Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MFC program ne sljaka na masini bez Visual Studia?!?!?!?

[es] :: C/C++ programiranje :: MFC program ne sljaka na masini bez Visual Studia?!?!?!?

[ Pregleda: 2533 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xor al, al

Član broj: 84192
Poruke: 51
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon MFC program ne sljaka na masini bez Visual Studia?!?!?!?25.05.2006. u 11:03 - pre 218 meseci
upravo sam zavrsio projekat u MFC-u i izbacio release, kad ono - nece da sljaka na kompisu na kom nema Visual Studia ni .NET framework-a!!!
Kaze mi sledecu stvar:

This application has failed to start because the application configuration iz incorrect.
Reinstalling the application may fix problem

POMOC POMOC POMOC!!!!
 
Odgovor na temu

xor al, al

Član broj: 84192
Poruke: 51
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: MFC program ne sljaka na masini bez Visual Studia?!?!?!?25.05.2006. u 11:35 - pre 218 meseci
i da - imam VS 2005 beta2!! Da li se ovaj problem javlja ia sa 2005 release verzijom? Da li je moguce da ne mogu opusteno da distribuiram samo EXE fajl nego kao u Visual Basic-u moram da se cimam sa dodatnim dll-ovima???
 
Odgovor na temu

yooyo

Član broj: 4891
Poruke: 1101
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: MFC program ne sljaka na masini bez Visual Studia?!?!?!?25.05.2006. u 15:20 - pre 218 meseci
Kako je linkovan MFC? Kao shared ili static library? Ako ne zelis zavisnost od MFC dll-ova koristi MFC static library.
Postoji jos i runtime lib koji opet moze biti static ulu dynamic. Ako ne zelis zavisnost od runtime dll-ova koristi staticku biblioteku.

 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: MFC program ne sljaka na masini bez Visual Studia?!?!?!?

[ Pregleda: 2533 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.