Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa ISDN modemom?

[es] :: Fiksna telefonija :: Problem sa ISDN modemom?

[ Pregleda: 2537 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mirko Rajkovača
Subotica

Član broj: 18458
Poruke: 119
*.eunet.yu.



Profil

icon Problem sa ISDN modemom?13.05.2005. u 10:25 - pre 230 meseci
U jednoj firmi sam instalirao NetMod-ov isdn zavrsetak i podesio ga da za modemski pristup koristi samo jedan b kanal. Sada se desava sledece, kada je kompjuter na internetu i telefon zazvoni, odmah posle podizanja slusalice veza (telefonska) puca.
Da li neko ima neku ideju?

Hvala
Razlika izmedju softvera i hardvera je:
Softver je nesto sto mozes psovati, a hardver je... pa hardver je nesto sto mozes sutati
 
Odgovor na temu

Babygirl
Zagreb

Član broj: 40364
Poruke: 1
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Problem sa ISDN modemom?17.08.2005. u 23:58 - pre 227 meseci
ja imam sličan problem! imam neki isdn, čak ni ne znam koja je marka, samo piše HTisdn na kutiji.... (ali dolje desno u tasklbaru imam neku zelenu kućicu "isnd monitor")... i također mi zna u 90% slučajeva zaokupirat sve linije ; zajedno sa dva broja koja imam na to! to se češće dešava kad koristim p2p programe ili neke druge za skidanje muzike... rekli su mi kad sam ih zvala za to da je najvjerojatnije to zato što koristim programe za skidanje muzike, al frend mi je rekao da podatkovna i telefonska linija kod isdn-a ne bi trebale biti povezane! a toliko se ne kužim u kompjutere da budem sigurna... svatko koga pitam ne zna točno! pa, šta vi mislite??
inače, nabavit ću adsl čim uzmognem, jer ovaj isdn je i spor (128/64) i očito neefikasan!! thanx, ivana
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Problem sa ISDN modemom?

[ Pregleda: 2537 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.