Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta mislite o kavijaru?

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta mislite o kavijaru?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 11667 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?08.11.2005. u 20:40 - pre 224 meseci
@boccio
Ja sam samo rekao da MISLIM da najveći broj onih koji pričaju da im se sviđa, to rade da bi bili viđeni. To nikako nije značilo da je svako ko jede kavijar (ili slično) neko s kompleksom. To nije tačno.

To ne isključuje postojanje kategorije kojoj se STVARNO sviđa, ali smatram da su u manjini. Mnogi bi d--- dali samo da ispadnu mnogo pametni. O tome se radi. Vina su sasvim druga stvar, jer postoje klase vina, kako po kvalitetu i tako i po ceni, pristupačnosti itd. Povlačenje paralele je neprirodno, pošto je vino, ovakvo ili onakvo, doslovno SVIMA dostupno.

Mene cela priča podseća na ljude koji odu u restoran i poruče viski, koji nikada pre nisu pili, samo zato što je to viski. Od onih koji konzumiraju alkohol (ne spadam u njih), barem 90% njih tvrdi da je svaka naša radža tri puta bolja od bilo kog viskija. Pa opet, kad odu u restoran, svi naprasno "vole" viski. To je taj sindrom.

Znači, podržavam ideju da postoje ljudi koji vole kavijar ili koji nisu obožavaoci, ali ga jedu, kao što postoje ljudi koji vole majonez, i oni koji ga ne vole. Oni koji vole, nikako ne mogu da razumeju ove koji ne vole. Isto važi i u suprotnom pravcu.

Edit: Zaboravio sam još nešto da napomenem. Treba uzeti u obzir da ne mora svaka gastro-ekscentričnost da ima veze sa prefinjenošću, snobizmom i koječime. Neki ljudi prosto OBOŽAVAJU da konzumiraju egzotičnu hranu. Poznajem par takvih.

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao StORM48 dana 08.11.2005. u 21:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?08.11.2005. u 20:40 - pre 224 meseci
Lično mislim, da kavijar ima svoj "brend",
probao sam na jednoj večeri bio je u nekoj figuri od leda.
Kad sam video odma mi je sinule one fore iz filmova, uzo kašiče zagrabio "suno" u tanjir
uzeo neko "lepče" što je bilo tu i seo. Srećom da sam se prvo najeo ostalih zezalice i kao to ću na kraj. Uzeo vino, odlomio malo hleb namazao. To je sve što je lepo, možda je ono nekom lepo, suši mi je odvratan isto, ali nekom se to dopada.
Ukusi su različiti.
Gulaš od divljači je vrh!
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

despotbg

Član broj: 63968
Poruke: 431
*.vdial.verat.net.



+15 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?08.11.2005. u 22:54 - pre 224 meseci
Eee ja spomenuo da sam jednom video i probao kavijar u zivotu i ljudi me vec pljuju (neposredno) da sam burzuj i da zbog mene neko gladuje. Koliko ja znam covek koji mi ga je doneo je rekao da taj kavijar iz teglice i nije tamo bio skup. Ipak ja mislim da sa mojim primercima nesto nije bilo uredu jer svi koji su ga probali rekli su da je odvratan!

[Ovu poruku je menjao despotbg dana 08.11.2005. u 23:55 GMT+1]
 
Odgovor na temu

atinna

Član broj: 60103
Poruke: 58
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.nike.com


Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 03:31 - pre 224 meseci
a kako ste ga probali?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 06:29 - pre 224 meseci
Citat:
pa kako onda mozes onoliko da pises da ne valja i da smrdi kad nemas priliku da probas uopste?
znaci da ti treba da napises: "ne znam, nisam probao" ili "probao sam jednom, nije mi se dopalo" ... a ne da ubedjujes i druge da i njima treba da smrdi i da im se ne dopada i da skupljas glasove i ubedjujes nas da vecini "smrdi" kavijar isto kao i tebi

ufff.....

Citat:
Znaci, tvoj stav je da ako neko nema aristoktratsku lozu koja se proteze u poslednjih 300-400 godina, taj uopste nema prava da uziva u necemu tako banalnom kao sto je hrana?

Ne svidja mi se sto se samo bavis zamenom teza i svaku moju rec izvrces. Ja uopste tako nesto nisam rekao. Ja sa rekao: ne mozes da mi pricas o nekoj prefinjenosti i o tome kako je neko rodjen prefinjen samo zato sto se pre par godina nakupio para boga pitaj kako...i samim tim je po tebi dobio i prefinenjenost i odmah zna da ceni kavijar vise. Jeste al u qurcu! To se zove skorojevic kao iz udzbenika.

Citat:
Cisto da te podsetim, dobra hrana ne mora po pravilu da bude i skupa...

Znam ja to...ali imam osecaj da ljudi o kojima pricamo nemaju bas prevelikog interesovanja za tako nesto. nema veze sto je mozda i bolje, ali jeftino je...ne zanima ih. Bila je cini mi se sinoc neka emisija na BK bas na ovu temu. Pominjala se i "silikonska dolina" kao utociste svih tih skorojevica. Bila je ekstra zanimljiva situacija kada su isli po onim bastama i ispitivali ih koju su knjigu zadnji put procitali. hahaha! Bitno je da je on tu dosao u svom dzipu, stavio na sto Vertu telefon i narucio kavijar. E sad kazi ti meni, jel mozes da zamislis takve likove da odu negde u kafanu na pecenje i ili nesto slicno?! Sta kao, kavijar je lepsi od pecenja?!? Ali njih neces da vidis u kafani. Zasto? Ovo pitanje je hipoteticko jer i ja i ti znamo odgovor na njega.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
*.tippnet.co.yu.

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 07:56 - pre 224 meseci
Zašto ti poistovećuješ one iz silikonske doline sa onima koji vole kavijar? Dobro kaže boccio, to ti je ikra, doduše malo skuplja, šta se oko toga treba praviti tolika buka? Danas su delikatese dostupnije nego ikada, čokolada je prije koštala čitavo bogatstvo, a sada najfiniju Lindt čokoladu od 70%, 85% i 99%(!!) kakaoa možeš kupiti za par eura .

Neko voli da eksperimentiše sa hranom, neko ne. Ne treba osuđivati one koji eksperimentišu i uživaju u tome. Na dosta ukusa treba da se navikneš. Meni je recimo prvi put kafa bila odvratno gorka, no nakon par puta navikneš se na ukus i uživaš u njemu.

Shvatam one kojima se ne sviđa kavijar, a razumem i one kojima se sviđa. Ja sam probao više od 10 vrsta kavijara, od beluga i sevruga kavijara do onih nazovi-kavijara koje farbaju sa sipinim crnilom da bi imalo kakav-takav ukus i crnu boju. Da li se foliram ako taj kavijar jedem kući? Kao što ventura kaže, to ti je još samo jedan ukus, nekada ga probaš za promenu i to je to.

Naravno da uživam i u paškom ili livanjskom siru, ne prođem pored Mačkata da ne svratim na jagnjetinu, obožavam sve vrste gljiva i morskih plodova. Mislim da je totalno individualno da li neko voli da eksperimentiše u hrani, ili voli da jede jednoobrazno čitavog života.

PS koja je poslednja knjiga koju si ti pročitao?
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 09:06 - pre 224 meseci
Citat:
Neko voli da eksperimentiše sa hranom, neko ne. Ne treba osuđivati one koji eksperimentišu i uživaju u tome

Ja njih i ne osudjujem. I ja obozavam da probam sve i svasta. Ali osudjujem one koji to rade jer je to "fensi". Razumes? Niko normalan nece da napada nekoga zato sto proba nesto novo. I ovde smo kavijar uzeli samo za primer.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
*.manufacture.co.yu.

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 09:18 - pre 224 meseci
Tu se slazemo. Samo pre nisi bas zvucao tako, nego si se obrusio na sve koji vole kavijar, i koriste kasicicu od sedefa pri tome :)
 
Odgovor na temu

Bananaman

Član broj: 13587
Poruke: 76
*.adsl.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 09:23 - pre 224 meseci
Al' ste ga oterali offtopic... :) Ne nameravam da se narocito upustam u polemiku. Samo predlazem jedan test - dati kavijar osobi, da ga jede u prostoriji u kojoj nema nikoga. Ako joj se svidi (mozemo to i snimiti skrivenom kamerom, je li) - nije snob :) Kavijara, btw, ima puno vrsta, a oni "pristupacniji" su uglavnom surogati za 'pravu stvar'. Original kavijar (Beluga je jedan od najrasprostranjenijih brendova) jede se u vrlo malim kolicinama tako sto se maze na *posebnu vrstu hleba*. E sad, kome se to svidja, a ko to jede u drustvu da bi se "iskazao" - to je neko drugo pitanje.

Mnogi ljudi, kao sto neko vec rece, su gastronomi. To, medjutim, nema veze toliko s parama, koliko s mozgom. Gastronom ne krka vrucu svinjetinu i kavurmu na kilo, vec uziva u raznovrsnim, bogatim ukusima kojima nasladjuje svoja cula. U pitanju je stil zivota i - po meni - jedan od boljih indikatora ko je "ljakse" (da upotrebim beogradski izraz), a ko osoba od stila. Gastronom je lisen onog odvratnog poriva da se prezderava i za to je potrebno biti samo malo vise open-minded. Nema nikakve potrebe da se bude aristokrata i sl...
The Time is Near!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 10:51 - pre 224 meseci
Citat:
Al' ste ga oterali offtopic... :) Ne nameravam da se narocito upustam u polemiku. Samo predlazem jedan test - dati kavijar osobi, da ga jede u prostoriji u kojoj nema nikoga. Ako joj se svidi (mozemo to i snimiti skrivenom kamerom, je li) - nije snob :)

E o tome ja i pricam, ali se svi nesto prave da me ne razumeju.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
*.manufacture.co.yu.

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 10:59 - pre 224 meseci
Jel' bi ti pristao na takav test? I mislis da ne bi imao predrasuda (negativnih ili pozitivnih) prema kavijaru, posto ih vec imas?

 
Odgovor na temu

despotbg

Član broj: 63968
Poruke: 431
*.vdial.verat.net.



+15 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 11:15 - pre 224 meseci
Kavijar koji sam ja dobio je neto 113g kostao 3,2€. Tako i da nevidim nesto toliko bogato u kavijaru. Jedino to sto se kod nas to vezuje za burzoaziju
"jedem samo ostrige , kavijar me smara"
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
81.93.80.*



+6455 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 11:35 - pre 224 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Znam ja to...ali imam osecaj da ljudi o kojima pricamo nemaju bas prevelikog interesovanja za tako nesto. nema veze sto je mozda i bolje, ali jeftino je...ne zanima ih. Bila je cini mi se sinoc neka emisija na BK bas na ovu temu. Pominjala se i "silikonska dolina" kao utociste svih tih skorojevica.


Da te potsetim ukoliko si zaboravio - Ti si sve ljude koji konzumiraju kavijar a pri tom nemaju aristokratsko poreklo nazvao skorojevicima.


Citat:
Nabukodonosor:
Bila je ekstra zanimljiva situacija kada su isli po onim bastama i ispitivali ih koju su knjigu zadnji put procitali. hahaha! Bitno je da je on tu dosao u svom dzipu, stavio na sto Vertu telefon i narucio kavijar. E sad kazi ti meni, jel mozes da zamislis takve likove da odu negde u kafanu na pecenje i ili nesto slicno?! Sta kao, kavijar je lepsi od pecenja?!? Ali njih neces da vidis u kafani. Zasto? Ovo pitanje je hipoteticko jer i ja i ti znamo odgovor na njega.


Ovo me podseca na reakcije na jedan sajam knjiga od pre par godina kad se po novinama pisalo ko uglavnom kupuje knjige na tim sajmovima (?!?)

Poenta novinara je bila da, posto su knjige 'skupe' jelte, te iste knjige najvise kupuju skorojevici puni para kako bi popunili prostor u svojim kucnim bibliotekama. Mozda to i jeste tako, ali time samo raste verovatnoca da ce njihova deca mozda nekad uzeti neku od tih knjiga pa je procitati, jer su im knjige tu na dohvat ruke... I kupovina knjiga, ma ko god da ih kupovao i iz kog god razloga, samo moze biti pozitivna stvar.

Uzmi za primer jednog Bill Gates-a... On je po tvojoj definiciji skorojevic... Njegovi roditelji su jedna sasvim prosecna americka porodica, a on se bahanalise sada sa milijardama i ima jahtu od 100 metara... Jel on nema pravo da jede kavijar, i jel bi i njega gledao bledo kad bi on jeo kavijar?

To sto ti pricas, to je samo vrhunac licimerstva i nista vise... Znas da nisi u pravu, ali i dalje teras tu svoju pricu.. Ne znam zbog cega...


 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 11:35 - pre 224 meseci
Citat:
Jel' bi ti pristao na takav test? I mislis da ne bi imao predrasuda (negativnih ili pozitivnih) prema kavijaru, posto ih vec imas?

Sta ste se bre u'vatili za taj kavijar?!!? Po 100-ti jubilarni put: on je samo uzet kao primer! Ima mali milion jela ili stvari koje sam mogao da postavim kao primer. Pricamo o stvarima koje ljudi koriste da bi nekoga impresionirali, iako mozda nemaju blage veze cemu te stvari sluze. Pricamo i skorojevicima. O onima koji imaju bolesnu potrebu da se prezentuju na takav nacin. Primer: imam poznanicu koja ladno daje 500 eura za neku majicu ili bluzicu, iako to realno vredi jedno 2 eura. Ili da 1000 eura za neke patike koje vrede 5 eura. Ili je npr. narucila WC solju iz jedne zemlje i dala za nju ne znam ni ja koliko hiljada eura. E sad ce ventura da kaze "eeej pa ima ljudi koji imaju prefinjeni ukus za WC solje...ima onih koji imaju istancan ukus za oblacenje". Ja bih pre rekao da su to ovce koje nemaju apsolutno nikakav ukus i da im je jedino bitno da se prica o njihovom finansijskom stanju. Mozes ti to do sutra da nazivas prefinjenost ili ne znam ti ja kako ali to ima svoje ime. To se brate moj zove kompleks.
E o tome pricam. U tom kontekstu pominjem i kavijar koji ima istu svrhu. A mi mozemo ovde da se lazemo do prekosutra kako ima ljudi koji imaju prefinjeni ukus i kako SAMO ONI znaju da cene prave vrednosti zivih ribljih jaja.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
81.93.80.*



+6455 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 11:45 - pre 224 meseci
Citat:
Nabukodonosor
Primer: imam poznanicu koja ladno daje 500 eura za neku majicu ili bluzicu, iako to realno vredi jedno 2 eura. Ili da 1000 eura za neke patike koje vrede 5 eura. Ili je npr. narucila WC solju iz jedne zemlje i dala za nju ne znam ni ja koliko hiljada eura.


Ne bih da upotrebim goru rec, pa cu je zameniti sa blazom - IZMISLJAS!

Koja to bluza kosta 500 eura?

Koje to PATIKE kostaju 1000 eura?!?!?

WC solja od par hiljada eura? Ma daj...

Pa cak ni u Saksu na petoj aveniji ne mozes da nadjes garderobu po toj ceni... Bluza o kojoj pricas moze da kosta mozda 100 eura, sto je ok... Patike mogu da kostaju 200 eura sto je opet ok cena... A u WC solje se stvarno ne razumem...

 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 11:46 - pre 224 meseci
Ukusan je ;)

BTW jeo sam ga kuci, ne u Hajatu ;)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 11:53 - pre 224 meseci
Citat:
Ne bih da upotrebim goru rec, pa cu je zameniti sa blazom - IZMISLJAS!

Koja to bluza kosta 500 eura?

Koje to PATIKE kostaju 1000 eura?!?!?

WC solja od par hiljada eura? Ma daj...

hehe, ok ako ti tako kazes. Sto se WC solje tice narucena je iz Italije sa potpisom nekog lika, ne secam se kojeg. Sto se bluze ili majice ili sta je nema znam ni sam tice, nije to nista. Ako stvarno mislis da nema stvari koje toliko kostaju, prosetaj npr. kroz Milano Maritima...ja sam tamo vidjao npr. brushalter koji kosta npr. 400-500 eura. Ne shvatam zasto ti je to toliko fascinirajuce?! U Saksu na petoj aveniji nisam imao prilike da kupujem ali ako ti kazes da tamo nema ja ti verujem. Pricam ti za ono za sta znam. A sto se patika tice, u medjuvremenu sam se raspitao i nisu patike vec zenske cipele iliti sandale ili kako se vec zovu. Eto, mislim da tako necega u Saksu verovatno ima.

[Ovu poruku je menjao Nabukodonosor dana 09.11.2005. u 12:57 GMT+1]
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.147.EUnet.yu.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 12:03 - pre 224 meseci
Citat:
Pricamo o stvarima koje ljudi koriste da bi nekoga impresionirali, iako mozda nemaju blage veze cemu te stvari sluze. Pricamo i skorojevicima. O onima koji imaju bolesnu potrebu da se prezentuju na takav nacin.

Dobro, i šta sad ?
Mislim, nekako se previše uzbuđuješ oko toga.Da ima takvih ljudi, ima, i to niko ne može da porekne, ali to ti ne daje za pravo da svakoga koga vidiš da koristi to etiketiraš kao snoba ili skorojevića, pogotovo ne samo na osnovu toga što si video ili na osnovu nekoliko postova sa foruma koje si pročitao.Sećam se da si jednom prilikom (čini mi se da je bila tema o Vertu) rekao da te nerviraju ljudi koji nose torbicu jer su skorojevići.Pa vidi, ja recimo kad idem na posao nosim sa sobom pakovanje maramica, ključeve od kuće, nekoliko diskova, 2-3 olovke, blokče, 2 mobilna (evo ti bi me sad i zbog ovoga etiketirao, iako ne znaš da li možda ta dva telefona ne vrede zajedno ni 20 evra :)), lična dokumenta, kreditnu karticu...pa normalno da ću da nosim torbicu, neću da trpam sve to po džepovima, a i gde da nađem tolike džepove leti kada sam obično u trenerci i majici.I šta sad, ja sam snob ? :)
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
*.manufacture.co.yu.

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 12:31 - pre 224 meseci
Citat:
Sta ste se bre u'vatili za taj kavijar?!!?

sorry, ja sam samo gled'o naslov teme, i ono sto si napisao u inicijalnom postu:
Citat:
Znaci zanima me vase misljenje...sta mislite o kavijaru, ljudima koji ga jedu, mogucnostima da se konzumira, povezanosti kavijara sa finansijskom situacijom i slicno. Sto se mene tice sve je ontopic dok se prica o kavijaru.

nisam znao da se ne smemo 'vatati za njega :)

A da ima skorojevica, ima. Ako je njima lepsi zivot ako kupe cipelice od 1000eur, neka im bude. Ja to ne smatram logicnim, i ne bih tako nesto uradio, ali ako su zbog toga sretniji i ispunjeniji, sta sad ... necu ih smatrati magovima modernog oblacenja, ali necu biti ni nedajboze ljubomoran na njih zbog toga sto imaju te cipelice ili sta vec :)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.skydsl.de.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Sta mislite o kavijaru?09.11.2005. u 12:31 - pre 224 meseci
uff...ja uopste nisam pominjao nikoga sa ovog foruma. I uopste nisam generalizovao. I nikad to ne radim. Kada kazes da sam nesto rekao, imas opciju Quote pa me citiraj.

Citat:
Pa vidi, ja recimo kad idem na posao nosim sa sobom pakovanje maramica, ključeve od kuće, nekoliko diskova, 2-3 olovke, blokče, 2 mobilna (evo ti bi me sad i zbog ovoga etiketirao, iako ne znaš da li možda ta dva telefona ne vrede zajedno ni 20 evra :)), lična dokumenta, kreditnu karticu...pa normalno da ću da nosim torbicu, neću da trpam sve to po džepovima, a i gde da nađem tolike džepove leti kada sam obično u trenerci i majici.I šta sad, ja sam snob ? :)

ahaaa...a jel isto to nosis i kada uvece vikendom ides na splav? Pa naravno da ne nosis, jer ti ne treba. Ali verujem da si vidjao mnogo likova u tesnim majicama koji bas tamo nose te torbice. E ja sam o njima pricao. Ali to je nebitno...nije mi jasno sto se pozivas na neke leve stvari.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta mislite o kavijaru?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 11667 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.