sam na mt:s BEL 200 paketu, i vec godinama korisim mts BEL pakete. I sada, pogledom na cene mogu slobodno reci da je u svim uslugama (osim za gprs i mms jer im ne znam Vip cene) MT:S BEL PAKET JEFTINIJI OD VIP-A!!! Istina jeste da je to postpaid, a Vip je prepaid, ali ne razumem zasto bih onda prelazio na Vip i menjao broj...
P.S. Nemoj neko da se napravi pametan pa kaze, "Kako jeftiniji kada su cene na BEL paketima tolike i tolike", a da ne racuna besplatane vec uracunate minute i sms koji se ne prekorace puno ako znamo koji nam paket treba.
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:36 - pre 204 meseci
http://www.blic.co.yu/ekonomija.php?id=7710
 
0

Besna Glista
Srbija

Član broj: 115804
Poruke: 107
217.26.69.*



+1 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:39 - pre 204 meseci
Citat:
enthusy: Ja sam na mt:s BEL 200 paketu, i vec godinama korisim mts BEL pakete. I sada, pogledom na cene mogu slobodno reci da je u svim uslugama (osim za gprs i mms jer im ne znam Vip cene) MT:S BEL PAKET JEFTINIJI OD VIP-A!!! Istina jeste da je to postpaid, a Vip je prepaid, ali ne razumem zasto bih onda prelazio na Vip i menjao broj...
P.S. Nemoj neko da se napravi pametan pa kaze, "Kako jeftiniji kada su cene na BEL paketima tolike i tolike", a da ne racuna besplatane vec uracunate minute i sms koji se ne prekorace puno ako znamo koji nam paket treba.


sacekaj da krenu i oni sa postpejdom pa onda kudi i hvali. Negde sam procitao da 80% trzista je pripejd prema tome to ti je to.
Besna Glista
 
0

evolution

Član broj: 146102
Poruke: 321
77.46.182.*

Sajt: www.evocentar.net


+7 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 14:40 - pre 204 meseci
Evo jos nekih informacija:

Vip nudi najbolju prepaid flat tarifu prema svim mrežama u Srbiji

Beograd, 6. srpnja 2007. godine

Vip od 10. srpnja nudi novu, jednostavnu i vrlo privlačnu flat prepaid tarifu za samo 4,9 dinara po minuti i 1,9 dinara po SMS poruci. Ta tarifa vrijedi za pozive prema fiksnoj i svim mobilnim mrežama u Srbiji 24 sata dnevno, sedam dana u tjednu. Zajedno s komercijalnim početkom rada mreže, Vip je najavio još jednu promociju: svako obnavljanje računa udvostručit će se do kraja godine.

Prema našim istraživanjima, dva od tri potencijalna korisnika žele jedinstvenu i pristupačnu cijenu za pozive iz Vipa prema bilo kojoj mreži. Ova flat tarifa je naš odgovor na zahtjev korisnika. Svaki novi korisnik uživat će u najboljoj flat tarifi na tržištu, a da ne brine o cijeni poziva prema bilo kojem broju - istaknuo je Aleksandar Šperl, predsjednik Uprave Vip mobile d.o.o.
Cijena novog prepaid SIM paketa s brojem je 200 dinara (s PDV-om) i uključuje 200 dinara na računu.

Posebna promocija: Vip će svakom korisniku udvostručiti iznos obnove računa

Svakom Vip korisniku će se udvostručiti iznos kojim obnavlja svoj račun. To znači da će Vip automatski udvostručiti svaki iznos kojim korisnik obnovi svoj prepaid mobilni broj do maksimalnog iznosa od 2000 dinara (s PDV-om) zaključno do 31. prosinca 2007. godine. Svaka obnova računa, uključujući i bonus, vrijedi šest mjeseci, bez obzira na to obnavlja li se račun elektroničkim putem s jednog od 10.000 lokacija za e-obnovu ili preko vaučera.
Da bi uživao prednosti ovih ponuda, korisnik se treba pridružiti Vipu i nabaviti novi prepaid paket do kraja kolovoza 2007. godine.
Ova promocija također vrijedi za vlasnike prvih promotivnih prepaid SIM kartica, kojima će se automatski udvostručiti iznos kojim obnavljaju račun.

Ponuda raznih usluga

Uz novu tarifu i promociju, korisnici mogu besplatno nazvati Vip Službu za korisnike 24 sata dnevno, sedam dana u tjednu. Usluge obavijesti o propuštenom pozivu i usluga govorne pošte su besplatne. Preslušavanje govorne pošte također je besplatno do kraja godine.

Vip korisnici s telefonima koji podržavaju WAP imat će pristup raznovrsnim uslugama na mobilnom portalu, poput melodija zvona, pozadina, halo melodija i «Moj Vip centar za usluge». Vip nudi više od 1000 hitova s ekskluzivnim pravom na pjesme Orkestra Bobana Markovića i drugih glazbenika iz Grand Production-a, City Records-a, PGP RTS-a, BMG Music-a i Warnera. Za pristup tim uslugama, Vip korisnici trebaju nazvati Službu za korisnike na broj 0601234 i zatražiti ispravne postavke za svoj telefon. Ti su pozivi također besplatni, a postavke će primiti u kratkom roku SMS porukom.

Vip na tržištu s punim kapacitetom

Vip mreža počinje s radom sutra, 7. srpnja, a Vip signal pokrivat će cijelu zemlju. Vlasnici prvih promotivnih prepaid SIM kartica mogu preko vikenda početi trošiti svoj bonus kredit od 1000 dinara i koristiti Vip usluge.

Novi Vip SIM prepaid paketi/brojevi, s novom flat tarifom i promotivnom ponudom udvostručenog iznosa obnove računa mogu se dobiti od 10. srpnja na 16 Vip prodajnih mjesta u najvećim gradovima u Srbiji: u Beogradu na pet prodajnih mjesta, u Novom Sadu, Subotici, Požarevcu, Čačku, Kragujevcu, Jagodini, Aranđelovcu, Užicu, Boru, Valjevu i Gornjem Milanovcu. Vip prodajna mjesta nude i velik izbor najpopularnijih mobilnih telefona marke Nokia i Samsung, uključujući i neke ekskluzivne modele. Vip SIM kartice korisnici mogu nabaviti i na više od 2500 prodajnih mjesta diljem Srbije.

Izvor: VIPnet HR

http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8748542&idnews=509402
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 414498 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.