Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57413 | Odgovora: 220 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SomiKnight
Milorad Jelic
Beograd, Borca

Član broj: 15829
Poruke: 185
*.migcomputers.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi igrac na WF-FI secni na karaburmi i mirijevu08.02.2006. u 10:22 - pre 221 meseci
Hehe, gledam nesto na www.jeftino.co.yu , prelistam stranu kad malo nize oglas za jeftini highspeed wireless internet i sledi tekst:

>>Najjeftinije u gradu: NEOGRANIČENI Bežični internet EXTRA povoljno, Bez telefonskih linija i Bez impulsa, Pruža mogućnost da sa bilo kog mesta u gradu koristite sve standardne Internet usluge: Download, Mail, Sufing, Chat, VoIP, P2P, Skype, Game, Audio-Video nadzor... NEOGRANIČEN ULTRA BRZI NON-STOP INTERNET! Više informacija na www.kbcnet.co.yu<<

E bas svasta.
 
Odgovor na temu

Iksi
ivan Kostov
koordinator informatickog centra za
slepe, Medicinska skola
Beograd

Član broj: 44520
Poruke: 1558
*.migcomputers.co.yu.

ICQ: 2147483647


+12 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!10.02.2006. u 19:00 - pre 221 meseci
Pozdrav ljudi! Kbc net je od skoro prisutan i u kaludjerici, naravno trenutno bez konkurencije posto nema ni adsl-a ni kablovskog neta. Od pre nekih petnaestak dana koristim njihov bezicni net. Sve radi ok ako se izuzmu manji prekiti sem p2p, sto je i najbitnije. E sad molim nekog da mi objasni ili na pp ili da mi da neki sajt sa detaljnim objasnjenjem kako forwardovati portove na ruteru kao i kako podesiti torrent i dc ++. Napominjem da ruter ne radi kao modem jer je na njega nakacen jos jedan racunar. U napred hvala svima na pomoci.
 
Odgovor na temu

SomiKnight
Milorad Jelic
Beograd, Borca

Član broj: 15829
Poruke: 185
*.3dnet.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!10.02.2006. u 21:43 - pre 221 meseci
Iksi i nama je u pocetku radilo fenomenalno, samo vremenom to bude sve gore i gore, videces i sam. Imas doduse isti problem kao i mi a to je monopol, pa dok ne dodje adsl mozemo samo da kukamo na njih. Evo zadnji primer, nama je net ocajno radio jedno 10 dana, onda su oni obecali da ce od 6-og da predju na novi link i da ce da sljaka kao zmaj, od svega toga juce i prekljuce jeste radio super, vec danas tj, sad pocinje da zeza, uobicajeno za njih za vreme vikenda. Sta reci.
Inace evo sta pise na njihovom sajtu i to su stavili pre neki dan:

"* Poštovani korisnici zbog radova na linku moguće su smetnje u radu Interneta "

Napominjem da su to stavili nakon 10 dana loseg neta a dan pre nego sto je proradio kako treba. Simpaticno je ispalo da u obavestenju nema ni datuma ni drugog objasnjenja, tako da ovo im dodje kao reklamni logo u neku ruku (ako ne budu brisali makar cemo uvek imati tacno azurno stanje neta na sajtu ).

Za portove ne znam , ali da bi ti neko pomogao moraces da navedes koji model rutera imas i preciznije opisi konfiguraciju kako si povezan,
do daljnjeg, da ne baksuziram ali druzicemo se mi ovde na zalost jos, videces,
pozdrav.


[Ovu poruku je menjao SomiKnight dana 10.02.2006. u 22:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Iksi
ivan Kostov
koordinator informatickog centra za
slepe, Medicinska skola
Beograd

Član broj: 44520
Poruke: 1558
*.com
Via: [es] mailing liste

ICQ: 2147483647


+12 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!11.02.2006. u 11:51 - pre 221 meseci
Caos! Dabas je sve skroz ok izgleda da kad zvanicno puste taj novi link ako
vec i nije pusten da ce sve biti savrseno jer se nikome ne isplati da izgubi
toliku lovu ulozenu u bezicni net.
Sto se moje opreme i konfiguracije tice imam ap ruter Planet Wireless Router
WRT-414. Tip i model antene ne znam tj nemogu da se setim. Na ruter smo
povezani ja i drugar tako sto idu 2 kabla iz rutera u mreznu kartu i
serujemo vezu. Dakle kako da izadjem iza rutera i da koristim dc++ i
torrent. U napred puuuno hvala.
 
Odgovor na temu

SomiKnight
Milorad Jelic
Beograd, Borca

Član broj: 15829
Poruke: 185
*.migcomputers.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!11.02.2006. u 17:55 - pre 221 meseci
Pa odes na General Setup > NAT > Port Forwarding , tamo odes na enable, stavis ip adresu svog kompa (znaci ne moze dhcp vec moras da imas fiksnu adresu ),ukucas port range, odes na add i apply i to je to. E sad posto imate 2 kompa nece moci isti port na 2 razlicite ip adrese. Trebalo bi da moze onda preko Special Applications da radi, isto kao gore samo jedan po jedan port dodajes.
Ne znam koji ti portovi trebaju za te programe , nadji sam.
Inace, usput, kao sto sam rekao danas net radi ocajno
Pozdrav
 
Odgovor na temu

dododeda
Beograd

Član broj: 52923
Poruke: 14
*.ETF.BG.AC.YU.



Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!16.02.2006. u 16:48 - pre 221 meseci
Jel moze neko da mi rekapitulira ovih 6 stranica na PM: interesuje me koji su provideri prisutni na Karaburmi i koliko mi "bodova" treba za opremu (nalazim se na prvom spratu)?

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

Desert_fox
Karaburma

Član broj: 70428
Poruke: 29
*.233.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!16.02.2006. u 19:02 - pre 221 meseci
Citat:
dododeda: Jel moze neko da mi rekapitulira ovih 6 stranica na PM: interesuje me koji su provideri prisutni na Karaburmi i koliko mi "bodova" treba za opremu (nalazim se na prvom spratu)?

Hvala unapred


Od provajdera imas:

1.Sbb - radi odlicno, nista se ne blokira
2.SKYNET mrezu (umrezeno 90-ak kompova na karaburmi, ima i internet ali max 256, takodje se nista ne blokira)
3.Tehnikom - skup je , nepraktican i lose pokriva karaburmu
4. KBC - bezi od njih, platis 512, a radi sporije od dialup-a

Ja sam trenutno prikacen na sbb (uzimam flat768) i na skynet (zbog mreze), i preporucujem ti da uzmes sbb jer stvarno radi perfektno.
SBB i SKYNET imaju net preko optike, tako da je ping perfektan, ostali internet dovlace preko wireless-a.

A sto se tice cene opreme ona ti je od 100e min, pa navise... zavisi od toga kakva ti je opticka vidljivost ka provajderu ili koliko si daleko.

Pozz
 
Odgovor na temu

digisatplus
Bgd

Član broj: 21309
Poruke: 348
*.migcomputers.co.yu.



Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!20.02.2006. u 18:48 - pre 221 meseci
Evo ponovo vesti koje mogu da podelim sa drugima. Danas sam uradio skeniranje kanala i gle cuda u sken listi se nasao i uredjaj koji ima

SSID beotelnet 00:0b:6b:31:02:5d ch 1 mod AP.

Pa da li ima neko nesto vise informacija to jest da li je to stvarno betelov AP ili je neki laznjak i da li ih ima jos i na drugim lokaciama.

Naravno ima os novosti novi SSID

SSID neobee 00:10:e7:f5:d9:aa ch 3 mod AP.
 
Odgovor na temu

Iksi
ivan Kostov
koordinator informatickog centra za
slepe, Medicinska skola
Beograd

Član broj: 44520
Poruke: 1558
*.com
Via: [es] mailing liste

ICQ: 2147483647


+12 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!21.02.2006. u 00:54 - pre 221 meseci
Cao! a jel ima nekih novih vesti u vezi kbc-a. Vi na karaburmi imate sirok
izbor a sto se kaludjerice tice.... hehhee. Uzgred nadam se da ce uskoro
proraditi novi link i da ce se naci neko resenje za p 2 p klijente jer jer
mi sad u opste ne rade. I jos nesto, probao sam da namestim port forwarding
ali kad cekiram upisane vrednosti i za tcp i udp ne zele da se ukljuce.
Naime kad resetujem ruter sve se vrati na staro. Sad cu napisati konkretno
sta dobijem na dc ++ mozda neko ima resenje.
<-KBCnet-> Your direct connect client has supplied an invalid IP address in
a connection request (client sent 10.200.25.10, you have 195.252.75.71)


dakle iritirajuce nema sta... help... sorry oduzio sam malo.
 
Odgovor na temu

SomiKnight
Milorad Jelic
Beograd, Borca

Član broj: 15829
Poruke: 185
*.3dnet.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!21.02.2006. u 08:41 - pre 221 meseci
Pa eto novih vesti ima da nam juce skoro uopste nije radio net, danas cemo da vidimo, inace klasika, ne radi net oni se ne javljaju na telefon...inace rece mi jedan u dc++-u (koji uvek radi inace pa kad nema neta tu se okupimo :) )da su mu objasnjavali zasto nema neta ali bolje da nisu.
Ja sam mislio da si skapirao da je to za novi link samo prica kad ne radi kako treba da smire ljude, pa trebalo je pre 2 nedelje da zavrse to i nista, i dalje idu preko pancevackog 3dnet-a pa dalje. Na kom smo mi jadnom linku mozete da vidite ako procitate post o 3dnet-u na benchmark forumu, ima nesto tipa 3dnet-prevara ili slicno. Pa posto mi idemo preko njih vidite u kom smo mi sosu :).
Tebi pretpostavljam i dalje radi ok cim se ne bunis, mozda ces imati vise srece od nas. Za portove ne znam sto ti ne radi. Jedino mi nije jasno zasto kad resetujes ruter sve se vrati na staro (ako mislis na softwersko resetovanje kroz tools>reset?), taj reset bi trebalo da cuva sva podesavanja. Ako radis hard reset ne znam zasto to i radis. Elem jedino mi pada na pamet da kad namestis forward ides na apply i posle toga opet na apply a ne na continue jer mora prvo da se restartuje ruter, sto continue ne radi, ali pretpostavljam da i radis tako.
Pozdrav

EDIT: Inace kad vec imam post, i danas net radi ocajno.

EDIT2: Mozda sam dosadan ali cisto da napomenem da od oko 14 casova radi ok, cak su i pingovi bolji nego ikad, doduse ja kad god pohvalim to ne traje dugo, valjda nece biti slucaj i sada

[Ovu poruku je menjao SomiKnight dana 21.02.2006. u 16:10 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Iksi
ivan Kostov
koordinator informatickog centra za
slepe, Medicinska skola
Beograd

Član broj: 44520
Poruke: 1558
*.com
Via: [es] mailing liste

ICQ: 2147483647


+12 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!21.02.2006. u 19:12 - pre 221 meseci
Caos! Da tako i radim i zbog toga mi nije jasno sta se desava. Totalno je
cudno da ne radi port forwarding. Hardverski reset naravno nisam radio jer
je ap u zasticenoj kutiji na sipci od 4 m na kojoj stoji antena.
 
Odgovor na temu

baba_wanga

Član broj: 85912
Poruke: 3
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!24.02.2006. u 00:08 - pre 221 meseci
E ovako,
Video sam mnoge "mudre komentare" ali ni jedan pametan, pa reko da probam ja da vam malko otvorim oci...

Cena interneta za zagarantovan protok od 1Mbps kosta od 25.000 do 30.000 dinara.
E sada uzmite vasu pretplatu od 2.000 dinara za brzinu od 256Kbps, i izracunajte koliko takvih korisnika treba da bi se napuno taj 1Mbps.
TREBA 4 korisnika, i to je ukupna cena od 8.000 din.
8.000
-
30.000
___________
-22.0000 (MINUS 22.000 din)
KAKO SE PROVAJDERU OVO ISPLATI, DA BUDE U MINUSU..

OVO CITAJTE PAZLJIVO, JER JE OVO REALNOST U SVETU, A I KOD NAS.
Internet provajderi zaradjuju iskljucivo koriscenjem agregacije saobracaja.
Sta to znaci?
To znaci da on u tih 1Mbps mora da strpa 20 korisnika, da bi imao zaradu.
Sto znaci da 20 korisnika dele brzinu od 1Mbps. I flat-rate pretplata NIJE ZAGARANTOVANA BRZINA PROTOKA. Preplate koje imaju zagarantovanu brzinu su JAKO SKUPE. Pogledajte sledece linkove:
http://vline.verat.net/srp/vline_info/211/869
http://www.sbb.co.yu/internet/flatrate.php
http://www.telekom.nadlanu.com...nternet.aspx?ac=solo&br=11
I samo da jos naznacim da NIKO sem Telekoma i Verata (sa cinjenicom da Telekom ima oko 3/4 trzista) ne "uvozi" internet u Srbiju. (SBB uzima od Beotela, koji opet uzima od Telekoma; EUnet kupuje od Telekoma ali ima neke backup linkove preko satelita... ali da ne odajem poslovne tajne)

Naime pogledajte dobro cenovnike, i shvatice te o cemu se radi. Samo je pitanje kada ce provajderi izneti istinu na videlo.

Mrizi me da jos kucam, dosta je za ovaj put, ali ako vas jos detalja interesuje, rado cu vam razjasniti sve sto znam.

Pozz.........
 
Odgovor na temu

Desert_fox
Karaburma

Član broj: 70428
Poruke: 29
*.253.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!24.02.2006. u 02:08 - pre 221 meseci
I sta?
Sad treba da mu dam 3800 din i da imam 2 KB/s ?
Zato sto hoce da podeli 2 Mbit/s na 50 korisnika i da svi oni uzimaju flat 512 ?????
e pa ne moze. -ustvari moze, ali onda svako ima po 2 kb/s ... ups.. pa toliko i imaju korisnici kbc neta....

ostajem ja na sbb-u... tamo uplatis 512 i dobijes 64 KB/s, ili recimo verat gde takodje uplatis 512 i dobijes 64 Kb/s ili radijus vektor gde takodje dobijes 64 Kb/s, ili cak IKOM flat gde takodje dobijes koliko platis (te provajdere sam koristio i APSOLUTNO se nista ne ogranicava),ustvari kod svih provajdera dobijes uglavnom koliko platis.

BAS ME ZANIMA DA LI OVO STO RADI KBCNET SPADA U PREVARU I DA LI NEKI ZAKON OVO SANKCIONISE ?

@baba_wanga
U pravu si sto se tice proracuna, ali ne zaboravi da p2p programe koristi svaki peti korisnik, i da vecina korisnika nema stalan download, znaci cak i ako se potrosnja ne ogranicava provajder ima dovoljno lufta da zaradi. E sad drugo je ako neko zeli da zaradi vise tako sto ce bukvalno svima ubiti download, pa ne mora da placa recimo 6 MBit/s link nego uzme 1 Mbit/s i podeli ga svima. Ok, to je onda extra zarada,ali to je isto kao kad taksista steluje taksimetar. pitanje je samo kolicine bezobrazluka.
 
Odgovor na temu

baba_wanga

Član broj: 85912
Poruke: 3
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!24.02.2006. u 19:00 - pre 221 meseci
Sto jes', jes'.
Da kod nekih ide toliko koliko pise, ide...
Ali sta je, tu je. Jednostavno, ne vredi da se covek nervira zbog toga. Ipak je ovo Srbija. U bilo kojojoj normalnoj zemlji desi da nemas mrezu na mobilnom telefonu 5 minuta, i pozoves ih, odmah ti daju extra besplatne minute i uvlace ti se samo da ne menjas provajdera. Ja se nadam da ce i nasim "Biznismenima" da dodje iz du**** u glavu, ali se bojim da ce tada za njih vec biti kasno.

Zato samo smireno, dok mozes da biras izmedju loseg i goreg (posto dobrog neces naci u ovoj zemlji), to ti je super. Oni koji nemaju alternativu, pa trpe, to je opet njihov izbor.

A sto se tice toga, da li je neko nekoga prevario:
Pa varaju nas na svakom koraku, i mi varamo, ali me nervira jedna cinjenica da smo do juce sve trpeli i jeli g.... a sada smo od jednom prosvetljeni i trazimo prava svoja (koja naravno ne mozemo dobiti), a nema pas za sta da nas ujede.

Zato ljudi surfujte kad ima, kad nema menjajte provajdera, pa za dva meseca opet, pa se posle vratite kod prvog i tako u krug....

Pozz svima, i izvinjavam se ako sam naporan :)
 
Odgovor na temu

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
*.migcomputers.co.yu.



+11 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!26.02.2006. u 13:01 - pre 221 meseci
Baba Wanga...nisi baš u pravu...
Ne možeš da računaš ako imaš link od 1Mb/s onda možeš da imaš samo 2 korisnika od 512Kb/s... Evo jedan primer.. ja imam 512 i trentni protok mi je... 2KB/s za down i nekih 1.5KB/s za up... stim što su nakačena dva kompa na taj link od 512 i na jednom ortak igra WOW a ja kuckam ovde poruke..
Agregacija funkcioniše savršeno kod nas na KBC ja još ni jednom nisam imao problema sa njom... do sada ..kuc kuc.. uvek sam imao plaćenih 512 i više... mada znam da i tome mora doći jednom kraj. Naš problem je u tome što je KBC četvrta ruka ....Telekom---Beotel---3Dnet---KBC (ako si u pravu i kažeš da svi idu preko telekoma)

Nije mi jasno zašto uzimaju od 3dneta.. ne može 3dnet da im ponudi bolju cenu od beotela kad oni sami uzimaju od beotela. Jedino ako ...primer 3dnet uzme od beotela 15 mega pa proda kbcu 15 mega po malo manjoj ceni nego što su platili beotelu. Onda dobijamo situaciju da dva provajdera koriste isti link od 15 mega a platili su samo 1. naravno to ne može da funkcioniše.. nama je ping očajan a veza nije stabilna ..često puca.. i p2p saobraćaj je filtriran.. a sve ostalo je OK :)

Ako ispune obećanje i pređu direktno na Beotel onda će biti bolje nadam se, a ako ne...onda ću naći u nekoj kutiji moj stari modem i imati svojih 46.6K dok se još neko ne seti da stavi antenu u Borču u kojoj živi 100 000 ljudi a samo KBC prodaje net.. ne računam one indijance iz Radijusa

E da Baba Wanaga slobodno iznesi sve detalje koje znaš baš bih voleo ih da čujem poz
 
Odgovor na temu

SomiKnight
Milorad Jelic
Beograd, Borca

Član broj: 15829
Poruke: 185
*.migcomputers.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!26.02.2006. u 13:15 - pre 221 meseci
Ja sam na zalost rekao sebi da cu da sacekam sredu kad su rekli da zavrsavaju linkovanje, i nista da ne pisem ovde,pa i necu, tako da u cetvrtak dobijate ocenu kbc-a, od mene konacnu, mrzi me vise da se bakcem sa njima...
 
Odgovor na temu

digisatplus
Bgd

Član broj: 21309
Poruke: 348
194.106.186.*



Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!28.02.2006. u 00:00 - pre 220 meseci
Izgleda " Naverovatnije " KBCNET se otkacio sa 3dnet podprovadera beotela i zakacio se DIREKTNO na Beotel. Neda radi ljidi, nije da ih hvalim ali jeste realno mnogo bolje sad.


Ovako je bilo do danas

kbcnet -> 3dnet -> Beotel < -- > internet


A oa danas je ovako

KBCNET -> BEOTELNET < -- > INTERNET

--------------------------------------------


 
Odgovor na temu

autarh
Beograd

Član broj: 15115
Poruke: 173
*.sbb.co.yu.

ICQ: 7780504
Sajt: www.serbiangamers.com


Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!28.02.2006. u 14:45 - pre 220 meseci
Citat:
baba_wanga: SBB uzima od Beotela, koji opet uzima od Telekoma; EUnet kupuje od Telekoma ali ima neke backup linkove preko satelita... ali da ne odajem poslovne tajne

Mrizi me da jos kucam, dosta je za ovaj put, ali ako vas jos detalja interesuje, rado cu vam razjasniti sve sto znam.


bas si baba... sbb vec vise od dve godine ne uzima internet od beotela i sada kupuje veci link kod telekoma od beotela i euneta zajedno.

eunet ne koristi svoj satelitski link vec godinama.

a da malo podesis kalendar ili da trazis od "pouzdanih izvora" da ti vrnu pare? :)

mojne razjasnjavas vise, majke ti

StormBringer
 
Odgovor na temu

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
194.106.186.*



+11 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!28.02.2006. u 21:30 - pre 220 meseci
Citat:
Neda radi ljidi, nije da ih hvalim ali jeste realno mnogo bolje sad.


Koliko ti je Tića platio da kažeš ovako nešto...

Ne znam kako je kod ostalih ali kod mene je krš ...p2p nema ...ping nema..(tj ima i više nego što treba) ...javne IP adrese nema... protok duplo manji od onog što sam platio.

Stekao sam utisak da su uzeli link od 5 Mb

Ali ajde da ne donosim prerane zaključke sačekaću još par dana... logično je da bi trebalo da bude bolje... sem ako nisam bio u pravu kad sam LUPIO da su uzeli link od 5 mega

Ad astra per KBC
 
Odgovor na temu

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
194.106.186.*



+11 Profil

icon Re: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!28.02.2006. u 21:44 - pre 220 meseci
Citat:
autarh: bas si baba... sbb vec vise od dve godine ne uzima internet od beotela i sada kupuje veci link kod telekoma od beotela i euneta zajedno.


Pre neki dan sam u novinama pročitao da SBB ima 800 000 korisnika kablovske televizije i 25 000 korisnika interneta u celoj Srbiji.

Da li bi mogao da navedeš koliki su ti linkovi ...nešto mi nelogično da jedan sbb sa 25k korisnika ima veći link od Beotela i Euneta zajedno... misilim šta će mu?!?
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Novi igrac na WI-FI sceni na Karaburmi i Mirijevu!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57413 | Odgovora: 220 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.