Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koju gitaru kupiti? (specificna situacija)

[es] :: Muzička produkcija :: Koju gitaru kupiti? (specificna situacija)

[ Pregleda: 3864 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vladan006
Bojic Vladan

Član broj: 121193
Poruke: 22
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Koju gitaru kupiti? (specificna situacija)14.11.2006. u 01:21 - pre 212 meseci
Situacija je sledeca:

Potrebna mi je ozvucena akusticna gitara koja ce sluziti iskljucivo za zabavaljanje drustva, znaci udaranje po akordima, nista vise od toga ( 10 godina je sviram ali dalje od akorda nisam odmakao, nemam neke preterane ambicije). Do sada sam svirkao iskljucivo neke krs gitare, ogromnih trbuha, debelih i sirokih vratova na kojima me zaboli ruka na samu pomisao o nekim komplikovanijim akordima. Zeleo bih zato sada neku finu, manju, tanju i uzu(vrat) gitaru. Apsolutno se ne razumem u marke, bitno mi je da za sto manje para uzmem nesto sto ce zadovoljiti moje potrebe. Sad, mogu ja da dam i 500 eura za gitaru ali mi se cini, s obzirom na moje apetite, da je to ipak uzaludno bacena para. Ne zelim nesto sto cu ostavljati naslednicima ili sto ce mi trajati do kraja zivota vec nesto sto ce u sadasnjosti i skorasnjoj buducnosti odraditi posao. Dakle, sta uzeti za sto manje para i ostvariti svoje snove? :)

Unapred hvala na odgovorima!


 
Odgovor na temu

Rocket Roll
Beograd

Član broj: 99091
Poruke: 348
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Koju gitaru kupiti? (specificna situacija)14.11.2006. u 15:57 - pre 212 meseci
Fina, manja, tanja i uža - prvo bih pomislio na "Applause" by Ovation. Pričamo o cenama od 17 000 do cca 27 000, pri čemu je neka sredina model AE127, ozvučen (znam da ti ne treba, ali što da ne za 20 000 din, ako možeš da biraš?). Dobijaš priličan kvalitet. To je jedna od opcija...

http://www.mixmusic-company.com/


"Goin' down where Southern cross' the Dog"
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Koju gitaru kupiti? (specificna situacija)

[ Pregleda: 3864 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.