Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pancevo - ADSL - konacno

[es] :: ISP :: ADSL :: Pancevo - ADSL - konacno

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57768 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

M1XER
Milorad Trivkovic
Pancevo

Član broj: 138037
Poruke: 11
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno26.03.2007. u 15:13 - pre 208 meseci
Citat:
Emilio Ranchez: Ako se DSL lampica ne pali, to bi trebalo da znači da DSL signal još nije pušten, ako se ne varam.


ili to ili je modem neispravan,iskreno bi voleo da je tvoja varijanta u pitanju

p.s.mmmilek jel kod tebe proradilo ili ?????
 
Odgovor na temu

alexwolf4321

Član broj: 21514
Poruke: 161
91.150.114.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno26.03.2007. u 16:39 - pre 208 meseci
UZEO!!! :)

Posto me jos nisu zvali... Ja danas otisao u KS, rekao im da sam zvao 0800 broj i da su mi rekli da dodjem po modem :)
Dali mi bez problema, spojio sam i evo surfam... :)

P.S.
Ja sam se pola sata zezao, nije hteo da proradi, kad ono telefon sam gurnuo u "line" na spliteru, a iz "phone" u uticnicu... umesto obrnuto... (DSL ni da blinkne + neki shum u slushalici)...
Tako da kada sam primetio gresku, prespojio i evo PICHI! :)

VELIKI pozdrav!
 
Odgovor na temu

stokuca

Član broj: 101371
Poruke: 9
77.46.131.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno26.03.2007. u 18:31 - pre 208 meseci
Sve najbolje vama sto ste dobili ADSL modem posle skoro 6 meseci,da li je neko iz Panceva sa Nove Mise dobio modem,ja jos uvek cekam da me pozovu,vec iz nedelje u nedelju se nadam,ali nista.POZZZ
 
Odgovor na temu

mmmilek
Pančevo

Član broj: 105053
Poruke: 4
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno26.03.2007. u 22:47 - pre 208 meseci
Ja sam pokupio modem u petak, nisam čekao da me zovu.
ASDL mi još uvek ne radi (nije do modema).
Čuo sam da nikom na Misi ne radi zato što treba ˝da prevežu centralu˝.
Zvao sam 97 i prijavio kvar navodno će sutra da vide da srede. Ja lično čisto sumljam ali..
Ako nekom proradi ADSL na Misi bilo bi lepo da nama ostalim ˝srećnicima˝ sa Mise koji smo pokupili modem
javi.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

timmy
Jovan Timotijevic

Član broj: 37087
Poruke: 634

Sajt: www.e-tim.net


+89 Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno27.03.2007. u 12:27 - pre 208 meseci
Koliko se ja secam objasnjenja za Misu,

jedini multiplekser se nalazi na glavnoj centrali u glavnoj posti,
a centrala na Misi je udaljena vise od 2km od glavne poste,
pa je pitanje da li je ADSL zapravo i moguce koristiti na
centrali u naselju Misa.

Mozda gresim, ali je otprilike ovako glasilo objasnjenje koje sam
cuo pre par nedelja.

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao timmy dana 27.03.2007. u 19:46 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Davidian
Vujaklija Miljenko
Pancevo

Član broj: 74907
Poruke: 26
91.150.107.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno27.03.2007. u 18:37 - pre 208 meseci
Evo dobih i ja konacno adsl. Thomson 546v6 router.
E sad da li se neko igrao sa podesavanjima za port forwarding posto ni jedan od p2p kiljenata nece da radi (sem torenata).
Ima li neko resenje?
 
Odgovor na temu

Dileya
Pancevo

Član broj: 19933
Poruke: 160
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno27.03.2007. u 19:15 - pre 208 meseci
http://portforward.com/english...546v6/Speedtouch546v6index.htm
 
Odgovor na temu

stokuca

Član broj: 101371
Poruke: 9
77.46.131.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno27.03.2007. u 21:56 - pre 208 meseci
moj ortak koji je na Novoj Misi,preko puta mene zivi isao je direktno u KS po modem,posto ga nisu pozvali on je resio da ode sam po modem,potp. je ugovor i dobio modem,kaze da mu odlicno radi,iz prve je povezao,tako da ne vidim u cemu je problem sa centralom posto vecini mojih ortaka radi perfektno,ko je pokrenuo temu da je do centrale i da nikom na misi ne radi,neka skoci kroz prozor
 
Odgovor na temu

SweeP013
Milos Krstic
Panchevo/SODARA

Član broj: 73323
Poruke: 14
77.46.131.*

Sajt: www.SweeP013.net


Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno27.03.2007. u 22:09 - pre 208 meseci
Kod mene nishta josh uvek chekam! Kad sam zvao ona baka mi je rekla da kao sada izvode neke radove nemam pojma i kad sam je pitao kad ce da bude rekla je kao i uvek "ne znamo javicemo vam"! Inache nalazim se na streli!
 
Odgovor na temu

M1XER
Milorad Trivkovic
Pancevo

Član broj: 138037
Poruke: 11
195.252.64.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno27.03.2007. u 22:23 - pre 208 meseci
Citat:
stokuca: moj ortak koji je na Novoj Misi,preko puta mene zivi isao je direktno u KS po modem,posto ga nisu pozvali on je resio da ode sam po modem,potp. je ugovor i dobio modem,kaze da mu odlicno radi,iz prve je povezao,tako da ne vidim u cemu je problem sa centralom posto vecini mojih ortaka radi perfektno,ko je pokrenuo temu da je do centrale i da nikom na misi ne radi,neka skoci kroz prozor


OK to je lepo znati,znaci nije problem u centrali,verovatno je do modema, a to u praksi znaci do 45 dana cekanja

Citat:
SweeP013: Kod mene nishta josh uvek chekam! Kad sam zvao ona baka mi je rekla da kao sada izvode neke radove nemam pojma i kad sam je pitao kad ce da bude rekla je kao i uvek "ne znamo javicemo vam"! Inache nalazim se na streli!



Koliko je meni poznato Strelishte i Vojlovica planom za uvodjenje ADSL-a nisu predvidjeni u ovom krugu.


Aj ako ima nekog sa mise a da mu radi ADSL i da je raspolozen da se malo zeza neka mi pusti pm pa da donesem modem do njega da probam da li radi ili ne
 
Odgovor na temu

stokuca

Član broj: 101371
Poruke: 9
77.46.131.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno27.03.2007. u 22:28 - pre 208 meseci
aj,ja sutra idem da im se n..... majke,i da im uzmem modem,pa cu da ti javim sta se desava
 
Odgovor na temu

mmmilek
Pančevo

Član broj: 105053
Poruke: 4
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno27.03.2007. u 23:40 - pre 208 meseci

Jos uvek ne radi.
Bio sam kod ortaka kojem radi ADSL i probao svoj modem i radi.
Tako da nije do modema, nego do centrale.
 
Odgovor na temu

dakiyu
Pancevo

Član broj: 2350
Poruke: 781
*.planetsky.com.



+8 Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno28.03.2007. u 00:16 - pre 208 meseci
Jer moze neko da objasni,na sajtu telekoma platis 5000din i dobijes adsl a recimo u 3dnet,Biss i panet samo potpises ugovor i dobijes adsl...koja je to fora ili se i u telekomu nista ne placa?I koja je fora da samo u telekomu kazu da nema ogranicenja a ostali preovajderi jeftinije pakete ogranicavaju sa 1,2,4GB?
DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
SBB ADSL 16/1
Phenom II X2@X4 [email protected],gigabyte MA770-UD3
Kingston hyper 2x1GB@1066
WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
GTX460 OC 1GB DDR5
Corsair 450W
Total tv+skystar HD2
Monitor Dell P2314H IPS LED
 
Odgovor na temu

special-kk
bgd

Član broj: 91014
Poruke: 48
77.46.234.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno28.03.2007. u 09:37 - pre 208 meseci
Citat:
mmmilek: Jos uvek ne radi.
Bio sam kod ortaka kojem radi ADSL i probao svoj modem i radi.
Tako da nije do modema, nego do centrale.


Ortaku je mnogo zao zbog brzine
 
Odgovor na temu

mmmilek
Pančevo

Član broj: 105053
Poruke: 4
91.150.114.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno28.03.2007. u 13:00 - pre 208 meseci

Otklonili su kvar, radi mi ADSL.
Pozdrav svima.
 
Odgovor na temu

M1XER
Milorad Trivkovic
Pancevo

Član broj: 138037
Poruke: 11
91.150.114.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno28.03.2007. u 15:40 - pre 208 meseci
Dosao sam sa posla i vidim svetli mi DSL lampica na modemu
Pa reko da probam i ono radi
Bilo je do centrale

Citat:
dakiyu: Jer moze neko da objasni,na sajtu telekoma platis 5000din i dobijes adsl a recimo u 3dnet,Biss i panet samo potpises ugovor i dobijes adsl...koja je to fora ili se i u telekomu nista ne placa?I koja je fora da samo u telekomu kazu da nema ogranicenja a ostali preovajderi jeftinije pakete ogranicavaju sa 1,2,4GB?


Pa telekom od provajderima uzima kintu za adsl prikljucke u centrali u vidu rente na mesecnom nivou,pa plus svi provajederi zakupljuju linkove,jeli,od TELEKOMA.Time onda dodjesh do zakljucka da telekom nece sam sebi da skace u stomak kada vec sve drzi u vsvojim rukama.Jedini provajder za kojeg znam da ima svoj link ka instranstvu je verat, al opet oni uzimaju ADSL prikljucke od TELEKOMA i tako u kruga, a ljudi od necega moraju da zive pa imash te urnebesne pakete tipa 500mb pa do 4 gb pa sa zatvorenim portovima itd. a TELEKOM to ne radi jer su oni gazde.

U TELEKOMU se ne placa nishta ako si se prijavio za vreme akcije koja ja mislim da josh uvek traje al nisam siguran pozovi 9863


P.S. u Sloveniji imash kao student adsl vezu za 3 MB 35e a i to je dranje
 
Odgovor na temu

Davidian
Vujaklija Miljenko
Pancevo

Član broj: 74907
Poruke: 26
77.46.233.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno28.03.2007. u 16:14 - pre 208 meseci
Resih problem sa portovim, sve radi fino sada. Samo mi nije jasno zasto dele ljudima rutere (npr. meni) koji imaju jedan komp i nemaju u planu da kupuju u skorije vreme jos jedan, dok drugi kojima je potreban ruter dobijaju klasican adsl modem. Neko mi rece da to daju na osnovu toga ako imas ISDN prikljucak dobijes obican modem, a ako nemas dobijes ruter???
 
Odgovor na temu

dakiyu
Pancevo

Član broj: 2350
Poruke: 781
194.106.171.*



+8 Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno29.03.2007. u 01:35 - pre 208 meseci
Hvala @m1xer,samo mi to nema logike jer ako je tako onda samo budala moze da uzme nekog osim telekom-a...mislim,1 GB mesecno za 1200 dinara nije dovoljan ni za skype ni za online igranje a kamol' neki manji download i jaci surf...

Meni je problem sto nije moj stan pa ne bih da placam uvodjenje a danas odem do poste BASH u 13,05 a pauza do 13.30 pa i dalje ne znam da li traje akcija...a namerno nisam hteo da se prijavim na akciju jer sam bio ubedjen da ce postojati ogranicenje a prezadovoljan sam satelitskim internetom jer nisam heavy downloader...

Po tvome ispada da je telekom monopolista sto je nemoguce...(bas se nasmejasmo zar ne...ha-ha)
DM500s,SS2HD2, 19,16,13,1
SBB ADSL 16/1
Phenom II X2@X4 [email protected],gigabyte MA770-UD3
Kingston hyper 2x1GB@1066
WD 2x320GB AAKS SATA 2-raid0
GTX460 OC 1GB DDR5
Corsair 450W
Total tv+skystar HD2
Monitor Dell P2314H IPS LED
 
Odgovor na temu

M1XER
Milorad Trivkovic
Pancevo

Član broj: 138037
Poruke: 11
91.150.114.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno29.03.2007. u 15:51 - pre 208 meseci
Citat:
dakiyu: Hvala @m1xer,samo mi to nema logike jer ako je tako onda samo budala moze da uzme nekog osim telekom-a...mislim,1 GB mesecno za 1200 dinara nije dovoljan ni za skype ni za online igranje a kamol' neki manji download i jaci surf...

Meni je problem sto nije moj stan pa ne bih da placam uvodjenje a danas odem do poste BASH u 13,05 a pauza do 13.30 pa i dalje ne znam da li traje akcija...a namerno nisam hteo da se prijavim na akciju jer sam bio ubedjen da ce postojati ogranicenje a prezadovoljan sam satelitskim internetom jer nisam heavy downloader...

Po tvome ispada da je telekom monopolista sto je nemoguce...(bas se nasmejasmo zar ne...ha-ha)



TELEKOM MONOPOLISTA ahahahahahahaha
Izgubili su monopol donoshenjem nekog zakona hahahahahahah
ali je situacija josh uvek ista

Ne kazem da su ljudi budale shto ce uzeti adsl kod drugih provajdera verovatno ce i da radi bolje nego kod telekoma ali shto je sigurno sigurno jer ne zelim da mi se desi neshto ovog tipa ali josh uvek imam na umu da je telekom monopolista pa je sve moguce.


Citat:

crafter
Član broj: 137296
Poruke: 2
*.adsl.beocity.net.
OS: Windows XP



Profil
Email
Privatna Poruka Re: Beocity ADSL - komentari pre 21 dana i 22h

VAuuuuuu!!!!

Koristim Beocity-jev aDSl 256 flat rate vec skoro godinu dana (+/- par meseci..) ako se ne varam i tek sada sam otkrio ovaj forum......
Kad sam ja sklopio ugovor sa Beocity-jem za uplacenih 60 eura dobio sam 'paket' od 3 meseca adsl 256 flat + besplatan set up i modem (dobijete filter za tel.liniju i CD i fotokopiran papir upustvo=uradi sam....ok)...
Da se ne lazemo u prvo vreme bio sam odusevljen netom jer sam se ratosiljao dial up konekcije i cekanja, ali vrlo brzo i ADSl je krenuo da 'zabusava'...prekida...al su me redovno obavestavali da je Telekom kriv za sve sto ne valja oko protoka i sl. (uvek neki radovi na mrezi...ok...i to prihvatam....)..Koristio sam Kazaa Lite za P2P i Skype program i da ne lazem u pocetku je sve bilo OK.

Od skora protiv svoje volje (kao i svi ostali korisnici) sam prebacen na neki shatro GOLD paket 256 flat na kojem sad imam shatro garantovan protok ali po 'manjoj' ceni ( sa cc. 1790din smanjeno na 1390 din)....Ja u medjuvremenu nisam koristio ni Kazaa-u ni Skype, vec samo 'blagodeti' ogranicenog na cekanje skidanja sa Rapidshare.de/.com i pre neki dan odlucim ponovo da instaliram Skype i Kazaa-u kad ono...prc.....dragi nam Beocity je izgleda napravio 'VRHUNSKU PREVARU SVOJIH KORISNIKA', ali je upakovao u ambalazu GOLD paketa i onemogucio svoje korisnike da koriste programe tipa Kazaa, e-Mule i sl, a ni Skype ne radi (iako oni tvrde da bi trebalo da radi)....
Kad pozovete Call centar Beocity-ja dobicete fin odgovor operatera koji ce vam 'otpevati' kao papagaj istu pesmicu iz mail-obavestenja Beocity-ja da ste prebaceni na GOLD paket i blah blah blah....kao neki j**ni potparol stranke pomalo podsmevajucim tonom-'nesto sam vam rekao, ali nista vam konkretno nisam odgovorio'...

Zasto sve ovo ja pisem .....jer sam tek sad provalio armiju nezadovoljnih korisnika Beocity-ja, koji jos jedino mogu od tog Beocity-ja da ocekuju mail sledece sadrzine, koji bi jedino i bio iskren i posten odnos kompanije sa svojim korisnicima od kojih zivi, a to je:

DA DRAGI KORISNICI...U PRAVU STE...za***ALI SMO VAS SVE ZA MEDALJU...ALI STA CETE....OVO JE ZEMLJA CUDA I VI NAM NE MOZETE NISTA, A AKO ZELITE DA IMATE BAR MALO BRZI MAIL, SAGNITE GLAVE KAO I DO SADA I TRPITE SVA NASA SKAKANJA PO VASIM ZIVCIMA I NOVCANICIMA JER...CITIRACU VEC NEKOGA...'SHIT HAPPENS'!!!!

Sve sto mogu da kazem na kraju........koliko god se covek trudi da bude fin i normalan u odnosu sa nekim kome u napred dajes pare za neku uslugu, a taj te iz meseca u mesec nesto ogranicava i zaje*ava....nazovimo bar to pravim imenom - je*eni sharlatani i prevaranti - Delbojeva i Rodnijeva 'ADSL Provajding Ejdzensi'..we have chicken pussy..cow pussy...smelly pussy..hairy pussy...if we don't have it - you don't want it!!!! Goksi.



Negde u ovom topicu se nalazi

http://www.elitesecurity.org/t237210-15-Beocity-ADSL-komentari
 
Odgovor na temu

bojansilni
Panchevo

Član broj: 136610
Poruke: 118
194.106.171.*



Profil

icon Re: Pancevo - ADSL - konacno30.03.2007. u 18:10 - pre 207 meseci
Ljudi,jel zna neko kada je u planu postavljane centrale u Strelistu?Dali vredi cekati ili da jednostavno uzmem wireless?Cena je slicna(osim opreme),a brzina downloada je valda tu negde...
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Pancevo - ADSL - konacno

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57768 | Odgovora: 290 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.