Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Neobee ADSL - Iskustva?

[es] :: ISP :: ADSL :: Neobee ADSL - Iskustva?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 97790 | Odgovora: 341 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

damiru_2
Damir Ulovec
Radim za klikere...
127.0.0.1

Član broj: 55541
Poruke: 819
195.252.85.*

Sajt: Pitajte me, možda ću Va..


+2 Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?25.01.2006. u 21:55 - pre 222 meseci
Citat:
...Gde ce ljudi da se pozale nego na nekom forumu...

Svega 5 poruka, a već si tako drčan.
Savet: ako već želiš nekome da se žališ, žali se provajderu. Na forumu ti niko neće pomoći, kao što ti Novosadska toplana ne može pomoći ako je u autobusima gradskog saobraćajnog hladno jer im ne radi grejanje...
Ja ne gotivim Neobee, ali ovo što uglavnom iznosite ovde nema veze sa razumom. Skupite se pa idite u Neobee. Forum služi za razmenu iskustava, ne za žalopojke.
Misli malo glavom.
- Je s' ti normalan? Ko bre da se skida go?
- Ja ću da se skinem do pojasa...
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?25.01.2006. u 22:55 - pre 222 meseci
Hvala Damiru, glasu razuma :)

Ono što hoću da kažem je sledeće, bespredmetno se žaliti ovde na forumu, na način na koji vi to radite! Još samo da neko počne spominjati mrtve glave i da se zaključa topic.

Žao mi te je ako misliš da sam ja, kao zadovoljan korisnik, manjina (bilo na forumu, bilo u realnom svetu), jer ovde je bilo desetak kritika, plus ja kao zadovoljan korisnik (pa i da Damira računam kao happy user-a), ispada da neobee i u NS-u i u Bgd-u ima..ček..vas 10..nas zadovoljnih ne sme da bude > od 10, jer onda nismo manjina..=> Neobee ima <20 korisnika ADSL-a u 2 najveća grada. Izvini..u pravu ste..Neobee jeste najgori na svetu! :)

Zaboga, naivni ste..pa zadovoljni korisnici sede sa svojim računarima i zadovoljno pune svoje diskove svim i svačim..a nekolicina vas, sa tim, još uvek nerazjašnjenim problemom, kida sebi živce. Tehničku podršku ne možete dobiti jer ih (sledi ključna reč:) MNOGO drugih korisnika satire pitanjima tipa Jel sad mogu da igram "Kanter" na netu? Zasto mi radi Explorer, a ne radi mIRC? Jel se moram diskonektovati kad sam završio sa surfom? i sl. pitanjima, na koje oni mogu dati odgovor, i zaista pomoći tom (neukom) korisniku. Onda vi šizite što vam oni ne posvećuju dovoljno pažnje, rešavajući problem za koji nemaju lek/ne znaju zbog čega se to dešava..štagod. to što su oni tehnička podrška, ne znači da su najbolji na svetu u tome..to je možda neko iz vašeg komšiluka, ko vam je pre par godina podigao sistem kada ste ga oborili jer ste obrisali boot.ini :) Pomažu koliko mogu. Ako vam smeta dinamika i način njihovog rada, jednostavno se prebacite na drugog provajdera, kao sav normalan svet.

Stvarno mi je žao što imate te probleme, ali to što radite zaista ne vodi ničemu. Razumem da neko ko živi u Bgd-u ne može da se cima do NS-a da traži podršku na licu mesta, ali šta se fali Novosađanima prošetati do centra?

Vas, recimo, 10 stvara jako ružnu sliku o Neobee-ju, jer se žalite na način na koji se žalite, dok svi oni koji su zadovoljni ćute i rade svoje, pa na kraju ispada da su svi korisnici Neobee-ja nezadovoljni i da oni nemaju pojma o tome što rade.
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

Memotex
Beograd

Član broj: 57530
Poruke: 96
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?25.01.2006. u 22:59 - pre 222 meseci
Citat:
damiru_2: Svega 5 poruka, a već si tako drčan. :)
Savet: ako već želiš nekome da se žališ, žali se provajderu. Na forumu ti niko neće pomoći, kao što ti Novosadska toplana ne može pomoći ako je u autobusima gradskog saobraćajnog hladno jer im ne radi grejanje...
Ja ne gotivim Neobee, ali ovo što uglavnom iznosite ovde nema veze sa razumom. Skupite se pa idite u Neobee. Forum služi za razmenu iskustava, ne za žalopojke.
Misli malo glavom.


a sta je sve ovo nego negativno iskustvo, genije?

ljudi pitaju za iskustva, a ono je takvo da gore ne moze biti, i toliko od mene. ako imas neko drugacije iskustvo, podeli ga sa nama. sta po tebi nema veze s razumom? to sto nekome ko hoce da uzme ADSL porucujem da ce dobiti vezu na nivou dial-up-a, koja prekida na svakih par sati, sa bednim protokom, sa tehnickom podrskom koja se krije itd.
 
Odgovor na temu

lega99

Član broj: 82119
Poruke: 1087



+16 Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?25.01.2006. u 23:03 - pre 222 meseci
Sta to znaci samo 5 poruka? Samo 5 poruka na ovom forumu, godinama sam visio na serbiancafeu kad ti najverovatniji nisi ni znao sta je kompjuter ili se nisi jos rodio. Kazes sta kukamo, evo sad dok ovo pisem gore iznad pise sta je tema ove diskusije, ako ne vidis citiram:
"Ovo je opis foruma u kome trenutno pišete poruku. Molimo Vas da ga pročitate i proverite da li Vaša poruka zaista ima veze sa temom "ADSL" foruma! Hvala.
ADSL pristup internetu, provajderi, ponude, tehnologija, korisnička oprema, pozitivna i negativna iskustva."


Ovo je dovoljno, ne zelim da bespotrebno polemisem.
Mozda ovo moje pisanje drcno i grubo zvuci ali tako izgleda kad covek izgubi zivce verujuci da se je nesto promenilo u ovoj zemlji u poslovanju firmi i odnosu prema musterijama. Normalno da cu promeniti provajdera i to pod hitno.


[Ovu poruku je menjao lega99 dana 26.01.2006. u 00:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Memotex
Beograd

Član broj: 57530
Poruke: 96
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?25.01.2006. u 23:15 - pre 222 meseci
Citat:
damiru_2: Svega 5 poruka, a već si tako drčan. :)
Savet: ako već želiš nekome da se žališ, žali se provajderu. Na forumu ti niko neće pomoći, kao što ti Novosadska toplana ne može pomoći ako je u autobusima gradskog saobraćajnog hladno jer im ne radi grejanje...
Ja ne gotivim Neobee, ali ovo što uglavnom iznosite ovde nema veze sa razumom. Skupite se pa idite u Neobee. Forum služi za razmenu iskustava, ne za žalopojke.
Misli malo glavom.


a sta je sve ovo nego negativno iskustvo, genije?

ljudi pitaju za iskustva, a ono je takvo da gore ne moze biti, i toliko od mene. ako imas neko drugacije iskustvo, podeli ga sa nama. sta po tebi nema veze s razumom? to sto nekome ko hoce da uzme ADSL porucujem da ce dobiti vezu na nivou dial-up-a, koja prekida na svakih par sati, sa bednim protokom, sa tehnickom podrskom koja se krije itd.
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Majke mi ste ko kružok tetaka, koje su se okupile i govore kako se više ne može izdržati! :)

Pa otkud tolika potreba da se jadate (ko pomenute tetke, jedna drugoj) na forumu. Koja je razlika između:



Verovatno ni ne bi znao gde podneti žalbu/tužbu :) Što je najgore, nećeš je ni podneti, čak i ako ti kažem, pa tvoj navedeni post (a i pola sličnih od pre) predstavlja i trošenje resursa foruma i vremena posetilaca/pretplatnika na temu.

Meni, do skora posmatraču sa strane, izgledate kao da imate 13 godina i da u glas govorite čiji je tata jači.

[Ovu poruku je menjao -V-O-Y-A-G-E-R- dana 25.01.2006. u 22:19 GMT+1]


samo sam tebe cekao da mi objasnis gde se podnosi zalba/ tuzba. a posto se slucajno bavim javnim poslom pokusacu gde god mogu da sve buduce korisnike-one koji odlucuju-one koje poznajem-one koji imaju izvesnog uticaja upozorim-skrenem paznju da se tako ne moze raditi i da se ljudi ne mogu tretirati kao budale.

bar ja nikada nisam pristajao da se pomirim sa mentalitetom "nije lose za NASE USLOVE", a i dalje nemam nameru da to radim. nemam nista protiv ako si zadovoljan time sto dobijas za svoj novac s obzirom na "NASE USLOVE" ali dozvolices da postoje oni koji misle da cutanje nije resenje. ovo pre svega nije nista licno ni protiv Neobeea ili tebe, koji si se inace postavio kao njihov drveni advokat, ali upravo zato se nalazimo tu gde jesmo jer se na svasta naviknemo i na svasta pristajemo.
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?25.01.2006. u 23:22 - pre 222 meseci
Citat:
lega99:godinama sam visio na serbiancafeu kad ti najverovatniji nisi ni znao sta je kompjuter ili se nisi jos rodio.


Ako si ovim mislio da potvrdiš svoj autoritet u domenu networkinga, uspeo si :) Međutim, nekome i taj dvoklik na .exe file drajvera za USB modem i praćenje šarenog uputstva predstavlja problem.

Vi samo preterujete. To je ono što mene nervira kao korisnika Neobee-ja. Zar ti ne bi smetalo kad bi ceo kraj govorio da u tvojoj zgradi žive samo narkomani, jer je jedna baba jednom videla nekog lika kako duva pred tvojom zgradom?? Ono što ti radiš gurajući takvu vrstu negativne reklame (da ne kažem niskih udaraca), je kao kad bih ja sad počeo da sviram po forumu kako ti ne znaš da instaliraš običan drajver za modem i kako ti zbog toga ne radi net :) A nije istina! E isto tako nije istina da je Neobee najgori jer mu 10 korisnika ne može bez reseta računara izaći na net (ili šta već).

Samo budite objektivni. Tvoj komentar bi se savršeno uvažio kao kritika/nepreporuka za Neobee i da si rekao da i ti imaš takav i takav problem i da ćeš da menjaš provajdera.

Ono pljuvanje je suvišno. A u mojoj zgradi nisu svi narkomani :)
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

-V-O-Y-A-G-E-R-
EU

SuperModerator
Član broj: 6086
Poruke: 8289

Sajt: MacOglasi.com


+349 Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?25.01.2006. u 23:30 - pre 222 meseci
Citat:
Memotex:samo sam tebe cekao da mi objasnis gde se podnosi zalba/ tuzba. a posto se slucajno bavim javnim poslom pokusacu gde god mogu da sve buduce korisnike-one koji odlucuju-one koje poznajem-one koji imaju izvesnog uticaja upozorim-skrenem paznju da se tako ne moze raditi i da se ljudi ne mogu tretirati kao budale.

bar ja nikada nisam pristajao da se pomirim sa mentalitetom "nije lose za NASE USLOVE", a i dalje nemam nameru da to radim. nemam nista protiv ako si zadovoljan time sto dobijas za svoj novac s obzirom na "NASE USLOVE" ali dozvolices da postoje oni koji misle da cutanje nije resenje. ovo pre svega nije nista licno ni protiv Neobeea ili tebe, koji si se inace postavio kao njihov drveni advokat, ali upravo zato se nalazimo tu gde jesmo jer se na svasta naviknemo i na svasta pristajemo.


Odlično..baviš se javnim poslovima..i kao takav se odlučiš da je efikasnije da "kritikuješ" na takav način po forumu, nego da odeš u korisničku ili njihovo predstavništvo ili čak podneseš tužbu, a ja sam razumeo da si toliko ogorčen da bi i dotle išao..jer takvu sliku stvaraš..a ona nije realna, jer to nećeš uraditi, prema tome stvaraš nerealnu sliku o problemu :)

Ali to je sve od mene..odjavljujem se sa ove teme.
d520 C35 A40 S45i SL45i ME45i 3650 6600 SX1 P800
S65 P910i Wizard W810i P990i BlueAngel
6280 E61 iPhone Treo750 MioA701 KG275 iPhone3G
5000 E51 iPhone3GS Desire DesireHD E71
7110 iPhone4 Note Nexus Bold9780
100 Nexus4 Nexus5 Q10 Z3C
iPhone5C OnePlus2 S4 S7E HT70 Power5 Mate20Pro S22U Fold4 S23U
 
Odgovor na temu

m.fritz
zmn

Član broj: 82416
Poruke: 10
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?26.01.2006. u 00:53 - pre 222 meseci
hajde sada dosta? bez veze se nabadate, bez ikakve veze sa bilo kojom temom, jel?

nego recite vi meni: koje portove blokira neobee, i da li svima sem nama petorici sve radi kako treba? pomozite nama ubogima, nemojmo da se naduvavamo. a da se podrska krije, krije se. :)
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8256.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?26.01.2006. u 02:07 - pre 222 meseci
Citat:
daxns: Uzeh i ja Neobee ADSL danas i odmah razocarenje! Lepo sam ih pitao da li ima nekih ogranicenja da zakacim vise od jednog racunara, i oni mi lepo kazu: moze, ali ces morati da kupis ruter ili switch. Posto vec ima takvu varijantu preko kablovske, popunim obrazac, sacekam, itd... Potpisem, dobijem modem, kad ono - na modemu name mreznog priljucka - samo usb! Odem do tehnicke podrske, i oni mi ladno tek onda kazu: samo bisnis korisnici mogu da dobiju tu varijantu!

E, reklama cini cudo!


Usb modem je bezveze. To s***** baci jer ces teze da ga nateras pod linuksom niti ces ga kombinovati sa ruterima i drugo kao sto si vec video. A ruter uzmi sa adsl modemom. Imas recimo dlinkov g604t koji ima sve: adsl modem, ruter i jos wireless. Ukupno vezuje 4 racunara + dva na wireless, total 6.

Dakle modem lepo zapakuj i vrati im i reci da odloze u muzej aDSL tehnologije. Ruter ima DHCP (sam dobija IP od provajdera) i njega pali i stekaj direktno na aDSL liniju.

Posle iskonfigurisi mrezu.

p.s.: i pozdravi mi Liman.
SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

farmer
ns

Član broj: 81643
Poruke: 77
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?26.01.2006. u 08:29 - pre 222 meseci
evo mogu da kazem da mi se stanje popravilo nema vise problema so loginom, kada surfam dobijam realnu brzinu nekih 460kbit, probao sam onaj speedtest na www.beocity.net-u sve ok ali i dalje kada nesto skidam preko ftp-a ne dobijam vishe od 5-8kb/s. probao sam i p2p [iako ga ne koristim] isti je problem. Dosao sam do zakljucka da isp namerno blokira neke servise ili pak ima mesecna kvota nakon koje onda imash usporenje na nivo dialup-a. do sada imam ukupni dolazni saobracaj nekih 13GB. e da i primetio sam takodje da mi se ovo usporenje javilo od kada sam dobio 81.18.*.* umesto 80.74.*.* na pocetku kada je sve islo bajno :S

poz!
 
Odgovor na temu

damiru_2
Damir Ulovec
Radim za klikere...
127.0.0.1

Član broj: 55541
Poruke: 819
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: Pitajte me, možda ću Va..


+2 Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?26.01.2006. u 08:41 - pre 222 meseci
Citat:
lega99:... Sta to znaci samo 5 poruka? Samo 5 poruka na ovom forumu, godinama sam visio na serbiancafeu kad ti najverovatniji nisi ni znao sta je kompjuter ili se nisi jos rodio...

http://www.elitesecurity.org/korisnik/profil/damiru_2 Proveri datum rođenja, ja ga ne krijem kao zmija noge i stojim iza svojih reči. Zatim, obriši te sline (što od godina, što od silnog kukanja) i preduzmi konkretne korake.

Citat:
... Kazes sta kukamo, evo sad dok ovo pisem gore iznad pise sta je tema ove diskusije,...

http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici/
4. Pišite kvalitetno i ozbiljno
5. Ne šarenite poruke
6. Ne tražite da Vam neko radi domaći zadatak
Moglo bi i 12...
I tu sam završio, ne raspravljam se sa dečurlijom i primitivcima. Ako si ljut na mene, to je tvoj problem. Tako si vaspitan.
- Je s' ti normalan? Ko bre da se skida go?
- Ja ću da se skinem do pojasa...
 
Odgovor na temu

lega99

Član broj: 82119
Poruke: 1087



+16 Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?26.01.2006. u 12:37 - pre 222 meseci
@damiru_2
1971 god , decko nemoj da me zasmejavas, ja sam tada radio na PDP-11 a posle na VAX masini itd... Rekao sam da ne zelim da polemisem, tako da ce se moja diskusija zavrsiti na ovoj opasci.
 
Odgovor na temu

kumkat
Beograd

Član broj: 22180
Poruke: 522



+15 Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?26.01.2006. u 13:49 - pre 222 meseci
Citat:
farmer: ...Dosao sam do zakljucka da isp namerno blokira neke servise ili pak ima mesecna kvota nakon koje onda imash usporenje na nivo dialup-a. do sada imam ukupni dolazni saobracaj nekih 13GB. e da i primetio sam takodje da mi se ovo usporenje javilo od kada sam dobio 81.18.*.* umesto 80.74.*.* na pocetku kada je sve islo bajno :S
poz!


Koliko ja znam ne blokira se ni jedan port. Ja sam trenutno na 81.18.52.** i takva mi je Ip adresa u 90% slucajeva i nemam nikakvih problema sa downloadom ....

[Ovu poruku je menjao kumkat dana 26.01.2006. u 14:52 GMT+1]

 
Odgovor na temu

farmer
ns

Član broj: 81643
Poruke: 77
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?26.01.2006. u 14:05 - pre 222 meseci
kazem da web ide manje vishe ok ali ftp [bilo koji port] i p2p idu zalosno
 
Odgovor na temu

baners
Branimir Pavlović
Novi Sad

Član broj: 9776
Poruke: 36
*.041net.co.yu.

ICQ: 110467624


Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?26.01.2006. u 17:02 - pre 222 meseci
Koliko vidim, rekao bih da ovi iz neobee nemaju pojma sta rade! Zasto se toliko ljudi zali bas na neobee? Stalno neki novi problemi se pojavljuju, evo sad i ja imam problem sa user name/sifra, ne mogu da se konektujem.

Sto se tice ovih prepucavanja izmedju korisnika, mislim da bi trebalo brisati takve poruke. Propada mi vreme (verovatno i drugima) citajuci takve postove!
il si se jesi se, il si se nisi se
 
Odgovor na temu

aphex_hn
HN

Član broj: 81132
Poruke: 23
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?27.01.2006. u 08:47 - pre 222 meseci
Citat:
farmer:...kazem da web ide manje vishe ok ali ftp [bilo koji port] i p2p idu zalosno


isto sam i ja primjetio,slabo ide p2p, i ip mi je u zadnje vrijeme 81.18.*.*
smor

home is where my harddisk is
 
Odgovor na temu

m.fritz
zmn

Član broj: 82416
Poruke: 10
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?27.01.2006. u 13:02 - pre 222 meseci
zanimljivo. i ja imam isto iskustvo sa ip brojkom. cudno.

inace, ljudi iz neobija kazu da ne blokiraju nista, ali kazu da se raspadaju te da ce od 1. 2. sve proraditi kako je majka priroda zamislila, tj. trebalo bi da se obradujemo. ostaje nam da sacekamo (i to neki 20. februar verovatno) pa da vidimo.

pokusao sam ja da koristim freedom servere, ne moze. ne znam zasto? jel jos neko probao?
 
Odgovor na temu

aphex_hn
HN

Član broj: 81132
Poruke: 23
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?27.01.2006. u 13:11 - pre 222 meseci
kao sto je farmer rekao,meni super skida sa sajtova [i sa ftp-a]
ali sa p2p [torrenti,slsk...] ide slabije nego dial-up.
nadam se da to nije neko njihovo blokiranje...
home is where my harddisk is
 
Odgovor na temu

LordVLAD
Software Engineer at Telvent DMS, Novi
Sad
NS / VS

Član broj: 68599
Poruke: 142
*.ftn.ns.ac.yu.

Sajt: www.nswebdevelopment.com


Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?27.01.2006. u 16:44 - pre 222 meseci
Gotovo, ugovor raskinut... ;)

Poenta ovakvih thread-ova je, za one koji to ne kontaju, da pomogne ljudima da se ne zeznu kao mi i da uce na tudjim greskama.

Ja cu da budem srecan ako "reklama" :) NeoBEE-ja ovde i na Benchmark forumu odvrati bar 50 ljudi (a bice ih 100% i mnogo vise) od fatalne greske. Moje dobro delo za ovaj mesec. :)


pozdrav svima
Mhmmm, BEER!!! :-)

Pih, neko mi maznuo username - Delija... :-)
 
Odgovor na temu

LordVLAD
Software Engineer at Telvent DMS, Novi
Sad
NS / VS

Član broj: 68599
Poruke: 142
*.ftn.ns.ac.yu.

Sajt: www.nswebdevelopment.com


Profil

icon Re: Neobee ADSL - Iskustva?27.01.2006. u 16:47 - pre 222 meseci
Jos nesto...

To koliko neko ima postova na nekom forumu ne znaci apsolutno nista. ;)
Iz toga nikako ne moze da se vidi necije iskustvo i znanje.
Mhmmm, BEER!!! :-)

Pih, neko mi maznuo username - Delija... :-)
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Neobee ADSL - Iskustva?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 97790 | Odgovora: 341 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.