Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li nekome nije tesko da opise pravilan postupak dodavanja workgrupe u administrative tools

[es] :: Windows mreže :: Da li nekome nije tesko da opise pravilan postupak dodavanja workgrupe u administrative tools

[ Pregleda: 2701 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Anark

Član broj: 35966
Poruke: 6
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Da li nekome nije tesko da opise pravilan postupak dodavanja workgrupe u administrative tools03.10.2004. u 22:26 - pre 238 meseci
mislim na opciju "log on localy". Hteo bih da dodam i workgrupu na listu jer imam velikih problema sa mrezom i ne znam vise sta da probam.


Please
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: Da li nekome nije tesko da opise pravilan postupak dodavanja workgrupe u administrative tools03.10.2004. u 22:38 - pre 238 meseci
Hoćeš da administriraš druge mašine u grupi preko admin. tools ili šta?
 
Odgovor na temu

Anark

Član broj: 35966
Poruke: 6
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Da li nekome nije tesko da opise pravilan postupak dodavanja workgrupe u administrative tools04.10.2004. u 02:32 - pre 238 meseci
Vidi ovaj link, tu sam izneo ceo problem i sada imam ideju da ako uspem da dodam workgroup u "log on locally" mozda i proradi.

Sta mislis?
 
Odgovor na temu

ivaan
Ivan Pajovic
u kanal
Boca di Cataro

Član broj: 34318
Poruke: 7
195.66.162.*



Profil

icon Re: Da li nekome nije tesko da opise pravilan postupak dodavanja workgrupe u administrative tools04.10.2004. u 12:10 - pre 238 meseci
Mislim da ne mozes da dijelis user-e kroz workgrupu, vec samo na domen, a za to ti treba server OS, i da se svi useri loguju na server, tj. na domen, a to ti koliko razumijem tvoju situaciju uopste ne treba.

Iz prethodnog posta vidim da si imao problem za djeljenjem foldera u LAN-u...
Uvjek sam taj problem rjesavao tako sto bi pored shareovanja postavljao i security opcije na allow za dijeljani resurs ..... mozda to nisi probao ??????
Pokusavam da se potpisem markerom po monitoru, al nista ne ostaje u ovom polju za potpis ???
 
Odgovor na temu

Mihailo
Mihailo Đorić

Član broj: 1016
Poruke: 2875
*.air.tehnicom.net



+1 Profil

icon Re: Da li nekome nije tesko da opise pravilan postupak dodavanja workgrupe u administrative tools04.10.2004. u 12:27 - pre 238 meseci
Citat:
Anark: Vidi ovaj link, tu sam izneo ceo problem i sada imam ideju da ako uspem da dodam workgroup u "log on locally" mozda i proradi. Sta mislis?


Koji link? Ne vidim ga.
 
Odgovor na temu

Anark

Član broj: 35966
Poruke: 6
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Da li nekome nije tesko da opise pravilan postupak dodavanja workgrupe u administrative tools08.10.2004. u 01:28 - pre 237 meseci
Izvini. Evo ga:

http://www.elitesecurity.org/tema/71580
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Da li nekome nije tesko da opise pravilan postupak dodavanja workgrupe u administrative tools

[ Pregleda: 2701 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.