Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"MoraM" da ucim :: help me

[es] :: Vodič za učenje :: "MoraM" da ucim :: help me

[ Pregleda: 4145 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Valerij Zajcev

Član broj: 40886
Poruke: 1374
*.pat-pool.kg.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon "MoraM" da ucim :: help me24.12.2005. u 19:48 - pre 222 meseci
Dakle ukratko zavrsio sam osnovnu sa vecno poklanjanim ocenama iz matematike, dobro u osmom mi je isla geometrija pa sam imo 3 zasluzeno, upisao sam srednju tehnicku skolu elektrotehnicar audio i video tehnike, matematika OCAJ, ali zbog nekih komp vestina prebace me u drugoj godini na smer elektrotehnicar racunara, kad sam video tezu matematiku i jos preciznu mehaniku vratim se na stari smer, isla mi je samo istorija sta cu volim istoriju ;). E ondak sam se raboleo nebitno i pod nuzdom batalim skolu zakasnim dve godine za vrsnjacima i izlecen ponovo upisujem skolu ali sada skola ucenika u privredi zanimanje kuvar. Za dve godine prilicno sam se razlenjio po ceo dan sedim za racunarom i blejim po netu skolu polazem vise na vezu nego znanjem sto ce kad tad da mi se obije o glavu. E danas sam imao ispit iz matematike bedna trigonometrija tezu oblast nisam u zivotu imao i pao sam ispit.
Pa sam se sad zakleo sebi i nastojacu obecanje da izvrsim naucicu matematiku da vise nikad ne dozivim da mi neko kaze da ne znam elementarne stvari, posto sam prilcno lenj i moram ponovo da ucim da sedim za stolom, dajte mi neki savet za shvatanje matematike kako je vezbati i koje knjige bi valjalo da izvaljam ;) resio sam da predjem sve venove zbirke ali odakle da ucim jer casovi mi se ne isplate bankrotiracu vrlo brzo u odnosu na ono sto treba da ucim.
 
Odgovor na temu

RobertB.
Robert Bartus
Subotica

Član broj: 80090
Poruke: 67
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.zdravacigara.com


Profil

icon Re: "MoraM" da ucim :: help me13.01.2006. u 09:04 - pre 222 meseci
Papir i olovka. Tako se uci matematika. Uzmes lakse zadatke, pa teze i tako napredujes. Ne vrede ti nikakve knjige. Zar mislis da ces ako procitas knjigu dobiti znanje autora?! NE ide to tako...
Prvi put pred Vama! Mogucnost zdravog pusenja i bezbolnog odvikavanja od pusenja! Detaljnije na www.zdravacigara.com

Ukoliko zelite da naucite da zaradjujete na internetu, ovo je za Vas:
www.e-goldbusiness.eu/ultracd
 
Odgovor na temu

Decorated Emergency
beograd

Član broj: 66037
Poruke: 69
*.neobee.net.



Profil

icon Re: "MoraM" da ucim :: help me13.01.2006. u 17:20 - pre 222 meseci
Da.Slazem se.Mada ni meni ne ide matish,ja samo uchim pred pismeni ili kontrolni,pa nije ni chudo shto imam 1 :)
... she eyes me like a pisces when I am weak
i've been locked inside your Heart-Shaped box for weeks
i've been drawn into your magnet tar pit trap
i wish I could eat your cancer when you turn black
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: "MoraM" da ucim :: help me

[ Pregleda: 4145 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.