Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 104734 | Odgovora: 342 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?06.04.2007. u 23:31 - pre 207 meseci
E pa,sad - jasan mi je sluchaj kada pleme prima pod svoje skute, ali josh uvek imam nedoumice u sluchaju buzdovandzije individue koji nasrtljivo nastupa ispred plemena.

.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?07.04.2007. u 00:31 - pre 207 meseci
OK, Lesli, znaci tvrdis da su Srbi na nivou divljaka i varvara? Fino.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?07.04.2007. u 12:46 - pre 207 meseci
Ne znam na koji nivo mislis. Ne tvrdim da su Srbi na nivou varvara i divljaka, nego da ona zajednica i sistem koju ce Srbi sa zarom da podrze i prihvate kao svoju mora da bude zasnovana na principima relativnog egalitarizma i solidarnosti, uz mere kao sto su ukidanje zakona o porezu na ekstraprofit i zamenu tog zakona zakonom o nacionalizaciji celokupne imovine ratnih i kriminalnih profitera (tzv tajkuna), bilo da se ona nalazi u zemlji ili u inostranstvu, kao i pokretanje stotinak istraga za ratni i kriminalni profit sirom Srbije na svaku pokrenutu istragu o ratnim zlocinima iz devedesetih. Jedino to moze trajno da promeni srpski odnos prema toj sreci koju im nudite. Sve drugo oni ce odbijati, a posebno ovo materijalisticko - lopovskoarijevsko drustvo koje im se nudi kao kraj istorije, i koje neki pokusavaju na silu da im nametnu. Sve to svi vi znate, ali vam se ne svidja to sto vidite, pa vam je onda lakse da se pljuje po tim divljim Srbima koji ne umeju i nece da budu "pragmaticni" kao vi, da ne kazem oportunisti, pa da zapuse nos i uzimaju pare koje smrde do neba, i lakse je da se kuka zbog pada nataliteta i traze razlozi u ovome i u onome, umesto da to drustvo koje zelite da im nametnete prilagodite onima koji treba da ga prihvate, ako to treba da traje. Ako je cilj "uzmi pare i bezi" , kao sto jeste vecini ovih pomodara, onda je to druga stvar.
Citat:
braker: E pa,sad - jasan mi je sluchaj kada pleme prima pod svoje skute, ali josh uvek imam nedoumice u sluchaju buzdovandzije individue koji nasrtljivo nastupa ispred plemena.

Moras preciznije da se izrazavas ovako kad pises bez stranih reci, da bi se znalo na koje se tacno pleme misli i koji su ti nasrtljivi buzdovandzije. Ovako se ne zna na koje se pleme tacno misli, niti se zna ko su buzdovandzije. Da li su oni iz plemena japija, iz plemena nosaca klepetuse ili pomodara, iz plemena ovih sto ih obuzima choporativni zanos plemenske zajednice kad se govori o trzistu ili o modelima automobila, ili mozda iz plemena ovih sto osete milinu u donjoj polovini tela kad god vide svoje idole "uspesne bizmismene" i kad cuju price o njihovom velicanstvenom i nadasve postenom "uspehu" itd. Raznih plemena ima.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.213.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?07.04.2007. u 15:44 - pre 207 meseci
Lesli, nisi mi odgovorio zašto si toliki pomodar pa koristiš kompjuter i usluge internet provajdera, pogotovo što prezireš bilo kakve usluge ? To uopšte nije kompatibilno sa Srbima o kojima ti pričaš (u koje i sam sebe svrstavaš) i koji bi da proizvode i koje ne interesuju pomodarske stvari kao što su kompjuter i koji se gnušaju onih koji zarađuju bez motike pružajući usluge (kao što recimo radi tvoj internet provajder kome ti plaćaš da bi piskarao ovde). To znači da si ili licimur (TM) ili da nešto ozbiljno nije u redu sa tvojim shvatanjima.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?07.04.2007. u 16:49 - pre 207 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Ne znam na koji nivo mislis. Ne tvrdim da su Srbi na nivou varvara i divljaka...

Taj zakljucak sam izveo iz toga sto si rekao da Srbi pripadaju, i ne zele da to promene, prvobitnoj ljudskoj zajednici, obliku drugstvenog uredjenja koje je karakteristika divljastva i varvarstva (nakon sto je to receno).


Nego, nezavisno od toga... Ti stalno govoris kako Srbi nisu ti pomodari... OK, reci mi onda, koja je nacionalnost tih pomodara koji su rodjeni u Srbiji i ciji su preci iz srbije. Recimo neko ko je sa sela otisao u grad iz tih razloga koje pominjes kao pomodarske i ponasa se (po tvojoj definiciji) pomodarski. Koja je njegova/njena nacionalnost?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?07.04.2007. u 17:05 - pre 207 meseci
Eh sad, pa jedno je sta pise na papiru, a drugo je stvarnost. Biti Srbin, to ti onako dodje jedno specificno stanje svesti.
Citat:
Marko_L: Lesli, nisi mi odgovorio zašto si toliki pomodar pa koristiš kompjuter i usluge internet provajdera, pogotovo što prezireš bilo kakve usluge ? To uopšte nije kompatibilno sa Srbima o kojima ti pričaš (u koje i sam sebe svrstavaš) i koji bi da proizvode i koje ne interesuju pomodarske stvari kao što su kompjuter i koji se gnušaju onih koji zarađuju bez motike pružajući usluge (kao što recimo radi tvoj internet provajder kome ti plaćaš da bi piskarao ovde). To znači da si ili licimur (TM) ili da nešto ozbiljno nije u redu sa tvojim shvatanjima.

Odgovoricu ti ako mi objasnis kakve veze ima koriscenje sapuna, elektricne sijalice, mikrotalasne peci ili kompjutera kao sredstva za komuniciranje sa sustinskim vrednostima koje Srbi cene i na kojima zele da baziraju svoje drustvo.

Ako ste zaboravili koje su to vrednosti, informisite se malo na primer sta su pricali ljudi sa Krfa o srpskoj vojsci koja je tamo bila pa otisla, ono, kako nikad takvu vojsku videli nisu, vojsku koja nista nije ukrala, nikog nije maltretirala ili pijana silovala itd. Ali oni koji su cinili tu vojsku nisu cenili ljude po tome da li piju original fantu ili piju frutelu, ili po tome koju marku bicikla imaju. Pa vi vidite sta ste bili, a sta ste postali, vidite kome se danas divite, i ko su vam idoli a sta vam je ideal.
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?07.04.2007. u 17:50 - pre 207 meseci
Citat:
Moras preciznije da se izrazavas ovako kad pises bez stranih reci, da bi se znalo na koje se tacno pleme misli i koji su ti nasrtljivi buzdovandzije.

Misha mu nejgovog, Leslie,chas je problem jedno, chas drugo - ne mozhemo svi brslati.
Aj josh jednom prochitaj post na koji se citirani nadovezuje i onaj koji mu je prethodio, pa da vidimo da li je buzdovandzija opravdano korishten izraz.
Ako i dalje bude nekih nejasnoca - rado cu pojasniti.

Ostatak ne zasluzhuje komentar jer neodoljivo podseca na onaj dobro poznati ritam.

Ali nije to svrha javljanja.
Naime, setih se priche o choveku chija je jedinica merenja nula, o choveku koji nastoji da poraste u sopstvenim ochima umanjujuci sve oko sebe koristeci nadljudski i neljudski visoka merila za postupke i dela drugih.
I kad oceni, premeri i uvredi, taj melanholichni trijumfator pobednichki prosheta pustinjom nesposobnih ljudi i nesavrshenih stvari.
On poznaje bezvrednost svih stvari, zato tako pobednichki i sigurno, meri i obara.
Medjutim, u toj slavodobitnoj extazi zaboravlja da sam nishta drugo i ne zna do TO i nicheg drugog i nema do svojih visokih merila.
Tako su prokleti siromashni duhom.






.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?07.04.2007. u 19:55 - pre 207 meseci
Ma pusti takve, fukara, bestraga im glava. Samo, bas me zanima, kad si vec svestan toga da su takvi fukara koja radi to sto kazes, koji li te od njih tako nazuljao i cime, pa ih sada vidjas svuda, i tamo gde ih ima, i tamo gde ih nema? To je vec velika misterija.
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?07.04.2007. u 23:06 - pre 207 meseci
Uh..., ne volim da se ponavljam bez preke potrebe, ali moram da pitam: jel chitash ponekad svoja pisanija?
.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 10:37 - pre 207 meseci
Je li, da li si mozda primetio da svaki topik na kome ti insistiras na tim nekim bezveznim prepucavanjima ubrzo bude zakljucan? Pa zasto tako moj brakeru?

Nego dobro, drugo sam nesto hteo, i mislim da ce to biti bas zanimljivo, ovako na uskrs. Kazes, postoje neki koji vole da za postupke i dela drugih koriste "nadljudski i neljudski visoka merila". Ovo je bas zanimljivo. Daj da vidimo koja su to nadljudska i neljudska merila, kazi ti, pa da vidimo onda koja bi to bila ljudska. Da li su na primer ljudska merila ova pomocu kojih ti i tebi slicni merite ljude, tako da coveka posmatrate kao bice opsednuto profitom, potrosnjom, moci, novcem, sjajnim djindjuvama i kao pohlepnu, zlu, sebicnu i prilicno bezosecajnu spodobu? Pa ako je to bice stvarno takvo, pa majku mu, takvi monstrumi ne zasluzuju da zive, i treba sto pre da budu istrebljeni dok ne naprave neki veci belaj. Ili je mozda istina negde tamo, da se odredjenim agresivnim grupama dalo (to su oni isposlovali svojom agresijom i nasiljem, ono, dosli divlji pa oterali pitome) da namecu ta merila (verovatno po sebi, lopov za sve druge misli da su lopovi, sto rece jedan) , i da onda agresivnom propagandom, posebno sa TV, razvijaju zavist, zlobu, pomenutu pohlepu ( "greed is good" , "ta i ta banka - prijatelj svim vasim zeljama" , blablabla ) nemoral, sve u svemu, da neguju najnize strasti i animalne instinkte, te tako sire nesrecu. Sta ti mislis?
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 12:28 - pre 207 meseci
Je l' razume neko o čemu ovaj čovek govori? Meni to liči na šupalj monolog bez kraja i konca; ako se tema zaključa, mislim da osim Leslija niko neće misliti da je šteta.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 12:35 - pre 207 meseci
Citat:
Lesli
Biti Srbin, to ti onako dodje jedno specificno stanje svesti.


Ovo je definitivno naj-citat ikad... definitivno za potpis :)

Lesli: Biti Srbin, to ti onako dodje jedno specificno stanje svesti.

To, zapravo, objasnjava mnogo toga - i meni se nekako oduvek cinilo da Sijuksi, GNU Zealoti, Pashtuni, Palestinci, Leslijevi Srbi i kompanija imaju nesto zajednicko, skoro pa isti ljudi... sad sam konacno dobio i dokaz za to! To je ta tajna veza - svi su oni Leslijevi Srbi :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 12:46 - pre 207 meseci
Citat:
Je l' razume neko o čemu ovaj čovek govori?


Heh, mozhda bih mogao da kazhem koju rech o podmuklom i pakosnom instinktu omalovazhavanja, patosu distance i vrednosnim sudovima ljigave zhabe koja iz svoje barushtine krekece o moralu i rangovima, ali nazivanje stvari pravim imenom kada se gluposti odredjuju atributi vodi u lock - stoga, cu da cutim ki zaliven:)
.
 
Odgovor na temu

Bananaman

Član broj: 13587
Poruke: 76
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 13:17 - pre 207 meseci
Leslijev blog:

nadrealan.mojblog.co.yu

Ako i nije Leslijev, kao da jeste...
The Time is Near!
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 16:43 - pre 207 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Je l' razume neko o čemu ovaj čovek govori?

Razume onaj ko treba, nista ti ne brini. A ako ti ne razumes ili ti smeta to sto vidis, molim lepo, niko te silom ne tera da to citas. Iskuliraj i idi dalje, sta te briga za budale i njihove budalastine. I razume braker, normalno, a ti valjda ne zelis da budes kao on. Zato on i radi to sto radi, sto razume, i to radi na svakoj temi, i na temi gde me ima, i na temi gde me nema, i u sest ujutru i u tri nocu, sve dok ne izazove zakljucavanje teme. Razumem ja mladost, ali taj covek je izgleda postao opsednut. Zamisli onda sta bi neko takav kao on radio uzivo nekome ovakvom, i kakvom kasikom. Hvala bogu pa su pametni ljudi smislili internet gde vlada prava sloboda, i gde covek moze da kaze sta stvarno misli o bilo cemu, bez da ga raznorazni brakeri i drugi drugovi komesari brakuju.
 
Odgovor na temu

Milan Stojanovic
Vlasnik Agencije za poslovne usluge

Član broj: 92160
Poruke: 444
*.abakusbp.net.



+1 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 17:45 - pre 207 meseci
A da Vas pitam sve , kako se zove tema na koju pišete?!
V E L I K O
J E
P R E I M U Ć S T V O
N E
B I T I
J E D N O L I K
___________________________________________________________________

OV SM
LA PK
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 19:16 - pre 207 meseci
Citat:
Iskuliraj i idi dalje, sta te briga za budale...

Jeste, evo i ja sam za to: da se Mad Zone preimenuje u [el] (Eldridz Leslie) i da se u duhu demokratichnosti [es]-a obezbedi mogucnost odgovora na Leslijeve propovedi kao iskljuchivo pravo moderatora, koji ce se eks lege ogranichiti na:
1.Alleluia
2.Amin

over and out







.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.213.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 19:27 - pre 207 meseci
Citat:
Odgovoricu ti ako mi objasnis kakve veze ima koriscenje sapuna, elektricne sijalice, mikrotalasne peci ili kompjutera kao sredstva za komuniciranje sa sustinskim vrednostima koje Srbi cene i na kojima zele da baziraju svoje drustvo.

Pa odgovor je veoma jednostavan. Sve te stvari su izmislili pomodari TM, tj. oni koji su želeli napredak, a ti njih, koliko mogu da vidim iz tvog izlaganja prezireš. Takođe, neki drugi pomodari TM koji imaju svoje fabrike na tim istim stvarima zarađuju milijarde dolara... a ne mrdaju guzicom nego lepo sede u foteljama dok drugi rade za njih... a ti si i protiv njih koliko sam mogao da razumem. Pa zašto im onda daješ podršku koristeći sve te stvarčice ? Ajd sad ti :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.240.*



+629 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 21:14 - pre 207 meseci
Citat:
biznis inkubator: A da Vas pitam sve , kako se zove tema na koju pišete?!

Teško pitanje obzirom da većina niti imaju decu, niti imaju u planu da u skorijoj budućnostu imaju decu te su poprilično nekompetentni za diskusiju.
Uglavnom su replike na Leslijeve, hmmm ideje i vizije - ne bih se čudio da je samo u pitanju pasionirano praćenje Leslijevih aktivnosti... pa gde je on, tu i ostali.
Sve u svemu, horsko lajanje na nešto što ne zaslužuje ni komentarisanje..
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?08.04.2007. u 21:19 - pre 207 meseci
Reci im MyWay :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 104734 | Odgovora: 342 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.