Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VIP-Topnet (Mobilkom)

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 415048 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 15:51 - pre 204 meseci
Citat:
bgexplorer: Ja sam zvao korisnicki da im kazem da je sramota da mi iz srbije citamo na hrvatskom ili bilo cijem drugom sajtu ponude za nase trziste zasto onda vipmobile.co.yu uopste postoji


Ja sam ih takođe zvao, i ljubazno su mi prvo rekli da je sajt u izradi, a kada sam im skrenuo pažnju na to da ne postavljam pitanje već iznosim primedbu, rekli su mi da će proslediti kritiku i zahvalaili su mi na pozivu. Veoma ljubazno, veoma strpljivo, sa sve razumevanjem. Što je najgore, ja i imam utisak da će zaista uvažiti te kritike.

Šta su tebi rekli?

Edit:
Mene su saslušali, pitali me da li imam još nekih zamerki, i kada sam već bio motivisan rekao sam im sve šta mislim (bez nadoknade za uspostavu poziva i jeftiniji sms). Dobio sam i izvinjenje zbog neažurnosti sajta.

[Ovu poruku je menjao ptiki dana 06.07.2007. u 17:08 GMT+1]
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

bgexplorer

Član broj: 145798
Poruke: 99
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:00 - pre 204 meseci
bili su isto ljubazni ali nisu imali puno vremena da pricaju jel sam svasta rekao.rekli su da ce srediti to sto pre.
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:02 - pre 204 meseci
Pa kad vec toliko zovete sto ih ne pitate da li im treba programer, taj sajt je u izradi vec mesec dana. Mozda neko od Vas dobije posao u VIP-u! Nista ne kosta probati kad vec toliko cesto zovete!
 
0

bgexplorer

Član broj: 145798
Poruke: 99
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:09 - pre 204 meseci
nemoj da brines pitao sam<oni kazu da imaju savrseno strucan i uhodan tm?!ajde mi jos reci da se slazes sa tim?
 
0

njuskava
Beograd

Član broj: 149768
Poruke: 30
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.myspace.com/njuskava


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:12 - pre 204 meseci
meni je njihovo osoblje sasvim ok, vidi se da su standardi strani (kao npr McDonalds), meni se vise svidja i kad su suzdrzani, onda, ako mi i kazu nesto, bar znam da je 100% pouzdano.
sto se tice sajta, mislim da stvari nisu toliko dramaticne, pogledajte bezbroj nasih sajtova, npr postanske stedionice, gde se nasa drzava jos uvek zove Srbija i Crna Gora (pa cak i Yu), sto je trebalo promeniti ko zna kad...a ne ovo sto oni nisu azurirali sajt sa kasnjenjem od 1 dan..
 
0

bgexplorer

Član broj: 145798
Poruke: 99
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:14 - pre 204 meseci
Pa Burex ja ni ne trazim posao a moje ponasanje je moje pravo i moja stvar.Drzi se teme i iskreno pisi o vipu a ne o meni.
 
0

NorthGate

Član broj: 83792
Poruke: 502
*.ikomline.net.



+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:16 - pre 204 meseci
Citat:
njuskava:
sto se tice sajta, mislim da stvari nisu toliko dramaticne, pogledajte bezbroj nasih sajtova, npr postanske stedionice, gde se nasa drzava jos uvek zove Srbija i Crna Gora (pa cak i Yu), sto je trebalo promeniti ko zna kad...a ne ovo sto oni nisu azurirali sajt sa kasnjenjem od 1 dan..

Ako se budu ugladali na njih,daleko će dogurati...
Baš ti je glupo razmišljanje,nemoj se ljutiti,ali mislim da si ga baš odvalio...
Milorad Djurković prenosi plivanje: "Sada Popov vodi za gotovo celu dužinu bazena i
Amerikanac će uspeti da osvoji zlato samo ako Popov počne da se davi...":-))))
 
0

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:19 - pre 204 meseci
E pa društvo,naterali ste mene pedantnijeg statističara, da vam predočim
jeftinost Vip-a.
Praviću u ovom prvom delu analiza poređenje Vip - Telenor, kao dva strana
operatera.ž
Telenor jedna cena - vip tarifa.
Cene su sa pdv-om
Telenor minut 10,03 din
Vip min 5,78 din
Vip je jeftiniji za 4,25 dinara, ili za 42,37%

Telenor Više priče - Vip tarifa
Telenor u Mreži 8,85 din
Vip u mreži 5,78 din.
Vip je jeftiniji za 3,07 din, ili 34,69%
Telenor više priče van mreže, Vip Tarifa van mreže
Telenor 13,57 din
Vip 5,78 din
Vip je jeftiniji za 7,79 din ili 57,41%

Telenor Moje vreme, vip tarifa
Niža tarifa
Telenor min ka svim mrežama 7,67 din
Vip min ka svim mrežama 5,78 din
Vip je jeftiniji za 1,89 din, ili 24,64%
U višoj Tarifi
Telenor ka svim mrežama 15,34 din
Vip ka svim mrežama 5,78 din
Vip je jeftiniji za 9,56 din ili 62,32%
Za ove nove prevarantske pakete, priča, poruka i posle 4, neću ni da pričam,
jedino baš ako želite mogu ja i to
 
0

bgexplorer

Član broj: 145798
Poruke: 99
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:20 - pre 204 meseci
Da se ovaj sajt azurira kao vipov i ostali koje si naveo ne bi ga ni ti koristio.
 
0

bgexplorer

Član broj: 145798
Poruke: 99
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:24 - pre 204 meseci
u pravu si ja sam poredio svoj post paid sa njihovim prepaid.Nije mi to palo na pamet.
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:30 - pre 204 meseci
agasoft, svaka cast, a sto se tice telenorovih paketa, pa pre dva dana sam im se pozalila da su me pokrali za 43 free sms u proslom mesecu na sta su samo uputili izvinjenje i nista vise, a o tome koliko me kradu za razgovor u tarifi vise price, nema potrebe da komentarisem! Sve sto su mi ljubazno rekli je cinjenica da nisam jedina koja im je uputila prigovor i da rade na sistemu, navodno imaju evidenciju da mi je ostalo kao jos free sms koje nisam mogla da ucitam niti da iskoristim ali posto je istekao mesec za koriscenje istih onda od toga nema nista. Cak su mi navelili mogucnost da mi je neko uhakovao broj i da ga koristi preko interneta o cemu su mi cak i mail obavestenje poslali kao i izvinjenje da oni protiv toga zaista ne mogu nista! Ma jedva cekam VIP bar malo promene!
 
0

njuskava
Beograd

Član broj: 149768
Poruke: 30
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.myspace.com/njuskava


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:32 - pre 204 meseci
ja ne mislim da mi je glupo razmisljanje, sigurna sam da ce Vip svoj sajt azurirati, pa se ne brinem, a sto se tice ovih drugih, bojim se da ni 20 poziva klijenata nece nista promeniti (na zalost)

Citat:
magic21: Ako se budu ugladali na njih,daleko će dogurati...


slazem se, ali ne brini, nece se oni ugledati na nas, a ko je dokle dogurao (Vip/mobilkom ili nasa drzava)...
ps. nemam nista protiv toga sto ih ljudi zovu, i ja sam zvala, i ljudi su se lepo izvinili i rekli da ce uciniti sve da se to promeni u najkracem roku.. sta vise traziti?
 
0

NorthGate

Član broj: 83792
Poruke: 502
*.ikomline.net.



+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:35 - pre 204 meseci
Ja sam samo hteo da kažem da ne smemo da tako gledamo,inače odosmo u k***c,svi zajedno!


Milorad Djurković prenosi plivanje: "Sada Popov vodi za gotovo celu dužinu bazena i
Amerikanac će uspeti da osvoji zlato samo ako Popov počne da se davi...":-))))
 
0

Andjelko Gadzic

Član broj: 19678
Poruke: 67
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:37 - pre 204 meseci
Jel se zna cena GPRS-a, koliko je KB?
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:38 - pre 204 meseci
Citat:
agasoft: E pa društvo,naterali ste mene pedantnijeg statističara, da vam predočim
jeftinost Vip-a.
Praviću u ovom prvom delu analiza poređenje Vip - Telenor, kao dva strana
operatera.ž
Telenor jedna cena - vip tarifa.
Cene su sa pdv-om
Telenor minut 10,03 din
Vip min 5,78 din
Vip je jeftiniji za 4,25 dinara, ili za 42,37%


Da li si uračunao fiksnu nadoknadu za uspostavljanje poziva u Telenor ponudu?
Vipov prvi minut iznosi 7,552 dinara sa tom nadoknadom.

Edit: ne bih da se ponavljam ali celokupna ponuda i Telekoma i Telenora se nalazi na http://www.elitesecurity.org/t...-0-STVARNE-CENE-prepaid-paketa
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
193.34.64.*



+679 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 16:43 - pre 204 meseci
Citat:
moje ponasanje je moje pravo i moja stvar

Onda ga izražavaj na pijaci ili buvljaku, ako ti dozvole, ali ovo je forum gde je kvalitet govora važan (videti član 4 ES pravilnika: Pišite kvalitetno i ozbiljno). Sve tvoje poruke se sastoje u opisivanju maltretiranja VIP-ovog call centra (jeste da su oni za to plaćeni, ali oni sigurno nisu zaduženi za bilo kakvo regulisanje VIP sajta pre komercijalnog starta), i informativni su koliko i prazna saksija...

Citat:
bgexplorer: Pa Burex ja ni ne trazim posao

Pa šta onda smaraš ljude?
Citat:
nemoj da brines pitao sam


Citat:
i ja sam zvala, i ljudi su se lepo izvinili i rekli da ce uciniti sve da se to promeni u najkracem roku.. sta vise traziti?

Upravo.
A man is smart. People are stupid.
 
0

Geo M

Član broj: 123111
Poruke: 38
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 17:00 - pre 204 meseci
Jedna mala zamerka Vip-u je to sto nisam dobio poziv za konferenciju iako sam ih zamolio sto licno sto putem maila da me kontaktiraju, red je bio da posalju makar e-mail pozivnicu za istu uz napomenu da potvrdim prisustvo. Jedan mali minus za njih. A prema plerimenarnim racunanjima posto koristim priblizno isti (max. 2min vise ka nekoj mrezi) broj minuta ovo je meni osvezenje i cak bi smanjio troskove za nekih 26-28%.
Mozda da se ova tema untopuje/zakljuca/preimenuje u Vip - cekanje signala, jer je uglavnom puna dezinformacijama i prilicno je ne pregledna.
 
0

njuskava
Beograd

Član broj: 149768
Poruke: 30
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.myspace.com/njuskava


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 17:04 - pre 204 meseci
Citat:
burex: Onda ga izražavaj na pijaci ili buvljaku, ako ti dozvole

kvalitetno izrazavanje, nama sta

nego jel ima neko iskustvo da mu je operater VIPa rekao nesto ovog tipa, ili "bas ti je glupo razmisljanje" :)
mislim da bi smo svi onda slozno pljuvali Vip, pa makar da spuste cene na 0.5 din/min

@Geo M izgleda da nisi dovoljno VIP ;)
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 17:07 - pre 204 meseci
Tek sad su ažurirali sajt http://www.vipmobile.co.yu/cm/brief/media/pressarchive/index.php vest od 6.7.2007. godine
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

njuskava
Beograd

Član broj: 149768
Poruke: 30
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.myspace.com/njuskava


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)06.07.2007. u 17:08 - pre 204 meseci
July 06, 2007
Novi mobilni operater pušta u rad svoju mrežu i počinje sa prodajom
Vip nudi najbolju pripejd jedinstvenu tarifu za sve mreže u Srbiji

Vip je pripremio veoma jednostavnu, jedinstvenu tarifu od svega 4.9 dinara za minut, u pozivima prema bilo kojoj nacionalnoj mreži, 24 sata dnevno. Cena SMS poruke je samo 1.9 dinara. Prodaja počinje u utorak, 10. jula.

Beograd, 6. juli, 2007 – Vip nudi novu, jednostavnu, veoma privlačnu, jedinstvenu pripejd tarifu od svega 4.9 dinara po minutu i 1.9 dinara za SMS poruku, počevši od 10 jula. Ova tarifa važi prema fiksnoj i svim mobilnim mrežama u Srbiji, 24 sata, 7 dana u nedelji. Na današnjoj konferenciji za novinare, Vip je najavio puni izlazak na tržište i predstavio sledeću promociju: svaka dopuna do kraja godine će biti udvostručena.

- Prema našim istraživanjima, 2 od 3 potencijalna korisnika žele jednu, pristupačnu cenu za pozive od Vipa prema bilo kojoj mreži. Ova jedinstvena pripejd tarifa je naš odgovor na njihove zahteve. Svako ko nam se sada pridruži, može da uživa u blagodetima najbolje, jedinstvene tarife na tržištu, i da prestane da brine o ceni razgovora ka bilo kojoj destinaciji – istakao je Aleksandar Šperl, predsednik Upravnog odbora Vip mobile d.o.o.
Cena novog pripejd SIM paketa/broja je 200 dinara (sa PDV-om), a uz nju se dobija i 200 dinara redovnog kredita.


itd itd
na Vipovom sajtu, izgleda da su upalili pozivi
http://vipmobile.co.yu/cm/brief/media/pressarchive/index.php

pardon, ptiki je bio brzi :(
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 415048 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.