Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bežični internet zona.ba iskustva

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Bežični internet zona.ba iskustva

Strane: << < .. 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 801100 | Odgovora: 3784 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dadotb
Trebinje

Član broj: 171278
Poruke: 99
91.191.11.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva23.10.2008. u 14:00 - pre 188 meseci
Ringispi: postedi me tvog sranja od rijeci!!!! ne ocekujem pomoc od tebe zaista!!! pitao sam je li neko jos ovo dobio,a ti to koristis da palamudis i je.es ale ovuda!!! od.ebi u skokovima!!!!
 
Odgovor na temu

ringispi
ringispi
Republika Srpska

Član broj: 57079
Poruke: 190
*.teol.net.



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva23.10.2008. u 14:11 - pre 188 meseci
Citat:
dadotb: Ringispi: postedi me tvog sranja od rijeci!!!! ne ocekujem pomoc od tebe zaista!!! pitao sam je li neko jos ovo dobio,a ti to koristis da palamudis i je.es ale ovuda!!! od.ebi u skokovima!!!!


Decak suvise si bezobrazan da bi ti bilo ko odgovorio, jer kako rekoh niti doprinosis temi niti se zalazes da bilo kome pomognes osim sto se trudis da se tema ukine a kad ti zaskripi guzici onda trazis pomoc.

Kako i sam mozes da vidis ja sam na cistom ADSL ali sam bio na 5 wireless provajdera te pomazem svojim znanjem i zalazem se na ovoj temi bez ikakve naknade iako od teme nemam koristi dok si ti bezobrazan pa ni hvala neznas rec.

Kao sto si mogao procitati u moim postovima trudim se da pomognem ljudima koi su fer i kulturni i zalazem se za temu cak sam stekao i prijatelje na ovoj temei sto se za tebe nebi moglo rec, ali onima koi su bezobrazni zagorcavam zivot.
Napredni dio BiH, Republika Srpska http://tinyurl.com/6esyoc
 
Odgovor na temu

dadotb
Trebinje

Član broj: 171278
Poruke: 99
91.191.11.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva23.10.2008. u 16:25 - pre 188 meseci
ringispi...zaista me zabole sto mi neces pomoci....meni tvoja pomoc nije potrebna,pogotovo ne od nepismenog lika, koji ne zna kad se NE pise zajedno a kad odvojeno, pa mogu misliti sto bi me tek komplikovanijim stvarima naucio....pametnom dosta!!!
 
Odgovor na temu

dadotb
Trebinje

Član broj: 171278
Poruke: 99
91.191.11.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva23.10.2008. u 16:27 - pre 188 meseci
karic....hvala na trudu!!! ali si se dobroooo prebrojao, ili nisi skontao pitanje?????
 
Odgovor na temu

E70DX
Bihac

Član broj: 186441
Poruke: 9
91.191.12.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva23.10.2008. u 17:33 - pre 188 meseci

..
 
Odgovor na temu

virtualx
bihać - BIH

Član broj: 5930
Poruke: 3383
91.191.20.*

ICQ: 11


+4 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva23.10.2008. u 17:34 - pre 188 meseci
istina ziva :D
 
Odgovor na temu

yeljko

Član broj: 97908
Poruke: 580
91.191.17.*



+4 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva23.10.2008. u 19:16 - pre 188 meseci
Citat:


Pa hebote ovaj lici na mene!



 
Odgovor na temu

sinip
Siniša Pavlović
Doboj, Republika Srpska

Član broj: 58824
Poruke: 201
*.teol.net.

Sajt: www.italkmoney.com


+1 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva23.10.2008. u 23:52 - pre 188 meseci
Citat:
dadotb: ringispi...zaista me zabole sto mi neces pomoci....meni tvoja pomoc nije potrebna,pogotovo ne od nepismenog lika, koji ne zna kad se NE pise zajedno a kad odvojeno, pa mogu misliti sto bi me tek komplikovanijim stvarima naucio....pametnom dosta!!!


Elem, pisah to već prošli put ali je tema bila skinuta i poruka obrisana, pa 'ajmo Jovo nanovo...

Znači napadaš čovjeka da je nepismen a sam ne koristiš naša slova kad pišeš??? To kao prvo. Kao drugo, počesto nema veze da li je neko pismen ili "pismen" sa onim što hoće da kaže, što se odnosi i na tebe i na ringispi-la, i kao treće, trebalo bi da znaš da kad sam spustiš diskusiju na takav nivo da pođeš da se prepucavaš oko pravopisa, bilo bi ti krajnje vrijeme da prestaneš...

Toliko o tome.

Čisto od dosade sad prođoh kroz tvoje poruke (svašta čovjek radi kad je nezaposlen) i kad smo već kod pravopisa:
1. poslije znakova interpukcije se ostavlja razmak.
2. rečenica počinje velikim slovom.

[Ovu poruku je menjao sinip dana 24.10.2008. u 12:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

aleksandar-rs

Član broj: 177146
Poruke: 24
79.143.166.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva24.10.2008. u 14:44 - pre 188 meseci
Blic.net Banja Luka

SOLOwadsl
Usluga Brzina pristupa (Kbps) Količina prenesenih podataka Veličina mailbox-a (MB) Cijena (KM)
INTERNET 768/128 neograničeno 50 25,00

SOLOcabel
Usluga Brzina pristupa (Kbps) Količina prenesenih podataka Veličina mailbox-a (MB) Cijena (KM)
INTERNET 1024/256 neograničeno 50 29,00

DUO* (Netcom cable)
Usluga Brzina pristupa (Kbps) Količina prenesenih podataka Veličina mailbox (MB) Cijena (KM)
INTERNET+TELEFONIJA 1024/384 neograničeno 50 42,00
INTERNET+CATV 1024/384 neograničeno 50 39,00

TRIO (Netcom cable)
Usluga Brzina pristupa (Kbps) Količina prenesenih podataka Veličina mailbox-a Cijena (KM)
INTERNET+CATV+TELEFONIJA 2048/512 neograničeno 50 50,00

PAKETI UKLJUČUJU
Pretplatu
160 min besplatnog razgovora u lokalu
Uvid u listu poziva
Besplatni pozivi u okviru Aneks mreže – „on net“ pozivi – pozivi unutar mreže
Tehnička podrška
Dodatne usluge:
Broj e-mail adresa - 4
Dodijeljenu jednu dinamičku IP adresu
Veličina Web prostora od 10 MB

Priključna taksa/ modem CPE iznosi 0 KM /24 mjeseca i ugovor se isključivo potpisuje na 24 mjeseca
Cijene telefonskih poziva se obračunavaju prema zvaničnom cjenovniku Aneksa.

U navedene cijene nije uključen PDV.


* pored pretplate postoji i generisani telefonski saobraćaj. Ovaj saobraćaj se tarifira prema cjenovniku usluge „ten 60“ (http://www.aneks.com/ten60.html) i podrazumjeva ostvareni saobracaj preko 160 min. podrazumjevanih DUO i TRIO paketima.

Ukoliko korisnik koristi isključivo internet uslugu Aneksa i želi da koristi DUO/TRIO paket, potrebno je da mu se omogući usluga bez bilo kakve nadoknade/Cancellation fee. (npr. ako korisnik WADSL-a želi da koristi DUO/TRIO paket i ima ispunjene tehničke uslove za prelazak na cable uslugu)
 
Odgovor na temu

ringispi
ringispi
Republika Srpska

Član broj: 57079
Poruke: 190
*.teol.net.



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva24.10.2008. u 18:36 - pre 188 meseci
Citat:
sinip: Elem, pisah to već prošli put ali je tema bila skinuta i poruka obrisana, pa 'ajmo Jovo nanovo...

Znači napadaš čovjeka da je nepismen a sam ne koristiš naša slova kad pišeš??? To kao prvo. Kao drugo, počesto nema veze da li je neko pismen ili "pismen" sa onim što hoće da kaže, što se odnosi i na tebe i na ringispi-la, i kao treće, trebalo bi da znaš da kad sam spustiš diskusiju na takav nivo da pođeš da se prepucavaš oko pravopisa, bilo bi ti krajnje vrijeme da prestaneš...

Toliko o tome.

Čisto od dosade sad prođoh kroz tvoje poruke (svašta čovjek radi kad je nezaposlen) i kad smo već kod pravopisa:
1. poslije znakova interpukcije se ostavlja razmak.
2. rečenica počinje velikim slovom.

[Ovu poruku je menjao sinip dana 24.10.2008. u 12:30 GMT+1]


Hebi ga ja se i ne proseravam moim pravopisom i ne ucim ljude pravopisu jer ovo nije tema o pravopisu. Al eto kad (ne)pismeni clan dado iz Trebinja s*** o prvopisu a od skole ima 2 velika odmora male mature, te covjek kreira sebi dodatni nalog te sam sebi pruza podrsku i sam sebe pohvaljuje sa jedne te iste IP adrese, e onda sa takvim ljudima nevidim svrhu razmjene misljenja jer takve osobe ja dozivljavam kao idiote i kretene.

Toliko o dadi.

Ovo sa blic.net treba da sluzi svim ISP u BiH kao primjer kako se posluje i kako se uzimaju pare, slovenci su to svaka im cast.
Napredni dio BiH, Republika Srpska http://tinyurl.com/6esyoc
 
Odgovor na temu

dadotb
Trebinje

Član broj: 171278
Poruke: 99
91.191.11.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva24.10.2008. u 18:48 - pre 188 meseci
Hebi ga ja se i ne proseravam moim pravopisom i ne ucim ljude pravopisu jer ovo nije tema o pravopisu. Al eto kad (ne)pismeni clan dado iz Trebinja s*** o prvopisu a od skole ima 2 velika odmora male mature, te covjek kreira sebi dodatni nalog te sam sebi pruza podrsku i sam sebe pohvaljuje sa jedne te iste IP adrese, e onda sa takvim ljudima nevidim svrhu razmjene misljenja jer takve osobe ja dozivljavam kao idiote i kretene.

Toliko o dadi.

Ovo sa blic.net treba da sluzi svim ISP u BiH kao primjer kako se posluje i kako se uzimaju pare, slovenci su to svaka im cast.


pa tebi jedan duzi post ne moze bez katastrofalnih gramatickih gresaka koje se uce u 1. osnovne....evo samo u ovom sta si napisao:...e onda sa takvim ljudima nevidim svrhu razmjene misljenja ....NEVIDIM se care pise NE VIDIM!!!
 
Odgovor na temu

dadotb
Trebinje

Član broj: 171278
Poruke: 99
91.191.11.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva24.10.2008. u 18:50 - pre 188 meseci
ringispi: garant si zavrsio 2 kursa racunara i neku nocnu skolu???? ajde priznaj!!!!
jer da si zavrsio kvalitetnu srednju skolu (a kamoli faks) ne bi imao ovakve katastrofalne greske zaista!!!!
 
Odgovor na temu

dadotb
Trebinje

Član broj: 171278
Poruke: 99
91.191.11.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva24.10.2008. u 18:51 - pre 188 meseci
elem, glede mog problema sa isticanjem pretplate,zvao sam zona podrsku i kao uvijek se javio ljubazni zenski glas i rijesio mi problem....tako da od vecine forumasa mi pomoc NIJE potrebna!!!! zona forever!!!!
 
Odgovor na temu

dadotb
Trebinje

Član broj: 171278
Poruke: 99
91.191.11.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva24.10.2008. u 18:53 - pre 188 meseci
Moderatore:molim da iscitate poruke od juce, gdje se jasno vidi sa sam napadnut od strane Ringispia i da uklonite istog s diskusije ove.....HVALA
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
87.250.118.*



+122 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva07.12.2008. u 23:21 - pre 187 meseci
pozdrav

evo nas ponovo ovde posle otkljucavanja teme!
samo bih zamolio da ne bude vise ovakvih prepucavanja koja nevode nicemu a ako neko bas ima nesto nekom da kaze tu je pm,msn,skype...
ufff,sad zvucim ko neki moderator!

da se vratimo temi,jel ima nekih novih iskustava oko 5ghz opreme ali samo iz iskustva posto prica rekla-kazala znam mnogo i sam.
ja vec par meseci nisam na zoni posto su kao sto sam ocekivao pretrpali sve bazne pa je konstantan rad interneta postao nemoguc a na 5ghz mi se nesto neuzima zbog samog obavezivanja na godinu dana,placanja 150km za opremu a i besmislenoscu samih paketa na 5ghz koji su blago receno bas bezveze smisljeni.

pozdrav
 
Odgovor na temu

VlaDiXx

Član broj: 120775
Poruke: 398
91.191.7.*



+1 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva08.12.2008. u 01:33 - pre 187 meseci
novost na zoni

ne radi zona manager :) :) već 5 dana
 
Odgovor na temu

ringispi
ringispi
Republika Srpska

Član broj: 57079
Poruke: 190
*.teol.net.



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva08.12.2008. u 21:51 - pre 187 meseci
Citat:
tox master: pozdrav

evo nas ponovo ovde posle otkljucavanja teme! :)
samo bih zamolio da ne bude vise ovakvih prepucavanja koja nevode nicemu a ako neko bas ima nesto nekom da kaze tu je pm,msn,skype...
ufff,sad zvucim ko neki moderator! :)

da se vratimo temi,jel ima nekih novih iskustava oko 5ghz opreme ali samo iz iskustva posto prica rekla-kazala znam mnogo i sam.
ja vec par meseci nisam na zoni posto su kao sto sam ocekivao pretrpali sve bazne pa je konstantan rad interneta postao nemoguc a na 5ghz mi se nesto neuzima zbog samog obavezivanja na godinu dana,placanja 150km za opremu a i besmislenoscu samih paketa na 5ghz koji su blago receno bas bezveze smisljeni.

pozdrav


Svecano se zaklinjem bit cu jos gori a pocet cu i tuc i za usi vuc



[Ovu poruku je menjao ringispi dana 08.12.2008. u 23:40 GMT+1]
Napredni dio BiH, Republika Srpska http://tinyurl.com/6esyoc
 
Odgovor na temu

sinip
Siniša Pavlović
Doboj, Republika Srpska

Član broj: 58824
Poruke: 201
*.cust.tele2.se.

Sajt: www.italkmoney.com


+1 Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva08.12.2008. u 21:56 - pre 187 meseci
Ništa posebno, samo da kažem, ljudi moji kakav internet imaju u Švedskoj... I pazi kad "Nadrealisti" nisu bili u pravu.

U Švedskoj nema problema, zdravooooo...
 
Odgovor na temu

ringispi
ringispi
Republika Srpska

Član broj: 57079
Poruke: 190
*.teol.net.



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva08.12.2008. u 22:37 - pre 187 meseci
Citat:
sinip: Ništa posebno, samo da kažem, ljudi moji kakav internet imaju u Švedskoj... I pazi kad "Nadrealisti" nisu bili u pravu.

U Švedskoj nema problema, zdravooooo...


stani malo otkud ti u Švedskoj ??? Mora da si neku babuskaru smotoooo oko prsta bando banditska, nebi se zachudio i da si na Caribima
Napredni dio BiH, Republika Srpska http://tinyurl.com/6esyoc
 
Odgovor na temu

Bulleth

Član broj: 197407
Poruke: 3
91.191.35.*



Profil

icon Re: Bežični internet zona.ba iskustva10.12.2008. u 21:36 - pre 187 meseci
Evo vec ima 7 dana otkako sam im poslao e-mail i ne odgovaraju. Inace, zanima me cijena tog EXTRA paketa, koliko to sve ukupno kosta itd.. Znam da na cjenovniku pise 200KM, ali mislim da nije to bas tako okruglo, pa eto da vas pitam da se slucajno ne iznenadim ako bi se odlucio da uzmem.
Znaci, datum je 10.12.2008.g. Koliko bi to sve ukupno kostalo "nowadays" ??? :)
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Bežični internet zona.ba iskustva

Strane: << < .. 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 801100 | Odgovora: 3784 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.