Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preregistracija automobila sa CG na SR

elitemadzone.org :: MadZone :: Preregistracija automobila sa CG na SR
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 56355 | Odgovora: 186 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Preregistracija automobila sa CG na SR17.06.2006. u 22:57 - pre 217 meseci
Citat:
A sta kazes na Audi TT-a, 6000 evra :)

Ma da...a regularan je u p.... mat.....! Verovatno skinut sa osiguranja.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 852



+152 Profil

icon Re: Preregistracija automobila sa CG na SR18.06.2006. u 19:32 - pre 217 meseci
Citat:

Sve te izjave u nasoj zemlji vrede NULL ,nista itd. evo zadnje situacije sa studentima iz crne gore , svi ministri su izjavljivali : bice
tretirani kao strani studenti .. pa eto opet kakao sam juce cuo na rts-u , bice tretirani kao domaci studenti , mislim o.k sto se mene tice ako
drzava ima visak para da finansira strane drzavljanje super ali neka i nama ukinu razne dazbine i ostala sr^nja koja svakodnevno placamo

Dakle pretpostavljam da ce i za vozila dodji do nekoga kompromisa ... uglavnom videcemo za dve tri nedelje .



Ovo je bilo veoma lako predvideti, ko je studirao ili studira u Bg razumece o cemu pricam.


Automobili su neka sasvim druga prica..
 
0

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Preregistracija automobila sa CG na SR19.06.2006. u 21:33 - pre 217 meseci
Danas cuh zanimjivu informaciju: novim propisima je ukinuto trajanje ovlascenja za upotrebu tudjeg vozila na 15 dana.
 
0

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Preregistracija automobila sa CG na SR19.06.2006. u 21:52 - pre 217 meseci
Citat:
Milos niks
E sada u cg je krminal/sverc/krijumcarenje/droga glavna grana privrede pa to i nije neko cudo



Da da a drogu deponujemo u trezor vaseg DBa...kako kratkovidih i zlobnih ljudi ima to je strasno.
 
0

skymobile
Sibir u Srbiji

Član broj: 21411
Poruke: 1565
212.200.67.*



+8 Profil

icon Re: Preregistracija automobila sa CG na SR20.06.2006. u 00:01 - pre 217 meseci
@su27killeryu
Ma dobro, nije covek mislio da se svi bave tim, jer ni ne mogu svi, ali sto se svrca tice(ne mislim na drogu, oruzje i slicno) stvarno to u Srbiji nije ni blizu prihvatljivo od strane vlade kao u CG. Prvenstveno mislim na sverc cigareta, gde jos po ulicama u velikoj meri imas ljude koji prodaju cigarete bez akcizne markice i to javno! U Srbiji je to davno iskorenjeno....
Odosmo u OT, ali sta da se radi. Nego ima li kakva nova informacija?
When things look bad, I just remember that I've got a real big dick and things seem much better...
 
0

ranikolahdd
Beograd

Član broj: 25262
Poruke: 958
195.252.79.*

Sajt: www.spasavanjepodataka.rs


+51 Profil

icon Re: Preregistracija automobila sa CG na SR20.06.2006. u 07:36 - pre 217 meseci
ima ovi sa cg tablama oce da blokiraju grad....
Video sam na nekom forumu.
Onda cemo mi sa BG tablama da se skupimo da blokiramo izlaze iz centra grada....
Samo mi to fali.MOj auto je kod lakirera izacice me farbanje amortizeri auspuh....
450-500e
ko je reko uzmi stranca brusilicu broj sa sasije....
Pozdrav
spasavanje podataka
Datarecovery master
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.117.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Preregistracija automobila sa CG na SR21.06.2006. u 00:01 - pre 217 meseci
Citat:
ranikolahdd: ima ovi sa cg tablama oce da blokiraju grad....


prekjuce su oformilili neko udruzenje za zastitu njihovih interesa , to sa blokiranjem grada
je oprobana taxi ideja i verovatno im je prvo pala na pamet .

Inace to sa blokiranjem ulica mi je krajnje moronski . Ko sa cime nije zadovoljan , ajde blokiraj ulicu
i to uglavnom neki likovi koji nelegalno i na silu hoce da dodju do nekoga cilja, taxi-sti blokraju kada se sete
.. ubiju taksistu .. blokiraj ulicu ... nelegalni taksisti na ulicama .. blokiraj ulicu itd .

Citat:
su27killeryu: Da da a drogu deponujemo u trezor vaseg DBa...kako kratkovidih i zlobnih ljudi ima to je strasno.


deponujte gde hocete drogu a vala imate je mnogo . Pretopostavljam da znas gde su rozaje , plav ili tuzi ? ... svercuje se sve od
heroina iz gnjilana do bokseva cigara. Siptari parave biznis na veliko .... Ako nije tako , reci ?
Kazi da u tuziju preko planina , ujutru sa prvim suncem , ne idu gomile siptara sa vrecama na ledjima ?

Mozda sam kratkovid ili zloban ali sam 2005g bio nekih 10 dana na vasoj teritoriji , toliko kratkovid nisam ,da nisam video
ocigledno sta se deseva pred ocima vasih snaga bezbednosti .. koje nisu bas zainteresovane za prekidanje uspesne tradicije

Nisam rekao da je Srbija mnogo bolja ali sam rekao da je u Crnoj gori to sto jeste :)

Sve najbolje ..

PS , a da i Bar je ugledno mesto , bio je i skoro neki italijanski filmic o biznisima sa gliserima :) vrlo poucno
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Preregistracija automobila sa CG na SR
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)
Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 56355 | Odgovora: 186 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.