Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Imam velikih problema sa modemima... upomoc...

[es] :: Ostali hardver :: Imam velikih problema sa modemima... upomoc...

[ Pregleda: 2042 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mivanovic
Milos Ivanovic
Beograd

Član broj: 22353
Poruke: 72
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 325627163


Profil

icon Imam velikih problema sa modemima... upomoc...13.09.2005. u 17:12 - pre 226 meseci
Imam 3 modema (2 agere i jedan ambient), imam i drajvere za njih i svi oni rade. Ustvari preko jednog od njih sam sad na netu, ali ne na svojoj masini...
Problem je sledeci: Kada hocu da 'okrenem' broj, xp mi izbaci sledecu poruku: 'The modem is alredy in use or is not configured properly'. Naravno, modem nije 'in use', a sto se tice konfigurisanja, konfigurisan je isto kao na drugoj masini, na kojoj radi.

Ima li bilo ko, bilo kakvu ideju?
 
Odgovor na temu

sbanjac
Slavko Banjac

Član broj: 9791
Poruke: 234
*.adsl-mo.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Imam velikih problema sa modemima... upomoc...17.09.2005. u 23:20 - pre 226 meseci
otidji u opcije modema i iskljuci wait for dial tone... ukoliko to ne pomogne trazi u prospektima extra fukncije koje mozes upisati u postavkama modema.... PP ako ne nadjes rjesenje
 
Odgovor na temu

mivanovic
Milos Ivanovic
Beograd

Član broj: 22353
Poruke: 72
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 325627163


Profil

icon Re: Imam velikih problema sa modemima... upomoc...18.09.2005. u 15:50 - pre 226 meseci
Nije problem u tome. Kada pokusam da 'okrenem' broj komp mi izbaci error 633, tj. onaj gore naveden. Ne znam sta je u pitanju, ali sam cuo da je mozda moj hard disk... Ne znam kako, ali problemi su ustvari poceli kada sam zamenio hard, samo sto je to bilo suvise glupo, pa nisam ranije povezao. Inace hard je WD ATA od 160GB...
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Imam velikih problema sa modemima... upomoc...

[ Pregleda: 2042 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.