Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako resiti problem kriminala

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako resiti problem kriminala
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 81373 | Odgovora: 495 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 14:11 - pre 211 meseci
Citat:
markom: Odsecanje truleži fantastično rešenje, ali kako pronaći trulež?

Otislo se mnogo daleko od teme. Ja sam zapoceo temu navodeci cetvoricu PRONADJENIH, od koji su trojica pusteni a jedan zadrzan mesec dana u pritvoru. Jos jednom podsecanje, u Beogradu se dnevno ukrade 30-ak automobila, to uradi 5-6 organizaovanih grupa, zarada po ukradenom automobilu je u proseku 4.000 EUR-a, znaci 1.000 po coveku dnevno!!! Da li je realno ocekivati da ce takav kada ga popreko pogledaju (citaj zadrze u zatvoru nekoliko meseci) postati koristan clan drustva i svoje ranije znanje o automobilima iskoristiti tako sto ce se zaposliti u autoservisu gde ce za 200 EUR-a mesecno menjati ulje i krpiti auspuhe?! Znaci, od tog resenja nema nista. Drugo resenje je pustiti ga da "izvrsi akumulaciju kapitala", znaci da radi 3 godine i sakupi 1.000.000 EUR-a, kada ce mu biti isplativije da zapocne neki legalan biznis. Ne mogu da verujem da neko moze precutno podrzavati takav pristup problemu. Ako to moze tako, zasto ja ne bih odvojio nekoliko meseci za strucno usavrsavanje a onda privremeno zapoceo sopstveni kriminalni biznis samo na par godina, dok ne skupim pare da kupim halu na sajmu i tamo otvorim najvecu diskoteku u Srbiji. Posle bih radio sve legalno, obecavam, sve radnike bih prijavio na doprinose, svakom bih izdao fiskalni racun, placao bih porez, postao bih uzoran gradjanin koji gura tocak napretka drzave. Sta kosta drzavu da me pusti da ukradem 10.000 automobila...
Jedino resenje za takve je staviti ga iza brave na >10 godina, a u idealnom slucaju ce se desiti da se takav uhvati za pistolj i bude eliminisan metkom u glavu, sve po zakonu. To je moje misljenje a ko smatra za shodno neka me slobodno etiketira kao "bolesnog", "isfrustriranog" i ako se dobro secam "opasnog po sebe i okolinu".


Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 14:16 - pre 211 meseci
Tu tezu da nije bilo kriminala za vreme komunista okacite macku o rep. Nije bilo po novinama, tamo je privreda cvetala, radni narod se radovao, a veliki deo pljacki otimacina i ubistava su radili i drzavni(partijski) mocnici, za koje nisi ni cuo, a i ne dozvoljavaju otvaranje dosijea, pa da se odusevimo, svi. Kada saznamo kako nas je komsija "opisao" SLUZBI.

Bilo je bar deset puta vise sitnog kriminala, prevara i maloletnicke delikvencije. Direktori po firmama su uz blagoslov partije-drzave, "gulili" radnicku klasu. A u vojsci i po "lovovima" su nestajali ljudi, "legalno".

Nije samo bilo dostupnih informacija, ni o kakvim "aktivnostima", ni o skolovanim ubicama, ni o "specijalcima" koji su vijali emigracije po svetu, i ustaske i cetnicke i albanske, a narocito ekonomske.

Arkan tada bese vodja zvezdinih navijaca, ostar momak.. ko bi rekao sta se iza brda valja.

I sada, iz "izokrenute" stvarnosti, donose se zakljucci, i jos se insistira na njima, ne bi li se milion puta ponovili, pa postali cinjenica. Svasta.

Poz.

P.S. Goli Otok je najveci DOS-ov izum, jel' da, a "uspesna" privreda je porazila i Ameriku i Englesku?
 
0

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

markom
Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.du.xdsl.is.

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 14:39 - pre 211 meseci
Ne vredi vladd. Bilo kakvo pozivanje na zdrav razum i memoriju u ovim diskusijama ne služi ama baš ničemu ...

Marko.
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 14:41 - pre 211 meseci
@pctel

Sto toliko pojednostavljujes stvar. Neko kao krade vozila i ima zaradu, ili neke "grupe", po 1000 evra dnevno. Ti stvarno mislis da to tako izgleda. Par momaka, ostrih, u trenerkama, vrljaju gradom i "upadaju" u tudja kola koja preprodaju ili vracaju za neke parice.

Na takvu "pricu", jednostavnu, nema odgovora, zasto "drzava" nije nista uradila. Da "pohvata" dijabole, gde su?

Kradja automobila je ozbiljan posao, koji pravi "probleme" celoj planeti. I da nije umesana neka drzavna struktura, cinovnik koji stancuje fals dokumenta, razne perionice, auto saloni ili autootpadi, lanci trgovina sa rezervnim delovima, servisi, agencije, osiguravajuce kuce, dileri ili zastupnici automobila, bilo bi "jednostavno, kao sto navodis. Po svetu, a i kod nas, ovi "primeri" su bili deo lanca kradje, kombinovano, sporadicno, neki vise neki manje.

I kako tu odvojiti zito od kukolja. Kako saznati da li neko hrani porodicu sa prodavnicom, ili je "karika" u lancu. Kako prikupiti dokaze, validne za sud i presudu. A pri tome ne izbrukati one sto posteno rade, i upropastiti im posao.

A to znaci, da mora nesto sistemski da se uradi, a ne vijati pojedince, trebace ti vise policije nego stanovnika.

Poz.
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 14:47 - pre 211 meseci
@ Marko

Vredi, vredi meni, verovatno tebi, a verovatno i jos nekome. Ne ocekujem masovnu popularnost, ali previse se zaboravlja, uproscava i generalizuje, a sto je jos gore, zagovara se kao pravilo, ne samo kao stav pojedinca, sto bih mozda mogao da razumem, "lakse" im je tako, ne premaraju se detaljima.
Olako "ispaljivanje" ocena i procena je omiljen sport, nekima. Da li je to dobro, stvarnost je pokazala, i pokazivace. Ko se na brzinu zeni, na tenane se kaje.

Poz.
 
0

smsnet

Član broj: 53593
Poruke: 129
*.xdsl.beograd.com.



+1 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:03 - pre 211 meseci

Za vreme komunizma, bar onih godina kojih se secam, kriminala je bilo neuporedivo manje. Od 1985-1990 ja nisam cuo ni za jedan slucaj da su neku bakicu prebili mangupi i ukrali 100eur, da su oteli 10.000din iz kioska ili klincu na ulici oteli telefon ili da je opljackana neka banka!?
Tada je bilo sramota svercovati se u prevozu! U skolama su najveci huligani bili oni koji ne pishu domaci ili pushe cigarete na odmoru.

Onaj ko tvrdi da je kriminala bilo vishe "onda" nego "sada" ili je suvishe mlad da bi se secao, ili je suvishe star pa je zaboravio. :)
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:03 - pre 211 meseci
Bas bi voleo da znam da li bi ovi sto pozivaju na resenje "po kratkom postupku", "metkom u potiljak", "vesanje na stadionu" i sl bili prvi spremni da ucestvuju u takvom cinu i preuzmu odgovornost za rekonstrukciju drustva kao dzelati.

Ko bi ustvari bili ti ljudi spremni da olako oduzimaju zivote, bas me zanima. Ne vidim razliku izmedju njih i ovih kojim zele da sude.

Lako je pricati na forumu i drzati se radikalnih stavova, realno kad doslo do prakticne primene vecina takvih bi bilo kao misevi.

Licemerno.
 
0

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:05 - pre 211 meseci
Slazem se potpuno sa pctelovim zadnjim postom, a vladd kamo srece da su ih vijali i dalje...

E da i sa smsnetom se slazem, mada je malo pretjerao ali nije daleko
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:08 - pre 211 meseci
Citat:
DaliborP: Ti rece da imas 40 godina....Neverovatno

Verovatno ili neverovatno, to ti je sto ti je. I ja sam bio isti takav kao ti dok nisam progledao. Nikad nisma bio za ove nacionaliste, bio sam protiv razbijanja Jugosalvije, Milosevic mi je od pocetka isao na nerve kao i njegova ideologija i sve vezano za njega, uvek sam glasao za Djindjicevu DS, sad vise necu, ucestvovao u petom oktobru itd. A onda su mi se otvorile oci, kad su neki dali sebi to pravo da oni odlucuju ko ce sta legalizovati, i ko ce i kako biti kapitalista i "elita" . I to sam ja, kako se neko pre tebe prenerazi, medju onih 5% u ovoj zemlji koji koriste internet, imaju kakvo takvo obrazovanje (ing elektrotehnike, bez dipl, mada se time ne bavim jer nemam radi cega, ovde to ne postoji) i bar nesto misle. A sta li tek misle ovi sto se guraju na radikalskim mitinzima, i sta li ce tek oni da urade ako im se pruzi prilika, to ne mozete ni da zamislite. To jest, neki mogu, eno bilo je to 1945. Ja sam u odnosu na njih jos i kultivisani pacifista. A tebi ako se ne svidja to sto vidis, promeni narod, sta da ti kazem, mada vidim da si to vec uradio i ja te u tome podrzavam.

Ne znam zasto su neki od vas toliko iznenadjeni cinjenicom da su Srbi takvi kakvi su, kao da niste ovde ziveli, i zasto hocete da im na silu nametnete neka resenja koja nigde ni ne vaze osim u anglosaksonskim zemljama, kad je ocigledno da ona nisu dobra za Srbe. Ne zato sto su Srbi nekakav nebeski narod ili nesto, nego zato sto svaki narod ima svoj mentalitet, kulturu i tradiciju, i ne mora da znaci da je ono sto je dobro za jedan sklop licnosti dobro i za drugi. To mora da je neko pomodarstvo, to da neki Srbi odu van zemlje, pa onda pocnu da popuju ovima koji su ostali kako su primitivci, da banalizujem to. O tom su pisali mnogi, a izmedju ostalih je tu pojavu najbolje opisao Arcibald Rajs u svom pismu "Cujte Srbi". Evo, pctel je covek privatnik koliko sam ja ukapirao, ima servis i radnike i to, znaci uklopio se u kapitalizam, pa pise to sto pise, a ja ga potpuno podrzavam.

Sto se tice tog kriminala kad su bili komunisti koji se pominje, ne znam, ja ga nisam video. Mozda neki jesu, ja nisam, eto, bio sam slep pored ociju. Pazi, ovde se govori o organizovanom kriminalu, ne o lokalnim alkosima koji obijaju trafike i o direktorima koji kradu iz firme. Pa sam Tito je iza sebe ostavio 3 hiljade maraka na knjizici. A sto se tice vijanja neduzne emigracije po svetu, vijani su samo oni koji su rovarili protiv sopstvene zemlje, ni manje ni vise, a tako i treba. Kamo lepe srece da se i sad tako radi, i van zemlje i u zemlji. Cak je pitanje koliko njih je uopste skinula udba, a koliko policije tih zemalja u kojima su ziveli, rovarili, postavljali bombe ili pripremali atentate.
Citat:
DaliborP: Bas bi voleo da znam da li bi ovi sto pozivaju na resenje "po kratkom postupku", "metkom u potiljak", "vesanje na stadionu" i sl bili prvi spremni da ucestvuju u takvom cinu i preuzmu odgovornost za rekonstrukciju drustva kao dzelati.

Ko bi ustvari bili ti ljudi spremni da olako oduzimaju zivote, bas me zanima. Ne vidim razliku izmedju njih i ovih kojim zele da sude.

To sto ti ne vidis razliku izmedju sljama covecanstva i onih koji bi da taj sljam eliminisu je samo dokaz koliko uspesna propaganda moze da bude. Inace, evo, ja pristajem ,ako do toga dodje, ne izbliza, nego na dugme. Kad moze pilot lovca mogu i ja. I nikakvo to olako uzimanje zivota ne bi bilo, nego bi bilo ciscenje gamadi. Zivot sljama covecanstva je bezvredan, njihova smrt mozda ne bude.
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:18 - pre 211 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Ne zato sto su Srbi nekakav nebeski narod ili nesto, nego zato sto svaki narod ima svoj mentalitet, kulturu i tradiciju, i ne mora da znaci da je ono sto je dobro za jedan sklop licnosti dobro i za drugi.


Ko to menja mentalitet, kulturu i tradiciju u Srbiji? Ja nisam primetio da neki zli stranac pokusava da promeni tako nesto. O cemu pricas, daj neki primer.

Cemu to uzdizanje srpske naravi na "duhovni" nivo, zivimo u kapitalistickom drustvu, kakve to veze ima sa tradicijom i menjanjem kulture. Stvari su jednostavne, tranzicija je bolna, i s vremenom ce valjda ljudi shvatiti da nema vise ladjenja jaja po firmama i ispijanja vinjaka vec da plata treba i da se zaradi.

Uostalom sami sebi sudbinu krojimo, izbori prolaze, menja se vlast sve sa voljom naroda.
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:20 - pre 211 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: To sto ti ne vidis razliku izmedju sljama covecanstva i onih koji bi da taj sljam eliminisu je samo dokaz koliko uspesna propaganda moze da bude. Inace, evo, ja pristajem ,ako do toga dodje, ne izbliza, nego na dugme. Kad moze pilot lovca mogu i ja. I nikakvo to olako uzimanje zivota ne bi bilo, nego bi bilo ciscenje gamadi. Zivot sljama covecanstva je bezvredan, njihova smrt mozda ne bude.


Takvi zakoni su izumrli pre 300 godina.
Ako je to tebi korak napred, ne znam sta da ti kazem. Mozda mozes srecu da nadjes u nekim azijskim zemljama.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:33 - pre 211 meseci
Pa ja to i pokusavam da objasnim, da su Srbima zbog mentaliteta blize blisko i dalekoistocne despotije kao Singapur, nego evropske moderne demokratije. Pa za vreme Sablje ogromna vecina Srba je likovala sto je sljam covecanstva konacno u panici i nigde ga nema. Koga je tad bilo briga za nekakva ljudska prava tog sljama? Sta da radis, takvi ljudi, a mentalitet naroda se ne menja, ili se menja u nebitnim detaljima, tipa prihvatanje tehnoloskih novotarija. Srbi ce uvek hteti jaku drzavu koja brine o njima i koja resava problem kriminala na gore opisane nacine, sta ces, takvi su kakvi su. I nikad nece prihvatiti sljam covecanstva za elitu. Pa zar vi ne znate sta 99% Srba koji drze do sebe misle o ovim "bizmismenima" i cemu uce decu u vezi njih? Zar ne znate koja se tu mrznja iza brda valja? I vi ocekujete da toj deci "elita" budu njihovi vrsnjaci za koje im roditelji govore da su to deca lopova i da sve sto imaju i cime se razmecu potice od raznih vrsta kriminala. Sto opet ne znaci da je u Srbiji nemoguc kapitalizam kao ekonomski sistem, mada ne takav kao novi anglosaksonski liberalni kapitalizam, nego kao onaj sto je i u tim anglo zemljama bio do osamdesetih. I to tek kad se procisti sljam, ukljucujuci i ove najkrupnije sto su "akumulirali kapital". Kako PC izraz za najgoru pljacku i otimacinu. To je uslov, inace nema nista od toga da bilo sta ovde uhvati koren na duge staze.
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:34 - pre 211 meseci
Citat:
DaliborP: Bas bi voleo da znam da li bi ovi sto pozivaju na resenje "po kratkom postupku", "metkom u potiljak", "vesanje na stadionu" i sl bili prvi spremni da ucestvuju u takvom cinu...

Ako se odnosi na mene, naravno da bih bio spreman da licno radim bilo sta sto sam rekao. Ubiti kriminalca koji je posegao rukom prema pistolju za mene nije zlo delo, vec dobro herojsko delo zastite zivota kolega i sopstvenog zivota. Oslobadjanje drustva ljudi stetnih po drustvo je korisno po to drustvo. Znaci, sve sto sam rekao vazi za kriminalca na slobodi, izvrsenje smrtne kazne nad vezanim covekom verovatno ne bih mogao da uradim, ali, to je posao kao posao, neprijatna duznost koju je potrebno obaviti. Kao zaklati prase za slavu
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

smsnet

Član broj: 53593
Poruke: 129
*.xdsl.beograd.com.



+1 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:36 - pre 211 meseci

@DaliborP

Mi ovde govorimo o organizovanom kriminalu ( konkretno o automafiji ). Verujem da u zemlji u kojoj zivis postoje slicne "organizacije", ali da se policija trudi da kradju automobila svede na neki normalan nivo. U svakoj zemlji u svetu se kradu automobili, ali se jedino kod nas policija ne trudi da bilo sta uradi.

Ukoliko ti mislis da ja nisam u pravu, i da su automobili u Srbiji bezbedni ili da ce ti policija vratiti auto... onda ti savetujem da me demantujesh i "doletish" do recimo Budimpeste, tamo iznajmi u rentacaru neki VW ili Audi (nemoj uzeti osiguranje ) i dodji do Beograda. Ukoliko tvoj auto "prezivi" jednu noc na parkingu - smatraj da si me demantovao.

Ti ces biti prvo primecen na granicnom prelazu, onda ce te "snimiti" na naplatnoj rampi kod batajnice, zatim ces biti docekan na ulasku u BGD i ispracen dok ne izadjes iz kola i ukljucish alarm. Zatim ce par klinaca/vojnika osmotriti okolinu, i kad padne mrak dolaze profesionalci i tvog automobila nema. Odlicno organizovane kriminalne grupe su mafija!

Kada vec poredimo vreme pre i posle pada komunizma, ja se vrlo dobro secam da moj otac nekad nije ni zakljucavao auto. Nije vozio bog zna sta, ali je za 80ih i zastava 128 bila premija. Danas, za auto koji kosta 1500eur vraca po dva puta da vidi jel zakljucan i sl.

Sta bih ja uradio da sam zaduzen za suzbijanje auto mafije? Prostu stvar, na naplatnoj rampi kod Simanovaca ili Batajnice bih cekao strane VW i Audije i pratio ih... jer, gde su oni, tu je i auto mafija Srbije.

I da, mojim prijateljima su ukrali VW Golf IV na NBGD sa CH tablama prosle godine na novom Beogradu u sred bela dana. Ljudi dosli na odmor iz normalne zemlje, ali nisu znali gde dolaze. :(
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:39 - pre 211 meseci
Ja sam ostao bez teksta. Lesli ovo sto ti pises je....najblaze receno neverovatno.

Neka se neko javi da me podrzi, imam osecaj da sam usamljen u stavovima, prosto ne verujem kako ljudi DANAS razmisljaju.


@smsnet, nista tebi nisam govorio, izvini nisam se ni osvrcao na automobile vec uglavnom na stavove ljudi na forumu.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 15:44 - pre 211 meseci
Onda ti ne poznajes tvoj narod, sta ja tu mogu.
Citat:
DaliborP
Uostalom sami sebi sudbinu krojimo, izbori prolaze, menja se vlast sve sa voljom naroda.

Ne, nego voljom zainteresovanih da na izborima ucestvuju. Koji je sve manji, i ne samo ovde. Eto, to je jos jedna laz, da tzv slobodni izbori garantuju vlast i sistem po volji naroda, dok je sustina u tome da izbori garantuju teror manjine nad zgadjenom vecinom koja u tome ne zeli da ucestvuje, i nametanje sistema koji odgovara onima koji vise plate, bez obzira na poreklo tog novca kojim se placa. Kao sto su ovi ovde "legalizovali" ono sto su opljackali. Koji oksimoron, legalizacija opljackanog. Ma idi bre, nema ovde nista od toga.
 
0

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 16:09 - pre 211 meseci
@DaliborP

Evo ja te podrzavam ako ti to nesto znaci ;)
Samo nemam zivaca za ovakve teme pa zato kuliram....
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
212.200.119.*

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 16:49 - pre 211 meseci
Citat:
Tyler Durden: @DaliborP

Evo ja te podrzavam ako ti to nesto znaci ;)
Samo nemam zivaca za ovakve teme pa zato kuliram....

puta dva :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
0

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 18:37 - pre 211 meseci
Ako je pitanje problem kriminala onda je taj problem lako resiv.
Nema potrebe za filozofiranjem i pominjanjem svega onoga sto je skrenulo temu u off.
Lopova stvara prilika,i dok je prilike bice i kriminala.
Drzava je po definiciji mafijaska organizacija.
Problem je sto drzavna mafijaska organizacija ima konkurenciju u pravoj mafiji koja je stvorena devedesetih i jos nije iskorenjena,ili bar svedena na manju meru.
Veliki je problem sto smo polubanana drzava,koja se ravna po mnogim uticajima,sto spoljnih sto unutrasnjih.
Jedan Putin ima mehanizme da sputa moc ruskog oligarha.
Kostunica nema mehanizme da sputa uticaj jednog Miskovica.

Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala21.12.2006. u 19:30 - pre 211 meseci
Citat:

Ako je pitanje problem kriminala onda je taj problem lako resiv.


Hehe - "if I ruled the world" :)

Prosto je neverovatno koliko ljudi ovde moze da kaze stvari tipa:

"Kriminal je lako resiv"
"Samo ovo je potrebno da bi se resili problemi"
"Imam brilijantnu ideju koja ce da izmeni zemlju"

Mislim, ozbiljno - da li vi stvarno to mislite sto pisete ;)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako resiti problem kriminala
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 81373 | Odgovora: 495 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.