Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ptt KDS problemi

[es] :: ISP :: Ptt KDS problemi

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 30776 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igort82
Beograd

Član broj: 82663
Poruke: 51
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Ptt KDS problemi10.03.2007. u 16:33 - pre 208 meseci
Da budem iskren, sto se tice kvaliteta internet usluge kablovskog neta preko KDS-a (PTT ISP), tu stvarno nemam ama bas nikakve primedbe (do sada), znaci sve radi perfektno. Ranije, pre nekih 2 godine su bili uzasni problemi koji su trajali mesecima u mom kraju (ili mojoj zgradi) ali kako su onda to sredili pa sve do danas, stvarno bez ikakvih problema "na mrezi". Niti pada protok, niti se resetuje modem, ping je bolji nego kod aDSL-a i ne varira... to je u mom slucaju, ali verujem da ima i ljudi koji i dalje muku muce sa resetovanjem modema i slicnim problemima koje sam i ja imao pre 2 godine...
Medjutim mislim da je trenutna ponuda sto se tice brzine i cene uzasno nepovoljna - preskupa. Kad je sve to pocelo (tada nije ni bilo aDSL-a u Srbiji) onda je to bilo sasvim OK, ali sada je ponuda uzasno dranje... Uostalom u proslom mom postu sam direktno izlozio cene i brzine u poredjenju sa aDSL-om na istom ISPu (PTT), znaci poredjenje cena/brzina preko aDSL-a i kablovskog neta (preko KDS-a)... Da covek ne poveruje da se radi o istom provajderu...
 
Odgovor na temu

Marmil
Serbia BG

Član broj: 82887
Poruke: 16
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Ptt KDS problemi23.03.2007. u 21:14 - pre 208 meseci

I ja sam u Skojevskom naselju- Rakovica. PTT KDS internet je groooooozan. Počeo sam da popuštam sa nervima.
Da li se može uvesti SBB u ovo naselje?
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Ptt KDS problemi

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 30776 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.