Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18

[ Pregleda: 104714 | Odgovora: 342 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
*.yubc.net.



Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?09.06.2008. u 11:36 - pre 193 meseci
Lesli,generalno mislim.
A ako nisi roditelj,onda ne mozes ni da shvatis.
Cilj ovog drustva bi valda trebao da bude veci natalitet,jer smo nacija u izumiranju.
 
Odgovor na temu

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?09.06.2008. u 12:12 - pre 193 meseci

Za pocetak procitajte Arcibalda Rajsa i njegovu 80 godina staru knjigu CUJTE SRBI pa vidite da je vec onda zapoceo proces opadanja nataliteta i tzv. les selijakus. Tj. bezanje u gradove sa sela.

Ako ne zelite da bude tako, a vi lepo ucinite nesto po tom pitanju.

Budite roditelj. Kada budete imali decu pitacete se zasto niste pre?


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.infodata.co.yu.



+558 Profil

icon Re: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?09.06.2008. u 20:33 - pre 193 meseci
Ne znam, ja sam ti vise onako za Aleksandra Nila i njegov Samerhil.
Citat:
ivanv100: Lesli, generalno mislim. A ako nisi roditelj,onda ne mozes ni da shvatis.

Jesam i to ihaha, za neku godinicu bioloski cak i deda mogu da postanem, ali ne znam kakve to veze ima sa davanjem para sestrama, a posebno ne znam sta to ima veze sa drzavom. Pravo da ti kazem, ja se trudim da drzavu drzim sto dalje i od mene i od mog deteta. Ja drzavi ne bi poverio ni nacrtanu ovcu a kamo li dete, i to moje.
Citat:
ivanv100:Cilj ovog drustva bi valda trebao da bude veci natalitet, jer smo nacija u izumiranju.

Koga je briga. Sam pao sam se ubio. Nacije su i tako prevazidjen koncept i treba da odumru (ne izumru) , a drustvo treba da cine prosveceni individualci, a ne zivina koja nije ni cula za kontracepciju pa umesto toga koristi abortuse. Doduse, ne treba da ga cini ni ona zivina sa druge strane, kojoj to stanje odgovara, zato sto tako zaradjuje pa trlja ruke i delje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Da li ce natalitet u Srbiji i dalje opadati?

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18

[ Pregleda: 104714 | Odgovora: 342 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.